Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Faith22 είπε:

       

      Χθες είχα υπέρηχο κ είναι όλα καλά.Ειμαι στην 25η εβδομάδα κ με έχει ενημερωσει η μαία ότι δεν είναι συστηματικές οι κινήσεις των εμβρύων αυτή την εβδομάδα.Χθες αυτό δεν το συζήτησα καθόλου με τον γιατρό.Εγω όμως τα νιώθω κάθε μέρα κ σήμερα από το πρωί δεν τα είχα νιώσει κ είχε πάει 3 το μεσημέρι.Η ξαδέρφη μου πριν 3 εβδομάδες έχασε το μωρο της στις 33 εβδομάδες.Δεν το ένιωσε μια μέρα κ τελικά είχε ενδομητρίο θάνατο.Το αναφέρω για να καταλάβετε λίγο την ψυχολογία μου,θέλω δεν θέλω είναι κάτι που το σκέφτομαι κάθε μέρα.Η μαία μου το ξέρει.Στελνω λοιπόν το μεσημέρι ότι δεν έχω νιώσει τα μωρά χωρίς να της πω καλησπέρα,ήμουν στο κρεβάτι όλο το πρωί ζουμπωντας την κοιλιά μου κ ενώ ήθελα μόνο ένα μην ανησυχείς μου απαντά ότι "κακώς δεν ρώτησες τον γιατρό,είπαμε μετράμε μετά τις 32 εβδομάδες κ παρεπιπτόντως καλησπέρα τάδε" κ της απάντησα "ναι κακώς δεν ρώτησα τον γιατρό κ ρωτάω εσένα.Δεν βλάπτει λίγο ενσυναίσθηση που κ που.Καλησπερα".Απάντησα έτσι γιατί ένιωσα ειρωνεία.Λαθος μου,το ξέρω.Μου απάντησε κ εκεινη πάλι αλλα το άφησα εκεί.Δεν ξανααπαντησα.Δεν ήθελα να το συνεχίσω.

      Κ τώρα το βράδυ μου έστειλε ο γιατρός μήνυμα ότι αν δεν με καλύπτουν,να κάνω τις επιλογές μου,εννοώντας ότι μπορώ να φύγω κ να αλλάξω γιατρό,μαζί με ένα κατεβατο.

      Αυτό με πείραξε παρά πολύ.Ενιωσα ότι με διώχνει.

      Ξέρω ότι είμαι παράλογη,εκφραστείτε ελεύθερα.

       

       

      Σε καμία περίπτωση δεν είσαι παράλογη. Εμένα δεν θυμάμαι από ποια εβδομάδα μου είχε πει ο γιατρός να "ακουω-καταλαβαίνω" το μωρό ανά κάποιες ώρες αλλά ήταν σίγουρα πριν τη 30η εβδομάδα γιατί στην 30η όντως δεν το άκουσα μια μέρα. έφαγα γλυκό και εκεί κάπως τη κατάλαβα αλλά με έτρωγε η ανησυχία και πήγα στο γιατρό. κάτι μου έλεγε οτι δεν πάει καλά. δυστυχώς έπαθα το ίδιο με την ξαδέρφη σου 1 μέρα μετά. Δεν το λέω τώρα για να σε τρομοκρατήσω. Αλλά πρέπει να μας ακούνε. Για μένα να βρεις ένα γιατρό που καταλαβαίνει τις ανησυχίες σου και κυρίως να κρατά ένα πεαγγελαμτικό επίπεδο. δλδ θύμωσε η μαία που δεν είπες καλησπέρα και μετά σε διωχνει ο γιατρος;; πάνω στον πανικό σου, θα σκεφτείς τα τυπικα;; 

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

Παρούσα κι εγώ!Εγώ θα πάω αύριο για καλλωπισμό γιατί την Κυριακή είναι η μεγάλη μέρα : η βάπτιση του μπέμπη μας!Προς το παρόν, την θάλασσα την βλέπουμε μόνο μέσα από φωτογραφίες:P, παρόλο που κάνει τρελή ζέστη.

