Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 58 λεπτά , Antonia_ είπε:

      Υπάρχει κ η επίκτητη θρομβοφιλια εκτός της κληρονομικής που είναι γονιδιακή. Εμένα η αιματολογος μου μου είπε ότι πέρα από αυτό που έχω που είναι γονιδιακό, πρέπει αν μείνω έγγυος ν κάνω εξετάσεις για επίκτητη θρομβοφιλια. Υπάρχει κ το αυτοάνοσο αντιφωσφολιπιδικο σύνδρομο που προκαλεί θρομβωσεις.

      Για αυτό μου ειχε γραψει η αιματολογος στη βεβαίωση που μου είχε δώσει παλιότερα ότι σε εγκυμοσυνη μεταξύ 8-12 εβδομάδα να πάω για να γίνει έλεγχος για αντιφωσφολιπιδικο σύνδρομο? Τώρα την έψαξα και είδα ότι το σύνδρομο το ονομάζει επίκτητη-αυτοανοση θρομβοφιλια. Το θυμόμουν ότι πρέπει να πάω αλλά δεν θυμόμουν τι έγραφε η βεβαίωση...άρα ναι πρέπει να γίνει έλεγχος από αιματολογο ξανά στην κύηση.

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Χαχαχχαχα περιμενουμε υπομονετικα να κρυωσει θελει κ 1μερα παναθεμα του η μικρη κοιμηθηκε πριν 40λεπτα κ εγω ξαπλωσα χαζευω το τατουαζ! Εσεις πως περασατε την ημερα σας;;

Εμείς πήγαμε jumbo να πάρουμε το καρεκλακι φαγητού επιτέλουςς.. Ε κανονικά ήθελα ένα chicco που είχα δει αλλά κάνει 160κατι κ ο τσιγκούνης ο άντρας μ με έπεισε να πάρουμε πιο φθηνό. Ε κ η αλήθεια είναι πως μου φάνηκε καλό. Και είχε μόνο 50 ευρω. Ελπίζω να μην το διαλύσει ο μπουλης μ.. 

  • Μου αρέσει 1

aQhvp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια μου εμεις το βρασαμε λιγο αποψε κ πολυ μου αρεσε γυρισαμε πριν λιγο απο βραδυνη εξοδο με μπεμπουλα κ κατι φιλους που εχουν κ αυτοι μωρακι φαγαμε εξω σε ταβερνουλα διπλα στη θαλασσα μοιρισε καλοκαιρι εδω αποψε...ακουω κ τριζονια!! Τα μωρα κοιμηθηκαν στα καροτσια κ ενιωσα για λιγο ελευθερηηηηη να πιω ενα κρασι να μιλησω με την ησυχια μου πω πω τι ωραιαααα ερχοντε ωραιες στιγμες κοριτσια μου το καλοκαιρι θα περασουμε πολυ ομορφα με τα παιδακια μας αντε μας εφαγε ο χειμωνας!!!!καλο βραδυ να χουμε χωρις ξυπνηματα!!

  • Μου αρέσει 4

7We5p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anneliz είπε:

Εμείς πήγαμε jumbo να πάρουμε το καρεκλακι φαγητού επιτέλουςς.. Ε κανονικά ήθελα ένα chicco που είχα δει αλλά κάνει 160κατι κ ο τσιγκούνης ο άντρας μ με έπεισε να πάρουμε πιο φθηνό. Ε κ η αλήθεια είναι πως μου φάνηκε καλό. Και είχε μόνο 50 ευρω. Ελπίζω να μην το διαλύσει ο μπουλης μ.. 

Ααα και εγώ ένα chicco 190 euro είχα βάλει στο μάτι αλλά συνήλθα μόνη μου γρήγορα γρήγορα και αποφάσισα να πάρω ένα με 50..

