Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλημέρα!

      Γνωρίζει καμία αν εφοσον ανοιχτεί η gonal μέχρι ποτε μπορει να διατηρηθεί στο ψυγείο και να χρησιμοποιηθεί το υπόλοιπο υλικό; Στο κουτί γραφει 28 ημέρες, αλλα μιλαει για θερμοκρασιες μικρότερες των 25, στο ψυγειο δεν θα διατηρείται σιγουρα παραπάνω; Οχι φυσικα μεχρι την αναγραφόμενη ημερομηνια ληξης, αλλα ενα διμηνο δεν θα διατηρείται; 

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

Just now, kathyv25 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Εμείς πίνουμε καφεδάκι στη θάλασσα. Αχ και είναι λάδι και είμαι μόνη μου με τον μπέμπη και δε μπορώ να μπω αχχχχχχ. 

Ραγάδες εγώ δεν έκανα καθόλου είμαι κωλόφαρδη. Βέβαια έβαζα κάθε μέρα κρέμα μια της elancyl, και στις αρχές το bioil. Μετά που γεννησα πήρα της frezyderm την μωβ κρέμα που είναι για λιπολυση σύσφιξη και αποσυμφόρηση. Είναι πολύ καλή και όντως κάνει αυτά που λέει. Ξεπρηστηκα κατευθείαν. Βέβαια τρώω ότι θέλω και δεν έχω χάσει ολα  τα κιλά της εγκυμοσύνης αλλά χεστηκα χαχαχαχα. Η κοιλιά μου πάντως είναι σούπερ παράπονο δεν έχω! 

Και εγω ειμαι κωλοφαρδη!!!!!!elancyl εβαζα και δν βγηκε καμια.εχω μονο μονο μια στο στηθος αλλα απέκτησα κυτταριτιδα

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσια! 

Αχ εγω μαγιο δεν εχω βαλει ποτε μπραζιλ. Για καποιον λογο ντρεπομουν κ ντρεπομαι ακομα!! Λετε στην προηγουμενη ζωη μου να ημουν ουδεποποτας ταξις και ηθικη??? Χαχαχαχα

Θελω πολυ να ξεκινησουμε τα μπανια μας!!! Επισης δοκιμασαμε τα εκπαιδευτικα ποτηρακια, νομιζω οτι θα βγαλουμε μια ακρη με αυτα. Καπως καθεται και παιζει και πανω στο παιχνιδι ρουφαει κιολας οποτε ισως τα μαθει.  

Μη μιλατε για κυτταριτιδες κ ραγαδες, κανω πως δεν ειμαι εδω για να μην με δουν χαχαχα

  • Χαχα 4

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, nanoula90 είπε:

Καλημερα κοριτσια! 

Αχ εγω μαγιο δεν εχω βαλει ποτε μπραζιλ. Για καποιον λογο ντρεπομουν κ ντρεπομαι ακομα!! Λετε στην προηγουμενη ζωη μου να ημουν ουδεποποτας ταξις και ηθικη??? Χαχαχαχα

Θελω πολυ να ξεκινησουμε τα μπανια μας!!! Επισης δοκιμασαμε τα εκπαιδευτικα ποτηρακια, νομιζω οτι θα βγαλουμε μια ακρη με αυτα. Καπως καθεται και παιζει και πανω στο παιχνιδι ρουφαει κιολας οποτε ισως τα μαθει.  

Μη μιλατε για κυτταριτιδες κ ραγαδες, κανω πως δεν ειμαι εδω για να μην με δουν χαχαχα

Αααα οχι δεν ντρεπομαι ειπαμε!!! Ο ουδεποποτας λεει χαχχαχαχα!!!!! Εμενα εχθες ηπιε απο το μπουκαλι μονη της ηθελε να παιξει κ ρουφουσε κ 1 γουλια καθε φορα π το εβαζε στο στομα της βεβαια την ειχα ταισει πιο πριν κ οπως αφησε 30μλ της το εδωσα να παιξει ηπιε 10μονη της! Νερο πινει εξαλλου με ποτηρι κανονικο,κουπα,σφηνοποτηρο ουισκοποτηρο οτιδηοτε εκτος απο μπουκαλι οποτε δεν το πηρα το εκπαιδευτικο!

