Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 35 λεπτά , Neverstop είπε:

      Δεν κατάλαβα τι γράφεις στο τέλος..σε κλινική είσαι? φαντάζομαι έχει κι ένα κόστος η διαμονή σου εκεί.. αν σου λένε όμως χωρίς ορο θα γεννήσεις μην το διακινδυνεύσεις.να πάρει όσες περισσότερες ημέρες το μωράκι.

      ναι στην γνωστή κλινική αθηνών Μ……..α ! αποφάσισα να κατσω μέχρι 34 μετά να φύγω και όσο πάρω ! ο γιατρός είπε ότι και τώρα άμα θέλω γεννάμε , είμαστε καλα! αλλά άλλο 34 άλλο 33!

      • Μου αρέσει 1

cafe Απριλιος 2011


Αννα25

Recommended Posts

Έκανα την Β επιπέδου στις 21 εβδομάδες και 5 μέρες και η μπέμπα ήταν 496 γρ. Στρουμπουλή στρουμπουλή και την περασμένη Παρασκευή που ήμουνα 26 εβδομάδες & 1 μέρα ήταν 964 γρ.

είμαι πολυ περιεργη τι βαρος θα εχει ο δικος μου στο ντοπλερ 28/2. Στις 21 Δεκεμβρίου , 23+1 , ήταν 663 γρ

τωρα δεν ξερω ποσο ειναι , το χοντρομπιζελι μου.....


Γι΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω.....

και σε συνάντησα 7/4/2011 !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Έκανα την Β επιπέδου στις 21 εβδομάδες και 5 μέρες και η μπέμπα ήταν 496 γρ. Στρουμπουλή στρουμπουλή και την περασμένη Παρασκευή που ήμουνα 26 εβδομάδες & 1 μέρα ήταν 964 γρ.

Μια χαρα ειναι καλε το κοριτσακι σου!!!!

Κιττυ σε εμας που εχουμε μεγαλο στηθος η αλλαγη δεν ειναι και πολυ εντονη εμενα εχει αλλαξει το χρωμα εχει γινει μαυρο και εχει μεγαλωσει η περιοχη γυρω απο την θηλη

Link to comment
Share on other sites

Τζούλη μου στα ίδια κιλά μάλλον βαδίζουμε εμείς. Για να δούμε πώς θα καταλήξουμε.

Για το στήθος δεν γνωρίζω διότι είμαι κι εγώ στην πρώτη εγκυμοσύνη. Εγώ είχα σχετικά μεγάλο στήθος και έχω ανέβει άλλα δύο νούμερα. Άννα αν δω σημαντικές αλλαγές στον 8ο & 9ο μάλλον θα αρχίσω να γέρνω προς τα μπρος.


ilCsp3.png

O3rXp3.png

Link to comment
Share on other sites

κι εγω παραπανω κιλά , αλλα δεν ξερω να σου πω ως εχω παρει τοσα λιγα...τρωω κανονικά και τα παντα.......

το στηθος μου κι εμενα δεν νιωθω να εχει μεγαλωσει - ειναι μπολικο ετσι κι αλλιως- ,απλά ποναει λιγο τις τελευταίες μερες

Οπότε θα βγείτε και οι δύο μοντελάκια από τις εγκυμοσύνες!!Σε αντίθεση με εμας τις υπόλοιπες, χιχιχι. Μην το ψάχνεις το πως και το γιατί δεν πήρες κιλά, αφού έγινε μια χαρά είσαι!!!!!

Ουφ, σαν να νιώθω καλύτερα τώρα. Εμένα με πονάει από την αρχή λίγο το στήθος μου, αλλά αυτό μόνο, δεν έχει πρηστεί ή μεγαλώσει και πίστευα ότι θα έπρεπε να έχει αρχίσει. Αλλά αφού λες πως κι εσένα το ίδιο, μάλλον όπως λέει η Άννα πιο μετά βλέπουμε αλλαγή.


6237481d19.png
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα ειναι καλε το κοριτσακι σου!!!!

