Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, Ελισώ said:

Αποφάσισα να συνεχίσω με τον Σφακ , θα πηγαίνω μια φορά τον μήνα Αθήνα,λίγο ταλαιπωρία βέβαια. Όλα τα άλλα στον τόπο μου, όπως ο σημερινός υπέρηχος, της Παρασκευής...

Δεν ξέρω πότε θα μου ζητήσει ο Σφακ να πάω

Αχ κ αλλη διδυμομανουλα!! Με το καλο κ ο υπερηχος της Παρασκευης!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

πρίν από 25 λεπτά , Dream_on είπε:

Αγαπητά μου κορίτσια! Πήγα για τον δεύτερο υπέρηχο σήμερα. Άκουσα καρδιά!! Στις 8 εβδομάδες σύμφωνα με το μέγεθος, κι αυτό συμφωνεί και ημερολογιακά. Ο γιατρός πολύ ευχαριστημένος! 

Οι ανακατωσουρες και οι ζαλάδες (βαρύ κεφάλι) συνεχίζονται. Ο ήχος της καρδιάς δεν περιγράφεται...

Τέλεια, τέλεια, τέλεια!! Μπράβο!! Όλα πάνε κατ 'ευχην

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ελισώ είπε:

Αποφάσισα να συνεχίσω με τον Σφακ , θα πηγαίνω μια φορά τον μήνα Αθήνα,λίγο ταλαιπωρία βέβαια. Όλα τα άλλα στον τόπο μου, όπως ο σημερινός υπέρηχος, της Παρασκευής...

Δεν ξέρω πότε θα μου ζητήσει ο Σφακ να πάω

Λογικά στην αυχενικη 


ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ελισώ είπε:

Κορίτσι μου γλυκό τί όμορφα νέα!!! Όλα θα πάνε καλά!!

Χρόνια πολλά σε όλες μας!!

Πρίν λίγο γύρισα απο τον πρώτο μου υπέρηχο. 

Είδαμε 2 σάκους!! Ο ένας συμβαδίζει με την ημερολογιακή ηλικία, 5 εβδομαδων και 6 ημερών σήμερα. Είδαμε παλμό και μέτρησε ο γιατρός 98 σφύξεις. Ο δεύτερος σάκος είναι 5 μέρες πίσω.  Ή απορροφιέται στη γωνιά του, ή θα δώσει καθυστερημένα.

Ο γιατρός είναι πολύ ευχαριστημένος  Παρασκευή και πάλι υπέρηχο. 

Είμαι πολύ χαρούμενη!!!

Τι ευχάριστα νέα είναι αυτα.Με το καλό. Δεν εισαι και εσύ από Αθήνα; Τους υπερηχους για την προετοιμασία, τους έκανες στο γυναικολόγο σου και παίρνεις οδηγίες από Σφακ; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, anoulious είπε:

Τι ευχάριστα νέα είναι αυτα.Με το καλό. Δεν εισαι και εσύ από Αθήνα; Τους υπερηχους για την προετοιμασία, τους έκανες στο γυναικολόγο σου και παίρνεις οδηγίες από Σφακ; 

Όχι δεν ζώ Αθήνα, μα 450 χλμ μακριά, οπότε πέρα απο τα της εξωσωματικής άγχη, είχα και την απόσταση. Ναί όλα εδώ και τα στέλνω στον Σφακ

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Ελισώ είπε:

Όχι δεν ζώ Αθήνα, μα 450 χλμ μακριά, οπότε πέρα απο τα της εξωσωματικής άγχη, είχα και την απόσταση. Ναί όλα εδώ και τα στέλνω στον Σφακ

Α...Αρκετα μακρυα..Λιγο καλυτερα απο εμας.Εγω Θεσνικη.Σε καταλαβαινω απολυτα.Αντε ο Σφακ ειναι συνεννοησιμος,το γιατρο μου τον ξερει κιολας.Με τις κοπελες που ειναι στο Τσιριγωτη ή στον Παπαθανακο-Κουρτη και ειναι εκτος Αθηνων,τι γινεται?Κατι παρομοιο?Κοιταω βλεπεις την επομενη μερα..

