Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

Just now, Katerina-90 είπε:

Βρε κοριτσια με τι τα ντυνεται το βραδυ τα μικρα σας και πως τα σκεπαζεται;; επισης τι θερμοκρασια εχετε στο σπιτι μεσα... απο την νια φοβαμαι μην σκαει απο την αλλη μηβ κρυωσει κιολας γτ ξεσκεπαζεται τελειως οταν κοιμαται

Κορίτσι μου εμείς έχουμε air Condition αναμενο.. Δεν γίνεται αλλιώς... Κοιμάται με ένα κορμάκι κοντομάνικο η αμάνικο.. Κ τον σκεπαζω με πικε κουβερτούλα η ενα σεντονακι.κ πάλι ξυπνάει ιδρωμένος κ; ποιες φορες. Σκέψου κ αυτά σκάνε σαν εμάς... 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα!!!

Κι εδώ έχει πολλή ζέστη την μέρα, ευτυχώς το βράδυ είναι κανονικά.Έτσι ο μικρός κοιμάται με καλοκαιρινά πυτζαμάκια και με μια λεπτή κουβερτούλα γιατί του αρέσει να σκεπάζεται.

Κατά τα άλλα, το άλλο τριήμερο θα κάνει το πρώτο του μπανάκι στη θάλασσα!!Του πήρα καπελάκι, μένει το αντηλιακό.Για να προετοιμαστεί λίγο για την βάπτισή του που είναι σε ένα μήνα.

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Cath3rine είπε:

Ναι χωράει είναι μεγάλη κ φαρδιά καλαθουνα..σκέψου είμαστε 70+ εκατοστά ύψος κ έχει ακόμα για να φτάσουν τα πόδια Ν ακουμπήσουν... Κ τα χέρια τ βάζει δίπλα άνετα.. . Κι εγώ είχα σοκαριστεί.. Γτ είναι κ παλιό καρότσι... Σκέψου στην καλαθουνα την κλασσική με την βάση που είχα στις αρχές από 3 μηνών δεν χωρούσε.. Άμα το ξερα θα γλίτωνα πολλά Χαχαχαχα 

Κι εγώ όταν ήμουν σπίτι μας κ τον έβαζα στο κρεβάτι του μόνος του ήθελε.. Κ τωρ; κάποιες φορές θέλει απλά να ξαπλώσει ανάσκελα; μόνος του κ κοιμαται... Μεγάλωσαν τα παιδάκια μας... 

Τελικα καλα λενε οσο πιο παλια τοσο πιο καλα μπραβο! Εμενα ομως με ειχε συνηθισει να θελει αγγαλια τουλ το βραδυ κ μ ηρθε καπως! Οντως μεγαλωνουν τοσο γρηγορα!

 

5 ώρες πρίν, Katerina-90 είπε:

Βρε κοριτσια με τι τα ντυνεται το βραδυ τα μικρα σας και πως τα σκεπαζεται;; επισης τι θερμοκρασια εχετε στο σπιτι μεσα... απο την νια φοβαμαι μην σκαει απο την αλλη μηβ κρυωσει κιολας γτ ξεσκεπαζεται τελειως οταν κοιμαται

Μεχρι πριν 5μερες απο κατω κολανακι κ απο κατω το φορμακι χωρις μπλουζιτσα κ καλτσουλες λεπτες! Απο κει κ επειτα αφου κοντευουμε να σκασουμε μονο με το φορμακι το κοντομανυκο κ μερικες φορες με καλτσες μερικες χωρις σκεπαζεται με φλις κουβερτουλα εμεις εχουμε κολλημα με το σκεπασμα θελει μεχρι το κεφαλι ασε....ιδανικα θα ηθελα με σεντονακι γτ παλι ιδρωνει....στο σπιτι μεσα εχει 23-24-25βαθμους!