Πάντως κι εμένα ο μπεμπούλης μου μέρα με τη μέρα εξελίσσεται όλο και πιο πολύ.Γυρίζει από ανάσκελα μπρούμυτα και πάλι ανάσκελα.Βγαίνει από το γυμναστήριο συνεχώς και προσπαθεί να μπουσουλήσει.Εν τω μεταξύ, ενθουσιάζεται κιόλας, όταν τα κάνει αυτά, και γελάει!!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

7 ώρες πρίν, eleni.9 είπε:

Το ιδιο απορουσα κ εγω που εξαφανιστηκατε ολες!! Αχχ κοριτσια ξεκινησε λεει μπαμπαμπαμπα αλλα ασυναισθητα ακομα οχι οτι εννοει το μπαμπα της.. αλλα ειναι τρελα οταν λεει ετσι λογακια.. εντωμεταξυ σταματησε αυτο με το κεφαλι που εκανε που το κουνουσε περα δωθε και τωρα βρηκε αλλο παιχνιδι.. κανει με τα χιλια της ολη την ωρα πρρρρρρ και πεταει σαλια η μαιμουδιτσα!!!

Αααα αυτο το εκανε πριν 1μηνα και τωρα αρχισε παλι!!! Κ μπαμπακιζει πολυ συνηθως λεει νταντα νταντα σαν να μας μαλωνει!!!

7 ώρες πρίν, sunshine83 είπε:

Παρούσα κι εγώ!Εγώ θα πάω αύριο για καλλωπισμό γιατί την Κυριακή είναι η μεγάλη μέρα : η βάπτιση του μπέμπη μας!Προς το παρόν, την θάλασσα την βλέπουμε μόνο μέσα από φωτογραφίες:P, παρόλο που κάνει τρελή ζέστη.

Πάντως κι εμένα ο μπεμπούλης μου μέρα με τη μέρα εξελίσσεται όλο και πιο πολύ.Γυρίζει από ανάσκελα μπρούμυτα και πάλι ανάσκελα.Βγαίνει από το γυμναστήριο συνεχώς και προσπαθεί να μπουσουλήσει.Εν τω μεταξύ, ενθουσιάζεται κιόλας, όταν τα κάνει αυτά, και γελάει!!! 

Με το καλο η βαπτιση του μπεμπη σας εχει ακομα καλοκαιρι μπροστα θα τα κανετε τα μπανακια σας!!!! Κ εμενα ακριβως τα ιδια κανει απλα κανει 2-3βηματα μποσουλημα κ μετα κουραζεται!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, eleni.9 είπε:

Το ιδιο απορουσα κ εγω που εξαφανιστηκατε ολες!! Αχχ κοριτσια ξεκινησε λεει μπαμπαμπαμπα αλλα ασυναισθητα ακομα οχι οτι εννοει το μπαμπα της.. αλλα ειναι τρελα οταν λεει ετσι λογακια.. εντωμεταξυ σταματησε αυτο με το κεφαλι που εκανε που το κουνουσε περα δωθε και τωρα βρηκε αλλο παιχνιδι.. κανει με τα χιλια της ολη την ωρα πρρρρρρ και πεταει σαλια η μαιμουδιτσα!!!

Εδώ και εγώ,έχουμε λίγο γκρίνια αυτές τις μέρες ψάχνομαι και για την βαπτιση και χάθηκα λίγο.τι ωραία που ξεκινήσατε να μιλατε και να κάνετε παιχνιδάκια με το στόμα!!!Εμείς ακόμα τπτ..μόνο τσιριζουμε. 

21 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Καλησπερα στα κοριτσια!!! Ολες στις παραλιες ξεχυθηκατε; 

Η μικρη κοιμαται εγω βαφω τα νυχια τ ποδιου(για του χεριου ηρθε προχθες αισθητικος κ μ τα εκανε) εχουμε γαμο την κυριακη πρωτη επισημη εξοδος με την μικρη να δουμε πως θα αντιδρασει ευτυχως το γλεντι ειναι σε παιδοτοπο λογω πολλων παιδιων κ θα παιξει! 

Εσεις τι κανετεε;;;

Γενικά είναι καλοβολο το δικό σου το μπεμπακι βαλεντινα όποτε πιστεύω δεν θα έχετε προβλημα αυριο!

