Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , Anastasia_paris είπε:

Κατάλαβα.... Δεν ξέρω τι θα κάνω ακόμα... Σκέφτομαι ίσως να βάλω κλήρο, της μαμας μου και της πεθεράς μου....για μένα χεστηκα σορρυ κιόλας αν δεν μας μιλάει και νευριάσει για τον άντρα. Μου όμως. Στεναχωριεμαι.... 

Το ξερω μωρέ.απο τη στιγμή που είσαι σε δίλλημα λογικό είναι να σκέφτεσαι τον άντρα σου Αλλιώς σιγά δεν σε νοιαζει και καλύτερα για σενα να μη μιλάτε. Όπως σου βγει αλλά αν βλέπεις ότι δεν μπορείς με τπτ μη το κάνεις.εχει ωραίο όνομα έστω?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 3 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

Κατάλαβα.... Δεν ξέρω τι θα κάνω ακόμα... Σκέφτομαι ίσως να βάλω κλήρο, της μαμας μου και της πεθεράς μου....για μένα χεστηκα σορρυ κιόλας αν δεν μας μιλάει και νευριάσει για τον άντρα. Μου όμως. Στεναχωριεμαι.... 

Το πρωτο έχει το όνομα του πατέρα μου και τώρα που περιμένουμε διδυμα, ένα κι ένα, το αγόρι θα πάρει σίγουρα του πεθερου μου.. Και η μαμά μου ως σκιζεται καθημερινά, δεν μπορώ να την αφήσω απ έξω, δεν ξέρω..... Εκεινη μου λέει να μην στεναχωριεμαι να κάνω ότι θέλω το μόνο που έχει σημασία είναι να είναι γερό.... 

Ωχ κατάλαβα πρόβλημα!!! Βέβαια για να δέχτηκε ο άντρας σου να δώσετε στο πρώτο του μπαμπά σου σημαίνει ότι είναι διαλλακτικός άνθρωπος... Οπότε το σωστό είναι ότι πει ο άντρας σου κατά την γνώμη μου πάντα ε!!! Και αν τελικά δώσεις της πεθεράς να το φωνάζεις διαφορετικά από ότι φωνάζουν αυτή για να μην είναι όλοιδιο το όνομα για σπάσιμο!!!!

  • Χαχα 1

HHwPp2.pngQ1avp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , loyloy είπε:

Το ξερω μωρέ.απο τη στιγμή που είσαι σε δίλλημα λογικό είναι να σκέφτεσαι τον άντρα σου Αλλιώς σιγά δεν σε νοιαζει και καλύτερα για σενα να μη μιλάτε. Όπως σου βγει αλλά αν βλέπεις ότι δεν μπορείς με τπτ μη το κάνεις.εχει ωραίο όνομα έστω?

Έχει το πλέον κοινό όνομα. Που τρελαίνονται για κάποιο λόγο όλοι και το βάζουν... Αριαδνη


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Anastasia_paris είπε:

Έχει το πλέον κοινό όνομα. Που τρελαίνονται για κάποιο λόγο όλοι και το βάζουν... Αριαδνη

Ωχ αυτό δεν αλλάζει... Και είναι και ωραίο παναθεμα το... 


HHwPp2.pngQ1avp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Natasoula85 είπε:

Ωχ κατάλαβα πρόβλημα!!! Βέβαια για να δέχτηκε ο άντρας σου να δώσετε στο πρώτο του μπαμπά σου σημαίνει ότι είναι διαλλακτικός άνθρωπος... Οπότε το σωστό είναι ότι πει ο άντρας σου κατά την γνώμη μου πάντα ε!!! Και αν τελικά δώσεις της πεθεράς να το φωνάζεις διαφορετικά από ότι φωνάζουν αυτή για να μην είναι όλοιδιο το όνομα για σπάσιμο!!!!

Χαχαχαχαχα έλα που έχει ωραίο όνομα ομως!!!! Και το όνομα. Του. Πατέρα. Μου. Ο άντρας μου ήθελε και το βάλαμε από σεβασμό γιατί τον βοήθησε. Πολύ με. Την δουλειά όταν ξαφνικά έμεινε χωρίς δουλειά και ένιωθε. Σαν υποχρεωμένος.... 