Just now, Dimitra K είπε:

Κοριτσια μου εμεις το βρασαμε λιγο αποψε κ πολυ μου αρεσε γυρισαμε πριν λιγο απο βραδυνη εξοδο με μπεμπουλα κ κατι φιλους που εχουν κ αυτοι μωρακι φαγαμε εξω σε ταβερνουλα διπλα στη θαλασσα μοιρισε καλοκαιρι εδω αποψε...ακουω κ τριζονια!! Τα μωρα κοιμηθηκαν στα καροτσια κ ενιωσα για λιγο ελευθερηηηηη να πιω ενα κρασι να μιλησω με την ησυχια μου πω πω τι ωραιαααα ερχοντε ωραιες στιγμες κοριτσια μου το καλοκαιρι θα περασουμε πολυ ομορφα με τα παιδακια μας αντε μας εφαγε ο χειμωνας!!!!καλο βραδυ να χουμε χωρις ξυπνηματα!!

Καλά κάνατε κοριτσι μου μπράβο σας!!αντε Ναι να κάνει καλό καιρό από δω και πέρα να πάμε και λίγο θάλασσα με τα ζουζουνια μας!!Καλό βράδυ!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 29/5/2019 at 12:30 ΠΜ, sunshine83 είπε:

@Cath3rine Να σας ζήσει το μπεμπάκι!Καλά κάνατε και κανονίσατε νωρίς την βάπτιση για να ξεμπερδεύετε.Οι εκλογές που ήταν την ίδια μέρα, σας δημιούργησε κανένα θέμα ή στους καλεσμένους??

Ρωτάω γιατί και η δική μας βάπτιση θα πέσει την ίδια μέρα με τις εθνικές εκλογές.:(Δυστυχώς είναι πολύ δύσκολο να αλλάξει η ημερομηνία, γιατί δεν υπάρχει διαθεσιμότητα στην εκκλησία μέχρι τέλος Οκτώβρη.Κλαψψψ..

Κι εγώ σκεφτομουν Ν αλλάξω ημερομηνία αλλά τα είχα κλείσει όλα.. Εκκλησία φωτογράφο κεντρο.. Όχι εντάξει ήρθαν όσοι θα ερχόντουσαν κ χωρίς εκλογές.. Να χαμε απώλειες καμια 10αρια άτομα νομίζω.. Δλδ φίλοι μας που τους είχαν εφορευτική.. Οι πιο πολλοί Πήγαν ψήφισαν το πρωί κ ήρθαν.. Εγώ πήγα κομμωτήριο έκανα μάλια κ  πήγα ψήφισα κ μετά όλα τ άλλα... 

Είχαμε σκέψου 120ατομα εκκλησία κ 70 στο γλέντι.. Δεν το περίμενα...!,χάρηκα πάρα πολύ! 

 

On 29/5/2019 at 11:41 ΠΜ, Anneliz είπε:

Να σας ζήσει ο νεοφώτιστος!!!! :) τι θέμα κάνατε στην βάφτιση;;; να παίρνουμε κι εμείς καμία ιδέα.... Εάν κ εμας η νονά μας πήγε κ πήρε ήδη ένα μήνα μετά που γεννήθηκε το μωρό τα πάντα, ακόμα κ ρούχα, κ φυσικά διάλεξε μόνη της το θέμα. Αλλά αποφάσισα να κάνω εγώ ότι θέλω στα υπόλοιπα. 

Ας απαντήσω λίγο καθυστερημένα... Ειχαμε θέμα βεσπα.. Εγώ ξετρελαθηκαμε τις μπομπονιέρες κ προσκλητήρια.. Κρίμα που δεν μπορώ να τ ανεβάσω εδώ.. Είναι ολόκληρη διαδικασία.. Ήταν σε παστέλ χρωματα... Εμάς η νονα.. Πήγε βρήκε το μαγαζί.. Πήγαμε μαζί κ διάλεξα ρούχα στολισμό βαλίτσα παπούτσια κλπ.. Όχι να πάρει από μονη της.. Ουτε καν.. Κ είχαμε κ απρόοπτα.. Τα κλείσαμε από Φεβρουάριο κ μέχρι 3 μέρες πριν την. Βάφτιση μας έστειλαν παπούτσια παπιγιον κ κάτι αλλά γτ είχαν κάνει λάθος.. Ήμαρτον τι συγχιση τράβηξα γι αυτό δεν εμπαινα κιόλας εδώ..επισης μονη μ έκανα τραπέζι με στολισμό απ έξω κ πήρα μπαλόνια από αλλού που μ κοστισαν στο 1/3 από αλλά.... 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Cath3rine είπε:

