Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Αχ αυτά τα τεστ!Τζάμπα στεναχώρια πήρες τώρα ρε συ..μπορεί να είναι όλα καλά και απλά λόγω του ότι είναι βράδυ,να έδειξε πιο αχνό.. Πότε εχεις χοριακη?Εγώ το πήρα απόφαση πάντως,δεν θα ξανακάνω τεστ πριν τη χοριακη,είχα σαλταρει τελείως! 

      Και φυσικά δεν κουράζεις καμία από εμάς,πάλι καλά που υπάρχει το φορουμ και συζητάμε ο,τι μας προβληματίζει 

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

1 hour ago, nanoula90 είπε:

@loyloy ολα καλα θα πανε. Θα φτασουμε τελειομηνες, θα το δεις!!

Επισης κοριτσια τι κουβερτες πηρατε? Εννοω απο τι υφασμα? Βελουτε και αυτες? Και οι πανες αγκαλιας? Βαμβακερες? Δεν μπορω να ξεμπουρδουκλωθω με τπτ. Μια συγχυση στο κεφαλι μου

Κουβέρτες είχα.παντως είναι 2 βελουτέ χοντρές μια πλεκτη και μια βαμβακερη αλλά χοντρή.τωρα πάνες αγκαλιάς είναι ένα μαγαζί ανοιχτό εδώ δίπλα σρ μένα και ήταν ανοιχτό σήμερα δεν ε ιχε και ψυχή και έτσι πετάχτηκα τώρα.πηρα 8 που είναι σα σεντονακι γτ και στο λίκνο και το καλοκαίρι με το καρότσι θα τα χρησιμοποιήσουμε.και 2 βαμβακερες χοντρουλες.ειχα και 2 Πικέ από την αδερφή μου και 1 βαμβακερη.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, Diavolitsa είπε:

Καλε εσυ εχεις ολοκληρο μαγαζι :) εμενα μου δωσαν 2 κουνιας και 1 αγκαλιας που γινεται και υπνοσακος! Νομιζω ειναι αρκετες! Μαλλον θα πρεπει να παρω και αλλα φορμακια και ζιπουνακια...εσεις απο οτι βλεπω εχετε πολλα!

Χαχαχα σκεψου οτι πάνες αγκαλιάς νομιζω μ αγόρασαν μονο 2..τις υπόλοιπες τις εχω από μενα...κι επειδή εγω γεννήθηκα Οκτωβρίο κ ο αδερφός μ Απρίλιο καταλαβαίνεις οτι εχουμε γκάμα στα υφάσματα χαχαχαχα Επίσης τις ισπανικές Τις έχω απο τον αδερφό μου κ απο τον αντρα μ.. Ευτυχώς τα είχανε κρατήσει οι μαμάδες μας.  .όπως επίσης κ παπλωματακια δικα μας ειναι.. Σεντονακια κουνιας-καλαθουνας-καροτσιου πηρα εγω 2-3 που είχα βρει προσφορά... Εχω κ δικα μ απο μωρο.. Εχω κ ενα σετ καινούριο... Αμα εχεις ανθρώπους που σε βοηθάνε κ σε δίνουν καλα ειναι... Επισης απ όσα με δώσαν σκεψου είναι με καρτελάκι ακομα.. Δε πρόλαβαν να τα βάλουν στα μωράκια τους γτ εξαρτάται κ ποσο γεννιέται!

Νομιζω πλέον μείναν όσα θα χρειαστώ εγω στο νοσοκομείο! Εκει πρεπει να κανω λιστα.. 

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει, τρελαθηκα. Μολις μου εστειλε φωτο η πεθερα απο τα απλωμενα πλυμμενα ρουχα στην αυλη! Ειναι πανω απο 15 φορμακια ολοσωμα! Και κατι παπουτσακια αγκαλιας και ολα! Δεν θα χρειαστει να παρω τπτ. Της τα πηγε η ξαδερφη του αντρα μου, που μεγαλωσανε μαζι απο παιδια και εχει εναν γιο 3 ετων γεννημενο Νοεμβρη!! Απιστευτα ! Και αυτη επειδη ειναι τρελη ολο πανακριβα επαιρνε. Φθηνα θα τη βγαλω τελικα, δεν ελεγα τπτ αλλο χαχαχαχα. 

