Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια,εμείς που από τις πέντε βλαστοκυστες,βάλαμε τις 4 και έδωσαν οι 3 θετική χοριακη,όμως μόνο το ένα προχώρησε και γεννήθηκε,θεωρείται ας πούμε πρόβλημα στην ποιότητα των εμβρύων η πιθανόν να εχω κάποιο θέμα στη μήτρα?Το πρώτο δεν εμφυτεύτηκε καν,το δεύτερο παλινδρομησε γύρω στην 8η εβδομάδα και τώρα αυτό εμφυτεύτηκε,αλλά δεν προχώρησε

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

Just now, Anastasia_paris είπε:

Να σας ζήσει κοριτσάκι μου η ανιψιά, να ναι γερή και ευλογημένη!!! Καλημέρα σε όλες!!! 

Ευχαριστω κοριτσι μ! Κ εσυ οτι επιθυμεις! Καλημερα


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, nanoula90 είπε:

Καλημερα! 

@ΒαλεντιναΧρηστος να σας ζησει κοριτσι!!! Παντα τετοιες χαρες στη ζωη σας!

Ευχαριστω πολυ κοπελα μ! Να ειναι γερος ο μπεμπαρος σου!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ βρε κοριτσια το ενα καλο νεο διαδεχεται το κακο! Η ξαδερφουλα μ 3.5χρονων επαθε πνευμονια(κρυφη νομιζαν ιωσουλα κ τελικα) σταματησε ο ενας ο πνευμονας να λειτουργει γτ γεμισε υγρο την στειλανε στο γενημματα γ χειρουργειο να το βγαλουν δεν εχω λογια να πω! Πολυ στεναχωρεθηκα ρε γμτ!:confused: κ δεν μπορω να παω ειμαι με το μωρο μονη στο σπιτι!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Σε ευχαριστω κοριτσι μ γεννηθηκε το μπουμπουκακι με καισαρικη λογω πρωτου κ λογω ζαχαρου (36+4)2.700kg....κ μοιαζει τ μπαμπα της που ειναι διδυμος με τον αντρα μ οπως κ η δικη μας μιαζει τον μπαμπα της! Την κοπελα δεν μπορεσαμε να την δουμε ακομα την ραβανε κ επρεπε να φυγουμε ομως να παμε στο μωρο π ειχαμε αφησει στην μαμα μ ευτυχως  η μικρη κοιμηθηκε απο τις 23:00 πριν 30λεπτα φτασαμε σπιτι κ ευτυχως στον δρομο δεν ξυπνησε..δυστηχως αλλη φορα δεν θ μπορεσω να παω αλλα θ τους επισκεφτω καποια στιγμη οταν 40ντισουν! Θυμηθηκαμε τα δικα μας με τον αντρα μ οσο περιμεναμε εξω απο τα χειρουργεια! Γερα να ειναι Θεε μ ολα τα μωρακια τ κοσμου!

Να σας ζήσει βαλεντινακι μου.. Καλότυχο να ναι κ γεμάτο υγεία το μπουμπούκι σας.... 

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Αχ βρε κοριτσια το ενα καλο νεο διαδεχεται το κακο! Η ξαδερφουλα μ 3.5χρονων επαθε πνευμονια(κρυφη νομιζαν ιωσουλα κ τελικα) σταματησε ο ενας ο πνευμονας να λειτουργει γτ γεμισε υγρο την στειλανε στο γενημματα γ χειρουργειο να το βγαλουν δεν εχω λογια να πω! Πολυ στεναχωρεθηκα ρε γμτ!:confused: κ δεν μπορω να παω ειμαι με το μωρο μονη στο σπιτι!

Τωρα το ειδα.. Κορίτσι μου όλα θα πάνε καλά... Θετική σκέψη..Να πάει καλά το χειρουργείο.... 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Cath3rine είπε:

Να σας ζήσει βαλεντινακι μου.. Καλότυχο να ναι κ γεμάτο υγεία το μπουμπούκι σας.... 

