Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

1 hour ago, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Βρε κοριτσια που ειναι η Κατερινα;;; τι να εγινε στην β επιπεδου;;

Εδω ειμαιιιιι και εγωωωωωωω...!! Σορι που αργησα να γραψω αλλα ειχαμε επίσκεψεις ολη μερα και δεν προλαβαααα...!!!!! @loyloy και εμενα μπεμπαρος ειναιιιι 100% ειδαμε πουλακιιι ολα καλαααα πηγαν...  εμενα ειναι 470γρ. Φτου φτου...!! Θα το βγάλουμε Μανο του πεθερου μου το ονομα....!!!!! 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 8 λεπτά , Katerinaki... 11 είπε:

Εδω ειμαιιιιι και εγωωωωωωω...!! Σορι που αργησα να γραψω αλλα ειχαμε επίσκεψεις ολη μερα και δεν προλαβαααα...!!!!! @loyloy και εμενα μπεμπαρος ειναιιιι 100% ειδαμε πουλακιιι ολα καλαααα πηγαν...  εμενα ειναι 470γρ. Φτου φτου...!! Θα το βγάλουμε Μανο του πεθερου μου το ονομα....!!!!! 

Μπράβο βρε Κατερίνα !!!!!!!Α είστε πιο μπαμπατσικο μωρό!!!!!Εμείς Νίκο του πεθερου.γερα να είναι τα μωράκια μας!!!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητηρια κοριτσιααα! Καλα αποτελεσματα κ σε μας τις υπολοιπες! Οσο για το ονομα του μπεμπη ας μην το αναλυσω... 

Εμενα με λενε Ιωαννα. Την πεθερα μου Ιωαννα και τον πεθερο μου Γιαννη. Κ για μαντεψτε πως θα βγει το παιδι??? Γιαννης! :blink::lol: 

  • Μου αρέσει 2

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , loyloy είπε:

Μπράβο βρε Κατερίνα !!!!!!!Α είστε πιο μπαμπατσικο μωρό!!!!!Εμείς Νίκο του πεθερου.γερα να είναι τα μωράκια μας!!!!!

Αααααα μια χαρααα ωραιο ειναι και το Νικος...!!!! Ναι γερα να ειναι...!!!! 

πρίν από 11 λεπτά , nanoula90 είπε:

Συγχαρητηρια κοριτσιααα! Καλα αποτελεσματα κ σε μας τις υπολοιπες! Οσο για το ονομα του μπεμπη ας μην το αναλυσω... 

Εμενα με λενε Ιωαννα. Την πεθερα μου Ιωαννα και τον πεθερο μου Γιαννη. Κ για μαντεψτε πως θα βγει το παιδι??? Γιαννης! :blink::lol: 

Χαχαχα...!!! Εεεε εσυ εισαι περιπτωση...!!! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Katerinaki... 11 είπε:

Αααααα μια χαρααα ωραιο ειναι και το Νικος...!!!! Ναι γερα να ειναι...!!!! 

Χαχαχα...!!! Εεεε εσυ εισαι περιπτωση...!!! 

Αστα...Επεσα στην περιπτωση...  αφου λεμε με τα πεθερικα να ξαναβαφτισουμε τον αντρα μου γιατι μας χαλαει το σερί :lol::lol:

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΟΥ ΤΑ ΜΠΕΜΠΕΚΙΑ ΜΑΣΣ!!!

@Σεβη93            ΠΗΤ 5/12

@Ioio                  ΠΗΤ 10/12

@EHappy;-)         ΠΗΤ 11/12

@Έλσα1978        ΠΗΤ 14/12

@loyloy               ΠΗΤ 15/12 ΑΓΟΡΑΚΙ

@Sweetalecia     ΠΗΤ 15/12

@Koukis              ΠΗΤ 15/12

@Irini123            ΠΗΤ 18-21/12?

