Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Αχ αυτά τα τεστ!Τζάμπα στεναχώρια πήρες τώρα ρε συ..μπορεί να είναι όλα καλά και απλά λόγω του ότι είναι βράδυ,να έδειξε πιο αχνό.. Πότε εχεις χοριακη?Εγώ το πήρα απόφαση πάντως,δεν θα ξανακάνω τεστ πριν τη χοριακη,είχα σαλταρει τελείως! 

      Και φυσικά δεν κουράζεις καμία από εμάς,πάλι καλά που υπάρχει το φορουμ και συζητάμε ο,τι μας προβληματίζει 

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

πρίν από 5 λεπτά , Cath3rine είπε:

Μουτζωσε πισω γτ κάτι τετοια δεν τα ανεχόμαστε εμεις..! Αντε υπομονή το τελευταίο να ναι...! (Που θα ναι) 

Εντάξει τρελαίνομαι με το βρεφικό δωμάτιο σου..θα θελα πολύ να χω κ εγω να δημιουργήσω... Θα κανεις υπέροχη δουλίτσα... Μέχρι κ εγω θα θελα να μαι συνέχεια εκει μεσα χαχαχα... Αμα ημασταν κοντά θα ερχόμουν να σε βοηθήσω, να σαι σίγουρη.... Εχουμε κ τ ίδιο γούστο... Κι εγω έτσι θα το έφτιαχνα αν ειχα.. Θυμασαι που τα λέγαμε κ πιο παλιά.... Καλυτερα τ αυτοκολλητα γτ οντως οι ταπετσαρίες είναι ακριβές... Αλλα επειδη ακομα δεν έχω να διακόσμησω.. Κρατάω την έμπνευση κ την καλλιτεχνία μου για μετα χαχαχαχαχαχα περιττό να πω οτι θα περιμένω φωτό οταν με το καλό το τελειοποιησεις. !!!

Σημερα τπτ το ιδιαίτερο... Μαλλον μεσα.... Δεν θελω να πολυκυκλοφορω για να μην κολλήσω τπτ. Ακομα το, μπούκωμα δεν εχει εξαφανιστεί.. Αμα δεν φαω μια halls ν ανοιξει ή μύτη το βράδυ δεν κοιμάμαι! Κ εδω αρχισε να χαλάει κ ο καιρος οποτε.. Φύλαγε τα ρούχα σου..... 

Μπράβο κορίτσι μου...! Ειχες χάσει πολλά.. Οποτε δν θα χεις θεμα νομίζω.. Εγω ειχα αρκετα από πριν οπότε θελω να πιστεύω θα γυρίσω σε όσα ήμουν πριν κ απο κει κ περα να συνεχίσω την διατροφή που κάνω ωστε να πεσω σε κιλά! Δεν ξερω κ τι ισχύει με τον θηλασμό (οσο κ αν κρατήσει) αλλες λενε χάνεις κιλα κι αλλες οτι βάζεις γτ τρως συνέχεια... 

Από 19 χρονών πήρα κάποια κιλά και δεν έλεγα να τα χάσω με τίποτα.. στα 32 μου λοιπόν και ας είχα δέσει τον γάιδαρο μου(!) αποφάσισα να τα χάσω για να είμαι πιο χαλαρή όταν μείνω έγκυος!! Μου καλαρεσε βέβαια ένα χρόνο που ήμουν αδύνατη και ξενερώνω τώρα λίγο που πήρα κιλά αλλά με τον ίδιο ακριβώς τρόπο που τα έχασα μια φορά θα τα ξαναχασω...

Θεωρω ότι ο θηλασμός βοηθαει όπως και οι βόλτες με το καρότσι... Εφόσον προσέξεις και λίγο την διατροφή σου βέβαια.. και δεδομένου ότι μετά την γέννα  θα τρέχουμε και δεν θα φτάνουμε (ενώ τώρα ας πούμε οι μισές είμαστε όλη μέρα ξάπλα γιατί έχουμε τα θέματακια μας) θα τα χάσουμε εύκολα...


