Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 2 λεπτά , P.L.L. είπε:

Κορίτσια έμεινα πολυ ικανοποιημένη με τον γενετιστή! Αφού εκανε τις μετρήσεις με τις ημερομηνίες και τα φάρμακα μου ειπε οτι ισχύει ο κανόνας του ολα ή τιποτα. Αν το έμβρυο εχει επηρεαστεί θα αποβληθεί απο μονο του μεσα στις επόμενες μέρες. Βασικά το ορόσημο ειναι οι πέντε εβδομάδες τις οποίες μααααλλον φτάνω σε λίγες μέρες (βάση χοριακης).  Αν η κύηση συνεχιστεί πάνω απο 5 εβδομάδων τοτε παει να πει οτι το εμβρυακι μου δεν εχει επηρεαστεί καθολου κι άρα απο αυτής της αποψης θα παμε καλα. 

Μπράβο @P.L.L.!!! Όλα καλά θα πάνε!!

  • Μου αρέσει 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

@P.L.L. πολύ καλά νέα.χαιρομαι.εκανες υπερυχο?είδατε το μικρούλη? 

@Κελυ 32 ήρεμα ολ α Καλά θα πάνε.Μην αγχώνεσαι χωρίς λόγω.

@anemoni1989 πάρε μια λεκάνη στο καναπέ δίπλα και κάτσε εκει.σε λίγες μέρες θα έχεις επανέλθει πληρως.Απλα σου κάνει καψονια η μπουμπου.Κωλοπαιδακι από τώρα χιχιχιχιχι

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Για πείτε μου τη γνώμη σας σε κάτι.εχω ξεκινήσει και νιώθω ενοχλησεις.ωορρηξία!!!!!!Ει μαι από τις τυχερές που τη νιώθω. Μετα απο πολύ συζήτηση πριν 1μιση μήνα επισα το σύντροφό μου να σταματήσουμε τις ελεύθερες επαφές λόγω κακής μου ψυχολογίας και φόβου μη ξαναπερασω τα ίδια και Έτσι ειπ Αμε μετά το Πάσχα.εχω επηρεαστεί από εσάς που τα καταφέρατε και λε ω Μήπως είμαι υπερβολική που σταματήσαμε και φοβάμαι.Τωρα Πως να του πω ότι άλλαξα γνώμη?θα με περάσει για τρελη κορίτσια.

πρίν από 5 λεπτά , Diavolitsa είπε:

Καλημερα κοριτσαρες! Τωρα παω στο γιατρο για τεστ παπ και να τον ρωτησω αν χρειαζεται να κανουμε τπτ εξετασεις και δε ξεδω γιατι αλλα εχω ψιλοαγχωθει!

Γιατί να αγχωθείς?θα πας.θα κάνεις την εξέταση σου και θα βγει Καλή.και αν σου πει προληπτικά να κάνεις και τίποτα άλλο πάλι Καλή θα βγει.θετικα να σκέφτεσαι.

Link to comment
Share on other sites

Ελπιζω όντως να πάνε ολα καλα κορίτσια! Οι επόμενες μέρες θα ειναι κρίσιμες. Αν και ο υπέρηχος θα τα δείξει καλυτερα τα πράγματα γιατι εχω υψηλή προγεστερονη και μπορει να μην αποβληθεί μονο του το παιδι αν δεν πάνε καλα τα πράγματα. Και να εχω παλι την ίδια δυσάρεστη εμπειρία. Αλλα ελπιζω πως δεν θα γίνουν ετσι τα πράγματα. 

Ανεμονη ο γιατρος μου ειπε εχθές που να πάω και τι ώρα. Δηλαδη στο Αλεξάνδρα στον 4ο όροφο. Λεω στον γενετιστή "να σας πληρώσω;"  Λέει "μην το ξαναπείς αυτο! Αν ήθελα να πληρώνομαι δεν θα δούλευα στο δημόσιο"

Μικρη Λουλου! Εγω ειμαι πολυ ενθουσιασμένη για εσενα!!!!! Βάλ´τον κάτω κι οοοοτι γίνει!! 

Σας ευχαριστώ όλες για τη συμπαράσταση!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, Κελυ 32 είπε:

Μηπως εισαι εγκυουλα????? Αχ τι ωραια!!!

Όχι κοριτσάκι μου καλοοο πονάω αρκετά κιολας σήμερα! Περιμενουμε τα όμορφα αποτελέσματα σου!!!! 

