Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 hours ago, DizzyツMommy said:

      Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

      Καλή επιτυχία !! Όλα δεξιά ! 

      13 hours ago, Angot said:

      κορίτσια να σας πω τα νέα μ! όπως ειπα είδα αίμα την κυριακή  (32+1)κλπ ήρθα στο μαιευτήριο , ειχα πολλές συντονισμένες  συσπάσεις  χωρίς το παραμικρό σύμπτωμα! το ραμα κρατάει αλλά επειδή έχει εμπεδωθεί ήδη το μωρο έσπρωχνε προς τα κάτω και με την πίεση το ζόρισε και μάτωσε! σκεφτείτε ο γιατρός έβαλε το δάχτυλο και έπιανε ράμμα και κεφάλι, αν δεν είχαμε θα ειχα γεννήσει! σήμερα εχω βάλει τον 2ο. όρο και έχουν ηρεμήσει οι συσπάσεις μ, το αιματακι είναι ελάχιστο καφέ σκουρο , πονάκια πάλι δεν εχω και εχω κάνει και αλλαγές 3 κορτιζονες ! θα μείνω να βάλω και αύριο έναν όρο και θα φύγω το απόγευμα! όπως φαίνεται ο γιατρός είπε ότι το γλιτωσαμε για την ώρα ! αλλά είναι κακό το γεγονός ότι δεν μ δίνει συμπτώματα , όποτε το παραμικρό του παραμικρού πρέπει να το ψάχνουμε πλεον!!  λογικά τις 33 θα τις περάσουμε και όσο πάει είπε ! αυτά .

      Όλα να πάνε καλα !!!! Είσαι δυνατη θα το καταφέρεις μέχρι τη βδομάδα που χρειάζεται !! 

      • Ευχή 1

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

πρίν από 23 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ολα τελεια η μπεμπουλα λοιπον και το ονομα υπεροχο.....θα σ βαλω αυριο στο πινακακι μας μετα την δικη μ β...ο Θεος να βαλει το χερι του να πανε ολα καλα!!! Για ολες μαςς:wub: οσο μπορεις να προσεχεις για τον πλακουντα!!!

Καλα αποτελεσματα μικρη μου!! Εγω εκλεισα για τις 27 του μηνα. Αργω ακομα.

  • Μου αρέσει 2

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 6 λεπτά , nanoula90 είπε:

Καλα αποτελεσματα μικρη μου!! Εγω εκλεισα για τις 27 του μηνα. Αργω ακομα.

Ευχαριστω κοριτσακι μου γλυκοο....περνανε οι μερες σαν νεροο ουτε που θα το καταλαβεις!!!:wub:


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, sun38 είπε:

Μάντη ήθελα να σε ρωτήσω όταν υπάρχει αιμορραγία είσαι στο νοσοκομείο για κάποια αγωγή; Παίρνεις στο σπίτι κάποια αγωγή; Εμένα μου δίνουν utrogestan 3 την ημέρα λόγω του πλακούντα. Επίσης προηγείται πόνος ή κ ξαφνικά χωρίς να υπάρχει αιτία;

Δοξα το Θεό δεν ειχα ποτε πολυ αιμα οποτε ειμαι σπιτι ξαπλα χωρις φαρμακα μονο ξεκούραση... πονακια εχω απο την αρχη γι αυτο και παίρνω μαγνήσιο... γενικα δεν κανω τιποτα μονο ξαπλα αν ξεφυγω λιγο και ξεκινήσω να κανω δουλειές οχι πολλες τοτε μερικες φορες εχω καφε


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια μουυυ τι κάνετε...!! Πως πανε οι κοιλιτσες σας?!!! Εγω τελος με τα πονακια,  γυρισα στη παλια καλη μου φορμα...! απλα σημερα πηγα στον γυναικολογο με τον αντρα μου για τον καθιερωμένο υπέροχο και με μαλωσε γιατι εχω παρει 8 κιλα....  Μαλλον επειδη ειχα χασει 5 με διατροφή και γυμναστική αλλα ξεκίνησα με 52 κιλα και είμαι 60 τωρα...!! Οσο για τα υπόλοιπα κορίτσια που τα ταλαιπωρεί λιγο παραπάνω η εγκυμοσυνη που διάβασα εδω,  μην αγχωνεστε,  ολα καλα θα πανε τα πράγματα για ολες μας και τον Δεκέμβρη θα εχουμε το πιο ωραιο χριστουγεννιατικο δωρο της ζωής  μας.... 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Katerinaki... 11 είπε:

