Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Vxatz είπε:

      Κορίτσια καλησπέρα. Πριν 1 βδομάδα ειχα παλλινδρομη κυηση απο δωρεά ωάριων η πρώτη μου. Πριν ειχα αλλες 2 με δικά μου ωαρια. Όλες οι παλλινδρομες την ίδια βδομάδα μεταξύ 6-7 βδομάδα. Στείλαμε το έμβρυο για έλεγχο και περιμένω τα αποτελέσματα. Ο γιατρός θεωρεί τυχαίο γεγονός γιατί απο όλα ήμουν καλυμμένη. Εμένα παρόλα αυτά δεν με καλύπτει η απάντηση του. Τι εξετάσεις μου προτείνετε να κάνω;  Πήγα σε αιματολόγο, σε ενδοκρινολόγο.

      Καλησπέρα και λυπάμαι πάρα πολύ για την απώλεια που βίωσες.. ξέρω πόσο πιο σκληρό είναι όταν έχεις επενδύσει τόσο κόπο και χρήμα.. 

      Δεν ξέρω τι είναι αυτό το "όλα" από τα οποία ήσουν καλυμμένη και τι εξετάσεις έχετε κάνει.. εγώ θα σου πρότεινα να ξεσκονίσετε το σπέρμα πρώτον, να ελέγξετε το περιβάλλον της μήτρας για κανά μικρόβιο ή ενδομητριτιδα πχ (ngs & υστεροσκοπηση δηλαδή) και μετά να πάρεις μια δεύτερη γνώμη από αιματολογο ενδοκρινολόγο και ίσως επίσκεψη σε ρευματολόγο..

      Σε εμένα πχ μετά την παλινδρομη βρέθηκε μικρόβιο και 0% γαλακτοβακιλοι (οπότε αντιβίωση και προβιοτικα!) και εν συνεχεία πήρα δεύτερη γνώμη από αιματολογο όπου στις ίδιες εξετάσεις που δεν έβλεπε τίποτα η πρώτη αιματολογος η δεύτερη είδε υποψία αυτοανοσου όπου και με προέτρεψε σε ρευματολόγο.. πήγα και σε ρευματολόγο κύησης λοιπόν όπου επιβεβαιώθηκε αυτοάνοσο χωρίς να καταφέρουμε ακόμα βέβαια να βρούμε τι ακριβώς έχω αλλά είμαι σε προληπτική αγωγή καταστολής του ανοσοποιητικού πριν την επόμενη ετ για καλό και για κακό γιατί αυτά "ξυπνάνε" στη κύηση..

      Αλλά να ξεσκονίσετε το σπέρμα!! Μη το αφήσετε! Αν δεν το έχετε κάνει ήδη δηλαδή γιατί δεν μας λες και πολλά, έχουμε δει πολλούς γιατρούς να λένε "έλα μωρέ μια χαρά είναι το σπέρμα" και "όλα θα φτιάξουν με τη δωρεά ή στο εργαστήριο.." 

      Τέλος θα σε ρωταγα για τις παλινδρομες.. σταμάτησε το έμβρυο να αναπτύσσεται ή ήταν με αιμορραγίες;; Σε ρωτάω γιατί συνήθως αν σταματάει το έμβρυο μάλλον κάτι υπάρχει στο ίδιο το έμβρυο (που μπορεί να προκύψει από το σπέρμα ή το ωάριο).. αν είναι με αιμορραγίες πιθανόν είναι κάτι οργανικό σε εσένα (πχ μήτρα, αιματολογικό κτλ) δεν στο ρωτάω για να μου το απαντήσεις αλλά για να έχεις και εσύ μια υποψία ως προς το που πρέπει να κινηθείς ανάλογα..

      Και πάλι λυπάμαι πολύ για την απώλεια σας..

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

3 ώρες πρίν, Ελισώ είπε:

@Andri M με το καλό κορίτσι μου, να υποδεχθείς τα αγγελούδια σου!!!! 