  • Μου αρέσει 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , nanoula90 είπε:

Ενταξει, τρελαθηκα. Μολις μου εστειλε φωτο η πεθερα απο τα απλωμενα πλυμμενα ρουχα στην αυλη! Ειναι πανω απο 15 φορμακια ολοσωμα! Και κατι παπουτσακια αγκαλιας και ολα! Δεν θα χρειαστει να παρω τπτ. Της τα πηγε η ξαδερφη του αντρα μου, που μεγαλωσανε μαζι απο παιδια και εχει εναν γιο 3 ετων γεννημενο Νοεμβρη!! Απιστευτα ! Και αυτη επειδη ειναι τρελη ολο πανακριβα επαιρνε. Φθηνα θα τη βγαλω τελικα, δεν ελεγα τπτ αλλο χαχαχαχα. 

Ωστε εδω εισαι εσυ τσουπρα να μιλας για μωρουδιακα,γιαυτο δεν εμφανίστηκες στην αλλη ομαδα :razz:


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , nanoula90 είπε:

Ενταξει, τρελαθηκα. Μολις μου εστειλε φωτο η πεθερα απο τα απλωμενα πλυμμενα ρουχα στην αυλη! Ειναι πανω απο 15 φορμακια ολοσωμα! Και κατι παπουτσακια αγκαλιας και ολα! Δεν θα χρειαστει να παρω τπτ. Της τα πηγε η ξαδερφη του αντρα μου, που μεγαλωσανε μαζι απο παιδια και εχει εναν γιο 3 ετων γεννημενο Νοεμβρη!! Απιστευτα ! Και αυτη επειδη ειναι τρελη ολο πανακριβα επαιρνε. Φθηνα θα τη βγαλω τελικα, δεν ελεγα τπτ αλλο χαχαχαχα. 

Ου μια χαρά σε βρίσκω!!!!!!!!Εγώ έχω πολλ α από την αδερφή μου για πιο μετά 6μηνων.παρολο που Έχω ανιψιά της είχαμε πάρει αγοριστικα ζιπουνια φάρμακα από gap.ειναξ σα καινούρια και σε έχουν χιλιοπλυθει.της τα χαμε πάρει με τις εκπτώσεις και τα κοριτσίστικα είχαν τελειώσει.το Φλεβάρη εννοείται στις εκπτώσεις θα στείλω την αδερφή μου να μου πάρει για Του χρόνου το χειμώνα.κανουν καλές εκπτώσεις.μιση τιμή και βάλε.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 17 λεπτά , Nicol_ είπε:

Ωστε εδω εισαι εσυ τσουπρα να μιλας για μωρουδιακα,γιαυτο δεν εμφανίστηκες στην αλλη ομαδα :razz:

Αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα. Πρακτορα Νικολ, λαμβανεις? Οβερ. Πουθενα να κρυφτω δε μπορω χαχαχα. Ασε με και ειχσ χασει τον μπουσουλα με τα μωρουδιακα, ευτυχως βρηκα χορηγο μωρουδιακων και γλυτωσα το εγκεφαλικο χχαχα. Θα ρθω και απο εκει μια βολτα, δεν γλυτωνετε τοσο ευκολα 

  • Χαχα 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , nanoula90 είπε:

Αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα. Πρακτορα Νικολ, λαμβανεις? Οβερ. Πουθενα να κρυφτω δε μπορω χαχαχα. Ασε με και ειχσ χασει τον μπουσουλα με τα μωρουδιακα, ευτυχως βρηκα χορηγο μωρουδιακων και γλυτωσα το εγκεφαλικο χχαχα. Θα ρθω και απο εκει μια βολτα, δεν γλυτωνετε τοσο ευκολα 

Καλα ετσι θα ξεφυγεις νομιζεις? :razz:Οταν ερθει η ωρα να ψωνισω κανονιστε να με βοηθήσετε λιγακι γιατι δεν εχω ιδεα απο αυτα και θα πελαγωσω


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 18/10/2018 at 2:47 ΜΜ, Natasoula85 είπε:

Ρε κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι.. έχω παρατηρήσει ότι ο μπέμπης έχει πολύ συχνά λόξυγκα ... Κάπου 4-5 φορές την μέρα.. συμβαίνει και σε καμία άλλη τόσο συχνά;