Γεια σας κορίτσια μουυυ τι κάνετε...!! Πως πανε οι κοιλιτσες σας?!!! Εγω τελος με τα πονακια,  γυρισα στη παλια καλη μου φορμα...! απλα σημερα πηγα στον γυναικολογο με τον αντρα μου για τον καθιερωμένο υπέροχο και με μαλωσε γιατι εχω παρει 8 κιλα....  Μαλλον επειδη ειχα χασει 5 με διατροφή και γυμναστική αλλα ξεκίνησα με 52 κιλα και είμαι 60 τωρα...!! Οσο για τα υπόλοιπα κορίτσια που τα ταλαιπωρεί λιγο παραπάνω η εγκυμοσυνη που διάβασα εδω,  μην αγχωνεστε,  ολα καλα θα πανε τα πράγματα για ολες μας και τον Δεκέμβρη θα εχουμε το πιο ωραιο χριστουγεννιατικο δωρο της ζωής  μας.... 

Καλημερααα!! Ενταξει αδυνατουλα ησουν, δεν ξερω τι υψος εχεις, αλλα αν ησουν αδυνατουλα πριν ειναι πολυ φυσιολογικο να παρεις καποια παραπανω κιλακια.

Μην σε νοιαζει για τα κιλα. Εγω εχω παραιτηθει πλεον. Τα παιρνω τρωγοντας κυριως λαχανικα κ πρωτεινη, οποτε σηκωνω τα χερια ψηλα. <_< Κ οποτε παω στο γιατρο κ με βαζει να ζυγιστω, του λεω γιατρε γυριστε λιγο απ την αλλη χεχεχε και θα σας πω εγω τι δειχνει. Αλλα δεν πολυπειθεται:angry:  Παντως μου ειπε να μην αγχωνομαι για τα κιλα, εκεινος δεν αγχωνεται για μενα κ πως ακομα κ παραπανω να παρω δεν θα με μαλωσει. Και μου δωσε κ καραμελα φευγοντας. Χεχεχε

  • Μου αρέσει 2

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια! Κ εγώ με τα κιλά έχω χάσει τη μπάλα!!! Ενώ δεν τρωω πολύ η ζυγαριά έχει ξεφύγει. Έχω βάλει ήδη 7 κ εγώ. Δε ξέρω τι να κάνω. Δεν περπατάω κιολας!!! Μετά πια πρέπει να μην τρωω τίποτα. Τρωω το πρωι το μεσημέρι κ μετά προσπαθώ όσο πιο λιτά. Φρούτα γάλα κανένα αυγό βραστό με τυρί. Χθες μάλιστα από το μεσημέρι κ μετά είχα φούσκωμα κ μετά τις 11 το βράδυ ήθελα πια να φάω!!! Δεν ξέρω ίσως να μην είναι σωστό αυτό που κάνω. Κάπου διάβασα ότι θέλει ανα 3ωρο μικρά γεύματα....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , nanoula90 είπε:

Καλημερααα!! Ενταξει αδυνατουλα ησουν, δεν ξερω τι υψος εχεις, αλλα αν ησουν αδυνατουλα πριν ειναι πολυ φυσιολογικο να παρεις καποια παραπανω κιλακια.

Μην σε νοιαζει για τα κιλα. Εγω εχω παραιτηθει πλεον. Τα παιρνω τρωγοντας κυριως λαχανικα κ πρωτεινη, οποτε σηκωνω τα χερια ψηλα. <_< Κ οποτε παω στο γιατρο κ με βαζει να ζυγιστω, του λεω γιατρε γυριστε λιγο απ την αλλη χεχεχε και θα σας πω εγω τι δειχνει. Αλλα δεν πολυπειθεται:angry:  Παντως μου ειπε να μην αγχωνομαι για τα κιλα, εκεινος δεν αγχωνεται για μενα κ πως ακομα κ παραπανω να παρω δεν θα με μαλωσει. Και μου δωσε κ καραμελα φευγοντας. Χεχεχε

Χαχα αλήθεια?!!!! Ειμαι 1.67.... Εντάξει τι να κανουμε θα πάρουμε δεν γινεται..!! Στο θηλασμό λενς οτι τα χάνεις  πολύ ευκολα...!! 

