Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

Καλημέρα κοριτσια? Χωραω στην ομάδα σας? 

Σημερα βρίσκομαι στην τριτη μερα καθυστερησης με απειρα θετικα τεστ εγκυμοσυνης και χοριακη 460,5. Μετα απο αρκετο αγχος κ πολλες προσπαθειες ηρθε κ για μας, απο εκει που δε το περιμεναμε!! Τα προγραμματακια στο διαδικτυο βγαζουν πητ 28/12.

Ευχομαι ολες μας να εχουμε τελειομηνες και ανεφελες εγκυμοσυνες!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 31 λεπτά , noni90 είπε:

Καλημέρα κοριτσια? Χωραω στην ομάδα σας? 

Σημερα βρίσκομαι στην τριτη μερα καθυστερησης με απειρα θετικα τεστ εγκυμοσυνης και χοριακη 460,5. Μετα απο αρκετο αγχος κ πολλες προσπαθειες ηρθε κ για μας, απο εκει που δε το περιμεναμε!! Τα προγραμματακια στο διαδικτυο βγαζουν πητ 28/12.

Ευχομαι ολες μας να εχουμε τελειομηνες και ανεφελες εγκυμοσυνες!

κοριτσαρα συνχαρητηρια!!!!! αντε με το καλο!!!! να πανε ολα καλα πολυ χαρηκα που ειδα νεα σου!!! αντε ο αγωνας δικαιωθηκε!!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 43 λεπτά , Ioio είπε:

Loyloy, ανυπομονούμε να μας πεις τα νέα σου! 

Νονη, καλώς ήρθες στην παρέα μας! Το μωράκι σου είναι Χριστουγεννιάτικο! Με το καλό! Πότε θα κάνεις υπέρηχο; 

 

Κ το έλεγα εγώ απ την αρχή στον άντρα μου όταν προσπαθούσαμε, του χρόνου θα βάλουμε κάτω απ το δέντρο μωρό!! Θα πάω αύριο στη γιατρό μου και θα μου πει... ποτέ κάνουν συνήθως; 5η βδομάδα περίπου;

πρίν από 31 λεπτά , linaa είπε:

κοριτσαρα συνχαρητηρια!!!!! αντε με το καλο!!!! να πανε ολα καλα πολυ χαρηκα που ειδα νεα σου!!! αντε ο αγωνας δικαιωθηκε!!!!!

Α ρε λινά σε είχα έννοια όταν δεν έμπαινες, είσαι καλά;;; Απ την αρχή με θυμάσαι με το άγχος... δε με εγκαταλείπει πιστός σύντροφος αλλά είμαι αισιόδοξη, η μισή δουλειά έγινε χαχα τι κάνει το σποράκι; Σε ποια βδομάδα είσαι;

Link to comment
Share on other sites

Just now, noni90 είπε:

Κ το έλεγα εγώ απ την αρχή στον άντρα μου όταν προσπαθούσαμε, του χρόνου θα βάλουμε κάτω απ το δέντρο μωρό!! Θα πάω αύριο στη γιατρό μου και θα μου πει... ποτέ κάνουν συνήθως; 5η βδομάδα περίπου;

Α ρε λινά σε είχα έννοια όταν δεν έμπαινες, είσαι καλά;;; Απ την αρχή με θυμάσαι με το άγχος... δε με εγκαταλείπει πιστός σύντροφος αλλά είμαι αισιόδοξη, η μισή δουλειά έγινε χαχα τι κάνει το σποράκι; Σε ποια βδομάδα είσαι;

ειμαι 21 την αλλη εβδομαδα β επιπεδου!!! ασε κοριτσαρι δεν θελω να σε τρομαξω αλλα μετα το ανχος ειναι περισσοτερο δε φανταζεσε!!!! χα χα χα ειναι να μην εχεις την λοξα του ανχους μετα παει! κ οσο βγαινουν καλες οι εξετασεις τοσο ανχωνομαι περισσοτερο να φτασουμε μεχρι την γεννα κ να ειναι ολα καλα....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 52 λεπτά , Ioio είπε:

Loyloy, ανυπομονούμε να μας πεις τα νέα σου! 

Νονη, καλώς ήρθες στην παρέα μας! Το μωράκι σου είναι Χριστουγεννιάτικο! Με το καλό! Πότε θα κάνεις υπέρηχο; 

 

8 ραντεβού με το γιατρό.ελπιζω να σας έχω ευχάριστα.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , linaa είπε:

ειμαι 21 την αλλη εβδομαδα β επιπεδου!!! ασε κοριτσαρι δεν θελω να σε τρομαξω αλλα μετα το ανχος ειναι περισσοτερο δε φανταζεσε!!!! χα χα χα ειναι να μην εχεις την λοξα του ανχους μετα παει! κ οσο βγαινουν καλες οι εξετασεις τοσο ανχωνομαι περισσοτερο να φτασουμε μεχρι την γεννα κ να ειναι ολα καλα....

