Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 22 λεπτά , a miracle please είπε:

      Καλησπέρα σας,

      ελπίζω να είστε όλες καλά! 

      Αχ πως αρχίζω το μήνυμά μου...σαν γράμμα. Αλλά ελπίζω πραγματικά να είστε καλά όλες σας.

      Ελπίζω να μπορέσετε να με βοηθήσετε, διότι σκέφτηκα αρκετά να κάνω λογαριασμό και να σας ρωτήσω εδώ στο θέμα για πληροφορίες...

      Το ιστορικό μου έχει ως εξής..

      Είμαι 43 (και μισό) και έχω αποβολές/παλίνδρομες τα τελευταία χρόνια. Έχω κάνει και εξωσωματική, αλλά...... οι γιατροί που έχω ρωτήσει γενικά, εαν έχουμε κάποιο πρόβλημα κτλ κτλ μου είπαν απλά πως είναι θέμα ηλικίας που δεν κρατιούνται οι εγκυμοσύνες και πως δύσκολα θα κάνω "δικά μου" παιδιά. Και να σκεφτώ τη δωρεά. Έχουμε δώσει ένα σκασμό λεφτά σε εξετάσεις κτλ και όλα δείχνουν καλά. Τι να πω... ίσως είναι λόγω ηλικίας τελικά. Αν και έχω ακούσει πως και άλλες γυναίκες στην ηλικία μου έχουν μείνει εγκυος και φυσιολογικά μάλιστα και απέκτησαν υγιέστατα μωράκια. Αλλά αυτό μάλλον είναι άλλο θέμα.

      Και εδώ έρχομαι να σας ρωτήσω, ποιους γιατρούς να επισκεφτώ να ρωτήσω για δωρεά; ποιοι είναι ειδικοί σε αυτό το θέμα; γιατί πλέον δεν εμπιστεύομαι εύκολα όποιον να'ναι. 

      Μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε; Επίσης τα προμηθεύονται απο τράπεζες ή βρίσκουν γυναίκες να κάνουν ωοληψία μαζί τους;

      Προσπαθώ να βρω λίγο το δρόμο μου, γιατί βασικά μόνο αυτό μου έμεινε να κάνω.

      Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!      

      Δεν υπάρχουν ειδικοί γιατροί.. οι περισσότεροι  ασχολούνται  και με αυτό το κομμάτι.. απλά κάποιος τους κάναμε εμείς ονόματα εδώ μέσα λόγω επιτυχιών.. σωστο και λαθος ταυτόχρονα..ιασω, Ρέα, ιακ ,μητερα και άλλα λογικά είναι τα κέντρα-νοσοκομεία που ασχολούνται..οπότε οι γιατροι συνεργάζονται  με αυτά.. αν μιλάς για Αθήνα.. υπάρχουν αντίστοιχα  και Θεσσαλονίκη..υπάρχουν και από τράπεζα και "φρεσκα", συνήθως την δότρια την μοιράζεσαι με άλλη κοπέλα.. το κόστος κυμαίνεται από 5000-7000, ίσως και λιγότερα από 5000 ανάλογα τι θα ζητήσεις και τι deal θα κάνεις.. γνώμη μου να διαλέξεις γιατρό  που θα ξεσκονησει και τον σύζυγο  αν δεν το εχετε κανει γτ πάντα  ειμαστε 2..μην παμε στο προφανες οτι φταει η γυναίκα..θα δωσεις λεφτά  για πιο σιγουρα..οποτε να εισαι πιο σιγουρη..αυτά για αρχή.. δεν ξέρω τι άλλο θα σε βοηθούσε.. 

      • Μου αρέσει 1

Μανουλες Σεπτεμβριου 2018


Recommended Posts

21 ώρες πρίν, λιλιτο είπε:

Ναι με πιέζει αρκετά. Συχνοουρια φουλ. Καο όσο περνά ο καιρός νιώθω περισσότερη πίεση  και  πονακια. Εμένα στανατησε να μου κάνει κολπική εξέταση από 33 βδομάδα. Και ο τράχηλος μου εχει εξαλειφθεί το πιθανότερο ,για διαστολή δεν μου είπε κάτι οπότε πιστεύω ότι ο πέσσος τον κρατάει σταθερό να μην ανοίξει. Να ζητήσεις και κολπική καλλιέργεια για στρεπτόκοκκο. Κάποιοι γιατροί το αμελούν.