  • Μου αρέσει 1

zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 2 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

Έχει το πλέον κοινό όνομα. Που τρελαίνονται για κάποιο λόγο όλοι και το βάζουν... Αριαδνη

Εντάξει όμορφο όνομα είναι αλλά διάβασα παραπάνω ότι το αγόρι θα πάρει του πεθερου άρα εχει ς δικαιολογία.πιστευω θα τους στοίχισε που το 1ο πήρε από το δικό σου σόι.  

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Αφου @Anastasia_paris δεν πολυασχολειται, τοτε τι σκατα το θελει το ονομα?? Πραγματικα γινομαι :evil: εξαλλη. Να πω οτι ασχολουταν και θελει τα εγγονακια της και τα λατρευει, αντε να το καταλαβω. Αλλα αφου δεν ασχολειται τι καημος ειναι αυτος να παρει το ονομα της?? Τι κολληματα εχουν μερικοι ανθρωποι. Εγω παντως αν ο αντρας μου συμφωνουσε μαζι μου δεν θα το δινα. Τωρα αν τον εβλεπα να μαραζωνει, θα το κανα μονο για χαρη του. Αν της δωσεις και τα δυο ονοματα? Κ τη φωναζετε τη μικρη με της μαμας σου?? :lol: θα σας περασει η ακομα χειροτερα?

πρίν από 4 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

Έχει το πλέον κοινό όνομα. Που τρελαίνονται για κάποιο λόγο όλοι και το βάζουν... Αριαδνη

Φτου γκαντεμια. Βρηκαν να της δωσουν κ ωραιο ονομα. 

  • Μου αρέσει 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, loyloy είπε:

Εντάξει όμορφο όνομα είναι αλλά διάβασα παραπάνω ότι το αγόρι θα πάρει του πεθερου άρα εχει ς δικαιολογία.πιστευω θα τους στοίχισε που το 1ο πήρε από το δικό σου σόι.  

Ναι πολύ!!!! Σε αυτήν δηλαδή ο πεθερός μου το δέχτηκε και το απαίτησε σε εισαγωγικά από τον γιο του να το κάνει... Η πεθερά μου του έκανε πρόβλημα και η απάντηση του άντρα μου ήταν, αν δεν θες μην έρχεσαι στην εκκλησία.... 

πρίν από 2 λεπτά , nanoula90 είπε:

Αφου @Anastasia_paris δεν πολυασχολειται, τοτε τι σκατα το θελει το ονομα?? Πραγματικα γινομαι :evil: εξαλλη. Να πω οτι ασχολουταν και θελει τα εγγονακια της και τα λατρευει, αντε να το καταλαβω. Αλλα αφου δεν ασχολειται τι καημος ειναι αυτος να παρει το ονομα της?? Τι κολληματα εχουν μερικοι ανθρωποι. Εγω παντως αν ο αντρας μου συμφωνουσε μαζι μου δεν θα το δινα. Τωρα αν τον εβλεπα να μαραζωνει, θα το κανα μονο για χαρη του. Αν της δωσεις και τα δυο ονοματα? Κ τη φωναζετε τη μικρη με της μαμας σου?? :lol: θα σας περασει η ακομα χειροτερα?

Χαχαχαχχα δε θέλω να δημιουργήσω ψυχολογικό στο παιδί μωρέ!!! Το ένα σόι να τη φωνάζει έτσι και το άλλο αλλιώς!!! 

  • Μου αρέσει 1

zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

Ναι πολύ!!!! Σε αυτήν δηλαδή ο πεθερός μου το δέχτηκε και το απαίτησε σε εισαγωγικά από τον γιο του να το κάνει... Η πεθερά μου του έκανε πρόβλημα και η απάντηση του άντρα μου ήταν, αν δεν θες μην έρχεσαι στην εκκλησία.... 

Χαχαχαχχα δε θέλω να δημιουργήσω ψυχολογικό στο παιδί μωρέ!!! Το ένα σόι να τη φωνάζει έτσι και το άλλο αλλιώς!!! 

Ναι δικιο εχεις. Θα της πεις να μην γυρναει στο Αριαδνη χαχαχα. 

Κοιτα, ειναι ωραιο ονομα. Αν το δεις καθαρα απ εξω. Τωρα απο κει και περα συζητηστε το με τον αντρα σου και αποφασιστε. Μην σε παρει κ απο κατω. Φανταζεσαι να τη λεγανε κανα περιεργο ονομα? Απλα επειδη η μαμα σου σκιζεται η γυναικα, εγω ψηφιζω μαμα Αναστασιας δαγκωτο. 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, nanoula90 είπε:

Ναι δικιο εχεις. Θα της πεις να μην γυρναει στο Αριαδνη χαχαχα. 

