Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

1 hour ago, anemoni1989 είπε:

Κορίτσια μου διαβάζω τις ιστορίες σας και σας θαυμάζω!!! Νιώθω πολύ άσχημα που μία παλίνδρομη με έριξε τόσο πολύ ψυχολογικά και ακόμα δεν το έχω ξεπεράσει!! Ίσως πρέπει να επισκεφτώ και πάλι την ψυχολόγο που είχα πάει στο παρελθόν αν συνεχίσω έτσι... Φοβάμαι μη μου το γυρίσει και σε επιλόχειο στην πορεία...

Σήμερα ήταν μια δύσκολη μέρα... Γενικά είμαι και πολύ ευσυγκίνητη τον τελευταίο καιρό... Γέννησε και μια γνωστή... Μου κόλλησε και το ότι θυμήθηκα πως αυτή τη βδομάδα θα σταματούσα από τη δουλειά αν πήγαιναν όλα καλα με την πρώτη εγκυμοσύνη... Ένα μάτσο χάλια.... Και το χειρότερο είναι ότι δε θέλω να στεναχωρώ και το σποράκι μου και νιώθω ενοχές και τύψεις!!!

Θέλω τόσο πολύ να πάνε όλα καλά αυτή τη φορά.... Δε θέλω να τύχει πάλι καμιά στραβή.... Δεν έχω κάνει και κανένα εμετό  σήμερα... Όλα χαλια...

Συγγνώμη αν σας βαραίνω...αλλά κάπου ήθελα να τα πω κι εγω.... Τόσο χάλια όσο σήμερα δεν ήμουν ποτέ... Τι κακό κι αυτό??? Ατιμες ορμόνες....

Λογικο να εισαι ετσι! Ολες ειμαστε στην ιδια φαση οταν εχουμε περασει εστω και μια παλινδρομη! Ομως το σημαντικο ειναι να μην κατηγορουμε τον εαυτο μαε και ουτε να ειμαστε αυστηρες! Ολες θελουμε το χρονο μας! Και η εγκυμοσυνη ειναι ουτως η αλλως μια στρεσογονα κατασταση..ποσο μαλλον σε εμας που δεν ξεκινησε αρχικα καλα...Εγω θα σου πω τον τροπο που εχω βρει να διαχειριζομαι αυτες τις φοβιες....Να λεω στον εαυτο μου και να προσπαθω να τον πεισω οτι πλεον ειμαι δυνατη και δεν εχω κατι αλλο να φοβηθω...Και πραγματικα...ετσι ειναι! Οσες βιωσαμε αυτο το γεγονος ειμαστε πιο δυνατες! Και θα πετυχουμε τον σκοπο μας!!!!

πρίν από 9 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Κορίτσια δεν είμαι καλά... Στα καλά καθούμενα αίμα... Κατακόκκινο.... Δεν το πιστεύω....

Παρε αμεσως το γιατρο και ξαπλωσε!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 9 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Κορίτσια δεν είμαι καλά... Στα καλά καθούμενα αίμα... Κατακόκκινο.... Δεν το πιστεύω....

@anemoni1989 μου πάρε τον γιατρό αμέσως και προσπάθησε να είσαι ξαπλωμένη. Ενημέρωσε μας όταν έχεις νέα. Όλα καλά θα πάνε 

Link to comment
Share on other sites

@Luckystars δεν ψυχοπλακωνεις κανέναν.οτι είναι να μας το λες.να το βάζεις απι μέσα σου.

@anemoni1989 ελπίζω να μην είναι τίποτα.Οπουε μπορέσεις ενημέρωσε μας.Σου στέλνω θετική ενέργεια κορίτσι μου

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 42 λεπτά , loyloy είπε:

Γιατί Έχεις πεσμενη ψυχολογία?έλα βγάλτα από μεσα σου.να ξαλαφρωσεις λιγάκι.

 

πρίν από 40 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Αν θες, μοιράσου μαζί μας τις σκέψεις σου!!

 

πρίν από 33 λεπτά , Cat! είπε:

@P.L.L. η χοριακη σου εκτοξεύθηκε!!! Συγχαρητήρια κοπελα μου!!!

@anemoni1989 μου χαλάρωσε, ηρεμησε ολα Τελεια θα πανε.θα το δεις!!! Ακουσες και δυνατή καρδούλα! Έδωσε το παρον και με το παραπανω το μικρο σου!

και γω περιμενω πως και πως σε 2 βδομαδες που θα ξαναπαω να ακουσω δυνατή καρδούλα γιατι χθες ακούσαμε αρχομενη καρδιακή λειτουργία. Ηταν φαινεται νωρις για να ακουστεί δυνατα. Παντως σημερα δεν ειχα καθολου αιμα και χαιρομαι γιαυτο! 

@Luckystars μην το βλεπεις ετσι. Και εμεις οταν δεν ειμαστε καλα τα συζηταμε εδω με τα αλλα κορίτσια. Μην κλείνεσαι στον εαυτο σου και πες μας τι σε εχει ρίξει τοσο πολυ...

