Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Aangelika8 είπε:

      Είναι πολύ πιθανό απλά να μη σου ταίριαξε το πρωτόκολλο. Εγω εκανα ωοληψια με arvekap γιατί έχω ιστορικό με υπερδιεγερσεις κ ενώ βλέπαμε γύρω στα 13 πήραμε 7 από τα οποία ήταν μόνο 4 καλά κανένα δεν προχωρησε. 2 μήνες μετά νέα ωοληψια με arvekap κ ovitrelle, αποφύγαμε την υπερδιέγερση, πήραμε 16 ωάρια ήταν ώριμα τα 13 κ τώρα περιμένω αποτελέσματα προεμφυτευτικου από 8 βλαστοκυστες!! Μην απογοητεύεσαι κ έχεις κ 3 που περιμένεις να δεις τι θα γίνει! 

      Καλησπέρα! Είναι ανάμεικτα τα συναισθήματα.. ισως γιατι δεν περιμενα οτι ηταν πιθανο να συμβει αυτο με τετοιο αριθμο ωαριων...περιμενα την πιθανή αποτυχία μετέπειτα αλλα οχι απο τωρα.. φαντάζομαι κ εσυ πως θα ένιωσες την πρωτη φορα! τελος παντων προχωράω οπως λες και περιμένω γιατι κανεις δεν ξερει πως θα εξελιχθει και θα προσπαθησω να ειμαι αισιοδοξη!!

      Καλή επιτυχια σου εύχομαι αυτη τη φορα!!!

Θυρεοειδής αδένας-παθήσεις-συμπτώματα


georgiamami

Recommended Posts

17 ώρες πρίν, Nansi S. είπε:

Τα όρια δεν ισχύουν σε έμας που έχουμε κάνει αφαίρεση αλλά το 0,040 είναι σουπεεεερ!Αντε Αντε με το καλό να έρθει το μωράκι...

Αχ μακάρι  σ’ευχαριστω παρά πολυυυυ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα σε όλους! Το χειρουργείο έγινε το πρωί. Εν αναμονή της ιστολογικης σε καμία δεκαριά μέρες. Υγεία κορίτσια και προληπτικές εξετάσεις. Η προληψη μπορεί να σώσει ζωές. Θα είμαστε σε επαφή για ότι συμβουλές μπορεί να χρειαστώ η ακόμα κ να δώσω! 

Νανα

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, nana1979! είπε:

Καλησπέρα σε όλους! Το χειρουργείο έγινε το πρωί. Εν αναμονή της ιστολογικης σε καμία δεκαριά μέρες. Υγεία κορίτσια και προληπτικές εξετάσεις. Η προληψη μπορεί να σώσει ζωές. Θα είμαστε σε επαφή για ότι συμβουλές μπορεί να χρειαστώ η ακόμα κ να δώσω! 

Νανα

Καλή ανάρρωση nana1979 και εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να πάνε όλα καλά!!!!!! Υγεία σε όλες μας 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, nana1979! είπε:

Καλησπέρα σε όλους! Το χειρουργείο έγινε το πρωί. Εν αναμονή της ιστολογικης σε καμία δεκαριά μέρες. Υγεία κορίτσια και προληπτικές εξετάσεις. Η προληψη μπορεί να σώσει ζωές. Θα είμαστε σε επαφή για ότι συμβουλές μπορεί να χρειαστώ η ακόμα κ να δώσω! 

Νανα

Καλή ανάρρωση!!!ολα να πάνε καλά ευχομαι!!!’

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

5 ώρες πρίν, nana1979! είπε:

Καλησπέρα σε όλους! Το χειρουργείο έγινε το πρωί. Εν αναμονή της ιστολογικης σε καμία δεκαριά μέρες. Υγεία κορίτσια και προληπτικές εξετάσεις. Η προληψη μπορεί να σώσει ζωές. Θα είμαστε σε επαφή για ότι συμβουλές μπορεί να χρειαστώ η ακόμα κ να δώσω! 

Νανα

Σιδερένια Νανά μου!!το πρώτο βήμα έγινε,υπομονή και όλα θα πάνε καλά...Θετική σκέψη..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια εγώ θα ήθελα οποίες έχουν θετική εμπειρία και γνωρίζουν καλούς και έμπειρους ενδοκρινολόγους με ειδίκευση στην ογκολογία , να αναφερθούν εδώ για να βοηθηθούμε όλοι από τις εμπειριες μας . 
Ο σωστός γιατρός που θα σε κατευθύνει και μετά τη λήψη της θεραπείας , είναι πολύ σημαντικό , ιδιαίτερα για εμάς που έχουμε δύσκολες περιπτώσεις . 
Ειτε για Αθήνα , είτε για Θεσσαλονίκη  ή οπουδήποτε άλλου . 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, ntora41 είπε:

Κορίτσια εγώ θα ήθελα οποίες έχουν θετική εμπειρία και γνωρίζουν καλούς και έμπειρους ενδοκρινολόγους με ειδίκευση στην ογκολογία , να αναφερθούν εδώ για να βοηθηθούμε όλοι από τις εμπειριες μας . 
Ο σωστός γιατρός που θα σε κατευθύνει και μετά τη λήψη της θεραπείας , είναι πολύ σημαντικό , ιδιαίτερα για εμάς που έχουμε δύσκολες περιπτώσεις . 
Ειτε για Αθήνα , είτε για Θεσσαλονίκη  ή οπουδήποτε άλλου . 

