Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet said:

      Είπε ότι θέλει να αποκλείσει ακόμα και αυτη την μικρη πιθανότητα,γι αυτό και πρέπει να κάνω αύριο πάλι χοριακη.Δεν έκανε διάγνωση.Απλα υπάρχει και αυτό το ενδεχόμενο δυστυχώς..Μακαρι να πάω και να έχει μηδενιστεί,έχω κουραστεί..

      Έλα Παναγία μου … πως τώρα είπε για εξωμητριο δεν το καταλαβαινω χωρίς υπέρηχο … και δεν είναι και κάτι απλο υο εξωμητριο … έχεις αίμα ; Έχεις πόνους ; Γιατί αυτο διαβάζω τώρα για εξωμήτρια κύηση . 

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 43 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Ναι... Ειναι σε δημοσιο νοσοκομειο για αυτο... Με ειδε η συνεργάτης του γιατί αυτός δεν εφημερευε σημερα... 

@loyloy και εγω εξαρχης κορη πιστεύω οτι εχω!!! Και με ταλαιπωρει το παλιοκοριτσο,  επειδη μαλλον ταλαιπωρησα και γω τη μανα μ στην εγκυμοσύνη της!!  :P

Ευτυχως ολα καλα... Θα παρω και αναρρωτικη μια βδομάδα και μετα ειναι και 2 βδομαδες το Πασχα... Ολα καλα!!! 

Μπραβο Ανεμωνη!!! Ουφφφ! Μας ανησυχησες!!!! Ξεκουραση τωρα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 34 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Αχ κοριτσια πραγματικά δεν εχω λογια... Ειστε υπεροχες!!!

Εχω ηδη πιασει τον καναπε και τς εχω να με υπηρετούν!!! :P

Καλά κάνεις.ετσι να τους τρέχεις γιατί σε λίγους μήνες με το μωρό στο σπίτι θα ξεχάσεις το καναπε.εκμεταλλευσου το ;)

Link to comment
Share on other sites

Just now, loyloy είπε:

Καλά κάνεις.ετσι να τους τρέχεις γιατί σε λίγους μήνες με το μωρό στο σπίτι θα ξεχάσεις το καναπε.εκμεταλλευσου το ;)

Σωστηηηηη!

πρίν από 34 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Αχ κοριτσια πραγματικά δεν εχω λογια... Ειστε υπεροχες!!!

Εχω ηδη πιασει τον καναπε και τς εχω να με υπηρετούν!!! :P

Έτσι μπράβο κορίτσι μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 47 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Αχ κοριτσια πραγματικά δεν εχω λογια... Ειστε υπεροχες!!!

Εχω ηδη πιασει τον καναπε και τς εχω να με υπηρετούν!!! :P

Μπράβο κορίτσι! Εσυ έχεις άλλο σκοπό τώρα, να μεγαλώσεις μέσα σου ένα υγιές μωράκι. Τις δουλειές αυτές για τους άλλους. Είναι ωραίο να σε φροντίζουν,να το απολαύσεις!


preg.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια πάντως κι εγω ειμαι πολυ αγχωμένη τώρα γιατι μόλις μίλησα με τον γυναικολόγο και μου ειπε να πάω οπωσδήποτε αυριο στο Αλεξάνδρα να με δει γενετιστής... Με τις αντιβιωσεις που έπαιρνα λέει δεν ξέρει αν θα ειναι βιώσιμη κύηση...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , P.L.L. είπε:

Κορίτσια πάντως κι εγω ειμαι πολυ αγχωμένη τώρα γιατι μόλις μίλησα με τον γυναικολόγο και μου ειπε να πάω οπωσδήποτε αυριο στο Αλεξάνδρα να με δει γενετιστής... Με τις αντιβιωσεις που έπαιρνα λέει δεν ξέρει αν θα ειναι βιώσιμη κύηση...

Εσυ να σκεφτεσαι μονο θετικα! Ξερω και αλλες που περναν αντιβιωση χωρις να ξερουν οτι ειναι εγκυες και ολα πηγαν σουπερ!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , P.L.L. είπε:

Κορίτσια πάντως κι εγω ειμαι πολυ αγχωμένη τώρα γιατι μόλις μίλησα με τον γυναικολόγο και μου ειπε να πάω οπωσδήποτε αυριο στο Αλεξάνδρα να με δει γενετιστής... Με τις αντιβιωσεις που έπαιρνα λέει δεν ξέρει αν θα ειναι βιώσιμη κύηση...

