Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

12 ώρες πρίν, zamia είπε:

Ioio μου!!!Ειστε καλα?Αδε θυμόμουν οτι είχες γεννήσει με καισαρική.Σε ποιά βδομάδα είσαι τώρα;Προγραμματιμένα θα πας.ε;

Η μικρή πως είναι;είναι ζωηρό παιδάκι;;;Εμενα τωρα με το σχολείο έχει βγάλει ένα σορό χουγια.....με κουραζει πάρα πολύ η επιμονή του σε πράγματα...θέλει συνέχεια αγκαλια κ μάλιστα λεει μονο μαμα....

Τωρα λέω να του φτιάξουμε το κρεβάτι του μηπως ξεκολλησει απο το δικό μας που έρχεται τα βραδια...

Και καλά έκανες!μα πόσοι να είναι μέσα σε έναν τόσο μικρο χώρο;;;Εγω τώρα θα ξανακάνω rooming in και στα επισκεπτήρια θα τον δίνω πάλι μεσα για να κατεβαίνω στο σαλόνι που θα έρχεται ο μεγάλος μπομπιρας...

Νιωθω πολυ περίεργα που πρωτη φορά θα τον αφήσω......κ βέβαια είμαι φουλ αγχωμένη γιατί τα βράδια θέλει μονο τη μαμά του...

Γενικά πως παει η εγκυμοσύνη;

 

Και εγω χαιρομαι πολυ με τα νέα σου!!

Εγω ήδη έχω πάρει babylino.

Εγω έβαζα...αλλα όχι τόσο μέσα...δε μολυ έχει συμβεί ποτε αυτό...

Ακριβώς τα ίδια σκέφτομαι για τη γέννα. Τη μεγάλη που δεν την έχω αφήσει, κι εμείς της πήραμε κρεβάτι, περιμένουμε τώρα το στρώμα, μήπως και την πείσουμε να φύγει από το δωμάτιο μας.... Η μικρή ζωηρευει με τον καιρό. Βλέπω ότι όταν είναι παρούσα σε συζήτηση που αφορά το νέο μέλος, μετά της βγαίνει εκνευρισμός και αγχώνομαι ακόμα περισσότερο....

Ελπίζω να μην χρειαστεί να πάω σε δεύτερη καισαρική, και ο γιατρός μου το υποστηρίζει μεν, μου λέει ότι είναι νωρίς για να το αποφασίσουμε από τώρα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

12 ώρες πρίν, loyloy είπε:

Σας έχουν μουτζωσει ρε παιδί μου οικογενειακώς.περιμενετε χαρές μωράκι και πρέπει ακόμα κι αυτό με άγχος.κοριτσι μου μέσα από τη καρδιά μου να πάνε όλα καλά με σενα και το μωρό σου και να πάρουν ζωή από αυτό οι γονείς σου και δύναμη για να προχωρήσουν με ακόμα πιο πολύ τσαμπουκά να τα αντιμετωπίσουν ολ α.

Αυτό επιθυμώ κ εγώ. Σε ευχαριστώ πολύ πολύ γλυκιά μου. Σήμερα χάλασε το ψυγείο. Δουλεύει η κατάψυξη κ όχι η συντήρηση. Όλα τα πράγματα είναι ζεστά στη συντήρηση κ είναι για πέταμα. Μας είπανε να το αφήσω 24 ώρες κλειστό για απόψυξη κ εάν αύριο δεν πάρει μπροστά θα δούμε!!! Ουφ πια τι να πω. Την περασμένη βδομάδα χάλασε καζανάκι φλοτερ έφυγε ένα 60. Τώρα άλλο!!! Άντε να δούμε επιτέλους...

Καλη σας μέρα!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , sun38 είπε:

Αυτό επιθυμώ κ εγώ. Σε ευχαριστώ πολύ πολύ γλυκιά μου. Σήμερα χάλασε το ψυγείο. Δουλεύει η κατάψυξη κ όχι η συντήρηση. Όλα τα πράγματα είναι ζεστά στη συντήρηση κ είναι για πέταμα. Μας είπανε να το αφήσω 24 ώρες κλειστό για απόψυξη κ εάν αύριο δεν πάρει μπροστά θα δούμε!!! Ουφ πια τι να πω. Την περασμένη βδομάδα χάλασε καζανάκι φλοτερ έφυγε ένα 60. Τώρα άλλο!!! Άντε να δούμε επιτέλους...

Καλη σας μέρα!!

Πλάκα κάνεις.οι κατάρες της πεθεράς.οποτε πάει στην αδερφή μου η πεθερά της όλο και κάτι πάντα χαλαει.τυχαιο? Τεσπα.μη σκάσεις για αυτό τώρα.εινςι πράγματα που φτιάχνονται.καλη σου μέρα!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , loyloy είπε:

Πλάκα κάνεις.οι κατάρες της πεθεράς.οποτε πάει στην αδερφή μου η πεθερά της όλο και κάτι πάντα χαλαει.τυχαιο? Τεσπα.μη σκάσεις για αυτό τώρα.εινςι πράγματα που φτιάχνονται.καλη σου μέρα!!!!!!!!