Κι εγώ σκεφτομουν Ν αλλάξω ημερομηνία αλλά τα είχα κλείσει όλα.. Εκκλησία φωτογράφο κεντρο.. Όχι εντάξει ήρθαν όσοι θα ερχόντουσαν κ χωρίς εκλογές.. Να χαμε απώλειες καμια 10αρια άτομα νομίζω.. Δλδ φίλοι μας που τους είχαν εφορευτική.. Οι πιο πολλοί Πήγαν ψήφισαν το πρωί κ ήρθαν.. Εγώ πήγα κομμωτήριο έκανα μάλια κ  πήγα ψήφισα κ μετά όλα τ άλλα... 

Είχαμε σκέψου 120ατομα εκκλησία κ 70 στο γλέντι.. Δεν το περίμενα...!,χάρηκα πάρα πολύ! 

 

Ας απαντήσω λίγο καθυστερημένα... Ειχαμε θέμα βεσπα.. Εγώ ξετρελαθηκαμε τις μπομπονιέρες κ προσκλητήρια.. Κρίμα που δεν μπορώ να τ ανεβάσω εδώ.. Είναι ολόκληρη διαδικασία.. Ήταν σε παστέλ χρωματα... Εμάς η νονα.. Πήγε βρήκε το μαγαζί.. Πήγαμε μαζί κ διάλεξα ρούχα στολισμό βαλίτσα παπούτσια κλπ.. Όχι να πάρει από μονη της.. Ουτε καν.. Κ είχαμε κ απρόοπτα.. Τα κλείσαμε από Φεβρουάριο κ μέχρι 3 μέρες πριν την. Βάφτιση μας έστειλαν παπούτσια παπιγιον κ κάτι αλλά γτ είχαν κάνει λάθος.. Ήμαρτον τι συγχιση τράβηξα γι αυτό δεν εμπαινα κιόλας εδώ.. 

Πήγατε μαζί ε;;;; αχχ ζηλεύωω! Εγώ δεν διάλεξα τιποτα. Και δεν ηθελα να διαλέξω, αλλά απλώς να κάνω μια βόλτα μαζί με την νονά που είναι ΦΊΛΗ ΜΟΥ να δούμε βαφτιστικά, να δει κι αυτή περίπου το γούστο μου.. Αυτό! 


aQhvp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Anneliz είπε:

Πήγατε μαζί ε;;;; αχχ ζηλεύωω! Εγώ δεν διάλεξα τιποτα. Και δεν ηθελα να διαλέξω, αλλά απλώς να κάνω μια βόλτα μαζί με την νονά που είναι ΦΊΛΗ ΜΟΥ να δούμε βαφτιστικά, να δει κι αυτή περίπου το γούστο μου.. Αυτό! 

Έχεις τα δικιά σου.. Δεν το συζητάμε.. Εγώ ούτε καν το σκέφτηκε.. Πήγε έκλεισε το μαγαζί κ πήγα κ διάλεξα.. Άλλαξα πχ το σύνολο με τα ρούχα έβαλα σκούρο παντελόνι που ήθελα.. Άλλαξα τον στολισμό σε χρωματα σε βαλιτσα.. Δλδ τι θέμα έκλεισε?? 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Cath3rine είπε:

Έχεις τα δικιά σου.. Δεν το συζητάμε.. Εγώ ούτε καν το σκέφτηκε.. Πήγε έκλεισε το μαγαζί κ πήγα κ διάλεξα.. Άλλαξα πχ το σύνολο με τα ρούχα έβαλα σκούρο παντελόνι που ήθελα.. Άλλαξα τον στολισμό σε χρωματα σε βαλιτσα.. Δλδ τι θέμα έκλεισε?? 

Καραβάκι τα πήρε! Απλώς θα ήθελα κάτι λιγο πιο πρωτότυπο! Και άλλο χρώμα επίσης. Εκείνη πήρε θαλασσί, θα ήθελα βεραμαν!!!! 

