Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , Eflenew είπε:

      Αν δε σου ειναι κόπος ναι...σε ευχαριστώ. Δε κρατήθηκα έκανα τώρα το απόγευμα το Predictor early...αχνη γραμμη και αυτό αλλά πιο αξιοπρεπή...αχνη όμως....έπρεπε να πάρω κανονικό που δείχνει πάνω από 25 εκεί θα καταλάβαινα που βρίσκομαι...

      Εγώ και τα 2 early...clearblue early και predictor early.  Έχεις βάλει έμβρυα 3 ημερών ή 5?

      Αχ τι τέλεια νέα!!!! Μπράβο κορίτσι μου❤️

      Την ανέβασα,αυτό είναι από την Τετάρτη,δλδ μια εβδομάδα από την εμβρυομεταφορά.Εσενα είναι πιο έντονο? Μπορείς να το ανεβάσεις?

Θυρεοειδής αδένας-παθήσεις-συμπτώματα


georgiamami

Recommended Posts

Καλημερα σε ολη την παρεα!!Τα νεα μου ειναι ευχαριστα!!Οι αιματολογικες τελειες και το σπινθηρογραφημα πεντακαθαρο!!!Πολυ γουρικο τελικα το φορουμ!Θα δειτε ,ολοι καλα θα γινουμε εδω!!Μπράβο Σόνια!!!!:D:D:D

Καταπληκτικά νέα:D

Σου εύχομαι μόνο τέτοια απο δώ και πέρα!!!!!!

Γούρικο το forum, γούρικοι και μείς!:wink:

Η Kate75 εκπληκτικη κοπελα!!Ειδατε το διαδικτυο??

Καλές είμαστε και μείς.....μην νομίζεις:tongue:

πολλά πολλά φιλιά και κοίτα να το γιορτάσεις ....δεόντως!(με προφιτερόλ απο τον μίλτο!)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα Mary78!!Φυσικα και ειστε και εσεις καλες και ολη η παρεα!!Απλως εννοουσα οτι δεν διεφερε η γνωριμια απο το διαδικτυο με αυτην σε προσωπικο επιπεδο!Οσο για το προφιτερολ....με τιποτα!!Τι ηθελα και ζυγιστηκα!!Καμια διαιτα εχετε κοριτσια???

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα Mary78!!Φυσικα και ειστε και εσεις καλες και ολη η παρεα!!Απλως εννοουσα οτι δεν διεφερε η γνωριμια απο το διαδικτυο με αυτην σε προσωπικο επιπεδο!Οσο για το προφιτερολ....με τιποτα!!Τι ηθελα και ζυγιστηκα!!Καμια διαιτα εχετε κοριτσια???

Διαιτα 1η: Εγώ κάνω 2 δίαιτες. Με τη μία δε χορταίνω!!

Δίαιτα 2η: Της Παναγιάς. Αφού φας του σκασμού, λες, ουυουουουουφ Παναγία μου!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες και όλους! Είμαι επιτέλους σπίτι (έμεινα στην Αθήνα χωρίς Η/Υ για λίγες μέρες, εξού και η απουσία μου) και χωρίς θυρεοειδή αδένα εδώ και 1 εβδομάδα. Όλα πήγαν καλά, και ο χειρουργός είπε ότι η περιοχή είναι καθαρή, οπότε μάλλον δεν περιμένει να δείξει κακοήθεια η βιοψία. Θα μαθουμε σύντομα βέβαια... Η αλήθεια είναι ότι δεν πόνεσα μετά την επέμβαση (όπως που είχατε πει), αλλά η νάρκωση, οι ημικρανίες (από την υπερέκταση του αυχένα στο χειρουργείο, είπαν) και οι φλέβες μου που έσπαγαν συνεχώς δεν μου άφησαν καλή ανάμνηση. Είμαι όμως πλέον δυνατή, και παίρνω ασβέστιο και Τ3 μέχρι να βγεί η βιοψία.