@Katerinaki... 11    ΠΗΤ 19/12 ΑΓΟΡΑΚΙ

@Eleutheria2012    ΠΗΤ 21/12 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

@Cath3rine           ΠΗΤ 23/12

@ΒαλεντιναΧρηστος   ΠΗΤ 24/12 

@Eleni92               ΠΗΤ 25/12

@Anastasia_parisΠΗΤ 26/12 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΑΓΟΡΑΚΙ

@noni90             ΠΗΤ 28/12 

@mitsaki90        ΠΗΤ 28/12

@nanoula90       ΠΗΤ 30/12

@dimitra86        ΠΗΤ 30/12

@Μαρία Βαρωτσου ΠΗΤ 31/12?

ΜΠΗΚΑΝ ΒΑΣΕΙ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΥΣ!:wub:

  • Μου αρέσει 5

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , nanoula90 είπε:

Αστα...Επεσα στην περιπτωση...  αφου λεμε με τα πεθερικα να ξαναβαφτισουμε τον αντρα μου γιατι μας χαλαει το σερί :lol::lol:

Χαχαχαχαχαχαχα φαντάζεσαι να τον ειχαν τάξει μικρο στον αη Γιάννη και να ηταν κ αυτος Γιάννης .!!!!! 

πρίν από 13 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΟΥ ΤΑ ΜΠΕΜΠΕΚΙΑ ΜΑΣΣ!!!

@Σεβη93            ΠΗΤ 5/12

@Ioio                  ΠΗΤ 10/12

@EHappy;-)         ΠΗΤ 11/12

@Έλσα1978        ΠΗΤ 14/12

@loyloy               ΠΗΤ 15/12 ΑΓΟΡΑΚΙ

@Sweetalecia     ΠΗΤ 15/12

@Koukis              ΠΗΤ 15/12

@Irini123            ΠΗΤ 18-21/12?

@Katerinaki... 11    ΠΗΤ 19/12 ΑΓΟΡΑΚΙ

@Eleutheria2012    ΠΗΤ 21/12 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

@Cath3rine           ΠΗΤ 23/12

@ΒαλεντιναΧρηστος   ΠΗΤ 24/12 

@Eleni92               ΠΗΤ 25/12

@Anastasia_parisΠΗΤ 26/12 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΑΓΟΡΑΚΙ

@noni90             ΠΗΤ 28/12 

@mitsaki90        ΠΗΤ 28/12

@nanoula90       ΠΗΤ 30/12

@dimitra86        ΠΗΤ 30/12

@Μαρία Βαρωτσου ΠΗΤ 31/12?

ΜΠΗΚΑΝ ΒΑΣΕΙ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΥΣ!:wub:

Αντε περιμένουμε και τις υπόλοιπες να μας πείτε...!!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Katerinaki... 11 είπε:

Χαχαχαχαχαχαχα φαντάζεσαι να τον ειχαν τάξει μικρο στον αη Γιάννη και να ηταν κ αυτος Γιάννης .!!!!! 

Αντε περιμένουμε και τις υπόλοιπες να μας πείτε...!!!! 

Εμεις την εχουμε "ταξει" ας πουμε καπως ετσι στον Α.Παισιο πριν μαθουμε φυλο....οποτε θα την πουμε Παισια!!! Μ αρεσει πολλη το ονομα ευλογημενα να ειναι ολα τα μωρα του κοσμου.... 

Με το καλο και οι υπολλοιπες β...αντε 17κλεινω τον 5ο....18μπαινω στον 6ο λιγο πιο κοντα στο ονειρο...ο Θεος να μας ευλογει!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο κοριτσάκια μου,όλα Τελεια!Πωπω κάτι μπεμπαρους που έχουμε στην ομάδα μας!Φτου Φτου τα νινακια!

Γερα και τυχερά τα μωρακια μας!

