Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Blue Velvet said:

      Πάντως αν πάρεις τεστ,μην κανεις τη βλακεία που έκανα εγώ.Να ξεκινήσεις τουλάχιστον 7μερες από την εμβρυομεταφορά,γιατί πιο πριν θα βγει αρνητικό,ενώ μπορεί να είσαι έγκυος 

      Ναι αυτό σκεφτόμουν βασικά …. Μήπως κάνω Δευτέρα …

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

3 hours ago, Ελισώ said:

Πανεπιστημιακό Ιωαννίνων,όντως έχει εξαιρετικούς γιατρούς. Χωρίς να με ενημερώσει για την κατάσταση, ο γιατρός κανόνισε να υπάρχει ουρολόγος, εντατικολόγος, χειρούργος και ο ίδιος και καθόταν ήρεμος δίπλα μου εως ότου καθαρίσουν χειρουργείο γιατί δεν βρίσκαμε. Επίσης κανόνιζε με όλο το τεαμ να ξεκινήσουν όλοι τους ακομα και αν έβγαινα θετική στον κόβιντ. Γενικώς ήξερε ότι είμαι δύσκολη περίπτωση, αλλά ουδεμία φορά δεν με πανικόβαλε. Να είναι πάντα καλά. 

Να σας ζήσει!!! Να είστε παντα γεροί κ καλότυχοι! Ακόμη κ στις δυσκολίες η θέληση κ η δύναμη ξεπερνούν τα πάντα! Να απολαμβάνετε κάθε στιγμή με το μωρό σας απο δω και πέρα!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

11 hours ago, Ελισώ said:

Για καλή μου τύχη είχα ανοίξει καρτέλα και είχα γνωρισει κάποιον γιατρό στο δημόσιο, γιατί για Αθήνα με όλα αυτά που μου έτυχαν δεν θα προλάβαινα ποτέ να πάω. Βέβαια ο γιατρός μας μου το είχε ζητήσει, το να γνωρίσω κ κοντά μου κάποιον για παν ενδεχόμενο. 

Γεννήθηκε 2940 <3

Με το καλο να βρεθειτε ολοι μαζι στο σπιτι σας.Ευτυχως που ειχες κανονισει να εχεις και γιατρο σε Δημοσιο Νοσοκομειο, διπλα στο σπιτι σου.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , νικηαντωνια81 είπε:

Έλα ρε κορίτσι περιμένουμε. @pocm

Εεεεε είναι 37. Κρατάω μικρό καλάθι. Ο γιατρός επιμένει θετικό. Συνεχίζω όλα τα χάπια κανονικά κ τι να πω. 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 10 λεπτά , pocm είπε:

Εεεεε είναι 37. Κρατάω μικρό καλάθι. Ο γιατρός επιμένει θετικό. Συνεχίζω όλα τα χάπια κανονικά κ τι να πω. 

Αυτά είναι! Φυσικά και είναι θετικό! Τα θερμά μου συγχαρητήρια! Ουφ!!!!


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , νικηαντωνια81 είπε:

Αυτά είναι! Φυσικά και είναι θετικό! Τα θερμά μου συγχαρητήρια! Ουφ!!!!

37 θετικό??? Θα μου πεις το 132 και το 300 την προηγούμενη φορά δεν προχώρησε. Πρωτη φορά παίρνω τέτοιο νούμερο και είμαι μπερδεμένη 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , pocm είπε:

37 θετικό??? Θα μου πεις το 132 και το 300 την προηγούμενη φορά δεν προχώρησε. Πρωτη φορά παίρνω τέτοιο νούμερο και είμαι μπερδεμένη 

Από 5 και πάνω είναι θετικό. Τώρα περιμένουμε διπλασιασμό . Για να δούμε.

 


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , pocm είπε:

Εεεεε είναι 37. Κρατάω μικρό καλάθι. Ο γιατρός επιμένει θετικό. Συνεχίζω όλα τα χάπια κανονικά κ τι να πω. 

Μπράβο και πάλι μπράβο!!! Είναι θετικό. Μικρή τιμή μεν αλλά θετικό!!  Καλά κάνεις και είσαι συγκρατημένη αλλά φαντάζομαι το χαμόγελο σου και τα όμορφα συναισθήματα!!! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Chrussa1982 είπε:

Μπράβο και πάλι μπράβο!!! Είναι θετικό. Μικρή τιμή μεν αλλά θετικό!!  Καλά κάνεις και είσαι συγκρατημένη αλλά φαντάζομαι το χαμόγελο σου και τα όμορφα συναισθήματα!!! 

Εγώ ρε κορίτσια για αρνητικό το είχα 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, pocm είπε:

Εεεεε είναι 37. Κρατάω μικρό καλάθι. Ο γιατρός επιμένει θετικό. Συνεχίζω όλα τα χάπια κανονικά κ τι να πω. 

Συγχαρητήρια και καλούς διπλασιασμους!!! Όλα να πάνε κατευχην

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 55 λεπτά , pocm είπε:

Εγώ ρε κορίτσια για αρνητικό το είχα 

Κατω από 5 είναι αρνητικό. Μέχρι 25 είναι στη γκρίζα ζώνη. 

Ειναι θετικό, αν και χαμηλό.Ευχομαι τώρα  καλους διπλασιασμους 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Καντι είπε:

 

Ναι αλλα το τικτω γεννώ δεν σημαίνει;

Εγώ είμαι από 4η δέσμη και δε γνωρίζω την ετυμολογία της λέξης. Ο γυναικολόγος μου με διόρθωσε όταν χρησιμοποίησα τη λέξη τοκεός. Όμως στο mammyland που έγραψα το ίδιο μια γυναίκα μου εξήγησε τι σημαίνει τοκετός. Αν δεν κάνω λάθος, μου είπε ότι είναι το αποτέλεσμα των ωδινών, των πόνων της γέννας για να βγει το μωρό. Δεν το θυμάμαι ακριβώς, θα πρέπει να το ψάξω...

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, pocm said:

Εεεεε είναι 37. Κρατάω μικρό καλάθι. Ο γιατρός επιμένει θετικό. Συνεχίζω όλα τα χάπια κανονικά κ τι να πω. 

Ευχομαι ολοψυχα καλους διπλασιασμους. Ποια ημερα  απο ετ την εκανες?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...