3 ώρες πρίν, Dimitra K είπε:

Κοριτσια μου εμεις το βρασαμε λιγο αποψε κ πολυ μου αρεσε γυρισαμε πριν λιγο απο βραδυνη εξοδο με μπεμπουλα κ κατι φιλους που εχουν κ αυτοι μωρακι φαγαμε εξω σε ταβερνουλα διπλα στη θαλασσα μοιρισε καλοκαιρι εδω αποψε...ακουω κ τριζονια!! Τα μωρα κοιμηθηκαν στα καροτσια κ ενιωσα για λιγο ελευθερηηηηη να πιω ενα κρασι να μιλησω με την ησυχια μου πω πω τι ωραιαααα ερχοντε ωραιες στιγμες κοριτσια μου το καλοκαιρι θα περασουμε πολυ ομορφα με τα παιδακια μας αντε μας εφαγε ο χειμωνας!!!!καλο βραδυ να χουμε χωρις ξυπνηματα!!

Εννοείς βγηκατε να υποθέσω; γιατί ψάχνω τόση ώρα να δω τι εννοείς με το βράσατε! :P μάλλον εχεις κι εσύ τ9 σαν την @Perple18 :D

Μπράβο πολύ καλό μωρακι και το δικό σου που άφησε την μαμα να περάσει ωραία!!! 

Καλημέρα κορίτσια μου!!! @Anastasia_paris χθες τα μωρακια σου έγιναν 6 μηνών;;;; :) πωπω πως περνάει ο καιρός... 

  • Χαχα 2

aQhvp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κι από εμένα! Είμαι η πιο πρωινή σήμερα!Ακόμη και το ζουζούνι μου κοιμάται ακόμη.

@Anneliz @Cath3rineΚι εμείς μαζί με τους νονούς πήγαμε και τα διαλέξαμε όλα.Εννοείται ότι αν θέλαν κάτι διαφορετικό θα τους άφηνα να πάρουν ό,τι θέλουν, αλλά ευτυχώς θέλαν να πάμε μαζί.Επίσης και για ένα κοριτσάκι που βαπτίζουμε τέλος Ιουλίου, πάλι μαζί με τους γονείς πήγαμε και τα διάλεξε όλα η μαμά γιατί αν και καλή φίλη, είναι λίγο ιδιότροπη. Είδα κι έπαθα να την πείσω να πάμε σε ένα μαγαζί με πιο οικονομικές τιμές γιατί ήθελε να πάμε στην  Ερμού. Από εκεί πήραμε και για το δικό μας παιδί και έχει πολύ ωραία σχέδια. 

Εμείς θέμα βάπτισης θα έχουμε τα ζώα της ζούγκλας.Υπάρχουν πολλά όμως και πιο πρωτότυπα.Εγώ διάλεξα αυτό γιατί μπορώ να βρω εύκολα μπαλόνια, διακοσμητικά μπομπονιέρες σε αυτό το θέμα.Αν το ήξερα νωρίτερα, θα είχαμε θέμα τις εκλογές!!:DΕπίσης αποφασίσαμε να μην αλλάξουμε την  ημερομηνία και όποιος έρθει.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, sunshine83 είπε:

Καλημέρα κι από εμένα! Είμαι η πιο πρωινή σήμερα!Ακόμη και το ζουζούνι μου κοιμάται ακόμη.

@Anneliz @Cath3rineΚι εμείς μαζί με τους νονούς πήγαμε και τα διαλέξαμε όλα.Εννοείται ότι αν θέλαν κάτι διαφορετικό θα τους άφηνα να πάρουν ό,τι θέλουν, αλλά ευτυχώς θέλαν να πάμε μαζί.Επίσης και για ένα κοριτσάκι που βαπτίζουμε τέλος Ιουλίου, πάλι μαζί με τους γονείς πήγαμε και τα διάλεξε όλα η μαμά γιατί αν και καλή φίλη, είναι λίγο ιδιότροπη. Είδα κι έπαθα να την πείσω να πάμε σε ένα μαγαζί με πιο οικονομικές τιμές γιατί ήθελε να πάμε στην  Ερμού. Από εκεί πήραμε και για το δικό μας παιδί και έχει πολύ ωραία σχέδια. 