Σημερα μιλησα από κοντά με τον γιατρό μου,με καθησύχασε παρά πολύ,δεν φοβάται για τπτ!Μου είπε να κάνω την εξεταση μόνο λόγο ηλικίας,κι αυτό πιο πολύ να μου φυγει από ρόλο μυαλό,γιατί ξέρει ποσό αγχώδης είμαι!

Εγω την μικρή μου θα την βγάλω Μιχαελα!Την έχω ταξει στον Ταξιάρχη πριν ακόμα μείνω έγκυος,και εχτές πήγα και κοινώνησα  και έταξα να την 40ντησω στον Ταξιάρχη,εδώ κοντά σε μας!Μακαρι το καλοκαίρι να μας αξιώσει ο Θεός να πάμε στην Μητυληνη,στον Μανταμάδο!

  • Μου αρέσει 3

gCo4p3.png

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Εμεις την εχουμε "ταξει" ας πουμε καπως ετσι στον Α.Παισιο πριν μαθουμε φυλο....οποτε θα την πουμε Παισια!!! Μ αρεσει πολλη το ονομα ευλογημενα να ειναι ολα τα μωρα του κοσμου.... 

Με το καλο και οι υπολλοιπες β...αντε 17κλεινω τον 5ο....18μπαινω στον 6ο λιγο πιο κοντα στο ονειρο...ο Θεος να μας ευλογει!!

Κι εμείς τον μεγάλο μας τον έχουμε ονομάσει Ιωάννη Παΐσιο, το πρώτο του πατέρα μου και το δεύτερο από τον γέροντα.! Τώρα για τα δίδυμα ξέρουμε μόνο σίγουρα ότι το αγοράκι θα τον πούμε Παναγιώτη, του πεθερου μου.... Για το κοριτσάκι το σκεφτόμαστε ακόμα!! 

  • Μου αρέσει 2

zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , Anastasia_paris είπε:

Κι εμείς τον μεγάλο μας τον έχουμε ονομάσει Ιωάννη Παΐσιο, το πρώτο του πατέρα μου και το δεύτερο από τον γέροντα.! Τώρα για τα δίδυμα ξέρουμε μόνο σίγουρα ότι το αγοράκι θα τον πούμε Παναγιώτη, του πεθερου μου.... Για το κοριτσάκι το σκεφτόμαστε ακόμα!! 

Καλημερα κοριτσια!!!

Ο Α.Παισιος να ευλογει ολα τα παιδακια.... εμεις πριν μεινω το ειχαμε πει οταν εμεινα το 'κλειδωσαμε'...Χριστιανοι να γινουν και απο κει κ περα τπτ αλλο δεν εχει σημασια!!!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες σας. Ανήκω κ εγώ στις πιθανές μητέρες Δεκεμβρίου, κ λέω πιθανές γιατί έχω διαγνωστεί με επιπωματικο πλακούντα, όποτε όλα μου έχουν εξηγήσει ότι είναι σχετικά. Έχω ήδη ένα παιδάκι 3 ετών κ αυτό είναι το δεύτερο. Δεν έχω προλάβει να διαβάσω όλες τις συζητήσεις σας. Ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει κάποια ανάλογη περίπτωση εδώ ή αν γνωρίζετε κάτι ίσως! Μου έχουν πει ότι στο τρίτο τρίμηνο είναι πολύ συχνές οι αιμορραγιες, υπάρχει πάντα το ενδεχόμενο ενός πρόωρου τοκετού ή και αποβολής. Υπάρχει δηλ κίνδυνος κ για τη μητέρα κ για το έμβρυο. Αν γνωρίζετε κάτι ή υπάρχει κάποια εμπειρία θα το εκτιμούσα πολύ να τη μοιραστείτε μαζί μου.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , sun38 είπε:

