Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      Είναι η επίδραση των ορμονών,σε συνδυασμό με τους πόνους και την ψυχική κόπωση. Ο,τι νιώθεις είναι απολύτως φυσιολογικό.Ακομα και αν ξυπνήσεις μια μέρα και θέλεις να δείρεις όλο τον κόσμο,πάλι νορμάλ θα είναι. Είσαι σε καλό δρόμο,λίγες εβδομάδες έμειναν,κάνε υπομονή❤️

      • Λυπημένη/-ος 1

Θυρεοειδής αδένας-παθήσεις-συμπτώματα


georgiamami

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

Σόνια εγώ τις γόβες τις βγάζω μόνο στον ύπνο μου:D!!!!Και μόνο γόβα στιλέτο όχι ότι κι ότι:tongue: !

Σε εχω παρει χαμπαρι εγω,αλλα οχι και στον παγο σαν τις Ρωσιδες!!(Μηπως εχουμε ξεφυγει λιγο απο το θεμα του θυρεοειδη)?

Link to comment
Share on other sites

(Μηπως εχουμε ξεφυγει λιγο απο το θεμα του θυρεοειδη)?

Στο cafe ειμαστε,μην αγχωνεσαι. Εδω επιτρεπεται να ξεφευγουμε!!! Αλλωστε τι καφε θα πιναμε αν συζητουσαμε μονο για τον αδενα. Αμα θελαμε να μιλαμε μονο για αυτο, θα ξημεροβραδιαζαμε στο ιατρειο του ενδοκρινολογου και δε θα μπαιναμε στα φορουμς!!!! χεχεχεχεχεχε!!!


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites

:DΚαλησπέρα και πάλι!!!!Χαίρομαι που είχατε καλά αποτελέσματα!!!:DΕγώ είμαι στην 3 μέρα (πέρασε 12:00) πλέον χωρίς Τ3, αλάτι (αχ!αχ!) και περιμένω (με αγωνία να πω την αλήθεια )της 28 Μαρτίου να κάνω το uptake και 1 Απριλίου να απομονωθώ!!:shock::tongue:!!!
Link to comment
Share on other sites

Στο cafe ειμαστε,μην αγχωνεσαι. Εδω επιτρεπεται να ξεφευγουμε!!! Αλλωστε τι καφε θα πιναμε αν συζητουσαμε μονο για τον αδενα. Αμα θελαμε να μιλαμε μονο για αυτο, θα ξημεροβραδιαζαμε στο ιατρειο του ενδοκρινολογου και δε θα μπαιναμε στα φορουμς!!!! χεχεχεχεχεχε!!!

αυτό ξαναπέστω!!!χιχιχι!!!!

Link to comment
Share on other sites

:DΚαλησπέρα και πάλι!!!!Χαίρομαι που είχατε καλά αποτελέσματα!!!:DΕγώ είμαι στην 3 μέρα (πέρασε 12:00) πλέον χωρίς Τ3, αλάτι (αχ!αχ!) και περιμένω (με αγωνία να πω την αλήθεια )της 28 Μαρτίου να κάνω το uptake και 1 Απριλίου να απομονωθώ!!:shock::tongue:!!!

Καλημερα Petroulaki,με αυτα που μας λες ξαναζω ολη αυτη την κατασταση!Αν μπορεις ξαναθυμισε μας το ιστορικο σου,γιατι περασε πολυς καιρος και θα θυμομαστε λιγα πραγματα.Κανε υπομονη θα περασει ολο αυτο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα σε ολους!!!

Petroulaki, μεινε μαζι μας, και θα δεις. θα περασει γρηγορα ο καιρος. Ειμαστε καλο παρεακι και ολα θα κυλισουν ομαλα. Οποτε νιωθεις "καπως" μπες εδω, γραψε οτι σου κατεβαινει στο κεφαλι και θα δεις πως ολα θα ειναι καλυτερα. Υπομονη και μη μετρας τις μερες και τις ωρες. Παρτο αποφαση οτι ετσι πρεπει να γινει και απλα αστο να συμβαινει μεχρι να κανει το κυκλο του και να φυγει και αυτο.


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους!!!!!

Λοιπόν αν μου λείπει κάτι από το πάρεντς είναι το "like"...

ΚΑΤΕ76 πώς πάει η μετακόμιση???

DespinaAlexandra εσύ πώς πας με την ανάρρωση; επανήλθε η φωνούλα;


...γιατί τα όνειρα σαν τα θαύματα είναι

βγαίνουν αληθινά

μόνο αν τα πιστεύεις...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλη την παρέα!

Petroulaki μην αγχώνεσαι θα περάσουν οι μέρες, όπως είπε και η Γεωργία είμαστε καλή και διασκεδαστική παρέα!:tongue:

Εγώ και η Σόνια τα περάσαμε πολύ πρόσφατα οπότε η Σόνια περισσότερο και μετά εγώ θα σου δώσουμε και συμβουλές.Η Σόνια έχει ειδικότητα στην νεροποσία:tongue::tongue::tongue:.

Και όταν περάσει το ιώδιο θα αρχίσουμε και τις συμβουλές αδυνατίσματος;)

Ως το καλοκαίρι θα είμαστε μανεκέν όλες :shock:

Σε ιδιωτικό θα το κάνεις?

Despoina Alexandra που χάθηκες?Περιμένουμε νέα σου!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους!!!!!

Λοιπόν αν μου λείπει κάτι από το πάρεντς είναι το "like"...

Χαχαχαχα!!! Φανταζεσαι να διαβαστει το ποστ σου απο 1.000 ανθρωπους και να βαλουν ολοι LIKE????????