Δεν ξέρω αν φταίνε οι ορμόνες μου, αλλά η πρώτη φορά που συγκινήθηκα στην ΑΘ εποχή μου είναι σήμερα που διάβασα προσεκτικά τα μηνύματά σας. Δεν μπορώ να σας ευχαριστήσω αρκετά για τη θετική σκέψη και διάθεση, για το ενδιαφέρον, τις ευχές... Και ελπίζω μόνο να μπορέσω να το ανταποδώσω προσ/ευχόμενη το καλύτερο για όλους και όλες...

Χαρηκά πολύ Sonia, Gerogiamami kai Mary78 για τα καλά σας νέα! Και χρωστώ και ένα καλωσόρισμα και εγώ στα νέα μέλη Petroulaki, LianaKleopatra, James, Sakismarw, Lenia, Deleni. Miss caramel! Όπως καταλάβατε, εδώ θα βρείτε αμέριστη συμπαράσταση, πληροφορίες, προσωπικές εμπειρίες, και, πάνω από όλα, μια καλή παρείστικη κουβέντα :-) Ό,τι καλύτερο, δηλαδή...

Και, για να μην ξεχνιόμαστε, η φωνή ΕΙΝΑΙ βραχνή και sexy (πρώτο πράγμα), και σκοπεύω να κάνω τρελές πλάκες σε αρσενικούς φίλους, εκεί που δεν το περιμένουν...

Σας χαιρετώ λοιπόν με ηδηπάθεια στη φώνη και τσαχπινιά στο μάτι! :wink:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους!!!

Πόσο xαρηκα με τα αποτελέσματά σας, Γιώργο, Georgiamami, Sonia, Kate75, Mary78 και DespinaAlexandra... Αχ τελικά έχεις δίκιο Sonia, το forum μας έφερε εκτός από γνώσεις και συμπαράσταση και πολλή τύχη...

Καλά αποτελέσματα και για εμένα!!! Η TSH 0, οι FT4 και FT3 στα ανώτερα φυσιολογικά και η Tg 0,5, για την Tg όμως θα πρέπει να την επαναλάβω τέλος Ιουνίου με Thyrogen για να δούμε την πραγματική τιμή της... Κανονικά έπρεπε Απριλιο να την δούμε αλλά φρόντισαν οι Αμερικάνοι οπότε παράταση και για εμένα... Ε κι άμα μείνω έγκυος στο μεσοδιάστημα, δεν πειράζει είπε ο γιατρός, για λίγους μήνες δεν αλλάζουν και πολλά πλέον... Ε, και τελικά περιμένουμε να ανέβει κάποια μέρα η Tg, που θα δείξει πολλαπλασιασμό των κακρινικών κυττάρων, ώστε αυτά να είναι μάζα και όχι διασκορπισμένα και να φανούν σε σπινθηρογράφημα και να θεραπευτούν με ιώδιο... Μπορεί είπε και να μείνουν για πάντα έτσι, πράγμα που ευχόμαστε... Και όλη μου την ζωή θα έχω λίγα καρκινάκια που λαγοκοιμούνται στο λαιμό μου... Ε, θα κάνω μια συμφωνία μαζί τους, όσο δεν με ενοχλούν δεν θα τα ενοχλήσω κι εγώ, αν όμως ζωηρέψουν θα τα "σκοτώσω"... χαχαχα...

Διάβασα πάρα πολλά που θέλω να σχολιάσω αλλά τα ξέχασα ήδη...

Να είστε όλοι καλά, χαρούμενοι και πάντα γεροί...

A και για το Facebook όποιος θέλει κι εμένα φίλη του, περιμένω πμ...


...γιατί τα όνειρα σαν τα θαύματα είναι

βγαίνουν αληθινά

μόνο αν τα πιστεύεις...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα και απο μενα. Ειμαι Σαββατογεννημενη αλλα οπου παω τελικα φερνω το καλο.

Καλημερα σε ολη την παρεα!!Τα νεα μου ειναι ευχαριστα!!Οι αιματολογικες τελειες και το σπινθηρογραφημα πεντακαθαρο!!!Πολυ γουρικο τελικα το φορουμ!Θα δειτε ,ολοι καλα θα γινουμε εδω!!Η Kate75 εκπληκτικη κοπελα!!Ειδατε το διαδικτυο??