Ναι εδυ εχεις πεσσο σωστα! Την εκαν την εξεταση για στρεπτοκοκκο πτιν μια βδομαδα ολα μια χαρα.

  • Μου αρέσει 1

...:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δύσκολη νύχτα ... Καούρα και τάση για εμετό. Τώρα κάπως καλύτερα. :mad:

Εν τω μεταξύ, λέω στους δικούς μου ότι έχω γίνει σαν μπογος (έτσι νιώθω τουλάχιστον) και λένε "όχι" όλοι τους, κάθε φορά που βγαίνω έξω όμως όλοι μου λένε ότι ειμαι έτοιμη....  αν θα προλάβω να έρθει το σ.κ. και κάτι τέτοια! Χαχαχα θέλω 6 βδομάδες ακόμα;;;;; hello???

 Σήμερα φόρεσα μαύρα να με κόβουν! Δεν έπιασε κορίτσια! Χαχαχαχααχ

Η μαία στα μαθήματα γελάει με τη "μικρή"  μου μπέμπα! :grin:

  • Μου αρέσει 1

l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, 2angels είπε:

Δύσκολη νύχτα ... Καούρα και τάση για εμετό. Τώρα κάπως καλύτερα. :mad:

Εν τω μεταξύ, λέω στους δικούς μου ότι έχω γίνει σαν μπογος (έτσι νιώθω τουλάχιστον) και λένε "όχι" όλοι τους, κάθε φορά που βγαίνω έξω όμως όλοι μου λένε ότι ειμαι έτοιμη....  αν θα προλάβω να έρθει το σ.κ. και κάτι τέτοια! Χαχαχα θέλω 6 βδομάδες ακόμα;;;;; hello???

 Σήμερα φόρεσα μαύρα να με κόβουν! Δεν έπιασε κορίτσια! Χαχαχαχααχ

Η μαία στα μαθήματα γελάει με τη "μικρή"  μου μπέμπα! :grin:

Έφαγες τίποτα? Ή έτσι ξαφνικά?? 

Χαχαχα έχω πες καιρό ουυυυ..εμένα μου λένε όλοι πως φαίνομαι για μικρότερο μήνα.. χαχαχα μπα πλέον ότι ρούχα και να βάλουμε μπαμ κάνει..

 


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , Sofaki91 είπε:

Έφαγες τίποτα? Ή έτσι ξαφνικά?? 

Χαχαχα έχω πες καιρό ουυυυ..εμένα μου λένε όλοι πως φαίνομαι για μικρότερο μήνα.. χαχαχα μπα πλέον ότι ρούχα και να βάλουμε μπαμ κάνει..

 

Ήθελα χοτ-ντογκ με τυρί.... Ε! Αλλά είχα φάει κατά τις 9.  Ηπια και πολυ νερο? Αλλά πάντα πίνω. Έχω καούρες και παλινδρόμηση, αλλά χθες έδωσε ρέστα. Η τάση προς εμετο ήταν το χειρότερο. 

Μωρέ εσύ έχεις πάρει και λίγα κιλακια... εγώ το μόνο που χαίρομαι τώρα είναι ο πωπος! Δεν είχα και τώρα έχει γίνει τέλειος! Πάνω όμως....μπογος! Θα πλακωσουμε μετά τα γυμναστήρια παρέα με τις κόρες και θα ξαναγίνουμε κορμάρες! Ε; Χαχαχα

  • Χαχα 2

l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 12 λεπτά , Μάντη είπε:

Καλησπέρα!!!! Ετοιμάζω σιγα σιγα τη λιστα απο φαρμακείο! Μηπως εχει κανει καμια λιστα να δω μηπως ξεχναω κατι... τι σφουγγάρι επιλέξατε;;;

Εγω πηρα φυσικό σφουγγαρι.η αλλιώς μπορείς να χρησιμοποιήσεις ένα βαμβακερό πανακι για το μπανάκι του.