Καλημέρα σε όλες σας. Ανήκω κ εγώ στις πιθανές μητέρες Δεκεμβρίου, κ λέω πιθανές γιατί έχω διαγνωστεί με επιπωματικο πλακούντα, όποτε όλα μου έχουν εξηγήσει ότι είναι σχετικά. Έχω ήδη ένα παιδάκι 3 ετών κ αυτό είναι το δεύτερο. Δεν έχω προλάβει να διαβάσω όλες τις συζητήσεις σας. Ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει κάποια ανάλογη περίπτωση εδώ ή αν γνωρίζετε κάτι ίσως! Μου έχουν πει ότι στο τρίτο τρίμηνο είναι πολύ συχνές οι αιμορραγιες, υπάρχει πάντα το ενδεχόμενο ενός πρόωρου τοκετού ή και αποβολής. Υπάρχει δηλ κίνδυνος κ για τη μητέρα κ για το έμβρυο. Αν γνωρίζετε κάτι ή υπάρχει κάποια εμπειρία θα το εκτιμούσα πολύ να τη μοιραστείτε μαζί μου.

Καλημερα ευχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη με το καλο να ερθει κ το δευτερο μωρακι σας...να σου ζησει κ το πρωτο....δεν εχω ακουσει κατι αναλογο κ δεν μπορω να σε βοηθησω....σε ποια εβδομαδα εισαι;;; εκανες β επιπεδου;;; 


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, Katerinaki... 11 είπε:

Εδω ειμαιιιιι και εγωωωωωωω...!! Σορι που αργησα να γραψω αλλα ειχαμε επίσκεψεις ολη μερα και δεν προλαβαααα...!!!!! @loyloy και εμενα μπεμπαρος ειναιιιι 100% ειδαμε πουλακιιι ολα καλαααα πηγαν...  εμενα ειναι 470γρ. Φτου φτου...!! Θα το βγάλουμε Μανο του πεθερου μου το ονομα....!!!!! 

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!! Με το καλό ο πρίγκιπας σου!!! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , sun38 είπε:

Καλημέρα σε όλες σας. Ανήκω κ εγώ στις πιθανές μητέρες Δεκεμβρίου, κ λέω πιθανές γιατί έχω διαγνωστεί με επιπωματικο πλακούντα, όποτε όλα μου έχουν εξηγήσει ότι είναι σχετικά. Έχω ήδη ένα παιδάκι 3 ετών κ αυτό είναι το δεύτερο. Δεν έχω προλάβει να διαβάσω όλες τις συζητήσεις σας. Ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει κάποια ανάλογη περίπτωση εδώ ή αν γνωρίζετε κάτι ίσως! Μου έχουν πει ότι στο τρίτο τρίμηνο είναι πολύ συχνές οι αιμορραγιες, υπάρχει πάντα το ενδεχόμενο ενός πρόωρου τοκετού ή και αποβολής. Υπάρχει δηλ κίνδυνος κ για τη μητέρα κ για το έμβρυο. Αν γνωρίζετε κάτι ή υπάρχει κάποια εμπειρία θα το εκτιμούσα πολύ να τη μοιραστείτε μαζί μου.

Εγω εχω χαμηλο πλακουντα και εχω καφε αιμα απο την 7η εβδομάδα και καποιες φορες και κοκκινο αιμα για λιγο... εχω κλείσει την 29η εβδομάδα και ακομα ειναι χαμηλα την προηγούμενη εβδομάδα ειχα παλι αιμα.. αλλα κανενας γιατρος δεν μου ειπε οτι μπορει να αποβαλω ή κατι αλλο... το μονο που μου είπε ο γιατρός μου ειναι πολυ ξεκούραση μονο ξαπλα να σηκώνομαι μονο για να φτιαξω ενα φαγητο... και οτι αν δεν ανεβει θα παμε για καισαρική... νομιζω ειναι λαθος να σε τρομοκρατούν φυσικα και σε ολες τις εγκυμοσύνες υπαρχουν κίνδυνοι αλλα οχι να σου δημιουργουν πανικο!

  • Μου αρέσει 1

jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...