Μολις βρω τον αναλογο χρονο θα φερω "σκορδα" για το κακο ματι γιατι με τοσα ευχαριστα νεα που εχουμε τις τελευταιες μερες, πρεπει να ...προσεχουμε!!!! Μπραβο Σονια. Ακομη ενα λιθαρακι το σπρωξαμε!!!

Καλημερα Mary78!!Φυσικα και ειστε και εσεις καλες και ολη η παρεα!!Απλως εννοουσα οτι δεν διεφερε η γνωριμια απο το διαδικτυο με αυτην σε προσωπικο επιπεδο!Οσο για το προφιτερολ....με τιποτα!!Τι ηθελα και ζυγιστηκα!!Καμια διαιτα εχετε κοριτσια???

Συναντηθηκατε με την Κate?

Για διαιτα, εδω!!!! Ενα χρονο περιφερομαι στο ειδος με επιτυχια και προπαντων γνωριμια με πολυ καλη ομαδα επισης!!!! Δωσε mail σε ΠΜ και θα σου στειλω ολοκληρο αρχειο με κολπακια και μικροαλλαγες που αποδιδουν.

Καλημέρα σε όλες και όλους! Είμαι επιτέλους σπίτι (έμεινα στην Αθήνα χωρίς Η/Υ για λίγες μέρες, εξού και η απουσία μου) και χωρίς θυρεοειδή αδένα εδώ και 1 εβδομάδα. Όλα πήγαν καλά, και ο χειρουργός είπε ότι η περιοχή είναι καθαρή, οπότε μάλλον δεν περιμένει να δείξει κακοήθεια η βιοψία. Θα μαθουμε σύντομα βέβαια... Η αλήθεια είναι ότι δεν πόνεσα μετά την επέμβαση (όπως που είχατε πει), αλλά η νάρκωση, οι ημικρανίες (από την υπερέκταση του αυχένα στο χειρουργείο, είπαν) και οι φλέβες μου που έσπαγαν συνεχώς δεν μου άφησαν καλή ανάμνηση. Είμαι όμως πλέον δυνατή, και παίρνω ασβέστιο και Τ3 μέχρι να βγεί η βιοψία.

Δεν ξέρω αν φταίνε οι ορμόνες μου, αλλά η πρώτη φορά που συγκινήθηκα στην ΑΘ εποχή μου είναι σήμερα που διάβασα προσεκτικά τα μηνύματά σας.

Μονο οι ανθρωποι με λεπτα αισθηματα μπορουν να νιωσουν την αυρα μας!!!!! Κι εσυ εισαι μια απο εμας!!!!

Δεν μπορώ να σας ευχαριστήσω αρκετά για τη θετική σκέψη και διάθεση, για το ενδιαφέρον, τις ευχές... Και ελπίζω μόνο να μπορέσω να το ανταποδώσω προσ/ευχόμενη το καλύτερο για όλους και όλες...

Αυτο ειναι το καλυτερο που μπορεις να κανεις για μας εκτος φυσικα απο το να μεινεις μαζι μας!!!

Χαρηκά πολύ Sonia, Gerogiamami kai Mary78 για τα καλά σας νέα! Και χρωστώ και ένα καλωσόρισμα και εγώ στα νέα μέλη Petroulaki, LianaKleopatra, James, Sakismarw, Lenia, Deleni. Miss caramel! Όπως καταλάβατε, εδώ θα βρείτε αμέριστη συμπαράσταση, πληροφορίες, προσωπικές εμπειρίες, και, πάνω από όλα, μια καλή παρείστικη κουβέντα :-) Ό,τι καλύτερο, δηλαδή...