Εμείς θέμα βάπτισης θα έχουμε τα ζώα της ζούγκλας.Υπάρχουν πολλά όμως και πιο πρωτότυπα.Εγώ διάλεξα αυτό γιατί μπορώ να βρω εύκολα μπαλόνια, διακοσμητικά μπομπονιέρες σε αυτό το θέμα.Αν το ήξερα νωρίτερα, θα είχαμε θέμα τις εκλογές!!:DΕπίσης αποφασίσαμε να μην αλλάξουμε την  ημερομηνία και όποιος έρθει.

Οχι εννοείται πως δεν χρειάζεται να αλλάξεις την ημερομηνία... Αχχχ κι εγώ αυτό το θέμα ήθελα!!!! Είναι τέλειοοο!!! Αλλά αποφάσισα πως θα το κάνω στα πρώτα του γενέθλια!!! Εάν δεν έχω αλλάξει γνώμη μέχρι τότε.. Γτ αφού η νονά εχει επιλέξει καράβι, κι εγώ δεν θέλω με τίποτα καράβι, λέω να κάνω κάτι γενικότερα με θάλασσα,  ή δεν ξέρω τι άλλο.. Κάτι που συνδυάζει πάντως κ αυτο το καράβι, μην είναι εντελώς διαφορετικό.. Ουφ τι άγχος κι αυτό. Πριν κάτι χρόνια που μου έλεγε η αδερφή μου για θέματα πάρτυ και βαφτίσεων την κορόιδευα και της έλεγα "τι πειράζει να μην είναι όλα στο ίδιο θέμα"???? Τώρα ασχολούμαι κι εγώ με τέτοια.. :P άλλη φορά δεν θα ξανακοροιδεψω..


aQhvp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!!! @Annelizναι γίναμε επισήμως 6μηνων!!!!

Εγω κορίτσια μου έκλεισα την βάφτιση 22σεπτεμβρη αλλά δεν έχω αποφασίσει ακόμα θέμα, θέλω κάτι πρωτότυπο για διδυμακια αλλά δεν έχω βρει κάτι να μ αρέσει τόσο πολύ... @ΒαλεντιναΧρηστοςθύμισε μου ρε κορίτσι εκείνο το site που τα είχες παραγγείλει όλα μήπως και βρω τίποτα. 

  • Μου αρέσει 1

zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, nanoula90 είπε:

Καλημερα κοριτσια!!! 

Εγω επειδη θα κανω γαμοβαφτιση μαλλον δεν θα χω θεμα. Κ ζηλευω λιγο. Του δικου μου θα βαζα θεμα αεροστατο πιθανοτατα ή κανα ζωακι. 

Ωραίο το αερόστατο το έχω ξαναδεί... Εγώ είδα ωραία αλλά είναι πολύ σούπα ρε παιδί μου, στέμμα King Queen, μουστάκι κορδελα, ονειροπαγιδες... Είδα ένα που μου άρεσε σε προσκλητήριο, μια βέσπα να οδηγάει το αγοράκι και από πίσω το κοριτσάκι, αλλά και πάλι νομίζω παίζει πολύ η βέσπα, θέλω κάτι διαφορετικό! 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Εγώ σηκώθηκα στις 9 έφαγα και το πρωινό μου με την ησυχία μου. Ο μικρός κοιμάται ακόμα με τον πατέρα του στο διπλό χιχιχιχι! Εντωμεταξύ ο άντρας μου ροχαλίζει σαν τρένο και λέω από μέσα μου άμα τον ξυπνήσεις αλλοίμονο σου! Ευτυχώς δεν ξυπνησε μάλλον το περνάει για λευκό ήχο το ροχαλισμα χαχαχαχα

  • Χαχα 5

 

U9Tvp2.png
Link to comment
Share on other sites

Just now, kathyv25 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Εγώ σηκώθηκα στις 9 έφαγα και το πρωινό μου με την ησυχία μου. Ο μικρός κοιμάται ακόμα με τον πατέρα του στο διπλό χιχιχιχι! Εντωμεταξύ ο άντρας μου ροχαλίζει σαν τρένο και λέω από μέσα μου άμα τον ξυπνήσεις αλλοίμονο σου! Ευτυχώς δεν ξυπνησε μάλλον το περνάει για λευκό ήχο το ροχαλισμα χαχαχαχα

Αχαχαχαχαχα καλημερα!