2 ώρες πρίν, loyloy είπε:

Για πείτε μου τη γνώμη σας σε κάτι.εχω ξεκινήσει και νιώθω ενοχλησεις.ωορρηξία!!!!!!Ει μαι από τις τυχερές που τη νιώθω. Μετα απο πολύ συζήτηση πριν 1μιση μήνα επισα το σύντροφό μου να σταματήσουμε τις ελεύθερες επαφές λόγω κακής μου ψυχολογίας και φόβου μη ξαναπερασω τα ίδια και Έτσι ειπ Αμε μετά το Πάσχα.εχω επηρεαστεί από εσάς που τα καταφέρατε και λε ω Μήπως είμαι υπερβολική που σταματήσαμε και φοβάμαι.Τωρα Πως να του πω ότι άλλαξα γνώμη?θα με περάσει για τρελη κορίτσια.

Γιατί να αγχωθείς?θα πας.θα κάνεις την εξέταση σου και θα βγει Καλή.και αν σου πει προληπτικά να κάνεις και τίποτα άλλο πάλι Καλή θα βγει.θετικα να σκέφτεσαι.

Πες το απλά την ύστατη στιγμή δεν νομίζω να αρνηθεί..

1 ώρα πρίν, P.L.L. είπε:

Ελπιζω όντως να πάνε ολα καλα κορίτσια! Οι επόμενες μέρες θα ειναι κρίσιμες. Αν και ο υπέρηχος θα τα δείξει καλυτερα τα πράγματα γιατι εχω υψηλή προγεστερονη και μπορει να μην αποβληθεί μονο του το παιδι αν δεν πάνε καλα τα πράγματα. Και να εχω παλι την ίδια δυσάρεστη εμπειρία. Αλλα ελπιζω πως δεν θα γίνουν ετσι τα πράγματα. 

Ανεμονη ο γιατρος μου ειπε εχθές που να πάω και τι ώρα. Δηλαδη στο Αλεξάνδρα στον 4ο όροφο. Λεω στον γενετιστή "να σας πληρώσω;"  Λέει "μην το ξαναπείς αυτο! Αν ήθελα να πληρώνομαι δεν θα δούλευα στο δημόσιο"

Μικρη Λουλου! Εγω ειμαι πολυ ενθουσιασμένη για εσενα!!!!! Βάλ´τον κάτω κι οοοοτι γίνει!! 

Σας ευχαριστώ όλες για τη συμπαράσταση!

Όλα θα είναι καλα!!!! Πίστεψε το!!!!

3 ώρες πρίν, P.L.L. είπε:

Θα σου πω με το καλο τον επόμενο μήνα. Οτι ειναι για καλο! 

Αλλα να ξέρεις ο υπέρηχος ειναι πολυ πιο έγκυρος απο τις ενδείξεις που εχεις εσυ. Στην δίκη σου περίπτωση ομως μπορει και να είχες διπλή ωορρηξία γι αυτο να είχατε δίκιο και οι δυο!

Ειμαι στο Αλεξάνδρα!

Βέβαια είναι πιο έγκυρος! 

2 ώρες πρίν, Diavolitsa είπε:

Καλημερα κοριτσαρες! Τωρα παω στο γιατρο για τεστ παπ και να τον ρωτησω αν χρειαζεται να κανουμε τπτ εξετασεις και δε ξεδω γιατι αλλα εχω ψιλοαγχωθει!

Καλημέρα! Πες τα μας τα νέα μετά!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , P.L.L. είπε:

Ελπιζω όντως να πάνε ολα καλα κορίτσια! Οι επόμενες μέρες θα ειναι κρίσιμες. Αν και ο υπέρηχος θα τα δείξει καλυτερα τα πράγματα γιατι εχω υψηλή προγεστερονη και μπορει να μην αποβληθεί μονο του το παιδι αν δεν πάνε καλα τα πράγματα. Και να εχω παλι την ίδια δυσάρεστη εμπειρία. Αλλα ελπιζω πως δεν θα γίνουν ετσι τα πράγματα. 

Ανεμονη ο γιατρος μου ειπε εχθές που να πάω και τι ώρα. Δηλαδη στο Αλεξάνδρα στον 4ο όροφο. Λεω στον γενετιστή "να σας πληρώσω;"  Λέει "μην το ξαναπείς αυτο! Αν ήθελα να πληρώνομαι δεν θα δούλευα στο δημόσιο"

Μικρη Λουλου! Εγω ειμαι πολυ ενθουσιασμένη για εσενα!!!!! Βάλ´τον κάτω κι οοοοτι γίνει!! 

