Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

Just now, Anastasia_paris είπε:

Ωραίο το αερόστατο το έχω ξαναδεί... Εγώ είδα ωραία αλλά είναι πολύ σούπα ρε παιδί μου, στέμμα King Queen, μουστάκι κορδελα, ονειροπαγιδες... Είδα ένα που μου άρεσε σε προσκλητήριο, μια βέσπα να οδηγάει το αγοράκι και από πίσω το κοριτσάκι, αλλά και πάλι νομίζω παίζει πολύ η βέσπα, θέλω κάτι διαφορετικό! 

Εγώ βέσπα ουσιαστικά συμφωνήσαμε με την κουμπαρα που της άρεσε.. Θα διάλεγα θέμα λεμονακι.. Είχα δει έναν στολισμό κ είχα ξετρελαθεί... Κ μετά θα διάλεγα αστεράκια με συννεφάκια κλπ... 

 

πρίν από 29 λεπτά , sunshine83 είπε:

Καλημέρα κι από εμένα! Είμαι η πιο πρωινή σήμερα!Ακόμη και το ζουζούνι μου κοιμάται ακόμη.

@Anneliz @Cath3rineΚι εμείς μαζί με τους νονούς πήγαμε και τα διαλέξαμε όλα.Εννοείται ότι αν θέλαν κάτι διαφορετικό θα τους άφηνα να πάρουν ό,τι θέλουν, αλλά ευτυχώς θέλαν να πάμε μαζί.Επίσης και για ένα κοριτσάκι που βαπτίζουμε τέλος Ιουλίου, πάλι μαζί με τους γονείς πήγαμε και τα διάλεξε όλα η μαμά γιατί αν και καλή φίλη, είναι λίγο ιδιότροπη. Είδα κι έπαθα να την πείσω να πάμε σε ένα μαγαζί με πιο οικονομικές τιμές γιατί ήθελε να πάμε στην  Ερμού. Από εκεί πήραμε και για το δικό μας παιδί και έχει πολύ ωραία σχέδια. 

Εμείς θέμα βάπτισης θα έχουμε τα ζώα της ζούγκλας.Υπάρχουν πολλά όμως και πιο πρωτότυπα.Εγώ διάλεξα αυτό γιατί μπορώ να βρω εύκολα μπαλόνια, διακοσμητικά μπομπονιέρες σε αυτό το θέμα.Αν το ήξερα νωρίτερα, θα είχαμε θέμα τις εκλογές!!:DΕπίσης αποφασίσαμε να μην αλλάξουμε την  ημερομηνία και όποιος έρθει.

Φυσικα κ οικονομικά... Εγώ πάντα τα πιο οικονομικά γτ το μόνο που θα μείνει ειναιτα ρούχα κ τα παπούτσια κ πίστεψε με παντού τα ίδια έχουν... Πήγα κ είδα τα ίδια παντου.. Κ έλεγα την κουμπαρα μ τα πιο οικονομικά!! Βγάζαμε συνεννόηση... Φυσικά εγώ είχα βρει πακέτο με 250€ολα μέσα.. Αλλά αυτή ήθελε εκείνο το μαγαζί κ πλήρωσε παραπάνω.. 

Αλλά θα ξαναπώ. Παντού τα ίδια!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, nanoula90 είπε:

Αχαχαχαχαχα καλημερα!

Ρε συ ωραια ιδεα αυτο με τα μουστακια κλπ. Ειναι κ στη μοδα αυτου του τυπου τα σχεδια. Η βεσπα αν και παιζει πολυ, εμενα μ αρεσει. Εξαλλου με διδυμακια σιγουρα θα ναι διαφορετικα καποια πραγματα.

Εγω παντως μολις αλλαξα γνωμη. Για θεμα θα ειχα κουραδουλες σορρυ κιολας. Κοριτσια για πρωτη φορα ενιωσα οπως στη διαφημιση του τζαμπο που λεει αυτη εγω αυτο δεν το πλενω. Δεν φανταζεστε τι εγινε κ ουτε θελετε

Χαχαχαχα ωχ κάτι μπορώ να φανταστώ...


aQhvp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, nanoula90 είπε:

Καλημερα κοριτσια!!! 

Εγω επειδη θα κανω γαμοβαφτιση μαλλον δεν θα χω θεμα. Κ ζηλευω λιγο. Του δικου μου θα βαζα θεμα αεροστατο πιθανοτατα ή κανα ζωακι. 