Είσαι στη μέση κ λίγο παραπάνω!! Φούσκωσες;;; Είμαι σίγουρη για μας που έχουμε το μικρόβιο του άγχους είναι ζόρικο... σκέψου θετικά, οι εξετάσεις είναι καλές και έχεις ξεπεράσει τους κινδύνους του α τριμήνου! Όλα θα πάνε καλά! 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, noni90 είπε:

Καλημέρα κοριτσια? Χωραω στην ομάδα σας? 

Σημερα βρίσκομαι στην τριτη μερα καθυστερησης με απειρα θετικα τεστ εγκυμοσυνης και χοριακη 460,5. Μετα απο αρκετο αγχος κ πολλες προσπαθειες ηρθε κ για μας, απο εκει που δε το περιμεναμε!! Τα προγραμματακια στο διαδικτυο βγαζουν πητ 28/12.

Ευχομαι ολες μας να εχουμε τελειομηνες και ανεφελες εγκυμοσυνες!

Μπράβο!!!!!!!Με το Καλό!!!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , noni90 είπε:

Είσαι στη μέση κ λίγο παραπάνω!! Φούσκωσες;;; Είμαι σίγουρη για μας που έχουμε το μικρόβιο του άγχους είναι ζόρικο... σκέψου θετικά, οι εξετάσεις είναι καλές και έχεις ξεπεράσει τους κινδύνους του α τριμήνου! Όλα θα πάνε καλά! 

σε ευχαριστω κ σε εσενα να πανε ολα κατευχην κ να περασει γρηγορα ο καιρος να μην το καταλαβεις καθολου κ να εχεις το μωρακι σου στην αγκαλια!!!!! εχω φουσκωσει ναι κανονικοτατα θα δεις κ εσυ μολις κανεις την αυχενικη θα πεταξει η κοιλια αμεσως δεν θα κρυβετε μετα εχει πλακα!!!!!!,

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


5 ώρες πρίν, noni90 είπε:

Καλημέρα κοριτσια? Χωραω στην ομάδα σας? 

Σημερα βρίσκομαι στην τριτη μερα καθυστερησης με απειρα θετικα τεστ εγκυμοσυνης και χοριακη 460,5. Μετα απο αρκετο αγχος κ πολλες προσπαθειες ηρθε κ για μας, απο εκει που δε το περιμεναμε!! Τα προγραμματακια στο διαδικτυο βγαζουν πητ 28/12.

Ευχομαι ολες μας να εχουμε τελειομηνες και ανεφελες εγκυμοσυνες!

Εεεεπ!!!! Συγχαρητήρια κοριτσι!!!! Ειδες, ηρθε το μπεμπε και θα ναι Χριστουγεννιατικο!!!! 

Με το καλο αγαπη!!! Καλη και ανεφελη εγκυμοσυνη να εχεις!!!  :)

  • Ευχαριστώ 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, noni90 είπε:

Καλημέρα κοριτσια? Χωραω στην ομάδα σας? 

Σημερα βρίσκομαι στην τριτη μερα καθυστερησης με απειρα θετικα τεστ εγκυμοσυνης και χοριακη 460,5. Μετα απο αρκετο αγχος κ πολλες προσπαθειες ηρθε κ για μας, απο εκει που δε το περιμεναμε!! Τα προγραμματακια στο διαδικτυο βγαζουν πητ 28/12.

Ευχομαι ολες μας να εχουμε τελειομηνες και ανεφελες εγκυμοσυνες!

Γεια σου αγαπημενη !! Μια καλή κ τελειόμηνη εγκυμοσυνη να εχεις !!! Καλως ηρθες :-) 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, noni90 είπε:

Καλημέρα κοριτσια? Χωραω στην ομάδα σας? 

Σημερα βρίσκομαι στην τριτη μερα καθυστερησης με απειρα θετικα τεστ εγκυμοσυνης και χοριακη 460,5. Μετα απο αρκετο αγχος κ πολλες προσπαθειες ηρθε κ για μας, απο εκει που δε το περιμεναμε!! Τα προγραμματακια στο διαδικτυο βγαζουν πητ 28/12.

Ευχομαι ολες μας να εχουμε τελειομηνες και ανεφελες εγκυμοσυνες!

Συγχαρητήρια!! Καλώς ήρθες!! Κι εγώ εύχομαι με το καλό σε όλες τις εγκυουλες!

  • Ευχαριστώ 1

boS9p3.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...