Τωρα το ειδα.. Κορίτσι μου όλα θα πάνε καλά... Θετική σκέψη..Να πάει καλά το χειρουργείο.... 

Σε ευχαριστω πολυ κοπελα μ κ για τα 2! Περιμενουμε νεα!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Αχ βρε κοριτσια το ενα καλο νεο διαδεχεται το κακο! Η ξαδερφουλα μ 3.5χρονων επαθε πνευμονια(κρυφη νομιζαν ιωσουλα κ τελικα) σταματησε ο ενας ο πνευμονας να λειτουργει γτ γεμισε υγρο την στειλανε στο γενημματα γ χειρουργειο να το βγαλουν δεν εχω λογια να πω! Πολυ στεναχωρεθηκα ρε γμτ!:confused: κ δεν μπορω να παω ειμαι με το μωρο μονη στο σπιτι!

Βαλεντινακι να σου ζήσει το ανηψακι.κοριτσι μου εύχομαι να πάνε όλα καλά  με την μικρούλα.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Perple18 είπε:

Βαλεντινα μου πως είναι η μικρουλα;Όλα καλα;

Της βγαλανε το υγρο απο τον πνευμονα κ τωρα πρεπει να ενυδατωνεται καλα κ να βηχει για να αρχισει να λειτουργει ξανα! Καποιο μικροβιο προσπαθουν να καταπολεμησουν αλλα δεν λεει να αρχισει να υποχωρει! Την εχουν σε καραντινα κ μονο η μαμα της επιτρεπεται μεσα για μικροβια! Παντου καλωδια το κοριτσακι μ ορους φλεβες σωληνακια! Πηγε η μαμα μ φυσικα!!! Ευχαριατω π με σκεφτηκες κοπελα μ!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Της βγαλανε το υγρο απο τον πνευμονα κ τωρα πρεπει να ενυδατωνεται καλα κ να βηχει για να αρχισει να λειτουργει ξανα! Καποιο μικροβιο προσπαθουν να καταπολεμησουν αλλα δεν λεει να αρχισει να υποχωρει! Την εχουν σε καραντινα κ μονο η μαμα της επιτρεπεται μεσα για μικροβια! Παντου καλωδια το κοριτσακι μ ορους φλεβες σωληνακια! Πηγε η μαμα μ φυσικα!!! Ευχαριατω π με σκεφτηκες κοπελα μ!

Περαστικα στην μικρουλα κοριτσι μου! Να πανε ολα καλα!

  • Ευχαριστώ 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, nanoula90 είπε:

Περαστικα στην μικρουλα κοριτσι μου! Να πανε ολα καλα!

Ευχαριστω νανουλα μ! Ποσο με στεναχωρει π δεν μπορω να παω! Η μικρη μ μολις κοιμηθηκε! Εσεις τι κανετε;;;;


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ευχαριστω νανουλα μ! Ποσο με στεναχωρει π δεν μπορω να παω! Η μικρη μ μολις κοιμηθηκε! Εσεις τι κανετε;;;;

Καλα ειμαστε. Κοιμομαστε κ μεις. Αλλα αθηνα εχει πιασει αφορητη ζεστη και ιδρωνει ο καημενος. Κατα τ αλλα ειμαστε καλα. Δεν τρωμε, δεν θελει ακομα στερεες, μονο βυζι. Γενικα ειναι λιγο βυζακιας χαχαχα, αλλα δεν βιαζομαι, θα τα μαθει σιγα σιγα. Ασε κ θελω να παω για κανα μπανιο, αλλα ολος ο ιουνιος τα σκ ειναι γαμοι κ βαφτισεις!!! Πανε ολα μας τα σκ!


