Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Εχθες που πήρα χοριακη 142 ρώτησα στο κέντρο πως γίνεται να είχα αχνες γραμμές Σάββατο και Κυριακή? Μου είπαν ότι αχνες γραμμές 2 μέρες πριν τη χοριακη είναι πάντα σιγουρα θετικό και ας είναι αχνες. Εσύ για να έχεις αχνες τόσες μέρες πριν σίγουρα θα έχεις μια καλή χοριακη. Αν σε τρώει πολύ κανε μια τελευταία αύριο πρωί,  2 μέρες πριν, μόλις ξυπνήσεις χωρίς να πιεις νερό. Αν σε χαλάει όμως ψυχολογικά άστο και πήγαινε κατευθείαν για χοριακη την Παρασκευή. 

       

      @Angot σήμερα έχεις το ντοπλερ σωστά? Εύχομαι όλα να είναι τέλεια και να φάτε κσι το φαγάκι με τον άντρα σου!!!!

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , zamia είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ!!Με το καλό να έρθουντα μωράκια μας στην αγκαλία μας!!

Ο μπομπιρας μου είναι 20μηνών!!2χρόνια ακριβως θα έχουν διαφορά.

Είμαι 20εμβδ.βγαίνει 4μέρες μεγαλύτερος.

Ναι ναι να με βάλεις!

Μια χαρά σε βρίσκω τα κιλάκια σου!

ααα γιορτάζεις σήμερα?(γιορτάζει η Αγια Ειρηνη η Χρυσοβαλάντο)

Με το καλο να έρθουν!!πωωωωω απίστευτο μου φαίνεται πως θα έχω ένα μωράκι..Θα γεννήσω στο Λητώ εκει που γέννησα κ το πρώτο μου παιδάκι,εσυ;

 

Με το καλό το διάβασμα..χαρα στο κουράγιο σου!

Αχ με το καλοοο σε ολες μας και να σου ζησει ο μικρουλης σου! Σε ευχαριστω πολυυ! Εγω στο Ρεα και ανυπομονώ να ερθει να το κρατησω στην αγκαλιά μου!!!!


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, nanoula90 είπε:

 

Τι να κανω ρε μικρακι, ηθελα να συνεχισω στα θρανια, λες και θα μετρησει καπου.

Αυτο το αβίαστα εγω παλι δεν το χωνευω. Τι θα πει καλα μου κιλακια αβιαστα??? Ετσι σας εμαθα εγω τοσα χρονια?? Με τις στερησούλες μου, τις διαιτουλες μου, τις διατροφουλες μου??? Εεε?? Οχι πειτε μου δηλαδη. Και εχουμε και το Βαλεντινακι, που μας το τριβει οτι ειναι μινιόν και χαιρεται που σας βλεπει. Εγω ομως?? Που έχετε σκοπό να με φτάσετε? Που μινιόν δε με λες. Εεε?? 

( ο μονόλογος μιας κοιλοκυνηγημένης)

Χαχαχαχαχ πολληηη γελασα να σαι καλααα....!!!! Δεν πηραζει ωραια μου κιλακια ελατε σε εμενα εχω χωρο για ολα σαςςς:lol:

 

πρίν από 51 λεπτά , loyloy είπε:

@ΒαλεντιναΧρηστος καταρχάς μπράβο για τη β.ολα Καλά πήγαν.τωρα για τα κιλά.σε ακολουθώ πιστα στην αύξηση από την αρχή.+ 5 και εμείς.με βλέπω πάντως να παίρνω αρκετα γτ ΟΤΑ  προσέχω μη τρώω η πίεση πέφτει στο 8.αρα πρέπει φαγητό συνέχεια.και αλάτι.εντολη γιατρού.ειχα ζαλάδες και ένιωθα θα λιποθυμησω.

Καλώς ήρθατε και τα υπόλοιπα κορίτσια.να έχετε σούπερ εγκυμοσύνες

Μαζι παμε με τα κιλακια εμειςςς.....γερα να ειναι τα μπεμπεκια και οσα κ να παρουμε χαλαλιιι!!!!

 

πρίν από 31 λεπτά , zamia είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ!!Με το καλό να έρθουντα μωράκια μας στην αγκαλία μας!!

Ο μπομπιρας μου είναι 20μηνών!!2χρόνια ακριβως θα έχουν διαφορά.