Έτσι φαίνεται!!! Το ένα χαλάει μετά το άλλο έλεος!! Λυπάμαι κ τα πράγματα που είχα στο ψυγείο χθες πήγε ο άντρας μου σούπερ. Κ μη χειρότερα τι να κάνουμε!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , sun38 είπε:

Έτσι φαίνεται!!! Το ένα χαλάει μετά το άλλο έλεος!! Λυπάμαι κ τα πράγματα που είχα στο ψυγείο χθες πήγε ο άντρας μου σούπερ. Κ μη χειρότερα τι να κάνουμε!!

Έλα κοριτσάκι μου θα πέρασουν όλα αυτά φτιάχνονται εσύ να είσαι καλά μην συγχυζεσαι δεν κάνει. 

  • Μου αρέσει 1

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@sun38 ετσι γινεται συνηθως αμα χαλασει ενα πραγμα μετα περνουν σειρα και αλλα! Αλλα μη στεναχωριεσαι για πραγματα που γινονται!

Να σας ρωτησω...τα ρουχακια του μωρου σε τι προγραμμα τα πλυνατε πρωτη φορα? Εντωμεταξυ τα φορμακια ειναι διαφορα χρωματα να τα βαλω ολα μαζι?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Diavolitsa είπε:

@sun38 ετσι γινεται συνηθως αμα χαλασει ενα πραγμα μετα περνουν σειρα και αλλα! Αλλα μη στεναχωριεσαι για πραγματα που γινονται!

Να σας ρωτησω...τα ρουχακια του μωρου σε τι προγραμμα τα πλυνατε πρωτη φορα? Εντωμεταξυ τα φορμακια ειναι διαφορα χρωματα να τα βαλω ολα μαζι?

Εμενα έχεις ένα πρόγραμμα που λέει βρεφικα εκεί τα έβαλα 30 με 40 βαθμούς. Άμα είναι πολύ έντονα τα χρώματα μην βάλεις λευκά μαζί μπορεί να ξεβαψουν αν είναι και καινούργια. Εγώ βάζω και χρωμοπαγιδες

  • Ευχαριστώ 1

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 45 λεπτά , sun38 είπε:

Αυτό επιθυμώ κ εγώ. Σε ευχαριστώ πολύ πολύ γλυκιά μου. Σήμερα χάλασε το ψυγείο. Δουλεύει η κατάψυξη κ όχι η συντήρηση. Όλα τα πράγματα είναι ζεστά στη συντήρηση κ είναι για πέταμα. Μας είπανε να το αφήσω 24 ώρες κλειστό για απόψυξη κ εάν αύριο δεν πάρει μπροστά θα δούμε!!! Ουφ πια τι να πω. Την περασμένη βδομάδα χάλασε καζανάκι φλοτερ έφυγε ένα 60. Τώρα άλλο!!! Άντε να δούμε επιτέλους...

Καλη σας μέρα!!

Πες να σε ξεματιασουν η φερε ενα παπά να σου κάνει ευχέλαιο!!! 

  • Χαχα 1

HHwPp2.pngQ1avp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Natasoula85 είπε:

Πες να σε ξεματιασουν η φερε ενα παπά να σου κάνει ευχέλαιο!!! 

Μην το γελάς καθόλου εγώ μόλις έκανα ευχαιλεο έμεινα έγκυος στη μπεμπούλα μου!

  • Μου αρέσει 2

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Στον Άγιο Κυπριανο.αφηστε ενα κόσμημα εκεί να διαβαστεί που φορατε συνέχεια.απο Όταν το εκανα δια μαγείας γνώρισα μέσα σε ένα χρόνο τον άντρα μου περιμένω το παιδάκι μου.και γενικότερα σε διάφορα θέματα ξαφνικά ολ α έφτιαξαν.

Link to comment
Share on other sites

Ρε κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι.. έχω παρατηρήσει ότι ο μπέμπης έχει πολύ συχνά λόξυγκα ... Κάπου 4-5 φορές την μέρα.. συμβαίνει και σε καμία άλλη τόσο συχνά;


HHwPp2.pngQ1avp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Natasoula85 είπε:

Ρε κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι.. έχω παρατηρήσει ότι ο μπέμπης έχει πολύ συχνά λόξυγκα ... Κάπου 4-5 φορές την μέρα.. συμβαίνει και σε καμία άλλη τόσο συχνά;

Δεν εχω μετρήσει πόσες φορές το παθαινει αλλά το νιώθω συχνά μες στη μέρα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Natasoula85 είπε:

Ρε κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι.. έχω παρατηρήσει ότι ο μπέμπης έχει πολύ συχνά λόξυγκα ... Κάπου 4-5 φορές την μέρα.. συμβαίνει και σε καμία άλλη τόσο συχνά;

Ναι εμεις το εχουμε ακομα πιο συχνα απο εσενα!!! Χαχαχαα εχει πλακααα:lol:

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...