Κορίτσια μου καλησπέρα. Σας ειχα πει ότι θα σας εξιστορήσω το τι συνεβει.

Τετάρτη με έπιασαν πόνοι δυνατοί . Αρχικά ανα 3λεπτο και μέχρι να φτασω νοσοκομειο, ανα 2λεπτο. (15/10 θα γεννουαα με καισαρική)

Ο μικρός ενω ειχε παρει θέση, γύρισε εγκάρσια κ εβγαλε αγκωνα διχως να σπάσουν τα νερα. Πίεσε την ουροδοχο κύστη η οποια ειχε συμφυση ως το στομαχι!!!

Επι 2 ωρες μέχρι να με ναρκώσουν πέρασα ωδύνες, μου έκαναν 3 χειρουργεία, καισαρικη, ουροδίχο κύστη έκοψαν για να βγάλουν απο εκεί το μωρό και αφαιρεσαν συμφύσεις κ 1 ινομύωμα. . Αιματοκρίτης στο 20, 4 χειρούργοι απο πάνω μου, μας εσωσαν τη ζωή. Με ετοίμασαν για εντατική ,ομως δεν χρειαστηκε.Ειχα άγιο ,μου είπαν.

Είμαι καλά, πλέον σπίτι απο χθες με ουροκαθετήρα ακόμα και για αρκετές μέρες, αλλά χωρίς το μωρο. Ανέβασε λίγο ίκτερο αλλά είναι υγιέστατος .

Ήταν ότι πιο τρομαχτικό έζησα εκείνη την ημέρα, αλλά και το πιο όμορφο!!

Πέρασα πολλά στην εγκυμοσύνη κ στον τοκετό, θα τα ξαναπερνούσα όλα για αυτό το θαύμα!!!

Κορίτσια μου, η Παναγίτσα δεν θα αφήσει καμία, όλες μανούλες θα γίνετε. Ποτέ να μην το βάλετε κάτω!!

Σας φιλώ , θα επανέλθω πιο υγιής και δυνατή 

Αχ Ελισω μου εχω συγκινηθεί παρά πολυ. Να ειστε πάντα δυνατοί και οι δυο με το καλο να ρθει ο μπεμπουλης σπίτι σας.

ποσο γεννήθηκε; Σε δημόσιο νοσοκομειο ήσουν ε;

  • Ευχαριστώ 1

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

5 ώρες πρίν, Ελισώ είπε:

@Andri M με το καλό κορίτσι μου, να υποδεχθείς τα αγγελούδια σου!!!! 

Κορίτσια μου καλησπέρα. Σας ειχα πει ότι θα σας εξιστορήσω το τι συνεβει.

Τετάρτη με έπιασαν πόνοι δυνατοί . Αρχικά ανα 3λεπτο και μέχρι να φτασω νοσοκομειο, ανα 2λεπτο. (15/10 θα γεννουαα με καισαρική)

Ο μικρός ενω ειχε παρει θέση, γύρισε εγκάρσια κ εβγαλε αγκωνα διχως να σπάσουν τα νερα. Πίεσε την ουροδοχο κύστη η οποια ειχε συμφυση ως το στομαχι!!!

Επι 2 ωρες μέχρι να με ναρκώσουν πέρασα ωδύνες, μου έκαναν 3 χειρουργεία, καισαρικη, ουροδίχο κύστη έκοψαν για να βγάλουν απο εκεί το μωρό και αφαιρεσαν συμφύσεις κ 1 ινομύωμα. . Αιματοκρίτης στο 20, 4 χειρούργοι απο πάνω μου, μας εσωσαν τη ζωή. Με ετοίμασαν για εντατική ,ομως δεν χρειαστηκε.Ειχα άγιο ,μου είπαν.

Είμαι καλά, πλέον σπίτι απο χθες με ουροκαθετήρα ακόμα και για αρκετές μέρες, αλλά χωρίς το μωρο. Ανέβασε λίγο ίκτερο αλλά είναι υγιέστατος .