Ολα  πηγαινουν σουπερ.Καλη συνεχεια λοιπον!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, anoulious said:

Α...Αρκετα μακρυα..Λιγο καλυτερα απο εμας.Εγω Θεσνικη.Σε καταλαβαινω απολυτα.Αντε ο Σφακ ειναι συνεννοησιμος,το γιατρο μου τον ξερει κιολας.Με τις κοπελες που ειναι στο Τσιριγωτη ή στον Παπαθανακο-Κουρτη και ειναι εκτος Αθηνων,τι γινεται?Κατι παρομοιο?Κοιταω βλεπεις την επομενη μερα..

Ολα  πηγαινουν σουπερ.Καλη συνεχεια λοιπον!!

Εγω ειμαι κατσικωμενη στην Αθηνα μεχρι τη 14η εβδομαδα, αν ολα πανε καλα μεχρι τοτε. Βεβαια αν εμενα σε αλλη πολη της Ελλαδας θα πηγαινοερχομουν. Εσυ πως θα προχωρησεις τελικα; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Blondie 2020 είπε:

Εγω ειμαι κατσικωμενη στην Αθηνα μεχρι τη 14η εβδομαδα, αν ολα πανε καλα μεχρι τοτε. Βεβαια αν εμενα σε αλλη πολη της Ελλαδας θα πηγαινοερχομουν. Εσυ πως θα προχωρησεις τελικα; 

Δεν μπορεις απο ολες τις πολεις να πηγαινοερχεσαι για εναν υπερηχο..Εμεις απο Θεσνικη ειναι αδυνατον,μερα παρα να πηγαινοερχεσαι ή να μεινεις σε ξενοδοχειο ενα μηνα...Ειναι πολυ καλο που μπορεσες και εμεινες.Για αυτο ρωταω αν υπηρχαν κοριτσια που πηγαν σ αυτους τους γιατρους και ητανε εκτος Αθηνων τι εκαναν..

Εγω θα  βαλω καποια στιγμη τα τελευταια μου και βλεπουμε..

Link to comment
Share on other sites

Just now, anoulious said:

Δεν μπορεις απο ολες τις πολεις να πηγαινοερχεσαι για εναν υπερηχο..Εμεις απο Θεσνικη ειναι αδυνατον,μερα παρα να πηγαινοερχεσαι ή να μεινεις σε ξενοδοχειο ενα μηνα...Ειναι πολυ καλο που μπορεσες και εμεινες.Για αυτο ρωταω αν υπηρχαν κοριτσια που πηγαν σ αυτους τους γιατρους και ητανε εκτος Αθηνων τι εκαναν..

Εγω θα  βαλω καποια στιγμη τα τελευταια μου και βλεπουμε..

Ναι καλα κ εγω περσυ που ηταν ο γιατρος μου μακρυα εκανα τους υπερηχους κοντα κ.πηγαινα για τα μεγαλα εκει. Αναγκαστικα. 

Να τα βαλεις με το καλο!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, Ελισώ είπε:

Κορίτσι μου γλυκό τί όμορφα νέα!!! Όλα θα πάνε καλά!!

Χρόνια πολλά σε όλες μας!!

Πρίν λίγο γύρισα απο τον πρώτο μου υπέρηχο. 

Είδαμε 2 σάκους!! Ο ένας συμβαδίζει με την ημερολογιακή ηλικία, 5 εβδομαδων και 6 ημερών σήμερα. Είδαμε παλμό και μέτρησε ο γιατρός 98 σφύξεις. Ο δεύτερος σάκος είναι 5 μέρες πίσω.  Ή απορροφιέται στη γωνιά του, ή θα δώσει καθυστερημένα.

Ο γιατρός είναι πολύ ευχαριστημένος  Παρασκευή και πάλι υπέρηχο. 

Είμαι πολύ χαρούμενη!!!

Μπράβο!!! Άντε με το καλό κ καρδούλες!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, anoulious said:

Α...Αρκετα μακρυα..Λιγο καλυτερα απο εμας.Εγω Θεσνικη.Σε καταλαβαινω απολυτα.Αντε ο Σφακ ειναι συνεννοησιμος,το γιατρο μου τον ξερει κιολας.Με τις κοπελες που ειναι στο Τσιριγωτη ή στον Παπαθανακο-Κουρτη και ειναι εκτος Αθηνων,τι γινεται?Κατι παρομοιο?Κοιταω βλεπεις την επομενη μερα..

Ολα  πηγαινουν σουπερ.Καλη συνεχεια λοιπον!!