Αμπούλες φυσ. Όρου και συσκευή που ρουφάει τις μυξουλες.

Οινόπνευμα καθαρό και γάζες αποστειρωμενες.

Σαμπουαν- αφρολουτρο.

Κρέμα για συγκαμα.(εγω θα της βάζω σπαθολαδο)

Αμυγδαλελαιο για ενυδάτωση.και για μένα και για το μωρο αντί για βρεφικά λαδακια κλπ.

Για νινιδα μου πρότειναν ελαιόλαδο αλλά μπορεί και να μην έχει.

Θερμόμετρο θα ρωτήσω πρώτα την παιδίατρο αλλά μάλλον θα πάρω ένα ηλεκτρονικό αυτιού και ένα απλό ηλεκτρονικό.

Και μετά αν θες πιπιλες. Εμείς αποφασίσαμε να μην δώσουμε.

Κρέμα για θηλές αν θηλάσεις . Εγώ πήρα της medela. Και της φρεζυντερμ.

Ψαλιδακι βρεφικο. 

Αυτά νομίζω.ελπιζω να βοήθησα.!!!

  • Μου αρέσει 1

MBIdp2.png00R4p3.png

Link to comment
Share on other sites

23 ώρες πρίν, λιλιτο είπε:

Σιγα την καλυτε4η περίοδο ολα ψέματα είναι .είσαι μέσα στο άγχος συνέχεια .κι εγώ φανταστεί τε δεν ειχα ούτε αναγουλες ούτε εμετούς .μια στο τελευταίο δίμηνο βαραίνεις πολύ .καούρες , πείνα, πονακια. Πρήξιμο κυτταρίτιδα. Ραγαδες...Και αυτά που λένε για το δέρμα σε μένα τουλάχιστον δεν είδα διάφορα ,μπορώ να πω ότι απέκτησα και ξηροδερμια.

Μια απελπισία γενικότερα.χαχαχ άντε να γεννήσω να ξανανιώσω άνθρωπος.

συμφωνω απολυτα μαζι σου!! ετσι νιωθω κ εγω... + οτι πλεον δεν μπορω να κοιμηθω σαν ανθρωπος γτ κοιμαμαι στο πλαι εννοειται κ μουδιαζει μετα απο καποιες ωρες η μια πλευρα κ οταν γυρναω ποναω κατω χαμηλα.. αστα να πανε .. φοβαμαι κιολας πως ετσι οπως κοιμαμαι μηπως πλακωνω κ το μωρο .. ασε εγω δν αντεχω αλλο κ ειμαι κ 32 εβδ..

  • Μου αρέσει 2

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , λιλιτο είπε:

Εγω πηρα φυσικό σφουγγαρι.η αλλιώς μπορείς να χρησιμοποιήσεις ένα βαμβακερό πανακι για το μπανάκι του.

Αμπούλες φυσ. Όρου και συσκευή που ρουφάει τις μυξουλες.

Οινόπνευμα καθαρό και γάζες αποστειρωμενες.

Σαμπουαν- αφρολουτρο.

Κρέμα για συγκαμα.(εγω θα της βάζω σπαθολαδο)

Αμυγδαλελαιο για ενυδάτωση.και για μένα και για το μωρο αντί για βρεφικά λαδακια κλπ.

Για νινιδα μου πρότειναν ελαιόλαδο αλλά μπορεί και να μην έχει.

Θερμόμετρο θα ρωτήσω πρώτα την παιδίατρο αλλά μάλλον θα πάρω ένα ηλεκτρονικό αυτιού και ένα απλό ηλεκτρονικό.

Και μετά αν θες πιπιλες. Εμείς αποφασίσαμε να μην δώσουμε.

Κρέμα για θηλές αν θηλάσεις . Εγώ πήρα της medela. Και της φρεζυντερμ.

Ψαλιδακι βρεφικο. 

Αυτά νομίζω.ελπιζω να βοήθησα.!!!