Ήταν ότι πιο τρομαχτικό έζησα εκείνη την ημέρα, αλλά και το πιο όμορφο!!

Πέρασα πολλά στην εγκυμοσύνη κ στον τοκετό, θα τα ξαναπερνούσα όλα για αυτό το θαύμα!!!

Κορίτσια μου, η Παναγίτσα δεν θα αφήσει καμία, όλες μανούλες θα γίνετε. Ποτέ να μην το βάλετε κάτω!!

Σας φιλώ , θα επανέλθω πιο υγιής και δυνατή 

Επεισοδιακός τοκετός αλλά όλα πήγαν καλά ! Να σας ζήσει ! Με το καλό να έρθει στο σπίτι μαζί σας σύντομα !

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Καντι είπε:

Αχ Ελισω μου εχω συγκινηθεί παρά πολυ. Να ειστε πάντα δυνατοί και οι δυο με το καλο να ρθει ο μπεμπουλης σπίτι σας.

ποσο γεννήθηκε; Σε δημόσιο νοσοκομειο ήσουν ε;

Για καλή μου τύχη είχα ανοίξει καρτέλα και είχα γνωρισει κάποιον γιατρό στο δημόσιο, γιατί για Αθήνα με όλα αυτά που μου έτυχαν δεν θα προλάβαινα ποτέ να πάω. Βέβαια ο γιατρός μας μου το είχε ζητήσει, το να γνωρίσω κ κοντά μου κάποιον για παν ενδεχόμενο. 

Γεννήθηκε 2940 <3

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Ελισώ είπε:

Για καλή μου τύχη είχα ανοίξει καρτέλα και είχα γνωρισει κάποιον γιατρό στο δημόσιο, γιατί για Αθήνα με όλα αυτά που μου έτυχαν δεν θα προλάβαινα ποτέ να πάω. Βέβαια ο γιατρός μας μου το είχε ζητήσει, το να γνωρίσω κ κοντά μου κάποιον για παν ενδεχόμενο. 

Γεννήθηκε 2940 <3

Μπραβο το μαναρακι σου με πολυ καλο βάρος γεννήθηκε!!! Πολυ γρήγορα θα τον πάρετε σπιτάκι σας.

 Ακούγεται πολυ καλο το νοσοκομειο και οι γιατροι και απο την προηγούμενη περιπέτεια που ειχες  και τωρα, αν θέλεις γραψε σε ποια πόλη, γιατι δυστυχώς οτι εμπειρίες εχω απο νοσοκομεία επαρχίας Λαμίας κ Τρικάλων μονο καλές δεν ειναι. Και με ολα αυτα που περασες εχεις γλυτωσει χιλιάδες ευρώ.


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, Καντι είπε:

Μπραβο το μαναρακι σου με πολυ καλο βάρος γεννήθηκε!!! Πολυ γρήγορα θα τον πάρετε σπιτάκι σας.

 Ακούγεται πολυ καλο το νοσοκομειο και οι γιατροι και απο την προηγούμενη περιπέτεια που ειχες  και τωρα, αν θέλεις γραψε σε ποια πόλη, γιατι δυστυχώς οτι εμπειρίες εχω απο νοσοκομεία επαρχίας Λαμίας κ Τρικάλων μονο καλές δεν ειναι. Και με ολα αυτα που περασες εχεις γλυτωσει χιλιάδες ευρώ.

Πανεπιστημιακό Ιωαννίνων,όντως έχει εξαιρετικούς γιατρούς. Χωρίς να με ενημερώσει για την κατάσταση, ο γιατρός κανόνισε να υπάρχει ουρολόγος, εντατικολόγος, χειρούργος και ο ίδιος και καθόταν ήρεμος δίπλα μου εως ότου καθαρίσουν χειρουργείο γιατί δεν βρίσκαμε. Επίσης κανόνιζε με όλο το τεαμ να ξεκινήσουν όλοι τους ακομα και αν έβγαινα θετική στον κόβιντ. Γενικώς ήξερε ότι είμαι δύσκολη περίπτωση, αλλά ουδεμία φορά δεν με πανικόβαλε. Να είναι πάντα καλά. 