Κιττυ σε εμας που εχουμε μεγαλο στηθος η αλλαγη δεν ειναι και πολυ εντονη εμενα εχει αλλαξει το χρωμα εχει γινει μαυρο και εχει μεγαλωσει η περιοχη γυρω απο την θηλη

ναι οντως το χρωμα εχει αλλαξει πολύ ! ναι . ναι κ γυρω απο την θηλη...οπως τα λες


Γι΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω.....

και σε συνάντησα 7/4/2011 !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τζούλη μου στα ίδια κιλά μάλλον βαδίζουμε εμείς. Για να δούμε πώς θα καταλήξουμε.

Για το στήθος δεν γνωρίζω διότι είμαι κι εγώ στην πρώτη εγκυμοσύνη. Εγώ είχα σχετικά μεγάλο στήθος και έχω ανέβει άλλα δύο νούμερα. Άννα αν δω σημαντικές αλλαγές στον 8ο & 9ο μάλλον θα αρχίσω να γέρνω προς τα μπρος.

Μια απο τα ιδια μπροστοβαρη και εγω.....χαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

ναι οντως το χρωμα εχει αλλαξει πολύ ! ναι . ναι κ γυρω απο την θηλη...οπως τα λες

Εμένα πάλι όχι :(:(:(:( Δεν με βλέπω καλά...δεν επικοινωνεί με το υπόλοιπο σώμα μου φαίνεται!!:(:(:(


6237481d19.png
Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάλι όχι :(:(:(:( Δεν με βλέπω καλά...δεν επικοινωνεί με το υπόλοιπο σώμα μου φαίνεται!!:(:(:(

Ελα ρε ειναι νωρις και δεν συμβαινει σε ολους τα ιδια...Εμενα ας πουμε μεγαλωσε κατα 2 νουμερα στην πρωτη εγκυμοσυνη και μετα δεν μαζεψε ποτε οποτε τωρα δεν νομιζω να μεγαλωσει...

Δεν πιστευω να φορατε σουτιεν με μπανελες?????

Link to comment
Share on other sites

Ελα ρε ειναι νωρις και δεν συμβαινει σε ολους τα ιδια...Εμενα ας πουμε μεγαλωσε κατα 2 νουμερα στην πρωτη εγκυμοσυνη και μετα δεν μαζεψε ποτε οποτε τωρα δεν νομιζω να μεγαλωσει...

Δεν πιστευω να φορατε σουτιεν με μπανελες?????

οοοοχι ...........


Γι΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω.....

και σε συνάντησα 7/4/2011 !!!

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάλι όχι :(:(:(:( Δεν με βλέπω καλά...δεν επικοινωνεί με το υπόλοιπο σώμα μου φαίνεται!!:(:(:(

άντε καλέ....καθε οργανισμός είναι διαφορετικός ! όλα μια χαρά ειναι


Γι΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω.....

και σε συνάντησα 7/4/2011 !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ελα ρε ειναι νωρις και δεν συμβαινει σε ολους τα ιδια...Εμενα ας πουμε μεγαλωσε κατα 2 νουμερα στην πρωτη εγκυμοσυνη και μετα δεν μαζεψε ποτε οποτε τωρα δεν νομιζω να μεγαλωσει...

Δεν πιστευω να φορατε σουτιεν με μπανελες?????

Εγώ φοράω αθλητικό αν και θα μπορούσα να μην φοράω και τίποτα να σου πω την αλήθεια...γιατί τί πειράζουν οι μπανέλες?

Μακάρι βρε Αννούλα μου γιατί θα σκάσω αν δεν θηλάσω!!!!!


6237481d19.png
Link to comment
Share on other sites

Ναι οι μπανελες απαγορευοντε στην εγκυμοσυνη εμποδιζουν τους γαλακτοποιους αδενες(καπως ετσι μου το ειχε πει ο γιατρος)

Οχ αλήθεια? Εγώ με μπανέλες φοράω. Δεν μου έχει πει κάτι ο γιατρός μου. θα τον ρωτήσω.


ilCsp3.png

O3rXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι οι μπανελες απαγορευοντε στην εγκυμοσυνη εμποδιζουν τους γαλακτοποιους αδενες(καπως ετσι μου το ειχε πει ο γιατρος)

Απαπαπαπαπαπα!Σοβαρά? Δεν το ήξερα...Το αθλητικό είναι οκ?


6237481d19.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...