 

πρίν από 26 λεπτά , P.L.L. είπε:

Luckystars κατ´ αρχήν σε ευχαριστώ για τις ευχές. Δεύτερον, αν νομίζεις πως εδω λέμε μονο ευχάριστα κανεις μεγάλο λάθος!!!! Μπορείς να προσπαθήσεις να μας ρίξεις όσο θες. Δεν θα πέσουμε! Θα ερθει ομως και η δική μας ώρα καποια στιγμή να σου το ανταποδώσουμε :-) 

Μη μου λες τέτοια. Πήρες τηλ τον γιατρο; Μήπως έκανες κατι και πιέστηκες και πρέπει να ξαπλωσεις; Γρήγορα στο κρεβάτι!

 

πρίν από 7 λεπτά , loyloy είπε:

@Luckystars δεν ψυχοπλακωνεις κανέναν.οτι είναι να μας το λες.να το βάζεις απι μέσα σου.

@anemoni1989 ελπίζω να μην είναι τίποτα.Οπουε μπορέσεις ενημέρωσε μας.Σου στέλνω θετική ενέργεια κορίτσι μου

Κορίτσια μου είστε τόσο γλυκές!Έχετε δίκιο!

Σας ευχαριστώ τοσο πολύ!

Προέχει η κατάσταση της Ανεμωνης,θα τα πούμε άλλη στιγμή.

πρίν από 30 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Κορίτσια δεν είμαι καλά... Στα καλά καθούμενα αίμα... Κατακόκκινο.... Δεν το πιστεύω....

Κορίτσι μου προσπάθησε να μην πανικοβληθεις,διωξε αρνητικές σκέψεις.Ξάπλωσε και κάλεσε τον γιατρό σου.Σου στέλνω πολυυυυυυυ θετική ενέργεια!

Link to comment
Share on other sites

Ανεμώνη μας προσευχόμαστε για εσενα και το παιδάκι σου. Προσπάθησε να μην ταρακουνηθεις καθολου πηγαίνοντας εκει. Γιατρος δεν ειμαι αλλα λενε οτι αν υπάρχει αποκόλληση καλο ειναι να μη σηκωθείς και να μη κουνιέσαι καθολου. Ο γιατρος σου ειπε να πας στα επείγοντα; 

Ειχες πολυ αίμα ή λιγο;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Κοριτσια μου παω στα επειγοντα... Μακαρι ολα να ναι καλα... Αισιοδοξη ειμαι... Ελπιζω να μην ειναι τιποτα... Μα στα καλα καθούμενα... Χωρίς πονο... Τι να πω??? 

Ανεμώνη καλή μου ευχόμαστε να μην είναι τίποτα κορίτσι μου η Παναγία μαζί σας !!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μ σας ευχαριστώ ολες!! Πραγματικά δεν το πιστεύω αυτο το πραγμα... Ανησυχησα και τους γονείς μου... Μακάρι να ναι ολα καλα... Μα μ κανει τρομερη εντύπωση... Ουτε ποναω... Τιποτα... Ουτε πηγματα που αναφερουν αλλες κοπελες.. Τιποτα... Θα φανει!! 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, anemoni1989 είπε:

Κοριτσια μ σας ευχαριστώ ολες!! Πραγματικά δεν το πιστεύω αυτο το πραγμα... Ανησυχησα και τους γονείς μου... Μακάρι να ναι ολα καλα... Μα μ κανει τρομερη εντύπωση... Ουτε ποναω... Τιποτα... Ουτε πηγματα που αναφερουν αλλες κοπελες.. Τιποτα... Θα φανει!! 

Τίποτα να μην είναι κοπέλα μου!!! Θα περιμενουμε νέα σου 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Κοριτσια μ σας ευχαριστώ ολες!! Πραγματικά δεν το πιστεύω αυτο το πραγμα... Ανησυχησα και τους γονείς μου... Μακάρι να ναι ολα καλα... Μα μ κανει τρομερη εντύπωση... Ουτε ποναω... Τιποτα... Ουτε πηγματα που αναφερουν αλλες κοπελες.. Τιποτα... Θα φανει!! 

Είναι πολύ καλό που δεν έχεις αίμα!!! Μην πανικοβάλεσαι.είναι συνηθισμένες οι αποκόλλησεις (αν είναι αυτό δηλαδή). Δεν σημαίνει πως κάτι θα πάει στραβά.Σου στέλνουμε όλες θετική ενέργεια!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 43 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Κοριτσια μ σας ευχαριστώ ολες!! Πραγματικά δεν το πιστεύω αυτο το πραγμα... Ανησυχησα και τους γονείς μου... Μακάρι να ναι ολα καλα... Μα μ κανει τρομερη εντύπωση... Ουτε ποναω... Τιποτα... Ουτε πηγματα που αναφερουν αλλες κοπελες.. Τιποτα... Θα φανει!! 

Κοριτσι μου μπορει να ειναι μια αποκολληση μπορει και τιποτα.περιμενουμε νεα σου.θετικη σκεψη..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 47 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Κοριτσια μ σας ευχαριστώ ολες!! Πραγματικά δεν το πιστεύω αυτο το πραγμα... Ανησυχησα και τους γονείς μου... Μακάρι να ναι ολα καλα... Μα μ κανει τρομερη εντύπωση... Ουτε ποναω... Τιποτα... Ουτε πηγματα που αναφερουν αλλες κοπελες.. Τιποτα... Θα φανει!! 

Εύχομαι να είναι κάτι περαστικό @anemoni1989


preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...