Καλημερα κοριτσακια μου γλυκα!!!! Εμεις εχει π ξυπνησαμε μιση ωρα! Χορτασαμε υπνο!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Τελικα καλα λενε οσο πιο παλια τοσο πιο καλα μπραβο! Εμενα ομως με ειχε συνηθισει να θελει αγγαλια τουλ το βραδυ κ μ ηρθε καπως! Οντως μεγαλωνουν τοσο γρηγορα!

 

Μεχρι πριν 5μερες απο κατω κολανακι κ απο κατω το φορμακι χωρις μπλουζιτσα κ καλτσουλες λεπτες! Απο κει κ επειτα αφου κοντευουμε να σκασουμε μονο με το φορμακι το κοντομανυκο κ μερικες φορες με καλτσες μερικες χωρις σκεπαζεται με φλις κουβερτουλα εμεις εχουμε κολλημα με το σκεπασμα θελει μεχρι το κεφαλι ασε....ιδανικα θα ηθελα με σεντονακι γτ παλι ιδρωνει....στο σπιτι μεσα εχει 23-24-25βαθμους!

Καλημερα κοριτσακια μου γλυκα!!!! Εμεις εχει π ξυπνησαμε μιση ωρα! Χορτασαμε υπνο!

Καλημερουδια... Επειδή κ εμενα ήθελε να χουχουλιαζει με την κουβέρτα του πήρα το μαξιλάρι elephant ear κ σωθήκαμε.. Όταν το κατάλαβα ότι αυτό ήταν που τον ενοχλούσε το πήρα αμέσως.. Κι έτσι γλίτωσα κ τις φλις κ όλα τα υπόλοιπα που θα σκάει.. Πάλι θέλει βέβαια στο πρόσωπο με ιδιαίτερη αδυναμία στο μαξιλαράκι του το κανονικο το φουσκωτό χααχααχα αφού σκέφτομαι να του πάρω 5-6να παίζει 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Cath3rine είπε:

Καλημερουδια... Επειδή κ εμενα ήθελε να χουχουλιαζει με την κουβέρτα του πήρα το μαξιλάρι elephant ear κ σωθήκαμε.. Όταν το κατάλαβα ότι αυτό ήταν που τον ενοχλούσε το πήρα αμέσως.. Κι έτσι γλίτωσα κ τις φλις κ όλα τα υπόλοιπα που θα σκάει.. Πάλι θέλει βέβαια στο πρόσωπο με ιδιαίτερη αδυναμία στο μαξιλαράκι του το κανονικο το φουσκωτό χααχααχα αφού σκέφτομαι να του πάρω 5-6να παίζει 

Μπραβο εσυ τον ξεγελασες! Εμενα δεν ξεγελιεται το δοκιμασα! Δεν το θελει παντα βεβαια τωρα ας πουμε την πηρε ο υπνος ξεσκεπαστη τελειως την κουβερτουλα απλα την κραταει στο χερακι της!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα μανουλες και μωρακια! Που χαθηκατε ολες!?? Καλη εβδομαδα να εχουμε ολοι μας! Η μικρη κοιμαται και εγω καθομαι στον καναπε με τον ανεμηστηρα πανω μ και πινω pina colada!! Εσεις τι κανετε που εξαφανιστηκατε ολες σας;;

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Καλησπερα μανουλες και μωρακια! Που χαθηκατε ολες!?? Καλη εβδομαδα να εχουμε ολοι μας! Η μικρη κοιμαται και εγω καθομαι στον καναπε με τον ανεμηστηρα πανω μ και πινω pina colada!! Εσεις τι κανετε που εξαφανιστηκατε ολες σας;;

Γεια σου βαλεντινακι. Κ μενα ο μικρος κοιμαται πρωτη φορα τοση ωρα(εκλεισε 2ωρο) και πινω το καφεδακι μου! Ειχαμε ενα θεμα το πρωι, λαμπαδιασε ολοκληρος μαλλον τον πειραξε το ρυζαλευρο που εδωσα. Πως ειστε εσεις??? 

Κοριτσι μου εχουμε φτιαξει ομαδα στο viber, ειναι πιο αμεσο και τα λεμε κ εκει. Αν θες φτιαξε κ συ, δεν ειναι κατι. Γνωριζομαστε κιολας ετσι καλυτερα, τοσο καιρο τα λεμε μεσα απο το φορουμ!