Είμαι 20εμβδ.βγαίνει 4μέρες μεγαλύτερος.

Ναι ναι να με βάλεις!

Μια χαρά σε βρίσκω τα κιλάκια σου!

ααα γιορτάζεις σήμερα?(γιορτάζει η Αγια Ειρηνη η Χρυσοβαλάντο)

Οχι δεν γιορταζωωω σημερααα ειμαι βαφτισμενη Βαλεντινα και την γιορτη μ την εχω οπως την γιορταζε κ η γιαγια μου 14φεβρουαριου....κραταμε τις παραδοσεις τοτε,τοτε!!!!:P μικρακος ο μπομπιρας φανταζομαι την χαρα στο σπιτικο σας!!!;)

Επεξεργάστηκαν by ΒαλεντιναΧρηστος

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 51 λεπτά , nanoula90 είπε:

Αχ με το καλοοο σε ολες μας και να σου ζησει ο μικρουλης σου! Σε ευχαριστω πολυυ! Εγω στο Ρεα και ανυπομονώ να ερθει να το κρατησω στην αγκαλιά μου!!!!

Σε ευχαριστώ πολύ!!

πρίν από 23 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Χαχαχαχαχ πολληηη γελασα να σαι καλααα....!!!! Δεν πηραζει ωραια μου κιλακια ελατε σε εμενα εχω χωρο για ολα σαςςς:lol:

 

Μαζι παμε με τα κιλακια εμειςςς.....γερα να ειναι τα μπεμπεκια και οσα κ να παρουμε χαλαλιιι!!!!

 

Οχι δεν γιορταζωωω σημερααα ειμαι βαφτισμενη Βαλεντινα και την γιορτη μ την εχω οπως την γιορταζε κ η γιαγια μου 14φεβρουαριου....κραταμε τις παραδοσεις τοτε,τοτε!!!!:P μικρακος ο μπομπιρας φανταζομαι την χαρα στο σπιτικο σας!!!;)

Θα σε σημειώσω για τοτε!;)

Η χαρά μεγάλη κ απερίγραπτη!!κ βέβαια η κουραση πολύ...αλλα με έναν ''μαμά τόσοοοο''(οτι μ'άγαπά..)ξεχνάω τα πάντα...του λείπω πολύ..είναι κολλημενος πάνω μου....είναι ζωηρούλης..κ απαιτητικός(βεβαια είναι κ η ηλικία τέτοια)κ θέλει οοοοολα να τα έχει σε'' τάξη''=γυρνάει το σπίτι τούμπα:D:Dαλλα χαλάλι του!

Δεν υπάρχει πιο όμορφο συναισθημα......απο τότε που ήρθε στη ζωη μας...μας έδωσε νόημα να ζούμε...Θα το δείτε εσείς που είστε πρωτομανούλες!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , zamia είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ!!

Θα σε σημειώσω για τοτε!;)

Η χαρά μεγάλη κ απερίγραπτη!!κ βέβαια η κουραση πολύ...αλλα με έναν ''μαμά τόσοοοο''(οτι μ'άγαπά..)ξεχνάω τα πάντα...του λείπω πολύ..είναι κολλημενος πάνω μου....είναι ζωηρούλης..κ απαιτητικός(βεβαια είναι κ η ηλικία τέτοια)κ θέλει οοοοολα να τα έχει σε'' τάξη''=γυρνάει το σπίτι τούμπα:D:Dαλλα χαλάλι του!

Δεν υπάρχει πιο όμορφο συναισθημα......απο τότε που ήρθε στη ζωη μας...μας έδωσε νόημα να ζούμε...Θα το δείτε εσείς που είστε πρωτομανούλες!

Καλή μου, zamia, πόσο χαίρομαι που σε διαβάζω! Να σου ζήσει ο μεγάλος! Με το καλό και το μικρουλι! Πότε θα έρθει; Φιλιά!

Link to comment
Share on other sites

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΟΥ ΤΑ ΜΠΕΜΠΕΚΙΑ ΜΑΣΣ!!!

@Σεβη93            ΠΗΤ 5/12

@Ioio                  ΠΗΤ 10/12

@EHappy;-)         ΠΗΤ 11/12

@Έλσα1978        ΠΗΤ 14/12

@loyloy               ΠΗΤ 15/12 ΑΓΟΡΑΚΙ

@Sweetalecia     ΠΗΤ 15/12

@Koukis              ΠΗΤ 15/12

@Irini123            ΠΗΤ 18-21/12?