Κι εγω πολλες φορες, διαβαζοντας τα ποστ σας, παω κατω απο το ποστ για να πατησω like (απο συνηθεια) και μετα φυσικα συνειδητοποιω οτι ...βρισκομαι στο φορουμ !!!!! Εκαστος στο ειδος του και χωρις like εμεις το αγαπαμε το παρεντς και το προτιμαμε. :-P


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!! Καλημέρα!!! από την ηλιόλουστη Αθήνα!!!!Σας ευχαριστώ πολύ για την συμπαράσταση!!Που θα πάει θα το περάσουμε και αυτό αρκεί να κρατάμε όσο μπορούμε την αισιοδοξία μας..!!!!!

sonia:

Παράθεση:

Αρχικό μήνυμα απο petroulaki viewpost.gif

:DΚαλησπέρα και πάλι!!!!Χαίρομαι που είχατε καλά αποτελέσματα!!!:DΕγώ είμαι στην 3 μέρα (πέρασε 12:00) πλέον χωρίς Τ3, αλάτι (αχ!αχ!) και περιμένω (με αγωνία να πω την αλήθεια )της 28 Μαρτίου να κάνω το uptake και 1 Απριλίου να απομονωθώ!!:shock::tongue:!!!

Καλημερα Petroulaki,με αυτα που μας λες ξαναζω ολη αυτη την κατασταση!Αν μπορεις ξαναθυμισε μας το ιστορικο σου,γιατι περασε πολυς καιρος και θα θυμομαστε λιγα πραγματα.Κανε υπομονη θα περασει ολο αυτο.

Από μια τυχαία εξέταση σε ενδικρινολόγο βρέθηκα με παρακέντηση ενός οζιδίου (1,7 εκ.) που έδειχνε υποψία θηλώδες Ca και έπειτα σε θυρεοειδεκτομή όπου εκεί επιβεβαιώθηκε η ύπαρξη αυτή του θυλώδες καρκινώματος (2 και πλέον εκατοστών). Οπότε δεν γλύτωσα και εγώ το περιβόητο Ιώδιο!!!! Ήμουν τυχερή όπως μου είπαν όλοι στην ατυχία μου μιας και το βρήκα πολύ νωρίς...Επιπλέον στάθηκα τυχερή στο ότι βρήκα πολύ γρήγορα και νοσοκομείο να κάνω το ιώδιο. Αν φανταστείτε ότι η υποψία βρέθηκε 10/12/2010, χειρουργήθηκα 04/01/2011 (στο Ιπποκράτειο), η βιοψία βγήκε 27/01/2011 και εγώ βρήκα στο Αλεξάνδρα 1 Απριλίου!!!(με ραντεβού που έτρεχαν τον Σεπτέμβριο)!!!!

georgiamami Καλημερα σε ολους!!!

Petroulaki, μεινε μαζι μας, και θα δεις. θα περασει γρηγορα ο καιρος. Ειμαστε καλο παρεακι και ολα θα κυλισουν ομαλα. Οποτε νιωθεις "καπως" μπες εδω, γραψε οτι σου κατεβαινει στο κεφαλι και θα δεις πως ολα θα ειναι καλυτερα. Υπομονη και μη μετρας τις μερες και τις ωρες. Παρτο αποφαση οτι ετσι πρεπει να γινει και απλα αστο να συμβαινει μεχρι να κανει το κυκλο του και να φυγει και αυτο.

Μα και φυσικά έχω σκοπό να μείνω μαζί σας!!!:D:D:DΝα γίνουμε όλοι μια χαρούμενη παρέα!!!:D:D

Mary78 Καλησπέρα σε όλη την παρέα!

Petroulaki μην αγχώνεσαι θα περάσουν οι μέρες, όπως είπε και η Γεωργία είμαστε καλή και διασκεδαστική παρέα!:tongue:

Εγώ και η Σόνια τα περάσαμε πολύ πρόσφατα οπότε η Σόνια περισσότερο και μετά εγώ θα σου δώσουμε και συμβουλές.Η Σόνια έχει ειδικότητα στην νεροποσία:tongue::tongue::tongue:.

Και όταν περάσει το ιώδιο θα αρχίσουμε και τις συμβουλές αδυνατίσματος;)

Ως το καλοκαίρι θα είμαστε μανεκέν όλες :shock:

Σε ιδιωτικό θα το κάνεις?

Προσπαθώ να μην ανχώνομαι!!Ούτως η αλλιώς δεν είναι στο χέρι του αλλά στο χέρι μου!!!;) Το μόνο που με έχει προβληματίσει είναι το τι μπορώ να τρώω!! Από ότι διάβαζα σήμερα σε διάφορες σελίδες ότι και τα γαλακτoμικά έχουν ιώδιο!!!(πάνε και τα γιαουρτάκια!αχ!:-(:-() Εσείς τι τροφές καταναλώνατε???

ΚΑλά το καλοκαίρι θα είμαστε κορμάρες!!!!χιχιχιχιχ!!!!

Σε δημόσιο στο Αλεξάνδρα!! Αλήθεια έχει κάνει κανείς εκεί θεραπεία???? Πως είναι μέσα??κτλ...!!Θέλω λίγες πληροφορίες για τον εγκλισμό μου!!χιχιχ

Τέλος...

Βλέπω και άλλοι είναι στην φάση της μετακόμισης!!!!Και εγώ μετακομίζω!!! Το καλό είναι ότι όλοι σε προσέχουν να μην κουραστείς να μην σηκώσεις βάρη!!Σε έχουν στα ώπα ώπα!!!!:D:D

ΚΑλή μας μέρα!! Φιλάκια Πολλά :D:D:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...