Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , linaa είπε:

      Οι εξετάσεις για την θρομβοφιλια δεν αλλάζουν αν είχες κάνει πριν δύο χρόνια δεν έχει θρομβολια . Είναι γονιδιακές εξετάσεις Κ είναι στάνταρ από τότε που γεννήθηκες 

      Συμφωνώ! @η ζωή είναι όμορφη οι εξετάσεις θρομβοφιλιας δεν αλλάζουν. Ρώτησε γιατρό αλλά είμαι σίγουρη. @Angot εύχομαι ότι καλύτερο!!!! 🙏

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

Just now, nanoula90 είπε:

7μιση ειναι ξημερωματα?? Ρε βαλεντινα αστειευεσαι μαλλον χαχαχαχαχα. Δεν θες να σου πω τι ωρα ξυπναμε εμεις μαλλον 

Καλο μηνα!!

Οχι το 3μιση εννοουσα χαχαχχαχαααααα!!!!! 

Εννοω οτι απο εκει π δεν ξυπνουσε βραδυ χθες ξυπνησε 3μιση

  • Χαχα 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Οχι το 3μιση εννοουσα χαχαχχαχαααααα!!!!! 

Εννοω οτι απο εκει π δεν ξυπνουσε βραδυ χθες ξυπνησε 3μιση

Αααααα, χαχαχαχαχα. Οτι να ναι καταλαβα, ειναι απο την καλοπεραση χαχαχαχα. Ενταξει αφου μετα ξανακοιμηθηκε παλι καλα !! Κατα τ αλλα πως ειστε? Το παγωτο πως βγηκεεε? Μου χει κατσει να φτιαξω κ γω κατι σαν γρανιτες για τις λιγουρες

  • Χαχα 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, nanoula90 είπε:

Αααααα, χαχαχαχαχα. Οτι να ναι καταλαβα, ειναι απο την καλοπεραση χαχαχαχα. Ενταξει αφου μετα ξανακοιμηθηκε παλι καλα !! Κατα τ αλλα πως ειστε? Το παγωτο πως βγηκεεε? Μου χει κατσει να φτιαξω κ γω κατι σαν γρανιτες για τις λιγουρες

Χαχαχαχαχα ειπαμε ειναι τζαναπετης ο δικος σου!!!! Κολαση βγηκε το παγωτο ασε ασε!!!! Ειναι κ γλυκατζης ο αντρας μου το ταραξε! Ελιωσε και το ορεο μεσα κ εγινεε!!!! Κατα τα αλλα ειμαστε καλα ευτυχως ναι ξανακοιμηθηκε 4η ωρα....κ τωρα κοιμαται παλι την πηρε ο υπνος μονη της 10κ20 οπως κανει τα πρωινα εδω κ 3μερες! 

Εγω σας ειπα ξεκινησα γυμναστικη απο την δευτερα 3φορες την ημερα ενα μισαωρακι κανω 100κοιλιακους 60ανοιγματα και διαφορα άλλα καθε φορα!!!! Καλα παει τις 2πρωτες μερες ημουνα πιασμενη βλεπετε με την γυμναστικη ειμασταν ολιγο μαλωμενες απο το γυμνασιο ειχα να κανω τις φορες π εκανα δηλαδη γτ συνηθως ελεγα οτι εχω περιοδο για να μην κανω χαχα καταλαβαινεις!!!!

Ωραιες οι γρανιτες αλλα δεν ξερω πως γινονται!!!!

  • Χαχα 2

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Χαχαχαχαχα ειπαμε ειναι τζαναπετης ο δικος σου!!!! Κολαση βγηκε το παγωτο ασε ασε!!!! Ειναι κ γλυκατζης ο αντρας μου το ταραξε! Ελιωσε και το ορεο μεσα κ εγινεε!!!! Κατα τα αλλα ειμαστε καλα ευτυχως ναι ξανακοιμηθηκε 4η ωρα....κ τωρα κοιμαται παλι την πηρε ο υπνος μονη της 10κ20 οπως κανει τα πρωινα εδω κ 3μερες! 

Εγω σας ειπα ξεκινησα γυμναστικη απο την δευτερα 3φορες την ημερα ενα μισαωρακι κανω 100κοιλιακους 60ανοιγματα και διαφορα άλλα καθε φορα!!!! Καλα παει τις 2πρωτες μερες ημουνα πιασμενη βλεπετε με την γυμναστικη ειμασταν ολιγο μαλωμενες απο το γυμνασιο ειχα να κανω τις φορες π εκανα δηλαδη γτ συνηθως ελεγα οτι εχω περιοδο για να μην κανω χαχα καταλαβαινεις!!!!