Καλημερα και απο μενα κοριτσια...Νανουλα και εγω γαμοβαφτιση θα κανω και θα της κανω θεμα πριγκιπισσα ειπα.. δηλαδη ο στολισμος και οι παιδικες μπομπονιερες θα ειναι με βαση αυτο... οι μπομπονιερες για τους μεγαλους θα ειναι απλες γαμου!!! Το προσκλητηριο απλο δεν θα εχει να κανει με το θεμα...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katerina-90 είπε:

Καλημερα και απο μενα κοριτσια...Νανουλα και εγω γαμοβαφτιση θα κανω και θα της κανω θεμα πριγκιπισσα ειπα.. δηλαδη ο στολισμος και οι παιδικες μπομπονιερες θα ειναι με βαση αυτο... οι μπομπονιερες για τους μεγαλους θα ειναι απλες γαμου!!! Το προσκλητηριο απλο δεν θα εχει να κανει με το θεμα...

Ααα θα εχεις δυο μπομπονιερες ξεχωριστες?? Νομιζα οτι σε γαμοβαφτισεις εχουμε μια κοινη. Αλλα δεν το ξερω κ σιγουρα. Ετσι το φανταζομουν μονη μου


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, nanoula90 είπε:

Ααα θα εχεις δυο μπομπονιερες ξεχωριστες?? Νομιζα οτι σε γαμοβαφτισεις εχουμε μια κοινη. Αλλα δεν το ξερω κ σιγουρα. Ετσι το φανταζομουν μονη μου

1εχει κοινη αλλα αν θες δινεις κ γλυκακι σαν της βαφτισης ας πουμε!

πρίν από 18 λεπτά , Perple18 είπε:

Βαλεντινα μου να σε ρωτήσω στο κάθισμα του jumbo ο δίσκος μπροστά βγαίνει τελείως αν θες αργότερα να το βάλεις στο τραπεζι;

Ναι κοπελα μου!

Συγνωμη δεν ειχε παραθεση κ τωρα το ειδα!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, nanoula90 είπε:

Ααα θα εχεις δυο μπομπονιερες ξεχωριστες?? Νομιζα οτι σε γαμοβαφτισεις εχουμε μια κοινη. Αλλα δεν το ξερω κ σιγουρα. Ετσι το φανταζομουν μονη μου

Δυο μπομπονιερες ναι.. παιδικες θα εχουμε μονο για τα παιδακια και οι υπολοιπες οι απλες για τους υπολοιπους!!! Δεν ξερω εγω και αλλου που εχω παει ετσι το ειδα και ετσι λεω να το κανω!!!γλυκακι ναι θα υπαρχει της μικρης που θα εχει το ονομα της πανω και θα το δινουμε στην εκκλησια και στο τραπεζι μετα η τουρτα του γαμου που θα κοψουμε εμεις!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

1εχει κοινη αλλα αν θες δινεις κ γλυκακι σαν της βαφτισης ας πουμε!

Ναι κοπελα μου!

Συγνωμη δεν ειχε παραθεση κ τωρα το ειδα!

Ευχαριστώ κορίτσι μου!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Δε μπορω να κοιμηθω κοριτσια απ την αγωνια γενναει η αδερφη μου!!!Εφυγε πριν λιγο για Αθηνα την πιασαν πονοι πωωωω εχω πολυ ανχος την ειδα κ αυτη φοβισμενη πιο πολυ που αφηνει τη κορη της πισω παρα για τη γεννα!


7We5p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dimitra K είπε:

Δε μπορω να κοιμηθω κοριτσια απ την αγωνια γενναει η αδερφη μου!!!Εφυγε πριν λιγο για Αθηνα την πιασαν πονοι πωωωω εχω πολυ ανχος την ειδα κ αυτη φοβισμενη πιο πολυ που αφηνει τη κορη της πισω παρα για τη γεννα!

Με το καλο κοριτσι να υποδεχτειτε το νεο μελος! Νομιζω πως οσες εχουν ηδη παιδια αυτο ειναι το αγχος τους. Που αφηνουν για λιγες μερες το πρωτο ! Τουλαχιστον οσες εχω διαβασει ακομα κ εδω αυτο λενε χεχε. Τι ομορφα παντως. Θα χουν πολυ μικρη διαφορα τα μπεμπακια σας!


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, nanoula90 είπε:

Με το καλο κοριτσι να υποδεχτειτε το νεο μελος! Νομιζω πως οσες εχουν ηδη παιδια αυτο ειναι το αγχος τους. Που αφηνουν για λιγες μερες το πρωτο ! Τουλαχιστον οσες εχω διαβασει ακομα κ εδω αυτο λενε χεχε. Τι ομορφα παντως. Θα χουν πολυ μικρη διαφορα τα μπεμπακια σας!

