Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

5 ώρες πρίν, Natasoula85 είπε:

Ρε κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι.. έχω παρατηρήσει ότι ο μπέμπης έχει πολύ συχνά λόξυγκα ... Κάπου 4-5 φορές την μέρα.. συμβαίνει και σε καμία άλλη τόσο συχνά;

Εγω αμα σας πω οτι σημερα καταλαβα πρωτη φορα 32+4 οτι ειχε λοξυγκα η μπεμπα θα με πιστεψετε? Μεχρι τωρα μονο κλοτσιες καταλαβενα!

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

11 ώρες πρίν, Diavolitsa είπε:

Εγω αμα σας πω οτι σημερα καταλαβα πρωτη φορα 32+4 οτι ειχε λοξυγκα η μπεμπα θα με πιστεψετε? Μεχρι τωρα μονο κλοτσιες καταλαβενα!

Καλημερα!!!! Κ εγω αργησα να καταλαβω ποιος ειναι ο λοξυγγας...Αλλα κ εμενα εχει πολυ πολυ συχνα μεσα στη μερα!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , Cath3rine είπε:

Κοριτσιαααααα..... Που είστε σήμερα;;;; πως ημαστε όλες;;;;; 

Σημερα η μέρα μ ειχε ποδολουτρο!!! Τι απόλαυση!!! 

Αχ τέλεια.χαλαρωτικο.σπιτι κρεβάτι κλασσικά Εγώ και νομίζω Έχω φουσκώσει αρκετά.δεν βολεύομαι ούτε ξαπλωμένη ούτε λίγο πιο καθιστή.πονανε και τα πλευρά παρα πολυ και η λεκάνη.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, loyloy είπε:

Αχ τέλεια.χαλαρωτικο.σπιτι κρεβάτι κλασσικά Εγώ και νομίζω Έχω φουσκώσει αρκετά.δεν βολεύομαι ούτε ξαπλωμένη ούτε λίγο πιο καθιστή.πονανε και τα πλευρά παρα πολυ και η λεκάνη.

Σε νιωθω απόλυτα!!! Κι εμενα νομίζω φούσκωσε παραπάνω!!!  Πλεον ουτε υπνο στο πλάι δεν μπορω ανετα!! Εσύ:;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, Cath3rine είπε:

Σε νιωθω απόλυτα!!! Κι εμενα νομίζω φούσκωσε παραπάνω!!!  Πλεον ουτε υπνο στο πλάι δεν μπορω ανετα!! Εσύ:;

Μαξιλάρια παντο υ να βαζω τη κοιλιά πάνω και ανάμεσα από τα πόδια .και σβουρες Όσο μπορώ να στριβω δλδ.μια μέρα πλάκωσα και λίγο τη κοιλιά και ποναγα.ασε ειχα τρομάξει.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , loyloy είπε:

Μαξιλάρια παντο υ να βαζω τη κοιλιά πάνω και ανάμεσα από τα πόδια .και σβουρες Όσο μπορώ να στριβω δλδ.μια μέρα πλάκωσα και λίγο τη κοιλιά και ποναγα.ασε ειχα τρομάξει.

Ενταξει τα ιδια ζούμε νομιζω ολες.. Εγω δεν εχω μαξιλάρια εχω πάπλωμα κ με βολεύει καλύτερα.. Ανάμεσα στα πόδια.. Στη κοιλιά.. παντού... Για να αλλάξω πλευρό άσε... Το να σηκωθώ δε, να παω τουαλέτα.... Δύσκολη αποστολή! Κ μολις μπήκα στον 8ο.. Θα ζήσουμε μεγαλες στιγμές!!!!! Αχ πόσο μου λειψε το μπρούμυτα ...!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Cath3rine είπε:

Ενταξει τα ιδια ζούμε νομιζω ολες.. Εγω δεν εχω μαξιλάρια εχω πάπλωμα κ με βολεύει καλύτερα.. Ανάμεσα στα πόδια.. Στη κοιλιά.. παντού... Για να αλλάξω πλευρό άσε... Το να σηκωθώ δε, να παω τουαλέτα.... Δύσκολη αποστολή! Κ μολις μπήκα στον 8ο.. Θα ζήσουμε μεγαλες στιγμές!!!!! Αχ πόσο μου λειψε το μπρούμυτα ...!!!

Ποτέ δεν ήθελα το μπρούμυτα ευτυχώς.καλα για τη τουαλέτα το βράδυ άλλο θέμα.ασε.αλλα τι να κάνουμε.μετα που θα χουμε τα μωρά μας και δεν θα κοιμόμαστε θα μας λείπει αυτό που τραβάμε τώρα

 

Link to comment
Share on other sites

Τα ίδια ακριβώς τραβάω κι εγώ κορίτσια, ο ύπνος έχει γίνει μαρτύριο!!! Και σκεφτείτε λίγο, έχετε καταφέρει επιτέλους να βόλεψετε μαξιλάρια και σεντόνι, δεν σας ενοχλεί πλέον η κοιλια, λέτε εδώ είμαστε.... Και ξαφνικά ακούγεται ένα μαμά ααααα από το άλλο δωμάτιο!!!!! Η ζωή μου όλη!!!! 