HHwPp2.pngQ1avp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 8 λεπτά , nanoula90 είπε:

Εννοειται. Εδω εχουμε καλοκαιρι παντως χεχεχε. Ααα ρε Κατερινιω μουρλη και συ σαν κ μενα χαχαχαχααχαχ. Ειναι το πρωτο μας και για αυτο τρελαινομαστε. Ας ηταν το δευτερο και σιγα μην εκανα ολα αυτα χαχαχα. Κατσε να δουμε και αν θα μου βγουν οπως θελω. Μεχρι τωρα στην φαντασια μου ωραιο φαινεται να ειναι χαχαχαχα, οχι βεβαια να το παραφορτωσω, μην το κανουμε και κιτς, τοσο οσο. Με βλεπω να μ αρεσει και να κοιμαμαι εδω και γω, εχε χαρη που ειναι πολυ μικρο, αλλιως ενα ραντζο και ετοιμη ημουνα χαχαχαχ

Χαχαχαχαα εννοειται... Ειμαστε τρελές αλλα με καλλιτεχνική φλέβα... λοιπον βρες ενα καναπέ κρεβάτι βολικό  .η έστω ενα στρώμα ισα ισα να το βαζεις κατω κ σε βλεπω εκει μέσα ολη μερα!!! Αναγκαστικά εμενα θα ναι διπλα μ γι αρχη στη καλαθουνα κ μετα το κρεβατάκι δίπλα στο κρεβάτι (μην αποχωριστούμε) και μετά αν πάμε σε αλλο σπιτι πιο μεγαλο ποιος με κρατάει... Ευτυχως ειναι κ η μαμα μου πολυ καλη στις χειροτεχνίες οποτε θα κάνουμε καλη δουλεια! Εδω φτιάξαμε "έργο τέχνης " με τις μπομπονιέρες που μείναν απο γαμο.. 

I trust you.. Θα βγει υπέροχο.. Ακομα κ αν δεν βγει ακριβως οπως το φαντάστηκες θα ναι τελειο γτ το κανες με αγάπη.. Μωρε στο δεύτερο νομιζω θα μαστε πιο προσγειωμενες... Τωρα ολα τα θελουμε.. Ολα τα κάνουμε.. Μετα θα χουμε μια εμπειρία παραπάνω! Θα μαστε παλιές.. ;)

 

πρίν από 2 λεπτά , Natasoula85 είπε:

Από 19 χρονών πήρα κάποια κιλά και δεν έλεγα να τα χάσω με τίποτα.. στα 32 μου λοιπόν και ας είχα δέσει τον γάιδαρο μου(!) αποφάσισα να τα χάσω για να είμαι πιο χαλαρή όταν μείνω έγκυος!! Μου καλαρεσε βέβαια ένα χρόνο που ήμουν αδύνατη και ξενερώνω τώρα λίγο που πήρα κιλά αλλά με τον ίδιο ακριβώς τρόπο που τα έχασα μια φορά θα τα ξαναχασω...

Θεωρω ότι ο θηλασμός βοηθαει όπως και οι βόλτες με το καρότσι... Εφόσον προσέξεις και λίγο την διατροφή σου βέβαια.. και δεδομένου ότι μετά την γέννα  θα τρέχουμε και δεν θα φτάνουμε (ενώ τώρα ας πούμε οι μισές είμαστε όλη μέρα ξάπλα γιατί έχουμε τα θέματακια μας) θα τα χάσουμε εύκολα...

Κι εγω ετσι ελπιζω..! Εγω τα βαλα σταδιακά στα 2 χρόνια γτ ειχα μια περιπέτεια υγείας.. Εχασα πολλά (φυσικα δεν ηταν επειδη το'θελα η οτι τα χασα με καλο τροπο) οπότε δεν μ ένοιαζε να τα ξαναβάλω κ να μαι υγιης! Μετα μέχρι μα μαθω να μαγειρεύω το delivery πήγαινε σύννεφο.. Οποτε καταλάβαινεις την ροή.. Να μην ξαναπώ οτι εχω κ άνδρα ζαχαροπλάστη!!!!!!!! 

Εκει ποντάρω μετα τη γεννά να παρω φορα να χασω! 

Αχ βρε κοριτσια μου.. Ανυπομονείτε κι εσείς να τα βγάλουμε τα μικρα μας; :;;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Natasoula85 είπε:

Από 19 χρονών πήρα κάποια κιλά και δεν έλεγα να τα χάσω με τίποτα.. στα 32 μου λοιπόν και ας είχα δέσει τον γάιδαρο μου(!) αποφάσισα να τα χάσω για να είμαι πιο χαλαρή όταν μείνω έγκυος!! Μου καλαρεσε βέβαια ένα χρόνο που ήμουν αδύνατη και ξενερώνω τώρα λίγο που πήρα κιλά αλλά με τον ίδιο ακριβώς τρόπο που τα έχασα μια φορά θα τα ξαναχασω...