@Katerinaki... 11    ΠΗΤ 19/12 ΑΓΟΡΑΚΙ

@Eleutheria2012    ΠΗΤ 21/12 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

@Cath3rine           ΠΗΤ 23/12

@ΒαλεντιναΧρηστος   ΠΗΤ 24/12 

@Eleni92               ΠΗΤ 25/12

@Anastasia_parisΠΗΤ 26/12 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΑΓΟΡΑΚΙ

@noni90             ΠΗΤ 28/12 

@mitsaki90        ΠΗΤ 28/12

@nanoula90       ΠΗΤ 30/12

@dimitra86        ΠΗΤ 30/12

@zamia             ΠΗΤ 30/12

@Μαρία Βαρωτσου ΠΗΤ 31/12?

ΕΤΣΙ ΝΑ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥΥ!!!:wub: ΝΑ ΓΙΝΟΥΝΕ ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσάκια μου τι κάνετε???? Δεν προλαβαίνω δυστυχώς να συμμετέχω όσο θα ήθελα στην παρεούλα, ο μικρός μονοπωλεί το ενδιαφέρον μου ειναι η αλήθεια..! Σήμερα έχω τα γενέθλια μου,έκλεισα τα 26...! μου έκαναν τούρτα έκπληξη οι δικοί μου, καλά μια τούρτα παγωτό άλλο πράγμα!χα χάχα!!! Εγώ γενικά αυτές τις μέρες μπορώ να πω ότι είμαι σχετικά καλά! Από κιλά έχω βάλει 5 προς το παρόν, αλλά εγώ δεν μετράω όπως εσείς... Το λιγότερο που θα βάλω είναι 15 λόγω των διδύμων... Στην πρώτη μου εγκυμοσύνη έβαλα σύνολο 10,ημουν πολύ καλά μπορώ να πω... 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

Κοριτσάκια μου τι κάνετε???? Δεν προλαβαίνω δυστυχώς να συμμετέχω όσο θα ήθελα στην παρεούλα, ο μικρός μονοπωλεί το ενδιαφέρον μου ειναι η αλήθεια..! Σήμερα έχω τα γενέθλια μου,έκλεισα τα 26...! μου έκαναν τούρτα έκπληξη οι δικοί μου, καλά μια τούρτα παγωτό άλλο πράγμα!χα χάχα!!! Εγώ γενικά αυτές τις μέρες μπορώ να πω ότι είμαι σχετικά καλά! Από κιλά έχω βάλει 5 προς το παρόν, αλλά εγώ δεν μετράω όπως εσείς... Το λιγότερο που θα βάλω είναι 15 λόγω των διδύμων... Στην πρώτη μου εγκυμοσύνη έβαλα σύνολο 10,ημουν πολύ καλά μπορώ να πω... 

Να τα εκατοστηηησεις, χιλιοχρονη με ολα τα καλα του κοσμου, αγαπη, ευτυχια και παντα ευχαριστα σου ευχομαι! Ολα τα ονειρα σου να πραγματοποιηθουν!! Κ οπως λεει κ η μανα μου που δεν καταλαβαινει γρι αγγλικων η γλυκουλα, χάπι μπέμπε του γιούυυυυ! 

  • Ευχαριστώ 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

Κοριτσάκια μου τι κάνετε???? Δεν προλαβαίνω δυστυχώς να συμμετέχω όσο θα ήθελα στην παρεούλα, ο μικρός μονοπωλεί το ενδιαφέρον μου ειναι η αλήθεια..! Σήμερα έχω τα γενέθλια μου,έκλεισα τα 26...! μου έκαναν τούρτα έκπληξη οι δικοί μου, καλά μια τούρτα παγωτό άλλο πράγμα!χα χάχα!!! Εγώ γενικά αυτές τις μέρες μπορώ να πω ότι είμαι σχετικά καλά! Από κιλά έχω βάλει 5 προς το παρόν, αλλά εγώ δεν μετράω όπως εσείς... Το λιγότερο που θα βάλω είναι 15 λόγω των διδύμων... Στην πρώτη μου εγκυμοσύνη έβαλα σύνολο 10,ημουν πολύ καλά μπορώ να πω... 