Έχεις απόλυτο δίκιο !!εγω για παράδειγμα είμαι από γιαννιτσα και οποία κοπέλα ενδιαφέρεται μπορώ να την κατευθύνω!απο εκεί και πέρα η δικιά μου εμπειρία σε αυτό το θέμα είναι ότι καλό είναι να περνούμε και γνώμη από κανεναν δεύτερο γιατρό!και σίγουρα αν είναι σοβαρή η κατάσταση να απευθύνεσαι στα σωστα άτομα..εγώ άνοιξα καρτέλα στο θεαγενειο αντικαρκινικό νοσοκομείο και με ελέγχουν και από εκεί αλλά και η εξωτερική γιατρός μου!το θέμα γιατρός είναι λίγο δύσκολο γιατί δυστυχως μερικές φορές δεν τα βρίσκουν ασθενής με γιατρό και δεν μένουμε ευχαριστημένοι!εγω προσωπικά είμαι ευχαριστημένη από την γιατρό μου γιατί μου τα εξήγησε όλα αναλυτικά αλλά και επειδή όποτε την χρειάστηκα ήταν εκεί..άλλοι έχουν αντίθετη γνώμη..

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, ntora41 είπε:

Κορίτσια εγώ θα ήθελα οποίες έχουν θετική εμπειρία και γνωρίζουν καλούς και έμπειρους ενδοκρινολόγους με ειδίκευση στην ογκολογία , να αναφερθούν εδώ για να βοηθηθούμε όλοι από τις εμπειριες μας . 
Ο σωστός γιατρός που θα σε κατευθύνει και μετά τη λήψη της θεραπείας , είναι πολύ σημαντικό , ιδιαίτερα για εμάς που έχουμε δύσκολες περιπτώσεις . 
Ειτε για Αθήνα , είτε για Θεσσαλονίκη  ή οπουδήποτε άλλου . 

Η δική μου γιατρός πια είναι η κυρία Αλεβιζακη Μαρία, καθηγήτρια πανεπιστημίου στην Ελλάδα αλλά και στο Λονδίνο..Είναι εκείνη που έχει κάνει έρευνα πάνω στις δύσκολες περιπτώσεις καρκίνου του θυρεοειδή (όπως και η δική μου),εξαιρετική επιστήμονας και άνθρωπος...Μιλάω πάντα μαζί της και όχι με την γραμματεία της,πολύ σημαντικό για μένα!Στην κυρία Αλεβιζακη με έστειλε ένας άλλος ενδοκρινολογος ο Ξυδακης είναι στον Πειραιά,στον οποίο σεβάστηκα την ειλικρίνεια του όταν μου είπε πως δε μπορεί να νε βοηθήσει γιατί δεν είχε ποτέ ξανά τέτοιο περιστατικό, παρόλα αυτά έστειλε μειλ στην Αμερική με τις εξετάσεις μου και έχουμε επικοινωνία, είναι και γιατρός του αδερφού μου(πιο απλή περίπτωση)!Μακριά από την Ευανθία Διαμαντη-Κανδαρακη του  Υγεία, το έχει κάνει σύστημα να κοροϊδεύει..Είμαι εδώ για ότι μπορώ να απαντήσω και να βοηθήσω!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, ΑΓΓΕΛΙΚΗ78 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα, την έκανα την επέμβαση στο στήθος σήμερα!!! Τώρα περιμένω την βιοψία και ελπίζω να είναι καλή!!!! Τα φιλιά μου σε όλες 

Καλά αποτελέσματα και καλή ανάρρωση!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , ΑΓΓΕΛΙΚΗ78 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα, την έκανα την επέμβαση στο στήθος σήμερα!!! Τώρα περιμένω την βιοψία και ελπίζω να είναι καλή!!!! Τα φιλιά μου σε όλες 

Αγγελική μου πως νιώθεις?Καλή ανάρρωση γλυκιά μου, να είσαι σιδερένια και να είναι το τελευταίο που έκανες!Καλά αποτελέσματα..

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, Nansi S. είπε:

Αγγελική μου πως νιώθεις?Καλή ανάρρωση γλυκιά μου, να είσαι σιδερένια και να είναι το τελευταίο που έκανες!Καλά αποτελέσματα..

Σε ευχαριστώ πολύ Nansi μου. Καλύτερα σήμερα, πονάει λίγο αλλά θα περάσει!! Εύχομαι να είναι κάτι καλό!!! Τα φιλιά μου!!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, ΑΓΓΕΛΙΚΗ78 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα, την έκανα την επέμβαση στο στήθος σήμερα!!! Τώρα περιμένω την βιοψία και ελπίζω να είναι καλή!!!! Τα φιλιά μου σε όλες 

Περαστικά! Καλά αποτελέσματα! Υγεία κ αγάπη ευχομαι! :wub:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...