Και, για να μην ξεχνιόμαστε, η φωνή ΕΙΝΑΙ βραχνή και sexy (πρώτο πράγμα), και σκοπεύω να κάνω τρελές πλάκες σε αρσενικούς φίλους, εκεί που δεν το περιμένουν... :roll::roll:

Σας χαιρετώ λοιπόν με ηδηπάθεια στη φώνη και τσαχπινιά στο μάτι! :wink:

Ταχεια αναρρωση DespinaAlexandra. Γιατι σου εσπαγαν οι φλεβες? Εγω επαθα θρομβοφλεβιτιδα με το που ξεκινησα να παιρνω χαπια για το θυρεοειδη (πριν ακομη τον βγαλω). Τοτε και μετα απο πολυ ψαξιμο εντοπισα οτι ειχα χαλασμενες βαλβιδες. (ισως καταστραφηκαν απο δυσλειτουργεια του αδενα).

Μου θυμισες καποια στιγμη που ειχα αγανακτησει με τη θυροξινη που δεν ρυθμιζοταν και ελεγα με παραπονο : Θελω τον αδενα μου πισω!!!!!!!

Ειναι ευκαιρια να εκτονωθεις με την θεικη φωνη σου.Εκμεταλλευσου την!!!!

Καλημέρα σε όλους!!!

Πόσο xαρηκα με τα αποτελέσματά σας, Γιώργο, Georgiamami, Sonia, Kate75, Mary78 και DespinaAlexandra... Αχ τελικά έχεις δίκιο Sonia, το forum μας έφερε εκτός από γνώσεις και συμπαράσταση και πολλή τύχη...

Φτου φτου!!! Σκορδα!!!!

Καλά αποτελέσματα και για εμένα!!! Η TSH 0, οι FT4 και FT3 στα ανώτερα φυσιολογικά και η Tg 0,5, για την Tg όμως θα πρέπει να την επαναλάβω τέλος Ιουνίου με Thyrogen για να δούμε την πραγματική τιμή της... Κανονικά έπρεπε Απριλιο να την δούμε αλλά φρόντισαν οι Αμερικάνοι οπότε παράταση και για εμένα... Ε κι άμα μείνω έγκυος στο μεσοδιάστημα, δεν πειράζει είπε ο γιατρός, για λίγους μήνες δεν αλλάζουν και πολλά πλέον... Ε, και τελικά περιμένουμε να ανέβει κάποια μέρα η Tg, που θα δείξει πολλαπλασιασμό των κακρινικών κυττάρων, ώστε αυτά να είναι μάζα και όχι διασκορπισμένα και να φανούν σε σπινθηρογράφημα και να θεραπευτούν με ιώδιο... Μπορεί είπε και να μείνουν για πάντα έτσι, πράγμα που ευχόμαστε... Και όλη μου την ζωή θα έχω λίγα καρκινάκια που λαγοκοιμούνται στο λαιμό μου... Ε, θα κάνω μια συμφωνία μαζί τους, όσο δεν με ενοχλούν δεν θα τα ενοχλήσω κι εγώ, αν όμως ζωηρέψουν θα τα "σκοτώσω"... χαχαχα...

Διάβασα πάρα πολλά που θέλω να σχολιάσω αλλά τα ξέχασα ήδη...

Μπορεις να κανεις ο,τι εκανα κι εγω. (διαβαζοντας τα ποστ μας, πατας την διπλη αποστροφο κατω δεξια απο καθε ποστ-μπορεις να το κανεις σε ολα τα ποστ που εχεις να σχολιασεις κατι) και μετα πατας QUOTE και τσουπ, ολα τα μηνυματα μας που χρηζουν σχολιο τα εχεις στο δικο σου. Επισης μπορεις να προσθεσεις ή να αφαιρεσεις ή ακομη και να μορφοποιησεις τμηματα των ποστς. Προσοχη μην βγαλεις τα [ ] που εχει στην αρχη και στο τελος των ποστς. Ηδη σε αυτο το πσοτ εκανα εφαρμογη αυτων που σου προτεινω.

Να είστε όλοι καλά, χαρούμενοι και πάντα γεροί...

A και για το Facebook όποιος θέλει κι εμένα φίλη του, περιμένω πμ...

Κι εμενα!!!! Στειλτε ΠΜ!!!! καπου εκει "βοσκω" τουλαχιστο 16 ωρες το 24ωρο.