Χρονια πολλα οτι επιθυμεις με το καλο να ερθουν τα μπουμπουκια σουυ κ εγωωω θελωωω τουρτα παγωτοοο..παντως εβαλες 5με 2μωρα και εμεις βαλαμε 5με ενα!!! Μπραβοοοοο:wub:

  • Ευχαριστώ 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, nanoula90 είπε:

Να τα εκατοστηηησεις, χιλιοχρονη με ολα τα καλα του κοσμου, αγαπη, ευτυχια και παντα ευχαριστα σου ευχομαι! Ολα τα ονειρα σου να πραγματοποιηθουν!! Κ οπως λεει κ η μανα μου που δεν καταλαβαινει γρι αγγλικων η γλυκουλα, χάπι μπέμειεπε του γιούυυυυ! 

Σ ευχαριστώ πάρα πολύ κορίτσι μου κι εσύ οοοοτι επιθυμείς!!!χάχαχαχα γλυκιά μανούλα!!! Αν δεν είχαμε κι αυτές τι θα κάναμε!!!! 

πρίν από 2 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Χρονια πολλα οτι επιθυμεις με το καλο να ερθουν τα μπουμπουκια σουυ κ εγωωω θελωωω τουρτα παγωτοοο..παντως εβαλες 5με 2μωρα και εμεις βαλαμε 5με ενα!!! Μπραβοοοοο:wub:

Σ ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!!! Κι εσύ με το καλό το μικρούλη σου!!! Κορίτσια οποία μένει Θεσσαλονίκη κερνάω τούρτα παγωτό χάχαχαχα!!!! Όσο για τα κιλά, αν κρίνω από την προηγούμενη φορά θα τα πάρω πάλι όλα μαζεμένα δεν την γλιτώνω!! !!! 

  • Μου αρέσει 2

zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 44 λεπτά , Ioio είπε:

Καλή μου, zamia, πόσο χαίρομαι που σε διαβάζω! Να σου ζήσει ο μεγάλος! Με το καλό και το μικρουλι! Πότε θα έρθει; Φιλιά!

Ioio μου!!με το καλο το νινάκι σου!!τη κάνει η μικρή σου πριγκίπισσα;είναι 3 τώρα;;

Σ'ευχαριστώ παρα πολύ!!τον περιμένουμε 30/12!!Ακόμη (κ ας κλωτσάει..)δεν έχω συνειδιτοποιήσει πως είμαι ξανα έγκυος...η αλήθεια είναι πως ο μικρός με ρουφάει κ δε μένει χρόνος για πολλά..Γενικά στη δεύτερη εγκυμοσύνη δεν έχεις πολύ χρόνο..γιατί τρέχεις σαν τον βέγγο:tongue:

Φιλιά!!!:wub:

 

πρίν από 24 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

Κοριτσάκια μου τι κάνετε???? Δεν προλαβαίνω δυστυχώς να συμμετέχω όσο θα ήθελα στην παρεούλα, ο μικρός μονοπωλεί το ενδιαφέρον μου ειναι η αλήθεια..! Σήμερα έχω τα γενέθλια μου,έκλεισα τα 26...! μου έκαναν τούρτα έκπληξη οι δικοί μου, καλά μια τούρτα παγωτό άλλο πράγμα!χα χάχα!!! Εγώ γενικά αυτές τις μέρες μπορώ να πω ότι είμαι σχετικά καλά! Από κιλά έχω βάλει 5 προς το παρόν, αλλά εγώ δεν μετράω όπως εσείς... Το λιγότερο που θα βάλω είναι 15 λόγω των διδύμων... Στην πρώτη μου εγκυμοσύνη έβαλα σύνολο 10,ημουν πολύ καλά μπορώ να πω... 