Σ ευχαριστω κοριτσι μ γλυκο με πηρε ο υπνος τελικα κ ξυπνησα τωρα απο ενα ονειρο κ εχει ανατριχιασει ολο μ το σωμα!! Ειδα τον Αγ.Μιχαηλ να μου δινει μια καλαθουνα μ ενα μωρο!!!Ειχε μορφη ανθρωπου αλλα μ ειπε οτι ειναι ο Αγιος !! Παναγια μ τι να ναι τωρα αυτο δεν εχει γεννησει ακομη


7We5p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια αχ η κακουργα με πεθανε το βραδυ δεν κοιμηθηκε το απογευμα το 40λεπτο π κανει παντα κ ετσι ηθελε να κοιμηθει νωριτερα απο καθε βραδυ σκεφτειτε κοιμαται στα κανονικα της απο 22:30-23:30 εεε εχθες ηθελε να κοιμηθει απο τις 21:20 την κοιμηζω π λετε και καθε 20λεπτα μεχρι τις 23:20ξυπνουσε κ την ξανακοιμηζα....ωσπου κοιμηθηκε επιτελους κ ξυπνησε 3μιση εγω συγκοπη δεν ηθελε να φαει απλα ξυπνησε της δινω 30μλ κ την κοιμηζω σηκωθηκε 7μιση κ τωρα βλεπουμε nickelodeon! Ειχα πολυυυυυ καιρο να ξυπνησει ξημερωματα.....

4 ώρες πρίν, Dimitra K είπε:

Δε μπορω να κοιμηθω κοριτσια απ την αγωνια γενναει η αδερφη μου!!!Εφυγε πριν λιγο για Αθηνα την πιασαν πονοι πωωωω εχω πολυ ανχος την ειδα κ αυτη φοβισμενη πιο πολυ που αφηνει τη κορη της πισω παρα για τη γεννα!

Με το καλο το νεο μελος! Το αγχος λογικο κ δικαιολογημενο για αρκετα θεματα! Γενναει σε 2εβδομαδες η γυναικα του διδυμου αδερφου του αντρα μ κ ανυπομονουμε!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Dimitra K είπε:

Δε μπορω να κοιμηθω κοριτσια απ την αγωνια γενναει η αδερφη μου!!!Εφυγε πριν λιγο για Αθηνα την πιασαν πονοι πωωωω εχω πολυ ανχος την ειδα κ αυτη φοβισμενη πιο πολυ που αφηνει τη κορη της πισω παρα για τη γεννα!

Οο με το καλό!!! :) ε λογικό να μην μπορείς να κοιμηθεις.. Αχχ κ θα ειναι δύσκολο κ για εκείνη που όπως λες θα αφήνει το παιδάκι της πισω.... 

3 ώρες πρίν, Dimitra K είπε:

Σ ευχαριστω κοριτσι μ γλυκο με πηρε ο υπνος τελικα κ ξυπνησα τωρα απο ενα ονειρο κ εχει ανατριχιασει ολο μ το σωμα!! Ειδα τον Αγ.Μιχαηλ να μου δινει μια καλαθουνα μ ενα μωρο!!!Ειχε μορφη ανθρωπου αλλα μ ειπε οτι ειναι ο Αγιος !! Παναγια μ τι να ναι τωρα αυτο δεν εχει γεννησει ακομη

ΜΜ ναι ε;; δεν ξέρω καθόλου από όνειρα... Αλλα για καλό μου ακούγεται. Εγώ πχ εαν το έλεγα στην γιαγιά μου τον όνειροκριτη :P θα μου έλεγε να βγάλω Μιχάλη το παιδί.. Εσύ μην αγχώνεσαι τώρα, όλα καλά θα πάνε... Απλώς είναι η αδερφουλα σου ε κι έχεις ενα άγχος παραπάνω... 


aQhvp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Καλημερα κοριτσια αχ η κακουργα με πεθανε το βραδυ δεν κοιμηθηκε το απογευμα το 40λεπτο π κανει παντα κ ετσι ηθελε να κοιμηθει νωριτερα απο καθε βραδυ σκεφτειτε κοιμαται στα κανονικα της απο 22:30-23:30 εεε εχθες ηθελε να κοιμηθει απο τις 21:20 την κοιμηζω π λετε και καθε 20λεπτα μεχρι τις 23:20ξυπνουσε κ την ξανακοιμηζα....ωσπου κοιμηθηκε επιτελους κ ξυπνησε 3μιση εγω συγκοπη δεν ηθελε να φαει απλα ξυπνησε της δινω 30μλ κ την κοιμηζω σηκωθηκε 7μιση κ τωρα βλεπουμε nickelodeon! Ειχα πολυυυυυ καιρο να ξυπνησει ξημερωματα.....

Με το καλο το νεο μελος! Το αγχος λογικο κ δικαιολογημενο για αρκετα θεματα! Γενναει σε 2εβδομαδες η γυναικα του διδυμου αδερφου του αντρα μ κ ανυπομονουμε!

7μιση ειναι ξημερωματα?? Ρε βαλεντινα αστειευεσαι μαλλον χαχαχαχαχα. Δεν θες να σου πω τι ωρα ξυπναμε εμεις μαλλον 

Καλο μηνα!!


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...