Αχ ευχαριστώ πολυ! Συσκευη για μυξουλες ποια απ ολες βολεύει;;; σφουγγάρι και εγω φυσικο ελεγα να παρω για βρεφη ε;;;  γαζες ποιο μεγεθος;;;;


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

On 16/8/2018 at 11:50 ΠΜ, Marmat είπε:

Κι εγώ τη ζήτησα αλλά έχω το εξής θέμα,υπάρχει πλαφόν στη συνταγογράφηση εξετάσεων μπορείς μέχρι 8 το μήνα και το πλήρες πακέτο αιματολογικων,καλλιέργειας κολπικου και καρδιογραφηματος που είναι να κάνω υπερβαίνει κατά πολύ τις 8 οπότε θα πληρώσω κάποιες ιδιωτικά και είναι ακριβουτσικες.Πρέπει να έχουμε ακόμη κι εκεί λόγο,τα έχω πάρει γιατί μου έγραψε γενικη αίματος ούρων και βλακείες και δεν έγραψε τις πιο ακριβές.Όσες κάνετε καλλιέργεια κολπικου και αντιβιογραμμα σιγουρευτειτε οτι θα συνταγογραφηθουν.

36 εβδομάδες 2700 κορίτσι πράμα τι να πω!Κοιλιά που λες και ότι έχω δίδυμα,κλωτσιές μπουνιές αϋπνίες,ισχιαλγια και λίγος εκνευρισμος με όσες βλέπω στο ινσταγκραμ που γεννάνε και έχουν six pack 4 μέρες μετά κι εγώ νιώθω σαν το φουσκωτο ανθρωπακι της Michelin!!!

Και να πω ότι πήρα υπερβολικα πολλά οκ ξεκινησα 53 και ειμαι +11:confused:

Έχω ανεβάσει πίεση με τις δημόσιες υπηρεσίες,τα ένσημα μου στο ΙΚΑ δεν φαίνονται ακόμη με ταλαιπωρουν τζάμπα,δεν έχω πληρωθεί ούτε ευρώ και με βλέπω μετά τη γέννα να βλέπω,ενας άλλος δημοσιος υπάλληλος μόνο που δε με έβρισε που έφαγα 40 δευτερόλεπτα από το χρόνο του,άει σιχτίρ πια με τη γραφειοκρατία:angry:

Κατά τα άλλα,καλή μας μέρα,αναπνοές,Μότσαρτ για να ηρεμεί το μωρό και σοκολατιτσα να πανε κάτω τα φαρμακια...

να σου κανω μια ερωτηση ? τι πλαφον εχουν ?δηλαδη μεχρι τον 8ο μηνα μας γραφουν εξεταασεις? μετα δε γινονται αλλες? εγω πχ σχεδον καθε μηνα εκανα γενικη αιματοςκ ουρων..οσο γι ατο ικα γτ σε ταλαιπωρουν ? εγω σημερα πηγα κατεθεσα την βεβαιωση για το επιδομα κυοφοριας κ μου το εβγαλε κατευθειαν η υπαλληλος , μονο το βιβλιαριο μου χρειαζοταν κ την βεβαιωση εργοδοτη κ ιβαν. 


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Μάντη είπε:

Αχ ευχαριστώ πολυ! Συσκευη για μυξουλες ποια απ ολες βολεύει;;; σφουγγάρι και εγω φυσικο ελεγα να παρω για βρεφη ε;;;  γαζες ποιο μεγεθος;;;;

Νομίζω έχει πολλές μάρκες εγώ θα πάρω αυτή που ρουφάει εσύ της μυξουλες όχι εκείνο που είναι σαυ αυγό. Έχει η otrisalin και η clinofarm νομίζω λέγεται. Και έχουν και αμπούλες και ανταλλακτικά. Ναι μόνο φυσικό στα βρέφη. Γαζουλες μου είχαν απαντήσει που ρώτησα εδώ ,καλύτερα μεσαίο μέγεθος.