Ηδη γνωρισα 2 ατομα απο εδω (δε λεω ποια για ευνοητους λογους) και εχω εκπλαγει για το ποσο κοντα εχω πεσει στις προβλεψεις μου. :tongue::tongue::P:p:grin::-D:lol::lol:

Κοινο στοιχειο?????? ΤΟ ΑΛΗΘΙΝΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ!!!!!!!! της crest!!!!!!!!


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites

Για το θεμα διαιτα, σας παραθετω το λινκ της αλλης ομαδας (σαν τη δικη μας). Οποια/ος ενδιαφερεται ριχνει :roll: !!!

http://parentscafe.gr/showthread.php?p=889794#post889794


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites

DespinaAlexandra καλη αναρρωση και καλα αποτελεσματα!!Ολα θα πανε καλα!!Kerasw χαρηκα και για σενα!Και εγω με αγωγη(θυροξινη) η TG ηταν 0,2 και χωρις αγωγη 0,52 και η γιατρος μου ειπε οτι ειναι καλα τα αποτελεσματα.Οποτε μην ανησυχεις,ειναι ολα καλα!Οσο για την διαιτα,περιμενω να παρω δυναμεις πρωτα και μετα βλεπουμε!!

Link to comment
Share on other sites

Despina Alexandra καλώς επέστρεψες!Χαίρομαι πάρα πολύ που πήγαν όλα καλά και σου εύχομαι τα καλύτερα με την βιοψία σου!:D

μην ανησυχείς τώρα όλα θα πάρουν τον δρόμο τους ....και εσύ την θυροξίνη σου!;)

και προσοχή στο αβέστιο να μην το ξεχνάς και να τρώς και κανένα γιουρτάκι και τυράκι κίτρινο!

Kerasw πολύ χάρηκα και με τα δικά σου.Απο δώ και πέρα ΜΟΝΟ ΤΕΤΟΙΑ!:D

ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ?:D:D:D:D

ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΤΑ ΣΚΟΡΔΑ:tongue:

Παρεπιμπτόντως και γω Σαββατογεννημένη είμαι!:tongue:

Σόνια αν κατάλαβα καλά δεν ανήκεις πλέον στο club των ακτινοβολημένων!αντε ...να αραιώνουμε!

Και μια ερώτηση: η Tg με αγωγή και χωρίς αγωγή πως πρέπει να είναι?Η δική μου τώρα (χωρίς αγωγή) ήταν 3,5 θα την επναλάβω με αγωγή.Τι πρέπει να περιμένω?Μεγαλύτερη ή μικρότερη?:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Καραμελιτσα μου, ευχαριστω για την ενημερωση.

Και οποιος/α εχει ΦΒ να επικοινωνησει μαζι μου γιατι η ομαδα μας εστησε παραγκα και εκει. :tongue::tongue:

Μια μικρη γωνια, μια μεγαλη αγκαλια!!! Το ονομα το ξερετε, δε χρειαζεται να το πω. Αλλα δε θα μπορεσετε να μας βρειτε αν εμεις δε σας "ανοιξουμ"ε τη πορτα. :lol::lol:


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Όλο καλά νέα διαβάζω, και χαρούμενα πρόσωπα φαντάζομαι!!!! Καλώς σας βρήκα Sonia, Mary, Georgiamami :-) !!!! Georgiamami, με έβαλες σε σκέψεις προς στιγμήν, αλλά σκεπτόμενη και παλαιότερα επεισόδια σε νοσοκομείο, μάλλον φταίει το ότι έχω λεπτές φλέβες και μερικές νοσοκόμες χρονική πίεση. Όσο για το τυράκι μου, το τρώω και με το παραπάνω, Mary. Η αλήθεια είναι ότι ήταν η πρώτη τροφή που λαχτάρησα μόλις βγήκα από το νοσοκομείο. Σοφή η φύση, όπως πάντα, και ας της αλλάζουμε εμείς το αδόξαστο (και τον θυρεοειδή, βεβαίως βεβαίως...). Οι επιδόσεις μου στις ροζ φάρσες ("κάνε μου λιγάκι μμμμμμμμμ......" κατά το άσμα) βελτιώνονται τις βραδυνές ώρες... τι καλά...