Εννοεις δεν εχεις ΟΥΤΕ εσυ ραγαδες κ κυτταρυτιδα,προσεχε τι θα πεις γτ μ φαινεται θα αποχωρισω απο την ομοδα αν εχω μονο εγω ραγαδες!:razz:Κυτταριτιδα δεν εχω ενταξει αλλα ραγαδες!!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Αααα οχι δεν ντρεπομαι ειπαμε!!! Ο ουδεποποτας λεει χαχχαχαχα!!!!! Εμενα εχθες ηπιε απο το μπουκαλι μονη της ηθελε να παιξει κ ρουφουσε κ 1 γουλια καθε φορα π το εβαζε στο στομα της βεβαια την ειχα ταισει πιο πριν κ οπως αφησε 30μλ της το εδωσα να παιξει ηπιε 10μονη της! Νερο πινει εξαλλου με ποτηρι κανονικο,κουπα,σφηνοποτηρο ουισκοποτηρο οτιδηοτε εκτος απο μπουκαλι οποτε δεν το πηρα το εκπαιδευτικο!

Εννοεις δεν εχεις ΟΥΤΕ εσυ ραγαδες κ κυτταρυτιδα,προσεχε τι θα πεις γτ μ φαινεται θα αποχωρισω απο την ομοδα αν εχω μονο εγω ραγαδες!:razz:Κυτταριτιδα δεν εχω ενταξει αλλα ραγαδες!!!!

Υπαρχει γυναικα που να μην εχει???? Ολες εχουμε κ απο κατι. Εννοειται πως εχω ραγαδες στο στηθος!! Αλλα τις ειχα κ απο πριν. Και κυτταριτιδα εννοειται πως εχω!!! Κ επισης ο πωπος εχει πεσει στα ταρταρα. Θες και αλλα??? Παλι καλα που μπορω ακομα και ρουφιεμαι και φαινεται η κοιλια μου επιπεδη δηλαδη! Χαχαχαχαχα

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, nanoula90 είπε:

Υπαρχει γυναικα που να μην εχει???? Ολες εχουμε κ απο κατι. Εννοειται πως εχω ραγαδες στο στηθος!! Αλλα τις ειχα κ απο πριν. Και κυτταριτιδα εννοειται πως εχω!!! Κ επισης ο πωπος εχει πεσει στα ταρταρα. Θες και αλλα??? Παλι καλα που μπορω ακομα και ρουφιεμαι και φαινεται η κοιλια μου επιπεδη δηλαδη! Χαχαχαχαχα

Ποση ωρα να ρουφιομαστε πια!!!! Οχι ο πωπος ειναι στην θεση του κ κυτταριτιδα δεν εχω μονο ραγαδουλες κ ενα ζυμαρακι αλλα δεν πηραζει θαυματακια φεραμε στον κοσμο χαλαλι τους μωρε!!!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, kathyv25 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Εμείς πίνουμε καφεδάκι στη θάλασσα. Αχ και είναι λάδι και είμαι μόνη μου με τον μπέμπη και δε μπορώ να μπω αχχχχχχ. 

Ραγάδες εγώ δεν έκανα καθόλου είμαι κωλόφαρδη. Βέβαια έβαζα κάθε μέρα κρέμα μια της elancyl, και στις αρχές το bioil. Μετά που γεννησα πήρα της frezyderm την μωβ κρέμα που είναι για λιπολυση σύσφιξη και αποσυμφόρηση. Είναι πολύ καλή και όντως κάνει αυτά που λέει. Ξεπρηστηκα κατευθείαν. Βέβαια τρώω ότι θέλω και δεν έχω χάσει ολα  τα κιλά της εγκυμοσύνης αλλά χεστηκα χαχαχαχα. Η κοιλιά μου πάντως είναι σούπερ παράπονο δεν έχω! 

Kathy μου σε νησι μένεις και εισαι διπλα στη θαλασσα? Να φανταστείς δεν ειμαι καθολου του καλοκαιριου κ της θαλασσας αλλα πραγματικά σε ζηλεύω που παίρνεις το μωρο κ αραζετε στην παραλια. Μακαρι να μπορούσα να το κανω κ εγω..μισω τα τσιμεντα δεν τα αντεχω καθολου!