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Ελισώ είπε:

Πανεπιστημιακό Ιωαννίνων,όντως έχει εξαιρετικούς γιατρούς. Χωρίς να με ενημερώσει για την κατάσταση, ο γιατρός κανόνισε να υπάρχει ουρολόγος, εντατικολόγος, χειρούργος και ο ίδιος και καθόταν ήρεμος δίπλα μου εως ότου καθαρίσουν χειρουργείο γιατί δεν βρίσκαμε. Επίσης κανόνιζε με όλο το τεαμ να ξεκινήσουν όλοι τους ακομα και αν έβγαινα θετική στον κόβιντ. Γενικώς ήξερε ότι είμαι δύσκολη περίπτωση, αλλά ουδεμία φορά δεν με πανικόβαλε. Να είναι πάντα καλά. 

Ανατριχιάζω! Μπράβο σε όλη την ομάδα! Ξέρεις σε δημόσια νοσοκομεία οι ισορροπίες είναι λεπτές. Είναι που θα πέσεις δυστυχώς 


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, νικηαντωνια81 είπε:

@pocm καλημέρα!

Πηγες για χοριακή; Πότε θα εχεις αποτέλεσμα;

Στην αναμονή είμαι ναι.  Θα πάω γύρω στη 1 με 1:30.  Θέλω να πάρω το φάκελο μα το ανοίξω μόνη μου. Δεν αντέχω τα τηλ. 

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , pocm είπε:

Στην αναμονή είμαι ναι.  Θα πάω γύρω στη 1 με 1:30.  Θέλω να πάρω το φάκελο μα το ανοίξω μόνη μου. Δεν αντέχω τα τηλ. 

Ωραία η σκέψη σου ! Θα το κάνω κι εγω μάλλον 

Αστα σκατα σμρ ψυχολογία στα πατώματα . Και λέω αξίζει τον κόπο να στενοχωριόμαστε στην τελική;


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , νικηαντωνια81 είπε:

Ωραία η σκέψη σου ! Θα το κάνω κι εγω μάλλον 

Αστα σκατα σμρ ψυχολογία στα πατώματα . Και λέω αξίζει τον κόπο να στενοχωριόμαστε στην τελική;

Η αλήθεια είναι οτι δεν μπορούμε να παρεμβουμε. Δηλ δεν είναι μάθημα που δεν το πέρασες κ λες θα διαβάσω περισσότερο την επόμενη. Απλά ευχόμαστε. Το πολύ πολύ να μην κάνουμε παιδιά. Συμβαίνει κι αυτό σε κάποιους ανθρώπους. Έτσι είναι η ζωή. Έχω συμβιβαστεί και με αυτή την ιδέα. Όλα για τους ανθρώπους είναι. 

  • Μου αρέσει 2
  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


15 ώρες πρίν, Ελισώ είπε:

@Andri M με το καλό κορίτσι μου, να υποδεχθείς τα αγγελούδια σου!!!! 

Κορίτσια μου καλησπέρα. Σας ειχα πει ότι θα σας εξιστορήσω το τι συνεβει.

Τετάρτη με έπιασαν πόνοι δυνατοί . Αρχικά ανα 3λεπτο και μέχρι να φτασω νοσοκομειο, ανα 2λεπτο. (15/10 θα γεννουαα με καισαρική)

Ο μικρός ενω ειχε παρει θέση, γύρισε εγκάρσια κ εβγαλε αγκωνα διχως να σπάσουν τα νερα. Πίεσε την ουροδοχο κύστη η οποια ειχε συμφυση ως το στομαχι!!!

Επι 2 ωρες μέχρι να με ναρκώσουν πέρασα ωδύνες, μου έκαναν 3 χειρουργεία, καισαρικη, ουροδίχο κύστη έκοψαν για να βγάλουν απο εκεί το μωρό και αφαιρεσαν συμφύσεις κ 1 ινομύωμα. . Αιματοκρίτης στο 20, 4 χειρούργοι απο πάνω μου, μας εσωσαν τη ζωή. Με ετοίμασαν για εντατική ,ομως δεν χρειαστηκε.Ειχα άγιο ,μου είπαν.