Αν μπορεί να μας απαντήσει το @Τουτουνι και η @Rafaelatarzan!

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Andri M είπε:

Αν μπορεί να μας απαντήσει το @Τουτουνι και η @Rafaelatarzan!

Κορίτσι μου γλυκό εγώ ήμουν με Παπαθανακο- Κούρτη! Έχω μόνο τα καλύτερα να πω! Εντελώς αντικειμενικά η κάθε προσπάθεια του εκάστοτε γιατρού κρίνετε εκ του αποτελέσματος...κι εγώ έχω δύο υπέροχα μωράκια απέναντι μου και 11 άριστες βλαστοκυστες στην κατάψυξη...

Τι να πω...για την υποστήριξη του Παπαθανακος;;; Για το γεγονός ότι δεν άφησε καμία μου απορία αναπάντητη ( ακόμα και την πιο χαζή);;; Για το ότι απαντούσε πάντα μέσα σε μισή ώρα ( το πολύ).... Έγινα πολλές φορές πολύ φορτικη λόγω των προηγούμενων κακών εμπειριών με τον προηγούμενο γιατρο... για την υποστήριξη και την υπομονή που έδειξε...για την καλοσύνη και την ευγένεια του...

Τέλος κορίτσια θέλω να σας πω ότι η πιο σωστή απόφαση που πήρα ποτέ ήταν να ακουσω την @Rafaelatarzan και να επισκεφτώ τον γιατρό αυτό ( πράγμα που θα το λέω πάντα και θα την ευχαριστώ γιατί σε εκείνη χρωστά κατά πρώτο λόγο την ευτυχία της ζωής μου)!!!! 

Ελπίζω κορίτσια μου να σας κάλυψα!!! Ότι χρειάζεστε κορίτσια μου είμαι εδώ!!!

  • Μου αρέσει 12
  • Ευχαριστώ 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Τουτουνι είπε:

Κορίτσι μου γλυκό εγώ ήμουν με Παπαθανακο- Κούρτη! Έχω μόνο τα καλύτερα να πω! Εντελώς αντικειμενικά η κάθε προσπάθεια του εκάστοτε γιατρού κρίνετε εκ του αποτελέσματος...κι εγώ έχω δύο υπέροχα μωράκια απέναντι μου και 11 άριστες βλαστοκυστες στην κατάψυξη...

Τι να πω...για την υποστήριξη του Παπαθανακος;;; Για το γεγονός ότι δεν άφησε καμία μου απορία αναπάντητη ( ακόμα και την πιο χαζή);;; Για το ότι απαντούσε πάντα μέσα σε μισή ώρα ( το πολύ).... Έγινα πολλές φορές πολύ φορτικη λόγω των προηγούμενων κακών εμπειριών με τον προηγούμενο γιατρο... για την υποστήριξη και την υπομονή που έδειξε...για την καλοσύνη και την ευγένεια του...

Τέλος κορίτσια θέλω να σας πω ότι η πιο σωστή απόφαση που πήρα ποτέ ήταν να ακουσω την @Rafaelatarzan και να επισκεφτώ τον γιατρό αυτό ( πράγμα που θα το λέω πάντα και θα την ευχαριστώ γιατί σε εκείνη χρωστά κατά πρώτο λόγο την ευτυχία της ζωής μου)!!!! 

Ελπίζω κορίτσια μου να σας κάλυψα!!! Ότι χρειάζεστε κορίτσια μου είμαι εδώ!!!

με συγκινείς...δεν εκανα τιποτα περα απο ενα  καλο...στις μερες μας ειναι παντα πρωτο.. αν μπορούσα να το κανω για ολες τι μανουλες  τ κοσμου θα το έκανα...σε ευχαριστώ κ παλι για τα όμορφα λογια σ...εισαι φιλη πολύ καλη...φιλια  στα ανηψια  μ

Κοριτσια μ πψς εισται??? εγω εμενα  μακριά απο αθηνα   600 κ....ο ντοκ μ για καλη μ τυχη ειναι απο τον τοπο μ κ εχει ιατρειο κ εδω...οποτε εμενα με εβλεπε κ εδω κ πήγαινα  Αθήνα.    το Τουτουνι ειχε που να μείνει Αθήνα οπψς κ εγω επίσης.....

  • Μου αρέσει 6
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...