Φιλιά :wink:

Link to comment
Share on other sites

Despina Alexandra καλώς επέστρεψες!Χαίρομαι πάρα πολύ που πήγαν όλα καλά και σου εύχομαι τα καλύτερα με την βιοψία σου!:D

μην ανησυχείς τώρα όλα θα πάρουν τον δρόμο τους ....και εσύ την θυροξίνη σου!;)

και προσοχή στο αβέστιο να μην το ξεχνάς και να τρώς και κανένα γιουρτάκι και τυράκι κίτρινο!

Kerasw πολύ χάρηκα και με τα δικά σου.Απο δώ και πέρα ΜΟΝΟ ΤΕΤΟΙΑ!:D

ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ?:D:D:D:D

ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΤΑ ΣΚΟΡΔΑ:tongue:

Παρεπιμπτόντως και γω Σαββατογεννημένη είμαι!:tongue:

Σόνια αν κατάλαβα καλά δεν ανήκεις πλέον στο club των ακτινοβολημένων!αντε ...να αραιώνουμε!

Και μια ερώτηση: η Tg με αγωγή και χωρίς αγωγή πως πρέπει να είναι?Η δική μου τώρα (χωρίς αγωγή) ήταν 3,5 θα την επναλάβω με αγωγή.Τι πρέπει να περιμένω?Μεγαλύτερη ή μικρότερη?:rolleyes:

Η γιατρος μου ειχε πει οτι χωρις αγωγη πρεπει να ειναι κατω απο 5.Οποτε εισαι μια χαρα!Τελικα και εσυ οδευεις προς το club των μη ακτινοβολημενων!!
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους παιδιά!! πήρα κι εγώ τις εξετάσεις μου χθες και από ότι είπε η γιατρός όλες είναι καθαρές!!! το forum μας έφερε γούρι τελικά! και η sonia φοβερή!!! είμασταν μαζί για τα αποτελέσματα! είχαμε και ψιλοπεριπέτειες αλλά τελικά όλα καλά!

georgia εσύ θες υπενθύμιση γιατί ξεχνάς εγώ πάλι θέλω υπενθύμιση για να μην πηγαίνω νωρίτερα στα ραντεβού μου λες κι είμαι καμιά γιαγιά.....

Despoinalexadra καλή ανάρρωση kerasw όλα καλά και για σένα !

να μαστε όλοι καλά βρε παιδιά και πάντα ευχάριστα νέα να χουμε!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και απο μενα. Ειναι πολυ ομορφο ξεκινημα ημερας να ακους ευχαριστα πραγματα. Μεσα στις δυσκολες εποχες που ζουμε, τουλαχιστο ας απαλυνουμε τους πονους μας (σωματικους και ψυχικους) με πολλα χαμογελα. Και, οχι, δεν ειμαστε χαζοχαρουμενοι για να γελαμε χωρις λογο. Εχουμε λογο και μαλιστα πολυ σοβαρο. Ξερουμε τι θα πει πονος, αρρωστεια, ανησυχια, αγωνια, απελπισια, απογνωση, απειλη ζωης. Και μονο οποιος εχει πλησιασει τοσο πολυ τον "πατο" , μπορει να εκτιμησει τη ζωη. Χαμογελο λοιπον για να ερθουν ομορφοτερες στιγμες για ολους μας.

Ποιος εχει σειρα για καλα νεα???????


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites

Χαίρομαι πολύ για τα καλά σας νέα:P

Πάντα τέτοια να έχουμε!!!

Άντε να δω κι εγώ σε κανά εξάμηνο αν θα πρέπει πάλι να αλλάξω τη δόση μου!

(Με τόσα χάπια που έχω πάρει σε αυτή τη ρημάδα τη ζωή αισθάνομαι εντελώς junkie λέμε:tongue:)


"Depart now on your bright wings

The world envy

The skies have always seduced you

Precious Queen

And you know your time has come

To fly away with Me, so far..."

NE1r.png

R649p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...