Θεωρω ότι ο θηλασμός βοηθαει όπως και οι βόλτες με το καρότσι... Εφόσον προσέξεις και λίγο την διατροφή σου βέβαια.. και δεδομένου ότι μετά την γέννα  θα τρέχουμε και δεν θα φτάνουμε (ενώ τώρα ας πούμε οι μισές είμαστε όλη μέρα ξάπλα γιατί έχουμε τα θέματακια μας) θα τα χάσουμε εύκολα...

Ετσι ακριβως ειναι. Μετα με τον θηλασμο, το τρεξιμο και διατροφη θα τα χασουμε ολα, μην το σκεφτεσαι καν. Θα σαι και παλι οπως πριν κοριτσι μου. Ασε που δεν θα προλαβαινουμε κ να τρωμε χαχαχα

  • Μου αρέσει 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 51 λεπτά , Cath3rine είπε:

Χαχαχαχαα εννοειται... Ειμαστε τρελές αλλα με καλλιτεχνική φλέβα... λοιπον βρες ενα καναπέ κρεβάτι βολικό  .η έστω ενα στρώμα ισα ισα να το βαζεις κατω κ σε βλεπω εκει μέσα ολη μερα!!! Αναγκαστικά εμενα θα ναι διπλα μ γι αρχη στη καλαθουνα κ μετα το κρεβατάκι δίπλα στο κρεβάτι (μην αποχωριστούμε) και μετά αν πάμε σε αλλο σπιτι πιο μεγαλο ποιος με κρατάει... Ευτυχως ειναι κ η μαμα μου πολυ καλη στις χειροτεχνίες οποτε θα κάνουμε καλη δουλεια! Εδω φτιάξαμε "έργο τέχνης " με τις μπομπονιέρες που μείναν απο γαμο.. 

I trust you.. Θα βγει υπέροχο.. Ακομα κ αν δεν βγει ακριβως οπως το φαντάστηκες θα ναι τελειο γτ το κανες με αγάπη.. Μωρε στο δεύτερο νομιζω θα μαστε πιο προσγειωμενες... Τωρα ολα τα θελουμε.. Ολα τα κάνουμε.. Μετα θα χουμε μια εμπειρία παραπάνω! Θα μαστε παλιές.. ;)

 

Κι εγω ετσι ελπιζω..! Εγω τα βαλα σταδιακά στα 2 χρόνια γτ ειχα μια περιπέτεια υγείας.. Εχασα πολλά (φυσικα δεν ηταν επειδη το'θελα η οτι τα χασα με καλο τροπο) οπότε δεν μ ένοιαζε να τα ξαναβάλω κ να μαι υγιης! Μετα μέχρι μα μαθω να μαγειρεύω το delivery πήγαινε σύννεφο.. Οποτε καταλάβαινεις την ροή.. Να μην ξαναπώ οτι εχω κ άνδρα ζαχαροπλάστη!!!!!!!! 

Εκει ποντάρω μετα τη γεννά να παρω φορα να χασω! 

Αχ βρε κοριτσια μου.. Ανυπομονείτε κι εσείς να τα βγάλουμε τα μικρα μας; :;;

Αυτά τα ντελιβερι με φάγανε κι εμένα...


HHwPp2.pngQ1avp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 53 λεπτά , nanoula90 είπε:

Ετσι ακριβως ειναι. Μετα με τον θηλασμο, το τρεξιμο και διατροφη θα τα χασουμε ολα, μην το σκεφτεσαι καν. Θα σαι και παλι οπως πριν κοριτσι μου. Ασε που δεν θα προλαβαινουμε κ να τρωμε χαχαχα

Πιστεύω ολο κ λιγο αγχος θα έχουμε ..ολο ξενύχτι...θηλασμό... Που θα πρέπει να τρώμε πάλι σαν διατροφή... Μετα να βαλω κ το τρέξιμο για τα βαφτίσια..  .αμ πως... Θα έχουμε κ τετοια μετα!!!! 