Μια κ μιλατε για κιλα εγω τα εχασα ολα της εγκυμοσυνης αλλα κυτταρίτιδα ειχα κ εχω δυστυχως οπως κ χαλαρωση. Ο πωπος εχει παρει την κατιούσα :-P

Βαλεντινα μου προλαβαινεις κ γυμναστική? ? Ο δικος μου δεν με αφηνει ουτε να φαω,ισως μονο αν τον χρησιμοποιήσω για βαρακια να μπορεσω :-P Αλλα κ παλι δεν έχω καν κουραγιο,αν εκανα γυμναστική θα με βρίσκατε με λουμπαγκο στο πάτωμα 

  • Χαχα 3

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nicol_ είπε:

Kathy μου σε νησι μένεις και εισαι διπλα στη θαλασσα? Να φανταστείς δεν ειμαι καθολου του καλοκαιριου κ της θαλασσας αλλα πραγματικά σε ζηλεύω που παίρνεις το μωρο κ αραζετε στην παραλια. Μακαρι να μπορούσα να το κανω κ εγω..μισω τα τσιμεντα δεν τα αντεχω καθολου!

Μια κ μιλατε για κιλα εγω τα εχασα ολα της εγκυμοσυνης αλλα κυτταρίτιδα ειχα κ εχω δυστυχως οπως κ χαλαρωση. Ο πωπος εχει παρει την κατιούσα :-P

Χαχαχχαχα τελεια ειμαστε ολες!!! Κ μεις θαλασσιτσα εχουμε κοντα αλλα ο αντρας μ δουλευει οποτε αρκουμαστε στην βολτουλα με το καροτσι εδω στο χωριο εχουμε πολυυυυυυ πρασινο ευτυχως!!!!

Εγω κοριτσια εκανα τις δουλειες του σπιτιου η μικρη κοιμαται οποτε ξεκιναω γυμναστικουλα!!!!

  • Μου αρέσει 2

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Dimitra KΤα λόγια σου είναι πολύ παρηγορητικά. Στενοχωρήθηκα πολύ όταν ανακοινώθηκαν οριστικά οι εκλογές στις 7/7, αλλά είπαμε τελικά να μην το αλλάξουμε, αφού όλα είναι κανονισμένα, τα προσκλητήρια τυπωμένα κτλ.Μπορεί και να υπερβάλλω λίγο, όποιος θέλει προλαβαίνει να ψηφίσει.Αλλά όταν ακούω την πεθερά να μου λέει 'τι κρίμα, δυστυχώς, τραγικό και άλλες βλακείες που έπεσαν οι εκλογές εκείνη την μέρα, φουντώνω :evil::evil::evil::evil::evil:.

Καλημέρα κι από εμένα! Εγώ περιμένω τον μπέμπη μου να ξυπνήσει για να φάει την φρουτόκρεμά του.Εδώ στην Αθήνα κάνει πολλή ζέστη.Μακάρι να είχα θάλασσα κοντά μου...

Link to comment
Share on other sites

Just now, sunshine83 είπε:

@Dimitra KΤα λόγια σου είναι πολύ παρηγορητικά. Στενοχωρήθηκα πολύ όταν ανακοινώθηκαν οριστικά οι εκλογές στις 7/7, αλλά είπαμε τελικά να μην το αλλάξουμε, αφού όλα είναι κανονισμένα, τα προσκλητήρια τυπωμένα κτλ.Μπορεί και να υπερβάλλω λίγο, όποιος θέλει προλαβαίνει να ψηφίσει.Αλλά όταν ακούω την πεθερά να μου λέει 'τι κρίμα, δυστυχώς, τραγικό και άλλες βλακείες που έπεσαν οι εκλογές εκείνη την μέρα, φουντώνω :evil::evil::evil::evil::evil:.

Καλημέρα κι από εμένα! Εγώ περιμένω τον μπέμπη μου να ξυπνήσει για να φάει την φρουτόκρεμά του.Εδώ στην Αθήνα κάνει πολλή ζέστη.Μακάρι να είχα θάλασσα κοντά μου...