Ωραιες οι γρανιτες αλλα δεν ξερω πως γινονται!!!!

Καλε κανε την μικρη για βαρακι! Ξερεις τι κοιλιακους θα κανεις αμεσως?? Εγω τον κραταω και κανω βαθια καθισματα και μετα τον κανω βαρακι για τα μπρατσα χαχαχα. Αν κ παραειναι βαρυς και δεν μπορω να κανω ουτε 5 επαναληψεις

  • Χαχα 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, nanoula90 είπε:

Καλε κανε την μικρη για βαρακι! Ξερεις τι κοιλιακους θα κανεις αμεσως?? Εγω τον κραταω και κανω βαθια καθισματα και μετα τον κανω βαρακι για τα μπρατσα χαχαχα. Αν κ παραειναι βαρυς και δεν μπορω να κανω ουτε 5 επαναληψεις

Χαχαχα το κανω κ αυτο η μικρη γελαει το βρισκει αστειο αστα βαρυναν τα μωρα μας ζωη να χουν!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

9 ώρες πρίν, Dimitra K είπε:

Δε μπορω να κοιμηθω κοριτσια απ την αγωνια γενναει η αδερφη μου!!!Εφυγε πριν λιγο για Αθηνα την πιασαν πονοι πωωωω εχω πολυ ανχος την ειδα κ αυτη φοβισμενη πιο πολυ που αφηνει τη κορη της πισω παρα για τη γεννα!

Με το καλό αγάπη να υποδεχτητε το μπεμπακι!!νομιζω ολες οι μανουλες στο δεύτερο τα ίδια θα σκεφτόμαστε είναι λογικό.

2 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Καλημερα κοριτσια αχ η κακουργα με πεθανε το βραδυ δεν κοιμηθηκε το απογευμα το 40λεπτο π κανει παντα κ ετσι ηθελε να κοιμηθει νωριτερα απο καθε βραδυ σκεφτειτε κοιμαται στα κανονικα της απο 22:30-23:30 εεε εχθες ηθελε να κοιμηθει απο τις 21:20 την κοιμηζω π λετε και καθε 20λεπτα μεχρι τις 23:20ξυπνουσε κ την ξανακοιμηζα....ωσπου κοιμηθηκε επιτελους κ ξυπνησε 3μιση εγω συγκοπη δεν ηθελε να φαει απλα ξυπνησε της δινω 30μλ κ την κοιμηζω σηκωθηκε 7μιση κ τωρα βλεπουμε nickelodeon! Ειχα πολυυυυυ καιρο να ξυπνησει ξημερωματα.....

Με το καλο το νεο μελος! Το αγχος λογικο κ δικαιολογημενο για αρκετα θεματα! Γενναει σε 2εβδομαδες η γυναικα του διδυμου αδερφου του αντρα μ κ ανυπομονουμε!

Βαλεντινα είδες ρε συ αν βγουν λίγο από το πρόγραμμα πως αποδιοργανωνονται αμέσως ρε παιδί μου..τουλάχιστον είναι βολική γενικά και δεν σε ταλαιπωρεί!

Just now, nanoula90 είπε:

Καλε κανε την μικρη για βαρακι! Ξερεις τι κοιλιακους θα κανεις αμεσως?? Εγω τον κραταω και κανω βαθια καθισματα και μετα τον κανω βαρακι για τα μπρατσα χαχαχα. Αν κ παραειναι βαρυς και δεν μπορω να κανω ουτε 5 επαναληψεις

:grin:

Link to comment
Share on other sites

Just now, Perple18 είπε:

Με το καλό αγάπη να υποδεχτητε το μπεμπακι!!νομιζω ολες οι μανουλες στο δεύτερο τα ίδια θα σκεφτόμαστε είναι λογικό.

Βαλεντινα είδες ρε συ αν βγουν λίγο από το πρόγραμμα πως αποδιοργανωνονται αμέσως ρε παιδί μου..τουλάχιστον είναι βολική γενικά και δεν σε ταλαιπωρεί!