πρίν από 17 λεπτά , Natasoula85 είπε:

Αυτά τα ντελιβερι με φάγανε κι εμένα...

Τα delivery μας κατάστρεψαν.. Αλλα μετα την γεννά ειπα θ ασκήσω βέτο.. Αλλο να φας μια φορα στο τόσο επειδη θα'χεις κόσμο κνδεν θες να μαγειρέψεις.. Η το πεθυμισες βρε παιδί μ.. Κ αλλο συνεχεια.. Θα χουμε κ υς μωρά οποτε αναγκαστικά θα προσέχουμε παραπάνω!!!! Κατι θα κάνουμε.. Θα τα βολέψουμε!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κορίτσια.βλεπω λέτε για κιλά. Πιστεύω ότι αν θέλουμε θα τα χάσουμε.στο χέρι μας είναι.εγω το χω ξεκαθαρίσει και στον άντρα μου αφού γιορτές θα χω γεννήσει μη μου πει κουβέντα για τα γλυκά γτ τα στερούμαι τωρα.Αλλα Από Γενάρη θα κάνω σωστή διατροφή για να επανέλθω.το θέλω και για μένα πάνω απ'όλα και για τον άντρα μου.με γνωρισε μινιον δεν θέλω να παρατήσω τον εαυτό μου.πανω απ'όλα είμαστε γυναίκες και το ότι θα γίνουμε μανούλες δεν το αναιρεί αυτό.ολα στο δικο μας χέρι είναι.

Και τώρα τα ευχάριστα.ψωνισα του μπέμπη .φορμακια ζιπουνακια σχεδόν όσα χρειαζόμουν πήρα.προικα φοβερή την ερωτεύτηκα με πάντα πάπλωμα κουνουπιέρα και σετ σεντόνια από τα orchestra 89 ευρώ με τη κάρτα.100% βαμβάκι.πολυ ωραία κορίτσια.και βρήκα και πολλ α ρουχαλάκια βελουτέ και βαμβακερα ολόσωμα.κουραστηκα βέβαια αλλα άξιζε τον κόπο.το ευχαριστήθηκα.ειμαι τόσο χαρούμενη.και Όσο ψώνιζα κλωτσαγε κιόλας και ει χα και την ανηψια μου και όλο αγκάλιαζε τη κοιλιά μου.ειμαι τόσο ευτυχισμένη!!!!!!!!!!!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , loyloy είπε:

Γεια σας κορίτσια.βλεπω λέτε για κιλά. Πιστεύω ότι αν θέλουμε θα τα χάσουμε.στο χέρι μας είναι.εγω το χω ξεκαθαρίσει και στον άντρα μου αφού γιορτές θα χω γεννήσει μη μου πει κουβέντα για τα γλυκά γτ τα στερούμαι τωρα.Αλλα Από Γενάρη θα κάνω σωστή διατροφή για να επανέλθω.το θέλω και για μένα πάνω απ'όλα και για τον άντρα μου.με γνωρισε μινιον δεν θέλω να παρατήσω τον εαυτό μου.πανω απ'όλα είμαστε γυναίκες και το ότι θα γίνουμε μανούλες δεν το αναιρεί αυτό.ολα στο δικο μας χέρι είναι.

Και τώρα τα ευχάριστα.ψωνισα του μπέμπη .φορμακια ζιπουνακια σχεδόν όσα χρειαζόμουν πήρα.προικα φοβερή την ερωτεύτηκα με πάντα πάπλωμα κουνουπιέρα και σετ σεντόνια από τα orchestra 89 ευρώ με τη κάρτα.100% βαμβάκι.πολυ ωραία κορίτσια.και βρήκα και πολλ α ρουχαλάκια βελουτέ και βαμβακερα ολόσωμα.κουραστηκα βέβαια αλλα άξιζε τον κόπο.το ευχαριστήθηκα.ειμαι τόσο χαρούμενη.και Όσο ψώνιζα κλωτσαγε κιόλας και ει χα και την ανηψια μου και όλο αγκάλιαζε τη κοιλιά μου.ειμαι τόσο ευτυχισμένη!!!!!!!!!!!!!!

Με γειαααα, να τα χαρειτε λουλου μου, να τα καταευχαριστηθεις βλεπωντας τα πανω στο αντρακι σου!!!! 