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, nanoula90 είπε:

Γεια σου βαλεντινακι. Κ μενα ο μικρος κοιμαται πρωτη φορα τοση ωρα(εκλεισε 2ωρο) και πινω το καφεδακι μου! Ειχαμε ενα θεμα το πρωι, λαμπαδιασε ολοκληρος μαλλον τον πειραξε το ρυζαλευρο που εδωσα. Πως ειστε εσεις??? 

Κοριτσι μου εχουμε φτιαξει ομαδα στο viber, ειναι πιο αμεσο και τα λεμε κ εκει. Αν θες φτιαξε κ συ, δεν ειναι κατι. Γνωριζομαστε κιολας ετσι καλυτερα, τοσο καιρο τα λεμε μεσα απο το φορουμ!

Αχ το καημενακι σου μωρε τον πειραξε ε; μπραβο υπνακο ο αντρακος! 

Εμεις ειμαστε καλα ξυπνησε πολυ αργα το πρωι κ ετσι εφαγε αργα φρουτοκρεμα τωρα περιμενω να πεινασει για να την ταισω πουρε πατατα γλυκοπατατα κολοκυθακι κοτοπουλακι κ ντοματουλα τριμμενη! Τι ζεστη ειναι αυτη!!!

Ναι το ξερω οτι εχετε ομαδουλα εκει αλλα ολο λεω να κατσω να φτιαξω κ ολο το ξεχναω! Θα το βαλω στο προγραμμα!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Αχ το καημενακι σου μωρε τον πειραξε ε; μπραβο υπνακο ο αντρακος! 

Εμεις ειμαστε καλα ξυπνησε πολυ αργα το πρωι κ ετσι εφαγε αργα φρουτοκρεμα τωρα περιμενω να πεινασει για να την ταισω πουρε πατατα γλυκοπατατα κολοκυθακι κοτοπουλακι κ ντοματουλα τριμμενη! Τι ζεστη ειναι αυτη!!!

Ναι το ξερω οτι εχετε ομαδουλα εκει αλλα ολο λεω να κατσω να φτιαξω κ ολο το ξεχναω! Θα το βαλω στο προγραμμα!

Καλε δεν θελει προγραμμα, τσακ μπαμ γινεται. Τωρα οπως καθεσαι το κατεβαζεις και στειλε μας πμ να σε βαλουμε μεσα! 

Κ η προσκληση ισχυει κ για οσες ισως δεν το εχουν δει! 

Αχ ναι ασε, πολλη ζεστη, βρασαμε ειδικα χθες!! Μιλαμε εσταζα! Σημερα ειναι λιγο καλυτερα τα πραγματα ευτυχως καπως φυσαει. 

  • Μου αρέσει 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

On 7/6/2019 at 2:44 ΜΜ, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Αχ βρε κοριτσια το ενα καλο νεο διαδεχεται το κακο! Η ξαδερφουλα μ 3.5χρονων επαθε πνευμονια(κρυφη νομιζαν ιωσουλα κ τελικα) σταματησε ο ενας ο πνευμονας να λειτουργει γτ γεμισε υγρο την στειλανε στο γενημματα γ χειρουργειο να το βγαλουν δεν εχω λογια να πω! Πολυ στεναχωρεθηκα ρε γμτ!:confused: κ δεν μπορω να παω ειμαι με το μωρο μονη στο σπιτι!

Έλα ρε συ. Περαστικά εύχομαι! Όλα να πάνε καλά.. Έτρεχα το Σκ και τώρα μπήκα στο forum.. 


aQhvp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Anneliz είπε:

Έλα ρε συ. Περαστικά εύχομαι! Όλα να πάνε καλά.. Έτρεχα το Σκ και τώρα μπήκα στο forum.. 