14 ώρες πρίν, sunshine83 είπε:

Παρούσα κι εγώ!Εγώ θα πάω αύριο για καλλωπισμό γιατί την Κυριακή είναι η μεγάλη μέρα : η βάπτιση του μπέμπη μας!Προς το παρόν, την θάλασσα την βλέπουμε μόνο μέσα από φωτογραφίες:P, παρόλο που κάνει τρελή ζέστη.

Πάντως κι εμένα ο μπεμπούλης μου μέρα με τη μέρα εξελίσσεται όλο και πιο πολύ.Γυρίζει από ανάσκελα μπρούμυτα και πάλι ανάσκελα.Βγαίνει από το γυμναστήριο συνεχώς και προσπαθεί να μπουσουλήσει.Εν τω μεταξύ, ενθουσιάζεται κιόλας, όταν τα κάνει αυτά, και γελάει!!! 

Με το καλο η βαπτιση κοριτσι μου!!!ε μετα την βαπτιση που θα χαλαρωσετε θα βρειτε και χρονο για θάλασσά. Ουτε εμεις εχουμε παει ακομα!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Perple18 είπε:

Εδώ και εγώ,έχουμε λίγο γκρίνια αυτές τις μέρες ψάχνομαι και για την βαπτιση και χάθηκα λίγο.τι ωραία που ξεκινήσατε να μιλατε και να κάνετε παιχνιδάκια με το στόμα!!!Εμείς ακόμα τπτ..μόνο τσιριζουμε. 

Γενικά είναι καλοβολο το δικό σου το μπεμπακι βαλεντινα όποτε πιστεύω δεν θα έχετε προβλημα αυριο!

Με το καλο η βαπτιση κοριτσι μου!!!ε μετα την βαπτιση που θα χαλαρωσετε θα βρειτε και χρονο για θάλασσά. Ουτε εμεις εχουμε παει ακομα!

Ναι ειναι καλοβολη γενικα! Αλλα με τα δοντια ειναι κ λιγο απροβλεπτη!! Κ μεις ετοιμαζομαστε για την γαμοβαπτιση!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πρίν, sunshine83 είπε:

Παρούσα κι εγώ!Εγώ θα πάω αύριο για καλλωπισμό γιατί την Κυριακή είναι η μεγάλη μέρα : η βάπτιση του μπέμπη μας!Προς το παρόν, την θάλασσα την βλέπουμε μόνο μέσα από φωτογραφίες:P, παρόλο που κάνει τρελή ζέστη.

Πάντως κι εμένα ο μπεμπούλης μου μέρα με τη μέρα εξελίσσεται όλο και πιο πολύ.Γυρίζει από ανάσκελα μπρούμυτα και πάλι ανάσκελα.Βγαίνει από το γυμναστήριο συνεχώς και προσπαθεί να μπουσουλήσει.Εν τω μεταξύ, ενθουσιάζεται κιόλας, όταν τα κάνει αυτά, και γελάει!!! 

Αχχ αντε με το καλο η βαφτιση.. και εμεις ετοιμαζομαστε σιγα σιγα.. τωρα εχω αρχισει φτιαχνω τα μαρτυρικα και ενθουσιαστηκα βγαινουν πολυ ωραια και απιστευτα φθηνα βρε κοριτσια σε σχεση με τα ετοιμα που εβρισκα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 6/7/2019 at 2:59 ΠΜ, sunshine83 είπε:

Παρούσα κι εγώ!Εγώ θα πάω αύριο για καλλωπισμό γιατί την Κυριακή είναι η μεγάλη μέρα : η βάπτιση του μπέμπη μας!Προς το παρόν, την θάλασσα την βλέπουμε μόνο μέσα από φωτογραφίες:P, παρόλο που κάνει τρελή ζέστη.

Πάντως κι εμένα ο μπεμπούλης μου μέρα με τη μέρα εξελίσσεται όλο και πιο πολύ.Γυρίζει από ανάσκελα μπρούμυτα και πάλι ανάσκελα.Βγαίνει από το γυμναστήριο συνεχώς και προσπαθεί να μπουσουλήσει.Εν τω μεταξύ, ενθουσιάζεται κιόλας, όταν τα κάνει αυτά, και γελάει!!! 