Χρόνια σου πολλά!Να τα εκατοστήσεις!!Παντα γερή!με το καλό να έρθουν τα μωράκια σου!Καλοφάγωτη η τούρτα!!χαχαχα:D:tongue:

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 7 λεπτά , zamia είπε:

Ioio μου!!με το καλο το νινάκι σου!!τη κάνει η μικρή σου πριγκίπισσα;είναι 3 τώρα;;

Σ'ευχαριστώ παρα πολύ!!τον περιμένουμε 30/12!!Ακόμη (κ ας κλωτσάει..)δεν έχω συνειδιτοποιήσει πως είμαι ξανα έγκυος...η αλήθεια είναι πως ο μικρός με ρουφάει κ δε μένει χρόνος για πολλά..Γενικά στη δεύτερη εγκυμοσύνη δεν έχεις πολύ χρόνο..γιατί τρέχεις σαν τον βέγγο:tongue:

Φιλιά!!!:wub:

 

Χρόνια σου πολλά!Να τα εκατοστήσεις!!Παντα γερή!με το καλό να έρθουν τα μωράκια σου!Καλοφάγωτη η τούρτα!!χαχαχα:D:tongue:

 

Σ ευχαριστώ πολύυυυυ κι εσύ οοοτι επιθυμείς!!! Ξέρω πως περνάς κι εγώ έχω ένα 3χρονο ταρζανακο στο σπίτι και είναι ακριβώς όπως τα περιέγραψες τα πράγματα!!!! Με το καλο να υποδεχτείς το δεύτερο μωράκι σου, να ναι γερό και ευλογημένο!!!! 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

On 9/8/2018 at 5:44 ΜΜ, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Σχεδον 400γρ....και απο υψος δυσκολευτηκε να την μετρησει ηταν κουλουριασμενη 25-27εκ καπου εκει!!! Ειδαμε προσωπακιιι 4D καλα ενα θα σας πω ΕΡΩΤΑΣ:wub:

Μπράβο με το καλό!!! Εγώ τον Σεπτέμβριο για β!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εύχομαι σε όλα τα κορίτσια με το καλό!!! Διαβάζω τώρα το πρωι τα νέα σας γιατί σε λίγο ξυπνάει κ εμένα ο μικρός μου κ γίνεται χαμός!!! Η αλήθεια είναι ότι αλλάζει η ζωή με το παιδι. Ένα σπίτι γεμάτο παιχνίδια ακαταστασία ... αυτή τη στιγμή ένα μιξερακι που έχω είναι στο χαλάκι με τα παιχνίδια του γιατί ο κύριος ήθελε χθες να βάζει μέσα τα αυτοκινητάκια του. Κ να το κρύψω τώρα μόλις ξυπνήσει θα το ζητάει!!! Κ εμένα είναι πολύ εκδηλωτικός ο μικρούλης συνέχεια μου λέει: μαμά παπαω δηλαδή σαγαπαω!!! Μας χαϊδεύει μας φιλάει!! Θα τα δείτε κ εσείς όλα αυτά οι πρωτομανουλες!! Κ πάλι σας εύχομαι όλα να πάνε καλά σε όλες σας!!

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, sun38 είπε:

Εύχομαι σε όλα τα κορίτσια με το καλό!!! Διαβάζω τώρα το πρωι τα νέα σας γιατί σε λίγο ξυπνάει κ εμένα ο μικρός μου κ γίνεται χαμός!!! Η αλήθεια είναι ότι αλλάζει η ζωή με το παιδι. Ένα σπίτι γεμάτο παιχνίδια ακαταστασία ... αυτή τη στιγμή ένα μιξερακι που έχω είναι στο χαλάκι με τα παιχνίδια του γιατί ο κύριος ήθελε χθες να βάζει μέσα τα αυτοκινητάκια του. Κ να το κρύψω τώρα μόλις ξυπνήσει θα το ζητάει!!! Κ εμένα είναι πολύ εκδηλωτικός ο μικρούλης συνέχεια μου λέει: μαμά παπαω δηλαδή σαγαπαω!!! Μας χαϊδεύει μας φιλάει!! Θα τα δείτε κ εσείς όλα αυτά οι πρωτομανουλες!! Κ πάλι σας εύχομαι όλα να πάνε καλά σε όλες σας!!

Καλημεεερα. Αχ μωρε ψυχουλα μου!!! Ερωτας ειναι! Κ γω ανυπομωνω να τα ζησω ολα αυτα κ να μου λεει κ μενα αυτα τα γλυκολογα:wub: Αλλα μετα οταν μεγαλωσει κ αρχισει τα ασε με ρε μανα παρατα με ρε μανα, θα γινω τουρμπο :evil: το βλεπω εγω το εργο

  • Χαχα 3

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...