4 ώρες πρίν, 2angels είπε:

Δύσκολη νύχτα ... Καούρα και τάση για εμετό. Τώρα κάπως καλύτερα. :mad:

Εν τω μεταξύ, λέω στους δικούς μου ότι έχω γίνει σαν μπογος (έτσι νιώθω τουλάχιστον) και λένε "όχι" όλοι τους, κάθε φορά που βγαίνω έξω όμως όλοι μου λένε ότι ειμαι έτοιμη....  αν θα προλάβω να έρθει το σ.κ. και κάτι τέτοια! Χαχαχα θέλω 6 βδομάδες ακόμα;;;;; hello???

 Σήμερα φόρεσα μαύρα να με κόβουν! Δεν έπιασε κορίτσια! Χαχαχαχααχ

Η μαία στα μαθήματα γελάει με τη "μικρή"  μου μπέμπα! :grin:

Χαχχα σιγά μην έπιανε να φοράμε κάτι να κόβει .. εμένα η καούρα μου φέρνει τάση για εμετό γτ καίγομαι μέχρι το λάρυγγα. Και μένα έτσι μου λενε ,ην δίνεις σημασία .θα πάρουμε το αίμα μας πίσω κάποια στιγμή.

  • Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 1

MBIdp2.png00R4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 38 λεπτά , ada32 είπε:

να σου κανω μια ερωτηση ? τι πλαφον εχουν ?δηλαδη μεχρι τον 8ο μηνα μας γραφουν εξεταασεις? μετα δε γινονται αλλες? εγω πχ σχεδον καθε μηνα εκανα γενικη αιματοςκ ουρων..οσο γι ατο ικα γτ σε ταλαιπωρουν ? εγω σημερα πηγα κατεθεσα την βεβαιωση για το επιδομα κυοφοριας κ μου το εβγαλε κατευθειαν η υπαλληλος , μονο το βιβλιαριο μου χρειαζοταν κ την βεβαιωση εργοδοτη κ ιβαν. 

Δεν έχει σχέση ο 8ος μηνας.Κάθε μήνα αιτιολογούνται μέχρι 8 εξετάσεις αίματος πχ γενική αίματος,γενική ούρων,αιματοκρίτης,ουρια,κρεατινινη κλπ.Αυτόν τον μήνα λοιπόν είχα πολύ περισσοτερες και βγαίνουν γύρω στις 15 μαζί με το καρδιογράφημα ,την κολπική καλλιεργεια κλπ οπότε θα τις πληρώσω από την τσέπη μου.Αλλιώς μπορώ να ξαναγράψω από Σεπτέμβριο αλλά τρέχα γύρευε γιατί τότε θα γενναω!

Στο ΙΚΑ με ταλαιπωρουν γιατί δεν έχω συνεχόμενα 2 χρόνια εργασίας και μέχρι Ιούλιο βγαίνουν οριακά τα ένσημα και στα κεντρικά του ΙΚΑ φαίνεται μέχρι και ο Μάιος γιατί από δική τους μαλακια αργεί πολύ να ενημερωθει το σύστημα.Οπότε δεν τους αρκεί ούτε η βεβαίωση εργοδότη ούτε τίποτα περιμένουμε να φανούν τα ένσημα προφανώς αφού γεννήσω!Δεν χάνεται πάντως το επίδομα εντός 6μηνου μπορείς να καταθεσεις οπότε θα τα πάρω μαζεμένα.


aP0gp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Marmat είπε:

Δεν έχει σχέση ο 8ος μηνας.Κάθε μήνα αιτιολογούνται μέχρι 8 εξετάσεις αίματος πχ γενική αίματος,γενική ούρων,αιματοκρίτης,ουρια,κρεατινινη κλπ.Αυτόν τον μήνα λοιπόν είχα πολύ περισσοτερες και βγαίνουν γύρω στις 15 μαζί με το καρδιογράφημα ,την κολπική καλλιεργεια κλπ οπότε θα τις πληρώσω από την τσέπη μου.Αλλιώς μπορώ να ξαναγράψω από Σεπτέμβριο αλλά τρέχα γύρευε γιατί τότε θα γενναω!