Με το καλό η βάφτιση σας!!!! Καλύτερα να το κάνετε τώρα να ησυχάσετε μετά το καλοκαίρι, ενώ εγώ όλο το καλοκαίρι θα σκέφτομαι κ θα προσπαθω να οργανώσω την βάφτιση του Σεπτέμβρη.. 

Καλημέρα κορίτσια!!!!! 

7 ώρες πρίν, eleni.9 είπε:

Αχχ αντε με το καλο η βαφτιση.. και εμεις ετοιμαζομαστε σιγα σιγα.. τωρα εχω αρχισει φτιαχνω τα μαρτυρικα και ενθουσιαστηκα βγαινουν πολυ ωραια και απιστευτα φθηνα βρε κοριτσια σε σχεση με τα ετοιμα που εβρισκα!!!

Κι εγώ μόνη μου θα τα κάνω.. Ακομα δεν έχω καταλήξει σε τι βέβαια... :P 


aQhvp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anneliz είπε:

Με το καλό η βάφτιση σας!!!! Καλύτερα να το κάνετε τώρα να ησυχάσετε μετά το καλοκαίρι, ενώ εγώ όλο το καλοκαίρι θα σκέφτομαι κ θα προσπαθω να οργανώσω την βάφτιση του Σεπτέμβρη.. 

Καλημέρα κορίτσια!!!!! 

Κι εγώ μόνη μου θα τα κάνω.. Ακομα δεν έχω καταλήξει σε τι βέβαια... :P 

Εγω εκανα 100 σε βραχιολακια.. και τωρα κανω και αλλα 100 σε καρφιτσα.!! Κ βγαινουν πολυ ομορφα!!:)

Link to comment
Share on other sites

On 6/7/2019 at 2:59 ΠΜ, sunshine83 είπε:

Παρούσα κι εγώ!Εγώ θα πάω αύριο για καλλωπισμό γιατί την Κυριακή είναι η μεγάλη μέρα : η βάπτιση του μπέμπη μας!Προς το παρόν, την θάλασσα την βλέπουμε μόνο μέσα από φωτογραφίες:P, παρόλο που κάνει τρελή ζέστη.

Πάντως κι εμένα ο μπεμπούλης μου μέρα με τη μέρα εξελίσσεται όλο και πιο πολύ.Γυρίζει από ανάσκελα μπρούμυτα και πάλι ανάσκελα.Βγαίνει από το γυμναστήριο συνεχώς και προσπαθεί να μπουσουλήσει.Εν τω μεταξύ, ενθουσιάζεται κιόλας, όταν τα κάνει αυτά, και γελάει!!! 

Να σας ζησει ο μπεμπης καλοφωτιστος κοπελα μου! Να χαιρετε το ονοματακι του!

Κοριτσια καλησπερα! Εμεις εδω λιωνουμεεεε εχθες χτυπησε 41.5 η θερμοκρασια την βγαλαμε στην παραλια την μιση μερα!!!! Τωρα κοιμαται κ εγω μαγειρευω για την βασιλισσα!!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μαμάδες Δεκ 2018!

Εμείς επιτέλους βαπτιστήκαμε!Ο μπέμπης έγινε Δημήτρης!Όλα πήγαν πολύ καλά και το μωρό δεν έκλαψε καθόλου.Μάλλον επειδή είναι μικρούλης και ευτυχώς ο παππάς ηταν καλός.Οι εκλογές ευτυχώς δεν επηρέασαν καθόλου τους φίλους μας που ήρθαν όλοι.Κι έτσι περάσαμε πολύ ωραία!!!!!

@ΒαλεντιναΧρηστοςΕυχαριστούμε πολύ για τις ευχές!Αντε και στα δικά σας τώρα!Από ζέστη κι εδώ κάνει σήμερα πολύ.Τι τυχεροί που είστε που έχετε θάλασσα κοντά σας.Εμείς ούτε με το κυάλι δεν μπορούμε να τη δούμε.:P

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, sunshine83 είπε:

Καλησπέρα μαμάδες Δεκ 2018!