Just now, Anastasia_paris είπε:

Ωραίο το αερόστατο το έχω ξαναδεί... Εγώ είδα ωραία αλλά είναι πολύ σούπα ρε παιδί μου, στέμμα King Queen, μουστάκι κορδελα, ονειροπαγιδες... Είδα ένα που μου άρεσε σε προσκλητήριο, μια βέσπα να οδηγάει το αγοράκι και από πίσω το κοριτσάκι, αλλά και πάλι νομίζω παίζει πολύ η βέσπα, θέλω κάτι διαφορετικό! 

Ρε συ ωραια ιδεα αυτο με τα μουστακια κλπ. Ειναι κ στη μοδα αυτου του τυπου τα σχεδια. Η βεσπα αν και παιζει πολυ, εμενα μ αρεσει. Εξαλλου με διδυμακια σιγουρα θα ναι διαφορετικα καποια πραγματα.

Εγω παντως μολις αλλαξα γνωμη. Για θεμα θα ειχα κουραδουλες σορρυ κιολας. Κοριτσια για πρωτη φορα ενιωσα οπως στη διαφημιση του τζαμπο που λεει αυτη εγω αυτο δεν το πλενω. Δεν φανταζεστε τι εγινε κ ουτε θελετε

  • Χαχα 2

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia_paris είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!!! @Annelizναι γίναμε επισήμως 6μηνων!!!!

Εγω κορίτσια μου έκλεισα την βάφτιση 22σεπτεμβρη αλλά δεν έχω αποφασίσει ακόμα θέμα, θέλω κάτι πρωτότυπο για διδυμακια αλλά δεν έχω βρει κάτι να μ αρέσει τόσο πολύ... @ΒαλεντιναΧρηστοςθύμισε μου ρε κορίτσι εκείνο το site που τα είχες παραγγείλει όλα μήπως και βρω τίποτα. 

Καλημερα κοριτσια μ μααα ποτε προλαβατε κ γραψατε τοοοοσα πολμα βρε τσουπρες!!!! Αναστασια μην ρωτας πως το εκανα σκουρο θα σε γελασω....λοιπον τα προσκλητηρια απο polygrafos.gr και τις μπομπονιερες απο 123-mpomponieres.gr

Θα απαντησω σε ολες οσες με αναφερατε δωστε μ χρονο να βρω τις απαντησεις!!!

7 ώρες πρίν, loyloy είπε:

Χαχαχαχα ειναι σκατουλάκια 

Καλημερα πραγματικα για φαγωμα!!!

 

7 ώρες πρίν, Perple18 είπε:

Μια μέρα θέλει;;βασανιστήριο βαλεντινα να έχεις παγωτό στο ψυγείο και να μην μπορείς να φας...

Βρε αστα να πανε μαρτυριο πριν ταισα την μικρη φρουτα την αφησα στο κρεβατι της να κοιμηθει,την πηρε ο υπνος πριν 15λεπτα εγω ειμαι στην κουζινα πινω καφε κ κανω το φαι της!

 

7 ώρες πρίν, Anneliz είπε:

Εμείς πήγαμε jumbo να πάρουμε το καρεκλακι φαγητού επιτέλουςς.. Ε κανονικά ήθελα ένα chicco που είχα δει αλλά κάνει 160κατι κ ο τσιγκούνης ο άντρας μ με έπεισε να πάρουμε πιο φθηνό. Ε κ η αλήθεια είναι πως μου φάνηκε καλό. Και είχε μόνο 50 ευρω. Ελπίζω να μην το διαλύσει ο μπουλης μ.. 