Στο ΙΚΑ με ταλαιπωρουν γιατί δεν έχω συνεχόμενα 2 χρόνια εργασίας και μέχρι Ιούλιο βγαίνουν οριακά τα ένσημα και στα κεντρικά του ΙΚΑ φαίνεται μέχρι και ο Μάιος γιατί από δική τους μαλακια αργεί πολύ να ενημερωθει το σύστημα.Οπότε δεν τους αρκεί ούτε η βεβαίωση εργοδότη ούτε τίποτα περιμένουμε να φανούν τα ένσημα προφανώς αφού γεννήσω!Δεν χάνεται πάντως το επίδομα εντός 6μηνου μπορείς να καταθεσεις οπότε θα τα πάρω μαζεμένα.

Μπορείς να πας στον ΟΑΕΔ και να πάρεις την καταγγελία σύμβασης η τη "βεβαίωση" ( αν θυμάμαι καλά)  οικειοθελους αποχώρησης. Εγώ αυτό έκανα γιατι για κάποιο διάστημα εργάστηκα σε άλλον . Ούτε ενσημα ούτε τίποτα δεν ζήτησαν. Κοίταξε το.... Πάρε τηλ το ΙΚΑ σου και ρώτα η θα ξαναπεράσεις την ταλαιπωρία. :x


l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , 2angels είπε:

Μπορείς να πας στον ΟΑΕΔ και να πάρεις την καταγγελία σύμβασης η τη "βεβαίωση" ( αν θυμάμαι καλά)  οικειοθελους αποχώρησης. Εγώ αυτό έκανα γιατι για κάποιο διάστημα εργάστηκα σε άλλον . Ούτε ενσημα ούτε τίποτα δεν ζήτησαν. Κοίταξε το.... Πάρε τηλ το ΙΚΑ σου και ρώτα η θα ξαναπεράσεις την ταλαιπωρία. :x

Είμαι σε εργασιακη σχέση από τον Απρίλιο η οποία είναι σε ισχύ κανονικά.Μόνο τους τελευταίους μήνες του 17 και τους πρώτους του 18 ήμουν άνεργη οπότε δεν τίθεται θέμα καταγγελίας σύμβασης.Τα έχω ψάξει και με τον εργοδότη και το λογιστή απλά περιμένουμε.

  • Μου αρέσει 1

aP0gp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Την ταλαιπωρία του ικα την εζησα περσυ που ήμουνα έγκυος στο γιο μου και είχα ένσημα!Δεν θέλω να τα θυμάμαι...Φέτος δεν έχω ούτε δουλειά,ούτε ένσημα..δε θα πάρω τίποτα και ησύχασα!!!Κάποια ρώτησε για αφρόλουτρο...πήρα τo  Pharmasept baby care tol velvet mild bath 1000ml. Οινόπνευμα καθαρό 95βαθμών, γαζούλες οι 10χ10 καλές είναι!

Υπομονή και τον φάγαμε τον γαιδαρό..... 

  • Μου αρέσει 2

e2Obp2.png87dnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπερα! Εύχομαι να είστε όλες όσο καλύτερα γίνεται!! 

Είμαι στην 36 εβδομάδα στα μέσα.. έχω πρηστεί τώρα δυο μέρες απίστευτα κ η δεξιά πατούσα έχει γίνει λες κ τη φουσκωσα με τρόμπα.. πήρα το γιατρό είπε θάλασσα κ ψηλά τα πόδια.. 

ωστόσο δεν αντέχω να κουνήσω αλλά του είπα ναι μα φυσικά.. χαχαχαχα.. κανένα άλλο κόλπο να ξεπρηστω;;;; Ωωωω θεοί κ δεν έχω φτιαξει ακόμα τπτ.. στείλτε μου θετική ενέργεια... το κερασάκι είναι ότι δεν έχω νερό στο σπίτι για άγνωστο λόγο... σήμερα ηρθαν ενισχύσεις για να τα ετοιμάσω όλα μέχρι αύριο αλλά το σύμπαν... κ κόπηκε το νεράκι! 

Ααααχ! Ανυπομονώ να έρθει το μωρο!!! 

Να είστε καλά!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...