Είμαι καλά, πλέον σπίτι απο χθες με ουροκαθετήρα ακόμα και για αρκετές μέρες, αλλά χωρίς το μωρο. Ανέβασε λίγο ίκτερο αλλά είναι υγιέστατος .

Ήταν ότι πιο τρομαχτικό έζησα εκείνη την ημέρα, αλλά και το πιο όμορφο!!

Πέρασα πολλά στην εγκυμοσύνη κ στον τοκετό, θα τα ξαναπερνούσα όλα για αυτό το θαύμα!!!

Κορίτσια μου, η Παναγίτσα δεν θα αφήσει καμία, όλες μανούλες θα γίνετε. Ποτέ να μην το βάλετε κάτω!!

Σας φιλώ , θα επανέλθω πιο υγιής και δυνατή 

Από την περιγραφή της γέννας σου φαίνεται ότι ήσουν και είσαι μαχήτρια σε όλα τα στάδια αυτής της διαδικασίας. Σου εύχομαι καλή ανάρρωση και σύντομα να πάρετε στο σπίτι σας το μωράκι σας.

*Κορίτσια, χωρίς να θέλω να γίνομαι ξερόλας, η λέξη τοκετός αναφέρεται μόνο στο φυσιολογικό. Όλες εμείς που κάνουμε καισαρική χρησιμοποιούμε τη λέξη γέννα κι όχι τοκετός. Πάρτε το σαν τη χρήσιμη ή την άχρηστη πληροφορία της ημέρας...

  • Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, pocm είπε:

Στην αναμονή είμαι ναι.  Θα πάω γύρω στη 1 με 1:30.  Θέλω να πάρω το φάκελο μα το ανοίξω μόνη μου. Δεν αντέχω τα τηλ. 

Εύχομαι όταν ανοίξεις το φάκελο να είναι η πιο ευτυχισμένη στιγμή της ζωής σου.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , Ydroxoos76 είπε:

Εύχομαι όταν ανοίξεις το φάκελο να είναι η πιο ευτυχισμένη στιγμή της ζωής σου.

Σκέφτομαι πως θα ξεκινήσω να πάω χαχαχα αν και η μητρότητα θέλει θάρρος από την πρώτη μέρα που σκέφτεσαι να γίνεις γονιός 

16 ώρες πρίν, Ελισώ είπε:

@Andri M με το καλό κορίτσι μου, να υποδεχθείς τα αγγελούδια σου!!!! 

Κορίτσια μου καλησπέρα. Σας ειχα πει ότι θα σας εξιστορήσω το τι συνεβει.

Τετάρτη με έπιασαν πόνοι δυνατοί . Αρχικά ανα 3λεπτο και μέχρι να φτασω νοσοκομειο, ανα 2λεπτο. (15/10 θα γεννουαα με καισαρική)

Ο μικρός ενω ειχε παρει θέση, γύρισε εγκάρσια κ εβγαλε αγκωνα διχως να σπάσουν τα νερα. Πίεσε την ουροδοχο κύστη η οποια ειχε συμφυση ως το στομαχι!!!

Επι 2 ωρες μέχρι να με ναρκώσουν πέρασα ωδύνες, μου έκαναν 3 χειρουργεία, καισαρικη, ουροδίχο κύστη έκοψαν για να βγάλουν απο εκεί το μωρό και αφαιρεσαν συμφύσεις κ 1 ινομύωμα. . Αιματοκρίτης στο 20, 4 χειρούργοι απο πάνω μου, μας εσωσαν τη ζωή. Με ετοίμασαν για εντατική ,ομως δεν χρειαστηκε.Ειχα άγιο ,μου είπαν.