να πας κοριτσι μου να σε δει αλλα νομίζω είναι σχετικά όλα..μπορεί να μην έχουν επηρεάσει σε τίποτα..σου εύχομαι να είναι όλα καλά! δεν μπορεί να είσαι η μόνη που έπαιρνες αντιβιώσεις και είχες απρογραμμάτιστη εγκυμοσύνη

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 6 λεπτά , P.L.L. είπε:

Κορίτσια πάντως κι εγω ειμαι πολυ αγχωμένη τώρα γιατι μόλις μίλησα με τον γυναικολόγο και μου ειπε να πάω οπωσδήποτε αυριο στο Αλεξάνδρα να με δει γενετιστής... Με τις αντιβιωσεις που έπαιρνα λέει δεν ξέρει αν θα ειναι βιώσιμη κύηση...

Προσπάθησε να χαλαρώσεις απόψε να κοιμηθείς.σκεψου θετικά και μη προδικάζεις κάτι.Ο γιατρός έπρεπε να σου πει για τις πιθανότητες.κανε ότι εξετάσεις χρειαστεί.Και δύναμη κοριτσάκι μου!!!!!σκέψου θετικά και ολ α θα γίνουν!!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , P.L.L. είπε:

Κορίτσια πάντως κι εγω ειμαι πολυ αγχωμένη τώρα γιατι μόλις μίλησα με τον γυναικολόγο και μου ειπε να πάω οπωσδήποτε αυριο στο Αλεξάνδρα να με δει γενετιστής... Με τις αντιβιωσεις που έπαιρνα λέει δεν ξέρει αν θα ειναι βιώσιμη κύηση...

Οι γενετιστες δεν ειναι ειδικοι να σου πουν περι φαρμακων..η ειδικοτητα τους ειναι αλλη! Θεωρητικα ο γυναικολογος οφειλει να ξερει ποι φαρμακα επηρεαζουν στην κυηση αλλα ουτε αυτο δεν ξερουν οι περισσοτεροι...Παρε τη γνωμη ενος ενημερωμενου γυναικολογου που να ξερει απο φαρμακα! 

Just now, Κελυ 32 είπε:

Οι γενετιστες δεν ειναι ειδικοι να σου πουν περι φαρμακων..η ειδικοτητα τους ειναι αλλη! Θεωρητικα ο γυναικολογος οφειλει να ξερει ποι φαρμακα επηρεαζουν στην κυηση αλλα ουτε αυτο δεν ξερουν οι περισσοτεροι...Παρε τη γνωμη ενος ενημερωμενου γυναικολογου που να ξερει απο φαρμακα! 

Και μην αγχωνεσαι προκαταβολικα κοριτσι μου!!! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , P.L.L. είπε:

Κορίτσια πάντως κι εγω ειμαι πολυ αγχωμένη τώρα γιατι μόλις μίλησα με τον γυναικολόγο και μου ειπε να πάω οπωσδήποτε αυριο στο Αλεξάνδρα να με δει γενετιστής... Με τις αντιβιωσεις που έπαιρνα λέει δεν ξέρει αν θα ειναι βιώσιμη κύηση...

Όλα τέλεια θα πάνε. Ο γιατρός καλά κάνει και σου λέει να πας να το εξετάσεις και να είναι σίγουρος ότι όλα θα πάνε καλά. Ξεκούρασου και το πρωι πήγαινε με αυτοπεποίθηση να πάρεις θετικά αποτελέσματα!!! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , P.L.L. είπε:

Κορίτσια πάντως κι εγω ειμαι πολυ αγχωμένη τώρα γιατι μόλις μίλησα με τον γυναικολόγο και μου ειπε να πάω οπωσδήποτε αυριο στο Αλεξάνδρα να με δει γενετιστής... Με τις αντιβιωσεις που έπαιρνα λέει δεν ξέρει αν θα ειναι βιώσιμη κύηση...

Πήγαινε κορίτσι μου να σου φύγει το άγχος αλλά όλα μια  χαρα θα είναι!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , P.L.L. είπε:

Κορίτσια πάντως κι εγω ειμαι πολυ αγχωμένη τώρα γιατι μόλις μίλησα με τον γυναικολόγο και μου ειπε να πάω οπωσδήποτε αυριο στο Αλεξάνδρα να με δει γενετιστής... Με τις αντιβιωσεις που έπαιρνα λέει δεν ξέρει αν θα ειναι βιώσιμη κύηση...

Ο γιατρος καλα κανει και στα λεει... Πρέπει να καλυψει παν ενδεχόμενο... Εαυ ομως μην αγχωνεσαι προκαταβολικά... Σε γενετιστη σου λεει προφανως να πας,  διότι ισως να επηρεαζουν τη δομη τ γενετικου υλικου κατα τη σύλληψη καποια φαρμακα... Ολα καλα θα πανε! Αισιοδοξία  :)


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...