Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

cafe Απριλιος 2011


Αννα25

Recommended Posts

καλησπερα!!

Πολα αν θες τις τιμες του ρεα τις εχω αν θες στις στελνω....

Δεν ξερω εμενα μου φανηκε ποιο οικονομικο το γαια βεβαια θατο ξανα ψαξω το θεμα

Ειρηνη καλη επιτυχια αυριο με την καμπυλη...αυτο με το λουκοζειτ δεν το ξερω ξερω ενα αλλο υγρο που δινουν και του μοιαζει αλλα οσες το εχουν κανει λενε χιλιες φορες η γλυκοζη....τωρα εσενα μακαρι να ειναι λουκοζειτ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλησπερα!!

Πολα αν θες τις τιμες του ρεα τις εχω αν θες στις στελνω....

Δεν ξερω εμενα μου φανηκε ποιο οικονομικο το γαια βεβαια θατο ξανα ψαξω το θεμα

Ειρηνη καλη επιτυχια αυριο με την καμπυλη...αυτο με το λουκοζειτ δεν το ξερω ξερω ενα αλλο υγρο που δινουν και του μοιαζει αλλα οσες το εχουν κανει λενε χιλιες φορες η γλυκοζη....τωρα εσενα μακαρι να ειναι λουκοζειτ

Αννούλα κι' ο δικός σου γιατρός ξεγεννάει όπου του πεις??? :):) Μια χαρά!!!

Αν μπορείς, στείλε μου τις τιμές!! Σ' ευχαριστώ κοριτσάκι :):)


0b1qp2.pngPaB8p3.png

qjfzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μετά από πολύ καιρό..όπως σας είπα η εγκυμοσύνη μου είναι δύσκολη και είχα και ένα άσχημο περιστατικό..Με έπιασαν συσπάσεις 3λεπτες(στην 24 βδομαδα) και νοσηλεύτηκα 2 μέρες στο Μητέρα με ορό κατά των συσπάσεων και παρακολούθηση από καρδιολόγο τις πρώτες ώρες μιας και (αναμενομενα βεβαια) έκανα πολύ ταχυπαλμία από το φάρμακο..Ευτυχώς όλα πήγαν καλά και γύρισα σπίτι μου στο κοριτσάκι μου απλα τώρα είμαι τελείως στο κρεβάτι, σηκώνομαι μόνο για τουαλέτα..:-(. Αχ το έχει η μοίρα μου να μην εχω καλές εγκυμοσύνες..τεσπα..

Σήμερα έκανα κι εγώ την καμπύλη ζαχάρου την μικρη γιατί ο γιατρός μου δεν ήθελε να είμαι πολύ ώρα εκτός κρεβατιού και βγήκε καλή! Άντε να φάω κανα γλυκάκι χωρίς τύψεις!χαχα!

Από κιλά εγώ έχω πάρει 10 έως τώρα τα οποία τα πήρα στον 4ο κ 5ο. Τώρα έχω σταθεροποιηθεί αλλά με την ξάπλα δεν με βλέπω για πολύ..στην 1η είχα πάρει 17 τα οποία τα έχασα όλα και 2 ακόμα 2 μήνες περίπου αφού γέννησα..

irene50 δεν το έχω ξανακούσει αυτό με το lucozade..όπως και να έχει καλά αποτελέσματα εύχομαι και μην αγχλωνεσαι προκαταβολικά!(η αλήθεια είναι ότι κι εγώ το είχα άγχος αλλά δεν πρέπει! )

Pola εγώ λέω Ρέα και πάλι Ρέα, μιας και στην κόρη μου δεν έμεινα καθόλου ευχαριστημένη από το Μητέρα και τώρα που νοσηλεύθηκα είδα κάποια απαράδεκτα πράγματα. Τα λέω εδώ..http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=60553&page=9


an1cCua0g410010MTA5bGR8NDc3ODg4ZGF8aSBleWEgbWFzIGVpbmFp.gif

an1cJNb0g410010MjJkfDUwMjMyNjQ3dmF8dG8gYW50cmFraSBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites

Αrma μου πολλά πολλά περαστικά!!! Εχεις βοήθεια στο σπίτι??? Θα διαβάσω και το λινκ που έδωσες τώρα. Πάντως και εγώ πριν 18 μήνες που γέννησα, μπορώ να πω ότι ήταν μαύρα χάλια :twisted::twisted::twisted::twisted: Ημουν και σε μονόκλινο πανάθεμά με!!! Χαχαχαχαχαχαχα!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:


0b1qp2.pngPaB8p3.png

qjfzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Pola στις εστηλα σε πμ

Βρε arma μου τι να πω?Ευχομαι μονο απο εδω και περα ολα να πηγαινουν μια χαρα!!!Να προσεχεις να εισαι ηρεμη για σενα και το μωρακι σου και τα κιλα χανοντε μετα...σιγα μην σκασουμε για τα κιλα

Link to comment
Share on other sites

Θα στα στηλω τωρα γιατι μιλαγα στο τηλ

Ευχαριστώ πολύ, ήρθε, και εγώ αυτές τις τιμές είχα!! Για καισαρική μένεις 4 ημέρες, όχι 5 όπως είναι στα άλλα??

