Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

9 hours ago, Blondie 2020 said:

Κοριτσακιααααα ακουσαμε 2 κσρδουλες! Μπηκα γισ υπερηχο κ ειχα σπαραξει στο κλαμα γιατι νομιζα οτι.ολα τελειωσαν. Αλλα εινσι εκει κ τα 2! Ακομα δεν το εχω πιστεψει, η καρδια.μου ειναι γεματη απο αγαπη ηδη. Μακαρι να πανε ολα κσλα. Τωρα ζω για τον επομενο υπερηχο! Θα ηρεμησω μολις φτασω τη δεκατη εβδομαδα!

Σας ευχαριστω για το κουραγιο που μου δωσατε. Μαιρη μου δεν μπορεις να φανταστεις ποσο με εχεις βοηθησει ψυχολογικσ. Σε ευχαριστω!

Εχω μακρυ δρομο αλλα σημερα ειμαι ευτυχισμενη!!

Συηχαρητήρια! Εκεί θα είναι κ θα ακούς τις καρδούλες τους να δυναμώνουν! Με το καλό όλα! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

10 ώρες πρίν, Blondie 2020 είπε:

Κοριτσακιααααα ακουσαμε 2 κσρδουλες! Μπηκα γισ υπερηχο κ ειχα σπαραξει στο κλαμα γιατι νομιζα οτι.ολα τελειωσαν. Αλλα εινσι εκει κ τα 2! Ακομα δεν το εχω πιστεψει, η καρδια.μου ειναι γεματη απο αγαπη ηδη. Μακαρι να πανε ολα κσλα. Τωρα ζω για τον επομενο υπερηχο! Θα ηρεμησω μολις φτασω τη δεκατη εβδομαδα!

Σας ευχαριστω για το κουραγιο που μου δωσατε. Μαιρη μου δεν μπορεις να φανταστεις ποσο με εχεις βοηθησει ψυχολογικσ. Σε ευχαριστω!

Εχω μακρυ δρομο αλλα σημερα ειμαι ευτυχισμενη!!

Συγχαρητηρια!!! Ολα θα πανε τελεια! 
Εχει μεγαλη  επιτυχια στις ξανθες ο γιατρος μας χαχα!

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Blondie 2020 είπε:

Κοριτσακιααααα ακουσαμε 2 κσρδουλες! Μπηκα γισ υπερηχο κ ειχα σπαραξει στο κλαμα γιατι νομιζα οτι.ολα τελειωσαν. Αλλα εινσι εκει κ τα 2! Ακομα δεν το εχω πιστεψει, η καρδια.μου ειναι γεματη απο αγαπη ηδη. Μακαρι να πανε ολα κσλα. Τωρα ζω για τον επομενο υπερηχο! Θα ηρεμησω μολις φτασω τη δεκατη εβδομαδα!

Σας ευχαριστω για το κουραγιο που μου δωσατε. Μαιρη μου δεν μπορεις να φανταστεις ποσο με εχεις βοηθησει ψυχολογικσ. Σε ευχαριστω!

Εχω μακρυ δρομο αλλα σημερα ειμαι ευτυχισμενη!!

 Μπράβο βρε κορίτσι μου! Πολλά συγχαρητήρια! Μια μεγάλη ανάσα ήταν αυτή!

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Blondie 2020 είπε:

Κοριτσακιααααα ακουσαμε 2 κσρδουλες! Μπηκα γισ υπερηχο κ ειχα σπαραξει στο κλαμα γιατι νομιζα οτι.ολα τελειωσαν. Αλλα εινσι εκει κ τα 2! Ακομα δεν το εχω πιστεψει, η καρδια.μου ειναι γεματη απο αγαπη ηδη. Μακαρι να πανε ολα κσλα. Τωρα ζω για τον επομενο υπερηχο! Θα ηρεμησω μολις φτασω τη δεκατη εβδομαδα!

Σας ευχαριστω για το κουραγιο που μου δωσατε. Μαιρη μου δεν μπορεις να φανταστεις ποσο με εχεις βοηθησει ψυχολογικσ. Σε ευχαριστω!

Εχω μακρυ δρομο αλλα σημερα ειμαι ευτυχισμενη!!

συνχαρητηρια κοριτσι μου!!! Αυτά είναι καταπληκτικά νέα. Με το καλο. !!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Blondie said:

Συγχαρητηρια!!! Ολα θα πανε τελεια! 
Εχει μεγαλη  επιτυχια στις ξανθες ο γιατρος μας χαχα!

Χα χα χα κ σε σκεφτομουν χτες οταν ημουν στο κεντρο!!

Just now, anna73 said:

συνχαρητηρια κοριτσι μου!!! Αυτά είναι καταπληκτικά νέα. Με το καλο. !!!!

Ευχαριστω πολυ!!! Ολες τις χαρες σου ευχομαι!!

Just now, Dream_on said:

 Μπράβο βρε κορίτσι μου! Πολλά συγχαρητήρια! Μια μεγάλη ανάσα ήταν αυτή!