πρίν από 10 λεπτά , sun38 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Κ εγώ με τα κιλά έχω χάσει τη μπάλα!!! Ενώ δεν τρωω πολύ η ζυγαριά έχει ξεφύγει. Έχω βάλει ήδη 7 κ εγώ. Δε ξέρω τι να κάνω. Δεν περπατάω κιολας!!! Μετά πια πρέπει να μην τρωω τίποτα. Τρωω το πρωι το μεσημέρι κ μετά προσπαθώ όσο πιο λιτά. Φρούτα γάλα κανένα αυγό βραστό με τυρί. Χθες μάλιστα από το μεσημέρι κ μετά είχα φούσκωμα κ μετά τις 11 το βράδυ ήθελα πια να φάω!!! Δεν ξέρω ίσως να μην είναι σωστό αυτό που κάνω. Κάπου διάβασα ότι θέλει ανα 3ωρο μικρά γεύματα....

Ναι κανονικά έτσι πρέπει κάθε 3 ωρες για να  μην βαραινεις και το στομαχι σου, εγω προσπαθώ οσο μπορω αλλα ολο και κατι θα κανω και θα ξεχαστω,  καπου θα παω η' θα κανω καμια δουλειά και θα χασω ενα γευμα.... 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Katerinaki... 11 είπε:

Χαχα αλήθεια?!!!! Ειμαι 1.67.... Εντάξει τι να κανουμε θα πάρουμε δεν γινεται..!! Στο θηλασμό λενς οτι τα χάνεις  πολύ ευκολα...!! 

Ναι κανονικά έτσι πρέπει κάθε 3 ωρες για να  μην βαραινεις και το στομαχι σου, εγω προσπαθώ οσο μπορω αλλα ολο και κατι θα κανω και θα ξεχαστω,  καπου θα παω η' θα κανω καμια δουλειά και θα χασω ενα γευμα.... 

Με 1.67 υψος κ 52 κιλακια, ειναι λογικο να παρεις παραπανω επειδη εισαι αδυνατουλα. Οσο πιο αδυνατη εισαι τοσο περισσοτερο εχει αναγκη ο οργανισμος να παρει. Οπότε κινεισαι σε νορμαλ πλαισια. Εγω εχω παρει 4-5 κιλα με 1.70 υψος και ξεκινησα 60 κιλα. Ημουν δηλαδη φυσιολογικη οχι αδυνατη, αλλα ηθελα ιδανικα να παρω 3 κιλα μεχρι κ τον 6ο μηνα, ωστε μεχρι το τελος να βαλω γυρω στα 10 συνολο.

Στο μυαλο μου το χα στησει πολυ ωραια, στην πραξη εχω ενα θεμα, χεχε.

πρίν από 28 λεπτά , sun38 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Κ εγώ με τα κιλά έχω χάσει τη μπάλα!!! Ενώ δεν τρωω πολύ η ζυγαριά έχει ξεφύγει. Έχω βάλει ήδη 7 κ εγώ. Δε ξέρω τι να κάνω. Δεν περπατάω κιολας!!! Μετά πια πρέπει να μην τρωω τίποτα. Τρωω το πρωι το μεσημέρι κ μετά προσπαθώ όσο πιο λιτά. Φρούτα γάλα κανένα αυγό βραστό με τυρί. Χθες μάλιστα από το μεσημέρι κ μετά είχα φούσκωμα κ μετά τις 11 το βράδυ ήθελα πια να φάω!!! Δεν ξέρω ίσως να μην είναι σωστό αυτό που κάνω. Κάπου διάβασα ότι θέλει ανα 3ωρο μικρά γεύματα....

Κ γω ετσι. Το πρωι ή γαλα με δημητριακα ολικης αλεσης, ή ασπραδι αυγου βραστο, με μια φετα ψωμι ολικης αλεσης και φυσικο πορτοκαλι, δεκατιανο ενα φρουτο, μεσημεριανο συνηθως λαχανικα βραστα με συνοδευτικο καποιες φορες ψαρι ή λιγο κοτοπουλο, απογευματινο ενα τοστ ή γιαουρτι. Βραδινο δεν τρωω γιατι οποτε τρωω την επομενη ειμαι πρησμενη ολη μερα. Και παρολα αυτα η ζυγαρια ανεβαινει συνεχως. 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

On 7/8/2018 at 1:52 ΜΜ, sun38 είπε:

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας κορίτσια. Κ εγώ εύχομαι σε εσάς τέλειο μήνες εγκυμοσύνες κ με το καλό. Δεν έχω κάνει ακόμη β επιπέδου. Είμαι 17,5 εβδομάδων. Εμένα μου έχουν πει ότι ο πλακουντας δεν είναι απλά χαμηλός , αλλά επιπωματικος δηλ καλύπτει τον τράχηλο, από τη μια άκρη έως την άλλη. Προσέχω όσο μπορώ αλλά είναι δύσκολο με ένα μικρό παιδάκι στο σπίτι. Δεν μπορώ να είμαι ξάπλα συνέχεια.