Ολα απο το ορκεστρα τα πηρες?


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 52 λεπτά , nanoula90 είπε:

Με γειαααα, να τα χαρειτε λουλου μου, να τα καταευχαριστηθεις βλεπωντας τα πανω στο αντρακι σου!!!! 

Ολα απο το ορκεστρα τα πηρες?

Τα περισσότερα.πηρα και λι γα h&m η προίκα γκρι με συννεφάκι και αστεράκι.πολυ όμορφη.θα ταιριάζει και με τα συννεφάκια στο δωμάτιο.

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, loyloy είπε:

Γεια σας κορίτσια.βλεπω λέτε για κιλά. Πιστεύω ότι αν θέλουμε θα τα χάσουμε.στο χέρι μας είναι.εγω το χω ξεκαθαρίσει και στον άντρα μου αφού γιορτές θα χω γεννήσει μη μου πει κουβέντα για τα γλυκά γτ τα στερούμαι τωρα.Αλλα Από Γενάρη θα κάνω σωστή διατροφή για να επανέλθω.το θέλω και για μένα πάνω απ'όλα και για τον άντρα μου.με γνωρισε μινιον δεν θέλω να παρατήσω τον εαυτό μου.πανω απ'όλα είμαστε γυναίκες και το ότι θα γίνουμε μανούλες δεν το αναιρεί αυτό.ολα στο δικο μας χέρι είναι.

Και τώρα τα ευχάριστα.ψωνισα του μπέμπη .φορμακια ζιπουνακια σχεδόν όσα χρειαζόμουν πήρα.προικα φοβερή την ερωτεύτηκα με πάντα πάπλωμα κουνουπιέρα και σετ σεντόνια από τα orchestra 89 ευρώ με τη κάρτα.100% βαμβάκι.πολυ ωραία κορίτσια.και βρήκα και πολλ α ρουχαλάκια βελουτέ και βαμβακερα ολόσωμα.κουραστηκα βέβαια αλλα άξιζε τον κόπο.το ευχαριστήθηκα.ειμαι τόσο χαρούμενη.και Όσο ψώνιζα κλωτσαγε κιόλας και ει χα και την ανηψια μου και όλο αγκάλιαζε τη κοιλιά μου.ειμαι τόσο ευτυχισμένη!!!!!!!!!!!!!!

Μπράβο κορίτσι.. Μεγειά... Καλοφορετα στον μπέμπη!! Υπεροχα ακούγονται!!! Τωρα ακομα ενα κουραγιο για πλύσιμο κ σιδέρωμα χιχιχιχι 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, loyloy είπε:

Τα περισσότερα.πηρα και λι γα h&m η προίκα γκρι με συννεφάκι και αστεράκι.πολυ όμορφη.θα ταιριάζει και με τα συννεφάκια στο δωμάτιο.

Τεεελεια μωρεε, υπεροχα!!! Πλησιαζουν οι μερες ρε κοριτσιαααα. Απιστευτο!!

  • Μου αρέσει 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Cath3rine είπε:

Μπράβο κορίτσι.. Μεγειά... Καλοφορετα στον μπέμπη!! Υπεροχα ακούγονται!!! Τωρα ακομα ενα κουραγιο για πλύσιμο κ σιδέρωμα χιχιχιχι 

Η μαμά. Χιχιχιχιχιχ Εγώ θα επιβλεπω αν τα κάνει Καλά!! !!

πρίν από 26 λεπτά , nanoula90 είπε:

Τεεελεια μωρεε, υπεροχα!!! Πλησιαζουν οι μερες ρε κοριτσιαααα. Απιστευτο!!

Είμαστε έτοιμοι από ρουχαλάκια πάντως.σεντονακια πανουλες τέτοια λαβετες σελτεδακια και Είμαστε έτοιμοι για το 1ο καιρό.με πυτζάμες Έχω αγανακτήσει.στα h&m φέρανε και αλλα σχέδια .θα στείλω τη μαμά μου να πάρει άλλη μια και μου μένει νυχτικια να βρω.

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, loyloy είπε:

Η μαμά. Χιχιχιχιχιχ Εγώ θα επιβλεπω αν τα κάνει Καλά!! !!