Εμείς επιτέλους βαπτιστήκαμε!Ο μπέμπης έγινε Δημήτρης!Όλα πήγαν πολύ καλά και το μωρό δεν έκλαψε καθόλου.Μάλλον επειδή είναι μικρούλης και ευτυχώς ο παππάς ηταν καλός.Οι εκλογές ευτυχώς δεν επηρέασαν καθόλου τους φίλους μας που ήρθαν όλοι.Κι έτσι περάσαμε πολύ ωραία!!!!!

@ΒαλεντιναΧρηστοςΕυχαριστούμε πολύ για τις ευχές!Αντε και στα δικά σας τώρα!Από ζέστη κι εδώ κάνει σήμερα πολύ.Τι τυχεροί που είστε που έχετε θάλασσα κοντά σας.Εμείς ούτε με το κυάλι δεν μπορούμε να τη δούμε.:P

Να σας ζησει ο Δημητρακης σας, να ναι παντα καλοτυχος και καλοφωτιστος!

Τι κανετε κοριτσια??? Εμεις καλα, πηγαμε κ μεις θαλασσα ηταν πολυ ωραια, θα ξαναπαμε το σκ. Κατα τ αλλα ξεκινησαμε blw για τις στερεες, δεν ηθελε με τπτ κουταλι και αλεσμενα. Οποτε τρωμε κομματια. Ακομα μαθαινουμε δηλαδη, και γινεται ενας χαμουλης γιατι εννοειται και παιζει και το ριχνει κατω χαχα. Και θηλαζουμε φουλ ακομα!

  • Χαχα 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, nanoula90 είπε:

Να σας ζησει ο Δημητρακης σας, να ναι παντα καλοτυχος και καλοφωτιστος!

Τι κανετε κοριτσια??? Εμεις καλα, πηγαμε κ μεις θαλασσα ηταν πολυ ωραια, θα ξαναπαμε το σκ. Κατα τ αλλα ξεκινησαμε blw για τις στερεες, δεν ηθελε με τπτ κουταλι και αλεσμενα. Οποτε τρωμε κομματια. Ακομα μαθαινουμε δηλαδη, και γινεται ενας χαμουλης γιατι εννοειται και παιζει και το ριχνει κατω χαχα. Και θηλαζουμε φουλ ακομα!

Γειά σου κορίτσι τι κανεις ο μικρουλης; καλα μπανακια να εχετε!! καλως τα δέχτηκες ετοιμασου για μεγάλο χαμω!!!! Μεχρι μεσα στη πανα θα βρισκεις φαγητα. 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alex. Arap είπε:

Γειά σου κορίτσι τι κανεις ο μικρουλης; καλα μπανακια να εχετε!! καλως τα δέχτηκες ετοιμασου για μεγάλο χαμω!!!! Μεχρι μεσα στη πανα θα βρισκεις φαγητα. 

Καλε αυτο λες ή που βρηκα ολοκληρο κομματι κοτοπουλο μεσα στο αυτι του???? 

Η μικρη σου τι κανει? Πως ειστε κοριτσι μου?? 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, nanoula90 είπε:

Καλε αυτο λες ή που βρηκα ολοκληρο κομματι κοτοπουλο μεσα στο αυτι του???? 

Η μικρη σου τι κανει? Πως ειστε κοριτσι μου?? 

Θα σκουπιζεται και στα μαλλιά περιμενε να δεις ουτε ζελε δεν θα χρειαζεστε!!!!! Καλα μια χαρά εχθες είχαμε βγει στη βεραντα να δωσουμε νερακι στα σκυλακια και τους πηρε το μπολ το εριξε πανω της και μετα πηγε στη βρυση και φωναζε να της βαλω αλλο και λεω ετσι εισαι της ανοιγω την βρυση και τρελαθηκε απο την χαρα της εγινε παπάκι!!!! Καθε μερα κανει ολο καινούργια πράγματα μας εχει τρελανει σημερα εφαγε το φαγητο της δεν ηθελε αλλο και λεω ας φτιαξω καμια πατατα να φαω εγω τελικα μου της εφαγε και πηρα να φαω και εγώ μια μπουκιά και με φιλησε στο στομα και φωναξε μα...... κοντεψα να την φαω.!!!!εχει ηρεμησει καθόλου ο μικρος η θελει ακομα ζιζακι συνεχεια; πω πω τωρα ειδα το τικεράκι 6 μηνων ειστε παναγια μουνποτε λεγαμε πως θα γεννησεις  ποτε γεννησες ποτε μεγαλωσε περνάει ο καιρος. Διακοπουλες θα πατε; 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alex. Arap είπε:

Θα σκουπιζεται και στα μαλλιά περιμενε να δεις ουτε ζελε δεν θα χρειαζεστε!!!!! Καλα μια χαρά εχθες είχαμε βγει στη βεραντα να δωσουμε νερακι στα σκυλακια και τους πηρε το μπολ το εριξε πανω της και μετα πηγε στη βρυση και φωναζε να της βαλω αλλο και λεω ετσι εισαι της ανοιγω την βρυση και τρελαθηκε απο την χαρα της εγινε παπάκι!!!! Καθε μερα κανει ολο καινούργια πράγματα μας εχει τρελανει σημερα εφαγε το φαγητο της δεν ηθελε αλλο και λεω ας φτιαξω καμια πατατα να φαω εγω τελικα μου της εφαγε και πηρα να φαω και εγώ μια μπουκιά και με φιλησε στο στομα και φωναξε μα...... κοντεψα να την φαω.!!!!εχει ηρεμησει καθόλου ο μικρος η θελει ακομα ζιζακι συνεχεια; πω πω τωρα ειδα το τικεράκι 6 μηνων ειστε παναγια μουνποτε λεγαμε πως θα γεννησεις  ποτε γεννησες ποτε μεγαλωσε περνάει ο καιρος. Διακοπουλες θα πατε; 

Χαχαχαχαχ, ειναι για φαγωμα δηλαδη η μπουμπου σου!! 

Οχι οχι, το ζυζακι ειναι σταθερη αξια, δεν το ξεχναει ποτε, το τιμαει δεοντως ολη μερα και νυχτα χαχαχα. Θηλαζει φουλ, μπιμπερο ακομα δεν δεχεται, κουραστηκα να προσπαθω κ κανω ενα διαλειμμα απο την προσπαθεια. Περναει ο καιρος, αστα. Μια τρελα ειναι, η πιο ωραια τρελα βεβαια τα μωρακια μας. Να ναι παντα καλα οι ψυχουλες ολες. Διακοπες οχι, δεν μας παιρνει, αλλα μεχρι το εξοχικο λιγο εξω απο την Αθηνα θα παμε. Να κανουμε κανα μπανακι. Εσεις??

  • Μου αρέσει 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, nanoula90 είπε:

Χαχαχαχαχ, ειναι για φαγωμα δηλαδη η μπουμπου σου!! 

Οχι οχι, το ζυζακι ειναι σταθερη αξια, δεν το ξεχναει ποτε, το τιμαει δεοντως ολη μερα και νυχτα χαχαχα. Θηλαζει φουλ, μπιμπερο ακομα δεν δεχεται, κουραστηκα να προσπαθω κ κανω ενα διαλειμμα απο την προσπαθεια. Περναει ο καιρος, αστα. Μια τρελα ειναι, η πιο ωραια τρελα βεβαια τα μωρακια μας. Να ναι παντα καλα οι ψυχουλες ολες. Διακοπες οχι, δεν μας παιρνει, αλλα μεχρι το εξοχικο λιγο εξω απο την Αθηνα θα παμε. Να κανουμε κανα μπανακι. Εσεις??

Α ωραια αφου έχετε εξοχικο μια χαρα εχει ωραίες παραλιες εξω απο την αθηνα. Καπου θα παμε αλλα ακομα δεν εχουμε αποφασισει θέλει πολυ ψαξιμο για να βρω πάντως για κυθηρα λεγαμε αλλα δεν ξερω και πάλι. 

  • Μου αρέσει 1

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...