Καλημέρα!να σου ζήσει το παιδάκι σου κ με το καλό να έρθει κ το αδερφάκι του χωρίς να σε ταλαιπωρήσει!!μην ανησυχείς, εγώ δεν έχω ακούσει πως είναι συχνές οι αποβολές στο τρίτο τρίμηνο, ίσα ίσα... Όλα καλά θα πάνε, θα τα καταφέρεις να προσέχεις με την κούραση, σίγουρα με μικρό παιδί στο σπίτι είναι πολύ δύσκολο, αλλά να είσαι αισιόδοξη!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 44 λεπτά , Ασία είπε:

Καλημέρα!να σου ζήσει το παιδάκι σου κ με το καλό να έρθει κ το αδερφάκι του χωρίς να σε ταλαιπωρήσει!!μην ανησυχείς, εγώ δεν έχω ακούσει πως είναι συχνές οι αποβολές στο τρίτο τρίμηνο, ίσα ίσα... Όλα καλά θα πάνε, θα τα καταφέρεις να προσέχεις με την κούραση, σίγουρα με μικρό παιδί στο σπίτι είναι πολύ δύσκολο, αλλά να είσαι αισιόδοξη!

Σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια!! Να είσαι καλά! Σου εύχομαι κ σε εσένα μια καλή κ τελειομηνη εγκυμοσύνη. Αν έχεις ήδη παιδάκι να το χαίρεσαι!

πρίν από 55 λεπτά , nanoula90 είπε:

Με 1.67 υψος κ 52 κιλακια, ειναι λογικο να παρεις παραπανω επειδη εισαι αδυνατουλα. Οσο πιο αδυνατη εισαι τοσο περισσοτερο εχει αναγκη ο οργανισμος να παρει. Οπότε κινεισαι σε νορμαλ πλαισια. Εγω εχω παρει 4-5 κιλα με 1.70 υψος και ξεκινησα 60 κιλα. Ημουν δηλαδη φυσιολογικη οχι αδυνατη, αλλα ηθελα ιδανικα να παρω 3 κιλα μεχρι κ τον 6ο μηνα, ωστε μεχρι το τελος να βαλω γυρω στα 10 συνολο.

Στο μυαλο μου το χα στησει πολυ ωραια, στην πραξη εχω ενα θεμα, χεχε.

Κ γω ετσι. Το πρωι ή γαλα με δημητριακα ολικης αλεσης, ή ασπραδι αυγου βραστο, με μια φετα ψωμι ολικης αλεσης και φυσικο πορτοκαλι, δεκατιανο ενα φρουτο, μεσημεριανο συνηθως λαχανικα βραστα με συνοδευτικο καποιες φορες ψαρι ή λιγο κοτοπουλο, απογευματινο ενα τοστ ή γιαουρτι. Βραδινο δεν τρωω γιατι οποτε τρωω την επομενη ειμαι πρησμενη ολη μερα. Και παρολα αυτα η ζυγαρια ανεβαινει συνεχως. 

Δηλαδή ζυμαρικά ή πατάτες ή όσπρια τα αποφεύγεις εντελώς λόγω θερμίδων;; Εγώ λόγω του μικρού θα κάνω κ μακαρονια με κιμά που τα τρωει, ή κοτοπουλο με πατάτες ή ρύζι ή κάποιο λαδερά!!! Ίσως γι αυτό βέβαια μπαίνουν τα κιλά τόσο εύκολα. Αλλά δεν μπορώ να μαγειρεύω ξεχωριστά για εμένα δυστυχώς. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 31 λεπτά , sun38 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια!! Να είσαι καλά! Σου εύχομαι κ σε εσένα μια καλή κ τελειομηνη εγκυμοσύνη. Αν έχεις ήδη παιδάκι να το χαίρεσαι!

Δηλαδή ζυμαρικά ή πατάτες ή όσπρια τα αποφεύγεις εντελώς λόγω θερμίδων;; Εγώ λόγω του μικρού θα κάνω κ μακαρονια με κιμά που τα τρωει, ή κοτοπουλο με πατάτες ή ρύζι ή κάποιο λαδερά!!! Ίσως γι αυτό βέβαια μπαίνουν τα κιλά τόσο εύκολα. Αλλά δεν μπορώ να μαγειρεύω ξεχωριστά για εμένα δυστυχώς. 