Καλε μην σκας να σου πω η μαμα μ παντρευεται 7/7 κανονισμενο εδω κ 2μηνες κ σκεψου αντρας κ κουμπαρος ειναι αστυνομικοι κ πρεπει εκεινη την ημερα να ειναι στο δρομο για επιφυλακη χαχχαχαχαχα κατι θα γινει ομως!!!! Ειναι ολα ετοιμα ομως οποτεεεε

  • Μου αρέσει 2

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Anneliz μωρέ κρίμα,μήπως αν δεν τα έχει παραλάβει μπορούσε να αλλάξει το θεμα.ρε κορίτσια,μην λέτε για κοιλιές και κυτταρίτιδα και ραγαδες.μακαρι να κάνει κάτι η κρέμα και σε εμένα γιατί δεν είναι καθόλου ωραίες.θαλλασα ε; τι ωραία!! Εγώ προσπαθώ να την κοιμησω μπας και κάνω καμμία δουλειά αλλά δεν το βλέπω..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, sunshine83 είπε:

@Dimitra KΤα λόγια σου είναι πολύ παρηγορητικά. Στενοχωρήθηκα πολύ όταν ανακοινώθηκαν οριστικά οι εκλογές στις 7/7, άλλοιλά είπαμε τελικά να μην το αλλάξουμε, αφού όλα είναι κανονισμένα, τα προσκλητήρια τυπωμένα κτλ.Μπορεί και να υπερβάλλω λίγο, όποιος θέλει προλαβαίνει να ψηφίσει.Αλλά όταν ακούω την πεθερά να μου λέει 'τι κρίμα, δυστυχώς, τραγικό και άλλες βλακείες που έπεσαν οι εκλογές εκείνη την μέρα, φουντώνω :evil::evil::evil::evil::evil:.

Καλημέρα κι από εμένα! Εγώ περιμένω τον μπέμπη μου να ξυπνήσει για να φάει την φρουτόκρεμά του.Εδώ στην Αθήνα κάνει πολλή ζέστη.Μακάρι να είχα θάλασσα κοντά μου...

Τι τραγικό καλέ πες της;;;; οποίος θέλει θα έρθει.. Οι εκλογές θα τους σταματήσουν;;; εγώ πχ ρε παιδιά άμα ήθελα να ψηφίσω κ ειχα κ βάφτιση να παω, θα ψήφιζα πρωί πρωί πχ ή μετά την βάφτιση. Λύσεις υπάρχουν... Εμείς πέρυσι πριν μείνω έγκυος κανονίζαμε με τον αντρα μ να παντρευτουνε φέτος, 19/05/19. Με είχε ζαλίσει η πεθερά μου ότι θα πέσει ο γάμος πάνω στις εκλογές.... Τελικά έμεινα έγκυος κ παντρεύτηκα το 2018..


aQhvp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Nicol_ μου μένω στο Λαύριο και είμαι 5 λεπτά με το αμάξι από τη θάλασσα! Όντως είναι πολύ ωραία! Τώρα που πιάσανε οι ζεστές όμως πρέπει να πηγαίνουμε πιο νωρίς γιατί βαράει ο ήλιος παρόλο που καθόμαστε στη σκιά. Σήμερα που πήγαμε 10.30 ήτανε καλά. Άμα καλοκαίριασει πρέπει να πηγαίνουμε ή 9 ή απόγευμα. Θα πάρω και εγώ ψηλομεσο κορίτσια να μαζεύει την κοιλίτσα να φαίνεται πιο ωραία. Ο πωπος είναι στο ύψος του μάλλον επειδή είναι ψωμομενος αχαχαχχα! Δε βαριέσαι καλά να είμαστε. Εγώ θα κάνω δίαιτα όταν τελειώσω με το θηλασμο. Δεν θα πεθάνουμε κιόλας, λύσεις υπάρχουν για να φαινόμαστε κομψές και ωραίες! 

  • Μου αρέσει 3

 

U9Tvp2.png
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο το μπουμπουκάκι!!από Δευτέρα θα φάμε και εμείς φαγητό αλλά δεν βρήκα γλυκοπατατα που ήθελα να της βάλω.κοριτσι πόση ώρα αφήνεις ανάμεσα σε πρωινό γαλα και φρουτοκρεμα και πόσο σε  φρουτοκρεμα με φαγητο;

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Κοριτσια το τσακισε η μικρη το φαγητο με γλυκοπατατα 350μλ εφαγε!

Επειδη δεν εχω χρησιμοποιησει ποτε γλυκοπατατα...βραζει στον ιδιο χρονο με την κανονικη η θελει παραπανω? Σκεφτομαι να της παρω κ γω! Εμεις σημερα φαγαμε πρωτη φορα φακες και μας αρεσαν!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...