Σε ευχαριστω κοπελα μ ναι αστα ακομα μεσα ειναι το κοριτσακι μας με αντιβιωση και καλωδιωμενη με οξυγονο ορους κλπ!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλησπερα και απο μενα... σας παρακολουθω καιρο και μου αρεσει η παρεα σας και αποφασισα τωρα να μπω κ εγω να σας γνωρισω!! Μανουλα Δεκεμβριου και εγω λοιπον με μια υπεροχη μπεμπα που μου εχει παρει τα μυαλα!πινουμε πολυ γαλα μαμας και τωρα εδω και μια εβδομαδα ξεκινησαμε ρυζαλευρο.. που ομως δεν φαινεται να το θελει και πολυ!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, eleni.9 είπε:

Κοριτσια καλησπερα και απο μενα... σας παρακολουθω καιρο και μου αρεσει η παρεα σας και αποφασισα τωρα να μπω κ εγω να σας γνωρισω!! Μανουλα Δεκεμβριου και εγω λοιπον με μια υπεροχη μπεμπα που μου εχει παρει τα μυαλα!πινουμε πολυ γαλα μαμας και τωρα εδω και μια εβδομαδα ξεκινησαμε ρυζαλευρο.. που ομως δεν φαινεται να το θελει και πολυ!!!

Καλως μας ηρθες κοπελα μου! Να σου ζησει το κοριτσακι σου! Καλλιο αργα παρα ποτε δεν λενε? Λογικο να μην το πολυθελει το ρυζαλευρο εχει συνηθισει το γαλα της μαμας! Μην ανχωνεσαι οσο μεγαλωνει θα τρωει κ πιο πολυ!!! Οσο για το οτι σ εχει παρει τα μυαλα σε νιωθω καπως ετσι ειμαστε κ εμεις εδω κ εγω κ ο μπαμπας της!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Καλως μας ηρθες κοπελα μου! Να σου ζησει το κοριτσακι σου! Καλλιο αργα παρα ποτε δεν λενε? Λογικο να μην το πολυθελει το ρυζαλευρο εχει συνηθισει το γαλα της μαμας! Μην ανχωνεσαι οσο μεγαλωνει θα τρωει κ πιο πολυ!!! Οσο για το οτι σ εχει παρει τα μυαλα σε νιωθω καπως ετσι ειμαστε κ εμεις εδω κ εγω κ ο μπαμπας της!

Καλως σας βρηκα λοιπον!!!! Μιλαμε καθε μερα θα κανει κ κατι αλλο και ειναι μια τρελα... τωρα η καιμενη με τη ζεστη σκαει και ιδρωνει συνεχεια. Μονο με το φανελακι την εχω αλλα και παλι! Βολτα δεν μπορω να την βγαλω γιατι εχει καυσωνα και ετσι μια γκρινια παραπανω την εχουμε!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, eleni.9 είπε:

Καλως σας βρηκα λοιπον!!!! Μιλαμε καθε μερα θα κανει κ κατι αλλο και ειναι μια τρελα... τωρα η καιμενη με τη ζεστη σκαει και ιδρωνει συνεχεια. Μονο με το φανελακι την εχω αλλα και παλι! Βολτα δεν μπορω να την βγαλω γιατι εχει καυσωνα και ετσι μια γκρινια παραπανω την εχουμε!!

Καθε μερα κανουμε πλεον μπανακι να δροσιζεται γτ ιδρωνει τρελα ειναι κ παχουλου οποτε οι διπλες αναβουν κ συγκεονται....βολτα βγαινουμε οταν πεσει ο ηλιος κατα τις 8μιση γιατι κ της αρεσει πολυ κ θελω να μαθαινει κ να συνηθιζει γτ ερχεται καλοκαιρακι!!!

Ασε τα καμωματα τους π κανουν καθε μερα κ κατι καινουργιο τρελενομαστε....με την ζεστη δεν θελει κ αγγαλια κ εκει π ειχαμε ξεκινησει τους ημερησιους υπνους χωρις αγγαλια τωρα δεν θελει ουτε τον βραδυνο θελει να κοιμαται μονη της!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...