Είμαι καλά, πλέον σπίτι απο χθες με ουροκαθετήρα ακόμα και για αρκετές μέρες, αλλά χωρίς το μωρο. Ανέβασε λίγο ίκτερο αλλά είναι υγιέστατος .

Ήταν ότι πιο τρομαχτικό έζησα εκείνη την ημέρα, αλλά και το πιο όμορφο!!

Πέρασα πολλά στην εγκυμοσύνη κ στον τοκετό, θα τα ξαναπερνούσα όλα για αυτό το θαύμα!!!

Κορίτσια μου, η Παναγίτσα δεν θα αφήσει καμία, όλες μανούλες θα γίνετε. Ποτέ να μην το βάλετε κάτω!!

Σας φιλώ , θα επανέλθω πιο υγιής και δυνατή 

Μπραβοοοοο σου. Όλα καλά. Μόνο χαμόγελα να έχει η ζωή σας

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, pocm είπε:

Η αλήθεια είναι οτι δεν μπορούμε να παρεμβουμε. Δηλ δεν είναι μάθημα που δεν το πέρασες κ λες θα διαβάσω περισσότερο την επόμενη. Απλά ευχόμαστε. Το πολύ πολύ να μην κάνουμε παιδιά. Συμβαίνει κι αυτό σε κάποιους ανθρώπους. Έτσι είναι η ζωή. Έχω συμβιβαστεί και με αυτή την ιδέα. Όλα για τους ανθρώπους είναι. 

Κρύβουν μεγάλη σοφία τα λόγια σου. Έχεις ταλαιπωρηθεί πολύ η αλήθεια είναι. Καλά αποτελέσματα!! Άνοιξε με αισιοδοξία τον φάκελο που ελπίζω να διαβάσεις μια μεγάλη χοριακη.

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Ελισώ είπε:

Πανεπιστημιακό Ιωαννίνων,όντως έχει εξαιρετικούς γιατρούς. Χωρίς να με ενημερώσει για την κατάσταση, ο γιατρός κανόνισε να υπάρχει ουρολόγος, εντατικολόγος, χειρούργος και ο ίδιος και καθόταν ήρεμος δίπλα μου εως ότου καθαρίσουν χειρουργείο γιατί δεν βρίσκαμε. Επίσης κανόνιζε με όλο το τεαμ να ξεκινήσουν όλοι τους ακομα και αν έβγαινα θετική στον κόβιντ. Γενικώς ήξερε ότι είμαι δύσκολη περίπτωση, αλλά ουδεμία φορά δεν με πανικόβαλε. Να είναι πάντα καλά. 

Μπραβο και πάλι μπραβο!

1 hour ago, Troia είπε:

Από την περιγραφή της γέννας σου φαίνεται ότι ήσουν και είσαι μαχήτρια σε όλα τα στάδια αυτής της διαδικασίας. Σου εύχομαι καλή ανάρρωση και σύντομα να πάρετε στο σπίτι σας το μωράκι σας.

*Κορίτσια, χωρίς να θέλω να γίνομαι ξερόλας, η λέξη τοκετός αναφέρεται μόνο στο φυσιολογικό. Όλες εμείς που κάνουμε καισαρική χρησιμοποιούμε τη λέξη γέννα κι όχι τοκετός. Πάρτε το σαν τη χρήσιμη ή την άχρηστη πληροφορία της ημέρας...

Ναι αλλα το τικτω γεννώ δεν σημαίνει;

3 ώρες πρίν, pocm είπε:

Στην αναμονή είμαι ναι.  Θα πάω γύρω στη 1 με 1:30.  Θέλω να πάρω το φάκελο μα το ανοίξω μόνη μου. Δεν αντέχω τα τηλ. 

Τον μισώ  τον φάκελο και ειδικά την κυρία που πάω να παρω το αποτέλεσμα και αντί να μου δώσει το χαρτί το βάζει μεσα στον κωλοφακελο. Σπιτάκι μου απο το τηλεφωνο να κλάψω με την ησυχία μου, αυτο μου εχει μείνει μετα απο επτά <1

  • Μου αρέσει 1

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...