:grin:

Ναι ναι ευτυχως ειναι βολικο παιδι!!! Εσεις τι κανετε;;;


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ναι ναι ευτυχως ειναι βολικο παιδι!!! Εσεις τι κανετε;;;

Εμείς καλά ήμαστε,βέβαια δύο μέρες τώρα στο βραδινό γαλα μου κάνει εμετό και εχθές αρκετό κιόλας,δεν ξέρω τι μπορεί να την πείραξε θα δείξει σήμερα.εβγαλε και κάτι σαν έκζεμα στο μπράτσο και στην πλάτη και έχω φοβηθεί επειδή είχα έρπη αλλά μου είπε η παιδίατρος ότι αποκλείεται και ότι μάλλον είναι ατοπική,θα πάω από βδομάδα για τον αφαλό σε άλλο γιατρό όποτε θα του πω και για αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Perple18 είπε:

Εμείς καλά ήμαστε,βέβαια δύο μέρες τώρα στο βραδινό γαλα μου κάνει εμετό και εχθές αρκετό κιόλας,δεν ξέρω τι μπορεί να την πείραξε θα δείξει σήμερα.εβγαλε και κάτι σαν έκζεμα στο μπράτσο και στην πλάτη και έχω φοβηθεί επειδή είχα έρπη αλλά μου είπε η παιδίατρος ότι αποκλείεται και ότι μάλλον είναι ατοπική,θα πάω από βδομάδα για τον αφαλό σε άλλο γιατρό όποτε θα του πω και για αυτό.

Για τον εμετο νομιζω πως τυχαιο θα ηταν γτ δεν κανει κ μεσα στην ημερα κ μονο βραδυ;;; εκζεμα τι εννοεις σπυρακια;;;; στερεες ξεκινησατε μηπως καποια αλλεργια σε καποιο τροφιμο;;;


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Χαχαχαχαχα ειπαμε ειναι τζαναπετης ο δικος σου!!!! Κολαση βγηκε το παγωτο ασε ασε!!!! Ειναι κ γλυκατζης ο αντρας μου το ταραξε! Ελιωσε και το ορεο μεσα κ εγινεε!!!! Κατα τα αλλα ειμαστε καλα ευτυχως ναι ξανακοιμηθηκε 4η ωρα....κ τωρα κοιμαται παλι την πηρε ο υπνος μονη της 10κ20 οπως κανει τα πρωινα εδω κ 3μερες! 

Εγω σας ειπα ξεκινησα γυμναστικη απο την δευτερα 3φορες την ημερα ενα μισαωρακι κανω 100κοιλιακους 60ανοιγματα και διαφορα άλλα καθε φορα!!!! Καλα παει τις 2πρωτες μερες ημουνα πιασμενη βλεπετε με την γυμναστικη ειμασταν ολιγο μαλωμενες απο το γυμνασιο ειχα να κανω τις φορες π εκανα δηλαδη γτ συνηθως ελεγα οτι εχω περιοδο για να μην κανω χαχα καταλαβαινεις!!!!

Ωραιες οι γρανιτες αλλα δεν ξερω πως γινονται!!!!

Ααα μπράβο βρε Βαλεντινα!!! Και για το παγωτό και για την γυμναστική.. Κι εγώ όλο λέω να ξεκινήσω γυμναστική αλλά δεν έχω ξεκινήσει ακόμη.. Ελπίζω να ξεκινήσω πριν πάω στην δουλειά που σίγουρα τότε δεν θα προλαβαίνω με τίποτα.. :rolleyes:

Το σκατουλι μου εμένα από τότε που έχω βάλλει την μπανάνα δεν θέλει την φρουτοκρεμα ούτε να την δει. Κάνει φράγμα το στόμα του. Θα τον φάω δεν υπάρχει. Και δεν ξέρω τι τρόπο να του βρω ώστε να φάει έστω δύο μπουκιές. Την πρώτη φορά του λέω κάνε ααα κ κάνει το αγαθό μου και του έβαλα μέσα το κουτάλι, ε το έκανα 2-3 φορές. Την επόμενη ημέρα όμως ούτε αα έκανε ούτε ουυ. Όλη την ώρα είχε επιδεικτικά κλειστό το στόμα κι έκανε μμμ... 