Σας ευχαριστώ όλες για τη συμπαράσταση!

ολα καλά θα πάνε κοπέλα μου! μην ανησυχείς..απόλαυσε την εγκυμοσύνη σου!δηλαδη πας στο νοσοκομείο και σε βλέπει δωρεάν ο γενετιστής;πώς είναι το όνομα του; κάποια στιγμη θέλω να πάρουμε και δευτερη γνώμη απο γενετιστή.ιδιωτικά παίρνουν 100- 150 ευρω

εγω κοριτσια μολις γυρισα απο ιασω εκανα ενα σωρο εξετάσεις, καμπυλη ζαχαρου και ινσουλινης, θρομβοφιλίας οσες δεν ειχα κάνει, νκ κυτταρα και αλλα..για να δουμε τι θα βρεθει

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , Nansy29 είπε:

ολα καλά θα πάνε κοπέλα μου! μην ανησυχείς..απόλαυσε την εγκυμοσύνη σου!δηλαδη πας στο νοσοκομείο και σε βλέπει δωρεάν ο γενετιστής;πώς είναι το όνομα του; κάποια στιγμη θέλω να πάρουμε και δευτερη γνώμη απο γενετιστή.ιδιωτικά παίρνουν 100- 150 ευρω

εγω κοριτσια μολις γυρισα απο ιασω εκανα ενα σωρο εξετάσεις, καμπυλη ζαχαρου και ινσουλινης, θρομβοφιλίας οσες δεν ειχα κάνει, νκ κυτταρα και αλλα..για να δουμε τι θα βρεθει

Να είναι όλα καλα κορίτσι μου..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , Nansy29 είπε:

ολα καλά θα πάνε κοπέλα μου! μην ανησυχείς..απόλαυσε την εγκυμοσύνη σου!δηλαδη πας στο νοσοκομείο και σε βλέπει δωρεάν ο γενετιστής;πώς είναι το όνομα του; κάποια στιγμη θέλω να πάρουμε και δευτερη γνώμη απο γενετιστή.ιδιωτικά παίρνουν 100- 150 ευρω

εγω κοριτσια μολις γυρισα απο ιασω εκανα ενα σωρο εξετάσεις, καμπυλη ζαχαρου και ινσουλινης, θρομβοφιλίας οσες δεν ειχα κάνει, νκ κυτταρα και αλλα..για να δουμε τι θα βρεθει

Νανσυ καλη επιτυχία σε όλες τις εξετάσεις! 

Δεν ξέρω αν επιτρέπεται να πω δημόσια το όνομα του. Θα προσπαθησω να στείλω προσωπικό μήνυμα αν ειναι. Δεν ξέρω πως γίνεται κανονικά η όλη διαδικασία. Εγω πήρα τηλ τον γυναικολόγο εχθές και του ειπα τα καθέκαστα. Μου λέει "αυριο πρωι θα πας στο Αλεξάνδρα στον 4οροφο και θα ζητήσεις τον κύριο τάδε. Αυτος θα σου πει αν ειναι βιώσιμη η κύηση" λεω" ετσι χωρις ραντεβού θα πάω" λέει "θα πεις οτι σε στέλνω εγω και θα σε δεχτεί".

Επειδή ομως πρέπει να φαίνεται η κίνηση των επισκέψεων του γενετιστή, οταν έφευγα έγραψε ενα χαρτί και λέει στον άντρα μου "πήγαινε αυτο στο ισόγειο να σου γράψουν μια απόδειξη δωρεάν". Τοτε τον ρώτησα να τον πληρώσω και ειπε την ατάκα οτι αν ήθελε να πληρώνεται δεν θα δούλευε στο δημόσιο. Αλλα ειπε οτι πληρώνουμε στα απογευματινά ραντεβού του νοσοκομείου. 

Αν εχουμε κλείσει απογευματινό ραντεβού δηλαδη

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , P.L.L. είπε:

Νανσυ καλη επιτυχία σε όλες τις εξετάσεις! 