απο μανουλες νοεβριου,...  και εδώ το ιδιο θεμα εχουμε με το μπεμπη ! συχνά λογγυξα ! ειδικα βραδυ πριν τον υπνο που ξαπλωνω και πρωινά εχει γινει ψιλοστανταρ τελευταια ! να ! σημερα παλι ετσι ξυπνησα με το λοξυγγα του μπεμπη :lol:

On 19/10/2018 at 2:40 ΜΜ, Cath3rine είπε:

Σε νιωθω απόλυτα!!! Κι εμενα νομίζω φούσκωσε παραπάνω!!!  Πλεον ουτε υπνο στο πλάι δεν μπορω ανετα!! Εσύ:;

@loyloy ακριβως το ιδιο θεμα και γω, δε βολευομαι πουθενα ! πριν κανα 2 εβδομαδες ομως πηρα μαξιλαρι εγκυμοσυνης, μεγαλο ομως που οταν ξαπλωνεις ειναι αριστερα και δεξια στο σωμα ! συνολικα δλδ 3 μετρα, 1,30 η καθε πλευρα και 40 εκ περιπου το μαξιλαρι, σαν ενα "υ" ειναι δηλαδη. ενα θα πω, ΣΩΘΗΚΑ ! κοιμαμαι απιστευτα! σκεφτειτε το, αξιζει !

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

g1Knp1.png
 
E09Up1.png
 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , elise είπε:

απο μανουλες νοεβριου,...  και εδώ το ιδιο θεμα εχουμε με το μπεμπη ! συχνά λογγυξα ! ειδικα βραδυ πριν τον υπνο που ξαπλωνω και πρωινά εχει γινει ψιλοστανταρ τελευταια ! να ! σημερα παλι ετσι ξυπνησα με το λοξυγγα του μπεμπη :lol:

@loyloy ακριβως το ιδιο θεμα και γω, δε βολευομαι πουθενα ! πριν κανα 2 εβδομαδες ομως πηρα μαξιλαρι εγκυμοσυνης, μεγαλο ομως που οταν ξαπλωνεις ειναι αριστερα και δεξια στο σωμα ! συνολικα δλδ 3 μετρα, 1,30 η καθε πλευρα και 40 εκ περιπου το μαξιλαρι, σαν ενα "υ" ειναι δηλαδη. ενα θα πω, ΣΩΘΗΚΑ ! κοιμαμαι απιστευτα! σκεφτειτε το, αξιζει !

Έχεις αυτό που ανοίγει ή το μισοφέγγαρο.εμενα το μισοφεγγαρο δεν με βολεψε.πως είσαι? Το Βέλγιο τι λέει?καιρό έχουμε να τα πούμε.ασε Έχω θεμα.σε ολ η την εγκυμοσύνη θέλω βαφλες.ξερεις τις ζεστές που τρως στο χέρι.λεω στον άντρα μου του χρόνου θα πάρουμε το μπέμπη Βέλγιο να γνωρίσει τον προπάππου του και τσακισω βαφλες :)

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, nanoula90 είπε:

Ενταξει, τρελαθηκα. Μολις μου εστειλε φωτο η πεθερα απο τα απλωμενα πλυμμενα ρουχα στην αυλη! Ειναι πανω απο 15 φορμακια ολοσωμα! Και κατι παπουτσακια αγκαλιας και ολα! Δεν θα χρειαστει να παρω τπτ. Της τα πηγε η ξαδερφη του αντρα μου, που μεγαλωσανε μαζι απο παιδια και εχει εναν γιο 3 ετων γεννημενο Νοεμβρη!! Απιστευτα ! Και αυτη επειδη ειναι τρελη ολο πανακριβα επαιρνε. Φθηνα θα τη βγαλω τελικα, δεν ελεγα τπτ αλλο χαχαχαχα. 