Arma, είχα διαβάσει αυτά που έγραψες για το μητέρα!! Τί να πω??? Απαράδεκτοι είναι!!:evil::evil:


0b1qp2.pngPaB8p3.png

qjfzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Να σας πω εγω την πρωτη φορα γεννησα στο Ιασω εμεινα ευχαριστημενη απο θεμα προσωπικου και καθαριοτητας αλλα οταν ηταν να φυγουμε μας ειχαν χρεωσει τα μαλλιοκεφαλα μας πριν απο 5,5 χρονια εδωσα μαζι με τον γιατρο 7000 σε 3κλινο παρακαλω....αλλα εγραφαν στον τιμοκαταλογο και αλλα στις αποδειξεις...Το χειροτερο ηταν πριν απο δυο χρονια σχεδον που επρεπε να διακοψω την εγκυμοσυνη μου γιατι επασχε απο μεσογειακη το μωρο μου πηραν 3000ε χωρις καν να νοσηλευτω ε τοτε τα πηρα να δωσω τοσα και να επιστρεψω στο σπιτι χωρις παιδι????Τοτε τα πηρα και βρηκα εναν αλλο γιατρο εδω στην Λαμια που εχει και ειδηκοτιτα στον προγεννητικο οποτε μου εκανε ο ιδιος και την τροφοβλατη και μεχρι τωρα εχω δωσει το 1/4 αποτι εδινα στο Ιασω και θα αποφασησω εγω που θελω να γεννησω....

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια, μολις γυρισα απο τον ενδοκρινολογο, μου εδωσε διατροφη και μου ειπε να μην ανησυχω οτι απο τη στιγμη που το ρυθμιζουμε ολα θα πανε καλα.Arma μου περαστικα ολα να πανε καλα απο εδω και περα!


QWrRp3.png

pw3Zp3.png

eJhDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!

Σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας!

Pola ευτυχώς έχω βοήθεια, είναι η μαμά μου όλη μέρα εδώ με τη μικρή όταν δεν δουλεύει ο καλός μου..Πάλι καλά γιατί δεν θα τα κατάφερνα να μείνω στο κρεβάτι..

Όοσ για το Μητερα αν λες πως και στο μονόκλινο ήταν χάλια...φαντάσου πως ήταν στο οικονομικό που ήμουν εγώ! Τέρμα το έχουν χαλάσει πολύ..Και όσο πάει χειροτερεύει ακόμα πιο πολύ..Ελπίζω μόνο να μη μου τύχει κανα απρόοπτο πάλι και πρέπει να ξαναπάω εκεί...

Άννα έπαθα σοκ από τις τιμές που γράφεις! Αν είναι δυνατόν! Πάλο καλά τουλάχιστον που βρήκες άλλον γιατρό..

mammy όλα καλά να πάνε και σε σένα!Και μην ανησυχείς καθόλου μια χαρά ρυθμίζεται με σωστή διατροφή!


an1cCua0g410010MTA5bGR8NDc3ODg4ZGF8aSBleWEgbWFzIGVpbmFp.gif

an1cJNb0g410010MjJkfDUwMjMyNjQ3dmF8dG8gYW50cmFraSBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κοριτσια, μολις γυρισα απο τον ενδοκρινολογο, μου εδωσε διατροφη και μου ειπε να μην ανησυχω οτι απο τη στιγμη που το ρυθμιζουμε ολα θα πανε καλα.Arma μου περαστικα ολα να πανε καλα απο εδω και περα!

Ολα καλα θα πανε τωρα με λιγη προσοχη!!!!Να δεις που το μπεμπακι σου θα υγιεστατο!!!

Link to comment
Share on other sites

Πολα τι σε μπερδεψε?Και στα αλλα μαιευτηρια η ιδια διαδηκασια ειναι για το εξιτηριο

Το ότι οι τιμές είναι για 3 ημέρες/4 ημέρες (Φ.Τ/Κ.Τ) - λέγαμε με την arma ότι στα άλλα μαιευτήρια είναι μια ημέρα παραπάνω -αλλά στο site γράφει 4 ημέρες/5 ημέρες αντίστοιχα!!


0b1qp2.pngPaB8p3.png

qjfzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...