Είμαστε έτοιμοι από ρουχαλάκια πάντως.σεντονακια πανουλες τέτοια λαβετες σελτεδακια και Είμαστε έτοιμοι για το 1ο καιρό.με πυτζάμες Έχω αγανακτήσει.στα h&m φέρανε και αλλα σχέδια .θα στείλω τη μαμά μου να πάρει άλλη μια και μου μένει νυχτικια να βρω.

Αχ αυτες οι μαμαδες μας τι τραβάνε χαχαχαχα κι εμένα η δικια μ θα τα κανει αλλα για να δεις ποσο καλή είμαι... Θα την δωσω το καινούριο σίδερο που είναι δωρο απο το γαμο μου(ακομα δν το έχω χρησιμοποιήσω) ..θα της φτιαξω κ καφέ...! 

Σε κανένα συνοικιακό μαγαζι με πυτζάμες πηγες να δεις για καμία απλή νυχτικια;; γτ πιστευω θα θελουμε οπωσδηποτε κοντομανικη για ορους αν εχουμε κλπ κ μετα καμία μακρυμανικη... 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , Cath3rine είπε:

Αχ αυτες οι μαμαδες μας τι τραβάνε χαχαχαχα κι εμένα η δικια μ θα τα κανει αλλα για να δεις ποσο καλή είμαι... Θα την δωσω το καινούριο σίδερο που είναι δωρο απο το γαμο μου(ακομα δν το έχω χρησιμοποιήσω) ..θα της φτιαξω κ καφέ...! 

Σε κανένα συνοικιακό μαγαζι με πυτζάμες πηγες να δεις για καμία απλή νυχτικια;; γτ πιστευω θα θελουμε οπωσδηποτε κοντομανικη για ορους αν εχουμε κλπ κ μετα καμία μακρυμανικη... 

Έχω κοιτάξει αλλα τπτ.θα ξαναπάει η μαμα μου. Εγώ πλέον δεν βγαινω ξανά.καο σήμερα κακώς βγήκα.συσπασεις και Έχει μικρύνει ο τράχηλος και μου πε ο γιατρός κρεβάτι και μικρές βόλτες αν δεν έχω κάνει συσπαση πριν .τρέχω τη μαμά. Τι να κάνει κι αυτή.α λες και κοντομανικη?κα που στο καρπό νομίζω βάζουν τον όρο.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , loyloy είπε:

Έχω κοιτάξει αλλα τπτ.θα ξαναπάει η μαμα μου. Εγώ πλέον δεν βγαινω ξανά.καο σήμερα κακώς βγήκα.συσπασεις και Έχει μικρύνει ο τράχηλος και μου πε ο γιατρός κρεβάτι και μικρές βόλτες αν δεν έχω κάνει συσπαση πριν .τρέχω τη μαμά. Τι να κάνει κι αυτή.α λες και κοντομανικη?κα που στο καρπό νομίζω βάζουν τον όρο.

Ουτε κ γω εχω βρει κατι να μ αρεσει. Αλλα σταματησα για λιγο το ψαξιμο γτ με κουρασε. Θα δω τι θα κανω. Παντως μου το ειπανε κ μενα αυτο με την κοντομανικη. Οτι ειναι προτιμοτερη, αν χρειαστεις ορους και πεταλουδες κλπ κλπ. 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , nanoula90 είπε:

Ουτε κ γω εχω βρει κατι να μ αρεσει. Αλλα σταματησα για λιγο το ψαξιμο γτ με κουρασε. Θα δω τι θα κανω. Παντως μου το ειπανε κ μενα αυτο με την κοντομανικη. Οτι ειναι προτιμοτερη, αν χρειαστεις ορους και πεταλουδες κλπ κλπ. 

Πφφφφ.κοιτα Πόσο δύσκολο για να πάρουμε ένα νυχτικο.σε 2 εβδομάδες θα μάθω μάλλον ποτε θα γεννήσω.τουλαχιστον Έχω ρούχα για το μπέμπη μη το χω άγχος.μου πε ο άντρας μου άλλαξαν και τα κουφώματα και θα ξεκινήσει το δωμάτιο του μπέμπη σιγά σιγά.τωρα πρέπει να ψάξω στο ίντερνετ για κουρτίνες.αλλα σκέφτομαι να στείλω τη μαμά να δει υφάσματα γτ έχει μηχανή και ράβει να μου τις φτιάξει ακριβώς στα μέτρα που θέλω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...