Κοιτα, ειναι ωραιο ονομα. Αν το δεις καθαρα απ εξω. Τωρα απο κει και περα συζητηστε το με τον αντρα σου και αποφασιστε. Μην σε παρει κ απο κατω. Φανταζεσαι να τη λεγανε κανα περιεργο ονομα? Απλα επειδη η μαμα σου σκιζεται η γυναικα, εγω ψηφιζω μαμα Αναστασιας δαγκωτο. 

Χάχαχαχα γλυκούλααααα!!!! Μάλλον θα καταλήξω να βάλω κλήρο και να επιλέξει τυχαία ένα χαρτάκι ο μικρός, τουλάχιστον αν πετύχει το δικό της θα ξέρω ότι το αποφάσισε ο μικρός και όχι εμείς!!!! 

  • Μου αρέσει 1

zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα μανούλες! Εγώ είμαι 29εβδομαδων και περιμένω αγοράκι! Θα είναι το δεύτερο παιδάκι μου. Το πρώτο Τώρα έκλεισε τα 2!!! Από συμπτώματα Τώρα ειμαι φουλ καουρες.... και προχθές πηγα στο γιατρό κ μέτρησε τον τράχηλο κ τον βρήκε 3εκ. Μου είπε ξεκούραση...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 41 λεπτά , Annianafs είπε:

Καλησπέρα μανούλες! Εγώ είμαι 29εβδομαδων και περιμένω αγοράκι! Θα είναι το δεύτερο παιδάκι μου. Το πρώτο Τώρα έκλεισε τα 2!!! Από συμπτώματα Τώρα ειμαι φουλ καουρες.... και προχθές πηγα στο γιατρό κ μέτρησε τον τράχηλο κ τον βρήκε 3εκ. Μου είπε ξεκούραση...

Καλησπέρα!!!!!!με το καλο το μωράκι σου!! !!!Καλά ειναι 3 εκ.τοσο ήταν εμένα από την αρχή και τώρα πέσαμε στα 2.4 και ξάπλα πλέον.καουρες καινεγω εδώ και μέρες.ταλαιπωρεια Αλλά τι να κάνουμε.

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, loyloy είπε:

Κουρτίνες και να σου στρώσει και χαλια. Καλά ρε συ η μαμα μου είπες εχειβθεμα με καρδιά και ο μπαμπάς σου καρκινοπαθείς και μένει επαρχεία.και όμως παρόλα αυτά θα Άφησε ο το μπαμπά σου και θα ρθει εκεί να σε βοηθήσει με όποιο τρόπο μπορεί.μπραβο της γιατί η γυναίκα τραβάει πολλα.

Ναι ακριβώς θα τον αφήσει μόνο κ θα έρθει. Τι να κάνω αφού έχω κ αυτόν τον....... επιπωματικο πλακούντα!!! Στο καλό!!!

Link to comment
Share on other sites

Αχ ρε κορίτσια τι τραβάτε με πεθερες.. Εγω νομίζω είμαι απο τις τυχερές.. Φτου να μην μας ματιαξω κιολας... Καο φαγητά στέλνει.. Κι ολα για το μωρο, τα χει παρει.. Κ για μενα εχει παρει κ θα παρει κ αλλα... Απλα επειδη δουλεύει δεν μπορω να την πω να έρθει κ δεν θέλω κιολας γτ εχω την μαμα μ εγω!!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , sun38 είπε:

Ναι ακριβώς θα τον αφήσει μόνο κ θα έρθει. Τι να κάνω αφού έχω κ αυτόν τον....... επιπωματικο πλακούντα!!! Στο καλό!!!

Σας έχουν μουτζωσει ρε παιδί μου οικογενειακώς.περιμενετε χαρές μωράκι και πρέπει ακόμα κι αυτό με άγχος.κοριτσι μου μέσα από τη καρδιά μου να πάνε όλα καλά με σενα και το μωρό σου και να πάρουν ζωή από αυτό οι γονείς σου και δύναμη για να προχωρήσουν με ακόμα πιο πολύ τσαμπουκά να τα αντιμετωπίσουν ολ α.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...