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Της βγαλανε το υγρο απο τον πνευμονα κ τωρα πρεπει να ενυδατωνεται καλα κ να βηχει για να αρχισει να λειτουργει ξανα! Καποιο μικροβιο προσπαθουν να καταπολεμησουν αλλα δεν λεει να αρχισει να υποχωρει! Την εχουν σε καραντινα κ μονο η μαμα της επιτρεπεται μεσα για μικροβια! Παντου καλωδια το κοριτσακι μ ορους φλεβες σωληνακια! Πηγε η μαμα μ φυσικα!!! Ευχαριατω π με σκεφτηκες κοπελα μ!

Ευτυχώς όλα καλά τώρα κοπέλα μου .Θα αναρρώσει το μικρούλι και θα γυρίσει σπίτι της!! Ειναι λιγο δυσκολο αυτο που παιρναει αλλα ειναι καλα αυτο εχει σημασια!άργησα να σου απαντήσω αλλά έκλαιγε η μικρή σήμερα όλη μέρα.

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, nanoula90 είπε:

Καλα ειμαστε. Κοιμομαστε κ μεις. Αλλα αθηνα εχει πιασει αφορητη ζεστη και ιδρωνει ο καημενος. Κατα τ αλλα ειμαστε καλα. Δεν τρωμε, δεν θελει ακομα στερεες, μονο βυζι. Γενικα ειναι λιγο βυζακιας χαχαχα, αλλα δεν βιαζομαι, θα τα μαθει σιγα σιγα. Ασε κ θελω να παω για κανα μπανιο, αλλα ολος ο ιουνιος τα σκ ειναι γαμοι κ βαφτισεις!!! Πανε ολα μας τα σκ!

Καλημερα σε ολες!!!

Και εδω πολυ ζεστη χθες το βραδυ 10η ωρα ειχε 33βαθμους δεν θελω ουτε καν να σκεφτω το πρωι ποσο εφτασε εννοειταο οτι το μωρο πλεον ειναι με το ζιπουνακι κ απλα τις φοραω καλτσουλες π βαζουμε-βγαζουμε αρκετες φορες την ημερα σας εχω πει η δικια μ θελει κουβερτα μεχρι τα μουτρα αλλα δεν γινοταν με την βελουτε ακομα της εμαθα της φλι μονο μεχρι να την παρει ο υπνος μετα την ξεσκεπαζω κ αφηνω μονο τ χερακια της μεσα π της αρεσει! Σημερα κοιμηθηκε 9ωρο μονοκοματο να δω πως θα βολεψω τα γευματα γτ μολις ηπιε γαλα κ κανονικα 9μιση ετρωγε φρουτα! Τεσπα! Σε 12μερες εχουμε παιδιατρο!

3 ώρες πρίν, Perple18 είπε:

Ευτυχώς όλα καλά τώρα κοπέλα μου .Θα αναρρώσει το μικρούλι και θα γυρίσει σπίτι της!! Ειναι λιγο δυσκολο αυτο που παιρναει αλλα ειναι καλα αυτο εχει σημασια!άργησα να σου απαντήσω αλλά έκλαιγε η μικρή σήμερα όλη μέρα.

Ειναι πολυ δυσκολο για ενα παιδακι να τ πεις οτι πρεπει να κατσει σε ενα κρεβατι τοσες ωρες-μερες οτι θα πρεπει να φπραει μασκα οξυγονου 24ωρες το 24ωρο οτι θα πρεπει να της περνουν αιμα κλπ καθε τοσο κ οτι δεν θα βλεπει κανεναν περα απο την μαμα του! Πηγαινε παιδικο εχει ενα αδερφακι μικροτερο στο σπιτι(2χρονων) π παιζανε ολη μερα! Σημασια φυσικα εχει να γινει καλα για να μπορει να επιστρεψει στην καθημερινοτητα της υγιεις! 

Γιατι εκλεγε το μπουμπουκακι σου!? Ηρεμησε κοιμηθηκατε καλα;;;


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...