Δεν ξέρω αν επιτρέπεται να πω δημόσια το όνομα του. Θα προσπαθησω να στείλω προσωπικό μήνυμα αν ειναι. Δεν ξέρω πως γίνεται κανονικά η όλη διαδικασία. Εγω πήρα τηλ τον γυναικολόγο εχθές και του ειπα τα καθέκαστα. Μου λέει "αυριο πρωι θα πας στο Αλεξάνδρα στον 4οροφο και θα ζητήσεις τον κύριο τάδε. Αυτος θα σου πει αν ειναι βιώσιμη η κύηση" λεω" ετσι χωρις ραντεβού θα πάω" λέει "θα πεις οτι σε στέλνω εγω και θα σε δεχτεί".

Επειδή ομως πρέπει να φαίνεται η κίνηση των επισκέψεων του γενετιστή, οταν έφευγα έγραψε ενα χαρτί και λέει στον άντρα μου "πήγαινε αυτο στο ισόγειο να σου γράψουν μια απόδειξη δωρεάν". Τοτε τον ρώτησα να τον πληρώσω και ειπε την ατάκα οτι αν ήθελε να πληρώνεται δεν θα δούλευε στο δημόσιο. Αλλα ειπε οτι πληρώνουμε στα απογευματινά ραντεβού του νοσοκομείου. 

Αν εχουμε κλείσει απογευματινό ραντεβού δηλαδη

Αυτό ισχύει σε ΟΛΑ τα δημόσια νοσοκομεία. Στα τακτικά εξωτερικά ιατρεία ΔΕΝ πληρώνουμε τίποτε! Μόνο στα απογευματινά ιατρεία υπάρχει αμοιβή των γιατρων

1 ώρα πρίν, loyloy είπε:

Για πείτε μου τη γνώμη σας σε κάτι.εχω ξεκινήσει και νιώθω ενοχλησεις.ωορρηξία!!!!!!Ει μαι από τις τυχερές που τη νιώθω. Μετα απο πολύ συζήτηση πριν 1μιση μήνα επισα το σύντροφό μου να σταματήσουμε τις ελεύθερες επαφές λόγω κακής μου ψυχολογίας και φόβου μη ξαναπερασω τα ίδια και Έτσι ειπ Αμε μετά το Πάσχα.εχω επηρεαστεί από εσάς που τα καταφέρατε και λε ω Μήπως είμαι υπερβολική που σταματήσαμε και φοβάμαι.Τωρα Πως να του πω ότι άλλαξα γνώμη?θα με περάσει για τρελη κορίτσια.

Γιατί να αγχωθείς?θα πας.θα κάνεις την εξέταση σου και θα βγει Καλή.και αν σου πει προληπτικά να κάνεις και τίποτα άλλο πάλι Καλή θα βγει.θετικα να σκέφτεσαι.

@loyloy εγώ λέω να μην πεις τίποτε...Σε αυτά τα θέματα δεν γίνονται συμφωνίες! Βούρ στο ψητό και απλά απολαύστε το χωρίς πολλές συζητήσεις! Χαλαρώστε και κάντε σεξ, απλό σεξ σαν αυτό που κάνουμε όλοι πριν μας πιάσει η μανία της μητρότητας και αρχίσουμε και τα σκεφτόμαστε τόσο πολύ τα πράγματα!

  • Μου αρέσει 2

preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τωρα γυρισα απο το γιατρο! Μου ειπε οτι εχω μια υπεροχη μητρα και οτι εκανα μια υπεροχη ωοριξια αυτο το μηνα! Ειπε οχι αγχος και να περιμενουμε μεχρι το καλοκαιρι και αν δεν εχω πιασει μεχρι τοτε να δουμε και το συζυγο! Μου εγραψε και κατι βιταμινες που βοηθανε λεει! Αυτα!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Diavolitsa είπε:

Τωρα γυρισα απο το γιατρο! Μου ειπε οτι εχω μια υπεροχη μητρα και οτι εκανα μια υπεροχη ωοριξια αυτο το μηνα! Ειπε οχι αγχος και να περιμενουμε μεχρι το καλοκαιρι και αν δεν εχω πιασει μεχρι τοτε να δουμε και το συζυγο! Μου εγραψε και κατι βιταμινες που βοηθανε λεει! Αυτα!

Μπράβοοο υπέροχα νέα!!! Όχι άγχος λοιπόν :D

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , Diavolitsa είπε:

Τωρα γυρισα απο το γιατρο! Μου ειπε οτι εχω μια υπεροχη μητρα και οτι εκανα μια υπεροχη ωοριξια αυτο το μηνα! Ειπε οχι αγχος και να περιμενουμε μεχρι το καλοκαιρι και αν δεν εχω πιασει μεχρι τοτε να δουμε και το συζυγο! Μου εγραψε και κατι βιταμινες που βοηθανε λεει! Αυτα!

