Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

cafe Απριλιος 2011


Αννα25

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια. Την Παρασκευή είδαμε τον γιατρό μας και όλα είναι πάρα πολύ καλά. Η μικρή μας είναι 1 κιλό. Ο γιατρός μας ενημέρωσε ότι αλλάζουμε μαιευτήριο. Θα γεννήσουμε στο Ρέα διότι έφυγε εντελώς από το Λητώ. Έχει καμία κοπέλα τιμοκατάλογο για Ρέα?


ilCsp3.png

O3rXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Ηλιοδώρα και Ανια σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τις πληροφορίες!!Θα ψάξω να διαβάσω κι εγώ Λεμπουαγιέ γιατί δεν έχω ιδέα από όλα αυτά που λέτε :oops::oops::oops: και φαίνονται πολύ χρήσιμα για τον τοκετό. Όσο πιο πολλά διαβάσεις και μάθεις πιστεύω τόσο καλύτερα θα χειριστείς το όλο θέμα την κρίσιμη στιγμή! Μόνο που προτιμώ να το διαβάσω στα ελληνικά για ευκολία οπότε θα περιμένω μεχρι τον Μάρτη αναγκαστικά...σας ευχαριστώ πολύ πολύ πολύ!!!

Αννούλα μου γλυκιά, υπομονή κοριτσάκι μου, ταλαιπωρείσαι αλλά ετοιμάζεις μια κουκλάρα όμως που όποιος την βλέπει θα παθαίνει! Καλά να είναι μωρέ το νινάκι σου, κι όλα τα άλλα δεν σε νοιάζουν, το ξέρω...Όσο για τον καιρό, όντως είμαστε πολύ τυχερές που γεννάμε Άνοιξη, όλο βολτούλες θα είμαστε!!!

Καλημέρα Κατερίνα και Βάσω, πώς περάσατε σκ? 1 κιλό το θηριάκι Βάσω μου? Πώς μεγαλώνουν...αχ!!!!


6237481d19.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια γεια σας!Και γω μέλλουσα μανούλα με ΠΗΤ 12/5 και γενναω Αγγλια!Ευτυχώς μέχρι στιγμής η εγκυμοσύνη παει αρκετά καλά, το μόνο που με ταλαιπορεί εξ αρχής είναι οι εμετοί και οι ναυτίες. Αναγκάζομαι να παίρνω 3 φορές την ημέρα αντιεμετικο εδώ και 6 μήνες, και μάλλον θα το συνεχίσω μέχρι το τελος. Ζορίστικα πολύ στις αρχες (εκανα 8 με 9 φορες την ημερα εμετο) μεχρι που νοσηλευτικα 3 μερες στο νοσοκομειο με αφυδατοση. Ευτυχως όμως τώρα τελευταια παω καλύτερα. Εύχομαι σε όλες μας να αποκτήσουμε υγιεστατα μωρακια κι ας μας ταλαιπωρούν λιγακι...

Link to comment
Share on other sites

Καλωσηρθες irene με το καλο να ερθει το μπεμπακι σου!!!Τι ειναι δεν μας ειπες?

Οσο για τους εμμετους υπομονη λες να μην περασουν μεχρι το τελος?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλωσηρθες irene με το καλο να ερθει το μπεμπακι σου!!!Τι ειναι δεν μας ειπες?

Οσο για τους εμμετους υπομονη λες να μην περασουν μεχρι το τελος?

Αγοράκι είναι!Μακαρι να περασουν, δεν φανταζεσαι ποσο το θελω...αλλα τι ναπω.οτι είναι να γινει ας γινει, τους συνηθισα!!¨))

Link to comment
Share on other sites

1.KLiMT πητ 6/4 κοριτσι γενναει στο Ρεα

2.ania πητ 6/4 αγορι γενναει στο Αλεξανδρα

3.della πητ 11/4 αγορι

4.Pola πητ 16/4 αγορι γενναει στο Μητερα

5.Κιττυ πητ 18/4 αγορι γενναει στο Αλεξανδρα

6.mammy3 πητ 20/4 κοριτσι

7.ΑΝΤΖΕΛΙΚΑ πητ 21/4 κοριτσι γενναει στο Ρεα

8.Tzamin πητ 29/4 κοριτσι γενναει στο Ρεα

9.arma πητ 5/5 αγορι γενναει στο Ρεα

10.Katval πητ 7/5 αγορι γενναει στην Ροδο

11.Αννα25 πητ 8/5 κοριτσι γενναει στο Γαια

12.julie8 πητ 8/5 κοριτσι γενναει στο Μητερα

13.irene50 πητ 12/5 αγορι γενναει στην Αγγλια

14.Cristinaki πητ 18/5 αγορι γενναει στο Λητω

15.Hλιοδωρα πητ 18/5 κοριτσι γενναει στο Λητω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα κοριτσακια μου.εκανα σημερα το doppler και λιγουλακι με ανησυχησε ο γιατρος.ο μπεμπουλης μας εχει βαρος ηδη 1450γρ.και μου ειπε πως θα βγει μεγαλο παιδακι.ειμαι 29εβδ.1μερα.εχει κανει καποια αλλη κοπελα σε παρομοια εβδομαδα την εξεταση;


NXbrp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!Εμεις χθες πηγαμε στο γιατρο και ειμαστε 1430γρ. (27w+5d) ειναι μεγαλουτσικο αλλα δεν ανησυχουμε γιατι ειναι μεσα στα φυσιολογικα,ειπε ο γιατρος. Εχω αγχωθει πολυ ομως γιατι εκανα την καμπυλη ζαχαρου και βγηκαν υψηλες οι μετρησεις μου (αν κ δεν υπαρχει ιστορικο) και εχω αρχισει να το μετραω 3 φορες την ημερα και την Πεμπτη ρανεβου στο διαβητολογο.Ο γιατρος ειπε να μην ανησυχω αλλα εγω απο χθες εχω σκασει...


QWrRp3.png

pw3Zp3.png

eJhDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!!!Τι ωραια ειδατε μωρακια στρουμπουλα!!!!

Παντως αν τα μωρα ειναι μεσα στις καμπυλες μην αγχωνεστε ολα καλα θα πανε!!!

Τωρα μαμυ για την καμπυλη δεν παιζει ρολο το κληρονομικο στο ζακχαρο εγκυμοσυνης αλλα με την διατροφη που θα σου δωσει ο διαβητολογος ολα θα πανε τελεια!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ελπιζω Αννα μου να πανε ολα καλα με την διατροφη!Στις δυο προηγουμενες εγκυμοσυνες δεν ειχα προβλημα και πηγα για την καμπυλη τωρα χωρις να περναει απο το μυαλο μου οτι θα ειναι ανεβασμενο...και μου ηρθε πολυ ξαφνικο!!!


QWrRp3.png

pw3Zp3.png

eJhDp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...