Μεγαλη ομως! Πωε πανε οι ανακατωσουρες; εμενα συνεχιζουν!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Blondie 2020 said:

Κοριτσακιααααα ακουσαμε 2 κσρδουλες! Μπηκα γισ υπερηχο κ ειχα σπαραξει στο κλαμα γιατι νομιζα οτι.ολα τελειωσαν. Αλλα εινσι εκει κ τα 2! Ακομα δεν το εχω πιστεψει, η καρδια.μου ειναι γεματη απο αγαπη ηδη. Μακαρι να πανε ολα κσλα. Τωρα ζω για τον επομενο υπερηχο! Θα ηρεμησω μολις φτασω τη δεκατη εβδομαδα!

Σας ευχαριστω για το κουραγιο που μου δωσατε. Μαιρη μου δεν μπορεις να φανταστεις ποσο με εχεις βοηθησει ψυχολογικσ. Σε ευχαριστω!

Εχω μακρυ δρομο αλλα σημερα ειμαι ευτυχισμενη!!

Ξανθουλα διδυμομανουλα, συγχαρητηρια!!! Τι ωραια νεα ειναι αυτα!! :wub::wub:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Blondie 2020 said:

Ευχαριστω πολυ!! Εσυ πως εισαι;;

όλα καλά κοριτσακι μου, μας τρεχουν τα ζουζουνια χεχε :mrgreen: εννοειται αν εχεις οποιαδηποτε ερωτηση στειλε μου! ολα θα πανε καλα!! :wub:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, playbunny said:

όλα καλά κοριτσακι μου, μας τρεχουν τα ζουζουνια χεχε :mrgreen: εννοειται αν εχεις οποιαδηποτε ερωτηση στειλε μου! ολα θα πανε καλα!! :wub:

Να.μου τα φιλησεις!! Αμεεε

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


22 ώρες πρίν, MaryH είπε:

Δεν φτάνει που μας λένε γριές στα ωάρια μας λένε κ στις έμβρυο μεταφορές. 

Σε πληροφορώ ότι έχουμε στο φιλικό μας περιβάλλον κοπέλες που είχαν ένα σωρό δυσκολίες κ γέννησαν πρόωρα κ εγω έφτασα τελειομηνη κ γέννησα. Η μήτρα δεν έχει ηλικία. 

Ας την να λέει , όπως λέει το λαϊκό άσμα....

,Συγγνώμη που πετάγομαι κορίτσια αλλά η Μαιρουλα έχει δίκιο...εγώ είμαι 35 μισό και γέννησα 33 εβδομάδων...πολύ προωρακια δηλαδή... Δεν έχει να κάνει η ηλικία κορίτσια!!!

  • Μου αρέσει 3

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

,Συγγνώμη που πετάγομαι κορίτσια αλλά η Μαιρουλα έχει δίκιο...εγώ είμαι 35 μισό και γέννησα 33 εβδομάδων...πολύ προωρακια δηλαδή... Δεν έχει να κάνει η ηλικία κορίτσια!!!

Εσυ Τουτουνακι μου γέννησες διδυμάκια γι αυτό γέννησες νωρίτερα. Τα διδυμα συνήθως είναι ανυπόμονα, Χαχα!

Να μου φιλήσεις  τα γλυκα μου τουτουνακια:wub::wub:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Τουτουνι said:

,Συγγνώμη που πετάγομαι κορίτσια αλλά η Μαιρουλα έχει δίκιο...εγώ είμαι 35 μισό και γέννησα 33 εβδομάδων...πολύ προωρακια δηλαδή... Δεν έχει να κάνει η ηλικία κορίτσια!!!

 

2 hours ago, MaryH said:

Εσυ Τουτουνακι μου γέννησες διδυμάκια γι αυτό γέννησες νωρίτερα. Τα διδυμα συνήθως είναι ανυπόμονα, Χαχα!

Να μου φιλήσεις  τα γλυκα μου τουτουνακια:wub::wub:

Κι εγώ που δεν είχα δίδυμα γεννησα στις 34 εβδομάδες κι ήμουν 33.

Τώρα ειμαι 34 μισό κι η μικρή 17 μηνών βεβαια!!! Μεγαλώνουμε!

Κορίτσια σας διαβάζω και χαίρομαι πάρα πολύ! Συγχαρητήρια κι εύχομαι να τα κρατήσετε όλες αγκαλιά τα μωράκια σας! Κι είναι και πολλά! Χεχε

  • Μου αρέσει 4

4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Blondie 2020 είπε:

Χα χα χα κ σε σκεφτομουν χτες οταν ημουν στο κεντρο!!

Ευχαριστω πολυ!!! Ολες τις χαρες σου ευχομαι!!

Μεγαλη ομως! Πωε πανε οι ανακατωσουρες; εμενα συνεχιζουν!

Κι εμένα... Άσε που δεν μπορώ να πιω νερό. Νομίζω ότι καταπίνω πέτρες... Και πρέπει λένε 1,5 λίτρο να πίνουμε τουλάχιστον. Εγώ ούτε μισό. Μόνο με τα χάπια.

Link to comment
Share on other sites

22 ώρες πρίν, anoulious είπε:

Δεν το είπε έτσι αλλά καταλαβαίνεις τι εννοώ.Τελοσπαντων. Ας μην αναλωθούμε σ αυτό πιο πολύ. Μάλλον αυτά θα υπάρχουν. 

Και εγώ όταν πηγα στην τσεκουρα ήταν "αυστηρή" Με τα λόγια της και έκλαψα έτσι όπως μου τα είπε.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...