  • Χαχα 2

aQhvp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Anneliz είπε:

Ααα μπράβο βρε Βαλεντινα!!! Και για το παγωτό και για την γυμναστική.. Κι εγώ όλο λέω να ξεκινήσω γυμναστική αλλά δεν έχω ξεκινήσει ακόμη.. Ελπίζω να ξεκινήσω πριν πάω στην δουλειά που σίγουρα τότε δεν θα προλαβαίνω με τίποτα.. :rolleyes:

Το σκατουλι μου εμένα από τότε που έχω βάλλει την μπανάνα δεν θέλει την φρουτοκρεμα ούτε να την δει. Κάνει φράγμα το στόμα του. Θα τον φάω δεν υπάρχει. Και δεν ξέρω τι τρόπο να του βρω ώστε να φάει έστω δύο μπουκιές. Την πρώτη φορά του λέω κάνε ααα κ κάνει το αγαθό μου και του έβαλα μέσα το κουτάλι, ε το έκανα 2-3 φορές. Την επόμενη ημέρα όμως ούτε αα έκανε ούτε ουυ. Όλη την ώρα είχε επιδεικτικά κλειστό το στόμα κι έκανε μμμ... 

Χαχαχχαχαχαχα τι νομιζεις τα ξεγελας....ειναιιιιιι αυτααααααα αχχχχχ!!!!! Να ξεκινησεις ειναι ωραιαα!!!! Εε μηπως να του σπασεις 2μπισκοτακια μιραντα π ειναι για μωρα μηπως τ αρεσει;;;; αλλιως μην του δινεις μπανανα δωσε κατι αλλο δεν πηραζει!!!!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Για τον εμετο νομιζω πως τυχαιο θα ηταν γτ δεν κανει κ μεσα στην ημερα κ μονο βραδυ;;; εκζεμα τι εννοεις σπυρακια;;;; στερεες ξεκινησατε μηπως καποια αλλεργια σε καποιο τροφιμο;;;

Όχι δεν κάνει μέσα στην ημέρα,ούτε γουλιά.ναι έχουμε ξεκινήσει φρούτο 2 βδομάδες.κρατησα την μπανάνα πολλές μέρες για να δω για αλλεργία δεν έκανε κάτι και από προχθές άρχισα να βάζω και κεράσι το έκοψα σήμερα να δω μήπως ήταν αυτό.. Όχι δεν είναι σπυράκια,είναι κάτι σαν αυτρα χωρίς να έχει πύον σαν να έχει ξεραθεί το δέρμα 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Perple18 είπε:

Όχι δεν κάνει μέσα στην ημέρα,ούτε γουλιά.ναι έχουμε ξεκινήσει φρούτο 2 βδομάδες.κρατησα την μπανάνα πολλές μέρες για να δω για αλλεργία δεν έκανε κάτι και από προχθές άρχισα να βάζω και κεράσι το έκοψα σήμερα να δω μήπως ήταν αυτό.. Όχι δεν είναι σπυράκια,είναι κάτι σαν αυτρα χωρίς να έχει πύον σαν να έχει ξεραθεί το δέρμα 

Μπορει απ'το κερασι να ηταν! Αφου θα το δει παιδιατρος θα σ πει αυτος ξερει καλυτερα!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Χαχαχχαχαχαχα τι νομιζεις τα ξεγελας....ειναιιιιιι αυτααααααα αχχχχχ!!!!! Να ξεκινησεις ειναι ωραιαα!!!! Εε μηπως να του σπασεις 2μπισκοτακια μιραντα π ειναι για μωρα μηπως τ αρεσει;;;; αλλιως μην του δινεις μπανανα δωσε κατι αλλο δεν πηραζει!!!!

Μμμ κάτι πρέπει να κάνω. Εγώ θεωρησα πως με την μπανάνα θα γλυκάνει αλλά τώρα που το ξανασκεφτομαι τα φρούτα ήταν λίγο αγουρα.. Οπότε ίσως αυτό φταίει... Θα δω αν θα συνεχιστει.. 


aQhvp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anneliz είπε:

Μμμ κάτι πρέπει να κάνω. Εγώ θεωρησα πως με την μπανάνα θα γλυκάνει αλλά τώρα που το ξανασκεφτομαι τα φρούτα ήταν λίγο αγουρα.. Οπότε ίσως αυτό φταίει... Θα δω αν θα συνεχιστει.. 

Εγω σημερα της εδωσα βερυκοκο δεν τρελαθηκε ξινισε λιγο η φρουτοκρεμα δεν θα της ξαναδωσω μεχρι να βγουν πιο γλυκα φρουτα....αυριο ξεκιναμε κοτοπουλακι!!! Εγω της βαζω οτι πιο ωριμο κ μηλα προτειμω τα μπανανομηλα π ειναι πιο γλυκα!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...