  • Χαχα 3

zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

Τα ίδια ακριβώς τραβάω κι εγώ κορίτσια, ο ύπνος έχει γίνει μαρτύριο!!! Και σκεφτείτε λίγο, έχετε καταφέρει επιτέλους να βόλεψετε μαξιλάρια και σεντόνι, δεν σας ενοχλεί πλέον η κοιλια, λέτε εδώ είμαστε.... Και ξαφνικά ακούγεται ένα μαμά ααααα από το άλλο δωμάτιο!!!!! Η ζωή μου όλη!!!! 

Τσάμπα τόσος κόπος να βολευτεις. Αλλά χαλάλι.αξιζουν κάθε ταλαιπωρία!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3 ώρες πρίν, Anastasia_paris είπε:

Τα ίδια ακριβώς τραβάω κι εγώ κορίτσια, ο ύπνος έχει γίνει μαρτύριο!!! Και σκεφτείτε λίγο, έχετε καταφέρει επιτέλους να βόλεψετε μαξιλάρια και σεντόνι, δεν σας ενοχλεί πλέον η κοιλια, λέτε εδώ είμαστε.... Και ξαφνικά ακούγεται ένα μαμά ααααα από το άλλο δωμάτιο!!!!! Η ζωή μου όλη!!!! 

Χαχαχα επειδη δεν εχω αλλο παιδάκι ,εγώ μόλις βολευτώ κ πω επιτέλους ηρθε η ωρα για υπνο... μου έρχεται τουαλέτα.. Ε οχι... Αυτο είναι αδικία...! Και ξανα απο την αρχή.. Μια δεξια μια ανάσκελα μια αριστερά... Και να βλέπεις τους αλλους ν απολάμβανουν τον ύπνο!! 

4 ώρες πρίν, loyloy είπε:

Ποτέ δεν ήθελα το μπρούμυτα ευτυχώς.καλα για τη τουαλέτα το βράδυ άλλο θέμα.ασε.αλλα τι να κάνουμε.μετα που θα χουμε τα μωρά μας και δεν θα κοιμόμαστε θα μας λείπει αυτό που τραβάμε τώρα

 

Μετα λες να μας λείπει που το είχαμε μεσα::αυτο με λενε απο τωρα... Απόλαυσε το οσο το χεις μεσα στην κοιλιά σου... Το παίρνεις μαζί σου.. Κοιμασε.. Ξεκουράζεστε... 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Εγω ρε κοριτσια δεν εχω τοσο μεγαλο θεμα με τον υπνο! Εχω ενα μαξιλαρι που το βαζω στα ποδια αλλα κατα τα αλλα βολευομαι σχετικα ευκολα! Ισως ειναι και επειδη δεν εχω παρει καθολου κιλα οποτε νιωθω σχετικα ελαφρια και ευκινητη προς το παρων! Το μονο που παρατηρησα ειναι οτι αμα βολευτω και με παρει ο υπνος ετσι θα ξυπνησω...ενω παλια στριφογυρνουσα! Κανα 2 επισκεψεις στην τουαλετα τις κανω παντως καθε βραδυ!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 43 λεπτά , Diavolitsa είπε:

Εγω ρε κοριτσια δεν εχω τοσο μεγαλο θεμα με τον υπνο! Εχω ενα μαξιλαρι που το βαζω στα ποδια αλλα κατα τα αλλα βολευομαι σχετικα ευκολα! Ισως ειναι και επειδη δεν εχω παρει καθολου κιλα οποτε νιωθω σχετικα ελαφρια και ευκινητη προς το παρων! Το μονο που παρατηρησα ειναι οτι αμα βολευτω και με παρει ο υπνος ετσι θα ξυπνησω...ενω παλια στριφογυρνουσα! Κανα 2 επισκεψεις στην τουαλετα τις κανω παντως καθε βραδυ!

Η κοιλιά σε βολεύει δλδ;;;γτ εχει αλλάξει το κεντρο βάρους κ αυτο νομίζω είναι που δυσκολεύει την κατάσταση!μονο 2 επισκέψεις :;;;;;;;;;;;;;;; είσαι τυχερή!!!! Το λιγότερο 4-5 φορές σηκώνομαι πλεον.. Στον 6ο πήγαινα 3 φορές χαχααχχα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Cath3rine είπε:

Η κοιλιά σε βολεύει δλδ;;;γτ εχει αλλάξει το κεντρο βάρους κ αυτο νομίζω είναι που δυσκολεύει την κατάσταση!μονο 2 επισκέψεις :;;;;;;;;;;;;;;; είσαι τυχερή!!!! Το λιγότερο 4-5 φορές σηκώνομαι πλεον.. Στον 6ο πήγαινα 3 φορές χαχααχχα

Α και εγώ 2 παω.δεν έχω παράπονο.υπηρξαν και φάσεις που πήγαινα 4 φορές.τωρα λίγο ηρεμησαμε ευτυχώς

 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια πλάκα κάνετε έτσι???? Σηκώνομαι κάθε μία ώρα σίγουρα, καμία φορά και στο μισάωρο..... Μου πιέζουν τρομερά την κύστη τα μωρά.... Φυσικά εγώ σηκώνομαι και λόγω του μικρου, οπότε για καλό και για κακό πριν ξανά ξαπλώσω ρίχνω και ένα κατ...μα χαχαχαχαχαχα!!!!!! Πάνω από 2ωρο σερί δεν κοιμάμαι γενικά... 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...