Τέλεια... Μπραβο ρε φιλενάδα!!! Εμ έτσι τα βρίσκουμε τα πιο πολλα αφου τα μωράκια μεγαλώνουν κ δεν προλαβαίνουν να τα βάλουν...!!! Υπέροχα.  Κ τωρα μονο οτι σε μπει στο ματι κ θες να το πάρεις μονο εκεινο θ αγοράσεις!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 13 λεπτά , Cath3rine είπε:

Τέλεια... Μπραβο ρε φιλενάδα!!! Εμ έτσι τα βρίσκουμε τα πιο πολλα αφου τα μωράκια μεγαλώνουν κ δεν προλαβαίνουν να τα βάλουν...!!! Υπέροχα.  Κ τωρα μονο οτι σε μπει στο ματι κ θες να το πάρεις μονο εκεινο θ αγοράσεις!! 

Εννοειται! Μα ρε συ οπως τα υπολογιζα ηθελα 300 ευρω για ολα. Ειναι παρα πολλα τη δεδομενη στιγμη για μας. Και αν σκεφτεις κιολας οτι μετα απο 3 μηνες θα θες αλλα γιατι μεγαλωνουν γρηγορα, αστα να πανε. Εννοειται πως οτι μας δινουν ειναι μεγαλη βοηθεια!


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , nanoula90 είπε:

Εννοειται! Μα ρε συ οπως τα υπολογιζα ηθελα 300 ευρω για ολα. Ειναι παρα πολλα τη δεδομενη στιγμη για μας. Και αν σκεφτεις κιολας οτι μετα απο 3 μηνες θα θες αλλα γιατι μεγαλωνουν γρηγορα, αστα να πανε. Εννοειται πως οτι μας δινουν ειναι μεγαλη βοηθεια!

Κι αμα θα τα φορέσουν για 3 μήνες γτ ειπαμε.. Ειναι αναλογα το παιδί.. Αμα ειναι ψηλό.. Αμα βγει μεγαλο.. Εχει πολλα... Οποτε μια χαρα ειναι.. Ναι είναι αρκετα τα χρηματα για τα πρώτα. Να μην βαλουμε τις πάνες μεσα..! 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, loyloy είπε:

Έχεις αυτό που ανοίγει ή το μισοφέγγαρο.εμενα το μισοφεγγαρο δεν με βολεψε.πως είσαι? Το Βέλγιο τι λέει?καιρό έχουμε να τα πούμε.ασε Έχω θεμα.σε ολ η την εγκυμοσύνη θέλω βαφλες.ξερεις τις ζεστές που τρως στο χέρι.λεω στον άντρα μου του χρόνου θα πάρουμε το μπέμπη Βέλγιο να γνωρίσει τον προπάππου του και τσακισω βαφλες :)

σκέψου ένα μεγάλο "υ" χεχε, δεν ειναι μισοφεγγαρο. μπαινεις μεσα δλδ ειναι αριστερα και δεξια στο σωμα, αγκαλιαζει ! και υποστηριζει ολα τα σημεια, πλατη κοιλια αναμεσα στα ποδια το μαξιλαρι, τελειο ειναι ! θα ποσταρω λινκ να το δεις, ελπιζω να το αφησουνε οι admins, αλλιώς δεν υπαρχει τροπος να ποσταρω φοτο ? χμμμ

εδω τις εχουμε αφθονες τις βαφλες ! να γινοτανε μεσω ιντερνετ να στελναμε  άμεσα και φαγητά θα σου εστελνα ολοκληρη κουτα ! φρεσκιες ζεστες μοσχοβολιστες της ώρας ! αντε να ρθειτε του χρονου προς τα δω ! κανουμε καμια συναντηση :P εδω δε λεει να ρθει το κρυο, ηλιο ζεστη ξηρασια λολ. καλα ειναι ! 

 


g1Knp1.png
 
E09Up1.png
 
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Cath3rine είπε:

Κι αμα θα τα φορέσουν για 3 μήνες γτ ειπαμε.. Ειναι αναλογα το παιδί.. Αμα ειναι ψηλό.. Αμα βγει μεγαλο.. Εχει πολλα... Οποτε μια χαρα ειναι.. Ναι είναι αρκετα τα χρηματα για τα πρώτα. Να μην βαλουμε τις πάνες μεσα..! 

Εγω βρηκα στο ιντερνετ τα babylino το Νο1 το monthly pack που εχει μεσα 168 πανες γυρω στα 22 ευρω και σκεφτομαι να το παραγγειλω!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...