Οχι. Τρωω κ απο αυτα. Μια φορα τη βδομαδα σιγουρα οσπρια και λαδερα κ μια φορα ή ζυμαρικα ολικης η καστανο ρυζι ή πατατες. Εννοειται πως πρεπει απ ολα να τρωμε. Εμενα μου χε πει ο γιατρος αν θελω να προσεχω απλα να αποφευγω τα λευκα άλευρα (π.χ λευκο ψωμι, λευκα ζυμαρικα, λευκο ρυζι) κ να τα αντικαταστησω ολα με ολικης. Οποτε αυτο εκανα. Αλλα κ παλι δεν μπορω να διατηρηθω στα κιλα μου. Σιγουρα θα παρουμε εννοειται για το μωρακι μας, απλα δεν μπορω πια να το ελεγχω ενω κανω ισορροπημενη διατροφη. Αλλα δεν πειραζει επειδη γενναμε δεκεμβρη με το καλο, οποτε μεχρι το επομενο καλοκαιρι θα ξαναμαστε μανεκεν χεχεχε

  • Μου αρέσει 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, nanoula90 είπε:

Οχι. Τρωω κ απο αυτα. Μια φορα τη βδομαδα σιγουρα οσπρια και λαδερα κ μια φορα ή ζυμαρικα ολικης η καστανο ρυζι ή πατατες. Εννοειται πως πρεπει απ ολα να τρωμε. Εμενα μου χε πει ο γιατρος αν θελω να προσεχω απλα να αποφευγω τα λευκα άλευρα (π.χ λευκο ψωμι, λευκα ζυμαρικα, λευκο ρυζι) κ να τα αντικαταστησω ολα με ολικης. Οποτε αυτο εκανα. Αλλα κ παλι δεν μπορω να διατηρηθω στα κιλα μου. Σιγουρα θα παρουμε εννοειται για το μωρακι μας, απλα δεν μπορω πια να το ελεγχω ενω κανω ισορροπημενη διατροφη. Αλλα δεν πειραζει επειδη γενναμε δεκεμβρη με το καλο, οποτε μεχρι το επομενο καλοκαιρι θα ξαναμαστε μανεκεν χεχεχε

Χχαχαχαχαχαχα έτσι...!!!!! Προλαβαινουμε να γίνουμε κορμαρες χαχα..!! 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα γλυκα μ κοριτσακια τι κανετε;;;;

Ολα καλα η β' η μπεμπαρα μας μια χαρουλα επινε αμνιακο το κοριτσι μου... μοιαζει στον μπαμπα της την ειδαμε 4D...οχι π θα μοιαζε εμενα!!! Καλα αποτελεσματα στις υπολοιπες!!:wub:

  • Μου αρέσει 4

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 44 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Καλησπερα γλυκα μ κοριτσακια τι κανετε;;;;

Ολα καλα η β' η μπεμπαρα μας μια χαρουλα επινε αμνιακο το κοριτσι μου... μοιαζει στον μπαμπα της την ειδαμε 4D...οχι π θα μοιαζε εμενα!!! Καλα αποτελεσματα στις υπολοιπες!!:wub:

Μπραβο κορίτσι μου... !

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΟΥ ΤΑ ΜΠΕΜΠΕΚΙΑ ΜΑΣΣ!!!

@Σεβη93            ΠΗΤ 5/12

@Ioio                  ΠΗΤ 10/12

@EHappy;-)         ΠΗΤ 11/12

@Έλσα1978        ΠΗΤ 14/12

@loyloy               ΠΗΤ 15/12 ΑΓΟΡΑΚΙ

@Sweetalecia     ΠΗΤ 15/12 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

@Koukis              ΠΗΤ 15/12

@Irini123            ΠΗΤ 18-21/12?

@Katerinaki... 11    ΠΗΤ 19/12 ΑΓΟΡΑΚΙ

@Eleutheria2012    ΠΗΤ 21/12 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

@Cath3rine           ΠΗΤ 23/12

@ΒαλεντιναΧρηστος   ΠΗΤ 24/12 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

@Eleni92               ΠΗΤ 25/12

@Anastasia_parisΠΗΤ 26/12 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΑΓΟΡΑΚΙ

@noni90             ΠΗΤ 28/12 

@mitsaki90        ΠΗΤ 28/12

@nanoula90       ΠΗΤ 30/12

@dimitra86        ΠΗΤ 30/12

@Μαρία Βαρωτσου ΠΗΤ 31/12?

ΜΠΗΚΑΝ ΒΑΣΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΥΣ!:wub:

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...