Ουτε καν δν θα εδινα τοσα λεφτα απο οτι μ ειπε καποιο κοριτσι εδω κ εμεις αυτο π εχουμε το οποιο ειναι δωρο ειναι απο τα τζαμπο δεν με νοιαζει πραγματικα ειναι τελειο κ πολυ βολικο ακομα κ για την μικρη π δεν καθεται ακομα τελεια σκεψου εχει να ξαπλωνει προς τα πισω 4θεσεις επειδη δεν στηριζονται καλα και να ανεβοκατεβαινει 6θεσεις για οπου καθεσαι εσυ να μην τεντωνεσαι! Ειχα ανεβασει κ φοτο!!!Λογικα απο τζαμπο καπου τοσο θα ειχε κ το δικο μας!

Με τα χρηματαα π εξοικονομησες περνεις καλοκαιρινα ρουχα για τον μπεμπη πλακα μ κανεις!

7 ώρες πρίν, Dimitra K είπε:

Κοριτσια μου εμεις το βρασαμε λιγο αποψε κ πολυ μου αρεσε γυρισαμε πριν λιγο απο βραδυνη εξοδο με μπεμπουλα κ κατι φιλους που εχουν κ αυτοι μωρακι φαγαμε εξω σε ταβερνουλα διπλα στη θαλασσα μοιρισε καλοκαιρι εδω αποψε...ακουω κ τριζονια!! Τα μωρα κοιμηθηκαν στα καροτσια κ ενιωσα για λιγο ελευθερηηηηη να πιω ενα κρασι να μιλησω με την ησυχια μου πω πω τι ωραιαααα ερχοντε ωραιες στιγμες κοριτσια μου το καλοκαιρι θα περασουμε πολυ ομορφα με τα παιδακια μας αντε μας εφαγε ο χειμωνας!!!!καλο βραδυ να χουμε χωρις ξυπνηματα!!

Καλημερα.....περασατε ομορφα το φανταζομαι!!!!! Εχουμε βγει κ εμεις ετσι καμια 5φορες ειναι εξαιρετικα κ εκει π δν το περιμενεις ειναι τοσο καλα τα μωρουλια μας π σε τρελαινει κ λες αχχχ τελεια!!!!

Just now, nanoula90 είπε:

Καλημερα κοριτσια!!! 

Εγω επειδη θα κανω γαμοβαφτιση μαλλον δεν θα χω θεμα. Κ ζηλευω λιγο. Του δικου μου θα βαζα θεμα αεροστατο πιθανοτατα ή κανα ζωακι. 

Καλημερααα νανουλα! Κ μεις γαμοβαφτιση θα κανουμε οποτε θεμα γιοκ! Βεβαια ΔΙΑΛΕΞΑ εγω φυσικα τα βαφτιστικα της μικρης τα εχω κλεισει κ τα εχουν στο μαγαζι κ θα κανω την minnie δεν το λες κ πρωτοτυπο χαχαχχα αλλα προσκλητηρια θα ειναι για γαμο κ βαφτιση μαζι χωρις minnie!!!:lol:

ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Μ ΘΑ ΠΑΩ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΕ ΜΙΑ ΒΑΦΤΙΣΗ ΕΝΟΣ ΜΠΕΜΠΗ ΒΑΦΤΙΖΟΥΝ ΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ ΜΑΣ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΟΥΣ! 4Η ΩΡΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΤΗΣ ΠΗΡΑ ΕΝΑ ΦΟΡΕΜΑΤΑΚΙ ΦΟΥΞ ΜΕ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ! ΕΓΩ ΘΑ ΒΑΛΩ ΜΙΑ ΦΟΡΜΑ ΟΛΟΣΩΜΗ Π ΦΟΡΕΣΑ ΣΤΟΝ ΑΡΡΑΒΩΝΑ Μ! ΘΑ ΠΑΜΕ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΔΩΡΑΚΙ ΤΟΥ ΜΠΕΜΠΗ....ΠΑΝΙΑΞΑ ΕΝΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙ ΜΠΛΕ ΜΕ ΤΙΡΑΝΤΕΣ ΚΑΦΕ ΕΝΑ ΠΟΥΚΑΜΙΣΟ ΑΣΠΡΟ ΜΕ ΠΑΠΙΓΙΟΝ ΜΠΛΕ! 

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...