Μπράβο κορίτσι! 


preg.png

Link to comment
Share on other sites

Palmoira προφανώς εχεις δίκιο. Κι εγω τώρα τα βλέπω γιατι στην προηγούμενη εγκυμοσυνη πήγα σε ιδιωτικό και πλήρωνα και τον αέρα που ανέπνεα. Οποτε μου εκανε ευχάριστη εντύπωση ο κύριος αυτος. Ιδίως γιατι δεν δέχτηκε φακελάκι. 

Εσυ πως πας; Ξεκουράζεσαι; Καποια ένδειξη οτι κατι γραπωνεται εκει μεσα; 

Α! Επισης μου ειπε πως αυτο που μας συνέβη με τον τροπο που εγινε ειναι "δωρο". Αλλα οτι ήμουν και εξαιρετικά γόνιμη λόγω απόξεσης γιατι, λέει, με την απόξεση (ή με τη γέννα) καθαρίζει το ενδομήτριο και εμφανίζονται οι κοιλότητες που ειναι προορισμένες για να μπαίνουν εύκολα μεσα τα έμβρυα και να εμφυτεύονται. Μάλιστα, λέει, κάποιοι γυναικολόγοι κάνουν μια μικρηηηη απόξεση 1χιλιοστου πριν την εξωσωματική γιατι εχει ετσι μεγαλύτερα ποσοστά επιτυχίας. Άρα κορίτσια που είχατε όπως κι εγω την άσχημη εμπειρία της αποβολής βαλ´τε κάτω τους άντρες σας με το που σας δώσουν οι γιατροί το πράσινο φως! 

 

Μικρη Λουλου, δε νομιζω να σε περάσει για τρελή ο σύντροφος σου. Μαλλον θα χαρεί που νιώθεις καλυτερα! Τελικα πως παει η εκμετάλλευση; 

Beboula πάντως να ξέρεις οτι και πριν την εγκυμοσυνη τις εχεις τις γουργουρες σου. Αν δε σου εχει ερθει μέχρι αυριο γρήγορα για τεστ! 

Μπράβο λιτσααα!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , P.L.L. είπε:

Palmoira προφανώς εχεις δίκιο. Κι εγω τώρα τα βλέπω γιατι στην προηγούμενη εγκυμοσυνη πήγα σε ιδιωτικό και πλήρωνα και τον αέρα που ανέπνεα. Οποτε μου εκανε ευχάριστη εντύπωση ο κύριος αυτος. Ιδίως γιατι δεν δέχτηκε φακελάκι. 

Εσυ πως πας; Ξεκουράζεσαι; Καποια ένδειξη οτι κατι γραπωνεται εκει μεσα; 

Α! Επισης μου ειπε πως αυτο που μας συνέβη με τον τροπο που εγινε ειναι "δωρο". Αλλα οτι ήμουν και εξαιρετικά γόνιμη λόγω απόξεσης γιατι, λέει, με την απόξεση (ή με τη γέννα) καθαρίζει το ενδομήτριο και εμφανίζονται οι κοιλότητες που ειναι προορισμένες για να μπαίνουν εύκολα μεσα τα έμβρυα και να εμφυτεύονται. Μάλιστα, λέει, κάποιοι γυναικολόγοι κάνουν μια μικρηηηη απόξεση 1χιλιοστου πριν την εξωσωματική γιατι εχει ετσι μεγαλύτερα ποσοστά επιτυχίας. Άρα κορίτσια που είχατε όπως κι εγω την άσχημη εμπειρία της αποβολής βαλ´τε κάτω τους άντρες σας με το που σας δώσουν οι γιατροί το πράσινο φως! 

 

Μικρη Λουλου, δε νομιζω να σε περάσει για τρελή ο σύντροφος σου. Μαλλον θα χαρεί που νιώθεις καλυτερα! Τελικα πως παει η εκμετάλλευση; 

Beboula πάντως να ξέρεις οτι και πριν την εγκυμοσυνη τις εχεις τις γουργουρες σου. Αν δε σου εχει ερθει μέχρι αυριο γρήγορα για τεστ! 

Μπράβο λιτσααα!!!

Μα και βέβαια είναι δώρο που σε λίγους μήνες θα έχεις στην αγκαλίτσα σου!!Μόνο αυτό να σκέφτεσαι..

Σε ευχαριστώ παρά πολύ για το ενδιαφέρον σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...