Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

57 minutes ago, angel23 said:

καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια, καλησπέρα Μαίρη,

είμαστε πολύ καλά! Τα κορίτσια μεγαλώνουν μέρα με τη μέρα (η μαμά μένει στάσιμη από πλευράς ηλικίας ...). Κοντεύουν τα 2 και συνεννοούμαστε πολύ καλά πια.

Όπως θα το έχεις διαπιστώσει και εσύ αλλά και όλα τα κορίτσια που έχουν μωρό, κάθε μέρα θα κάνουν κάτι που θα σε εκπλήξουν και αυτό είναι υπέροχο.

Τι κάνει η δικιά σου η ζουζούνα. Περπατάει; Εσύ γύρισες στη δουλειά; Πως έχετε οργανωθεί, πάει σχολείο ή έχετε βρει λύσεις και δεν πάει ακόμη;

Να μου τη φιλήσεις! Σε συγχαίρω που στέκεσαι βράχος στο φόρουμ και εμψυχώνεις τα κορίτσια που δίνουν τον δικό τους αγώνα!

Κορίτσια, εδώ μέσα μόνο παραδείγματα προς μίμηση θα βρείτε. Υπομονή, δύναμη, αγώνας, πίστη και όλα θα γίνουν στο τέλος!

Αννούλα, τα κατάφερες και μας συγκίνησες όλους! Με το καλό! @Andri M με το καλό να υποδεχτείς τα μωρά σου! Τα κορίτσια που περιμένουν χοριακή

@pocm και @νικηαντωνια81) τεράστιες χωριακές σας εύχομαι από καρδιάς! Τα κορίτσια που ετοιμάζονται: καλή επιτυχία σε όλες. και όσες τώρα αποφάσισαν,

έχω μόνο να σας πω ότι είναι ότι πιο σοφό έχετε αποφασίσει στη ζωή σας και δεν θα το μετανιώσετε ποτέ!

Ναι!Εγινε το απιστευτο!Και μακαρι να βοηθησουμε και τα υπολοιπα κοριτσια οσο μπορουμε.

Καλε ποσο μεγαλωσαν οι μικρες σου?!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

4 ώρες πρίν, MaryH είπε:

Πόσες προσπαθειες έκανες κορίτσι μου; 

Εγω πάντως δεν πέτυχα με την πρώτη αλλά μα την τριτη ετ. Υπομονή κ επιμονη

Δύο αποτυχημένες ετ και οταν είμαι έτοιμη θα πάω για την τρίτη...

Ναι, το ξέρω θέλει υπομονή και επιμονή πολύ.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , chitaneta είπε:

Δύο αποτυχημένες ετ και οταν είμαι έτοιμη θα πάω για την τρίτη...

Ναι, το ξέρω θέλει υπομονή και επιμονή πολύ.

Τριτη και τυχερή θα είναι! Έτσι ήταν και σε μενα

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια σας διαβάζω και σας θαυμάζω όλες! Αυτές που τα κατάφεραν, αυτές που περιμένουν, αυτές που προετοιμάζονται! Τόσες ιστορίες και τόσες αγωνίες! @Ελισώσυγχαρητήρια,, να χαίρεσαι το παιδάκι σου! Να είναι γερό και καλομοιρο! Καλή σου ανάρρωση το συντομότερο δυνατό! Andri με το καλό να πάρεις στην αγκαλιά σου τα διδυμάκια σου! Σαν χτες θυμάμαι που διάβασα για το θετικό... Κορίτσια ευχαριστούμε όλες για τις πληροφορίες που δίνετε, για την ενθάρρυνση και το κουραγιο. Μακάρι αυτή η χρόνια να δώσει σε όλες μας αυτό που προσδοκάμε...

  • Μου αρέσει 10
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, angel23 είπε:

καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια, καλησπέρα Μαίρη,

είμαστε πολύ καλά! Τα κορίτσια μεγαλώνουν μέρα με τη μέρα (η μαμά μένει στάσιμη από πλευράς ηλικίας ...). Κοντεύουν τα 2 και συνεννοούμαστε πολύ καλά πια.

Όπως θα το έχεις διαπιστώσει και εσύ αλλά και όλα τα κορίτσια που έχουν μωρό, κάθε μέρα θα κάνουν κάτι που θα σε εκπλήξουν και αυτό είναι υπέροχο.

Τι κάνει η δικιά σου η ζουζούνα. Περπατάει; Εσύ γύρισες στη δουλειά; Πως έχετε οργανωθεί, πάει σχολείο ή έχετε βρει λύσεις και δεν πάει ακόμη;

Να μου τη φιλήσεις! Σε συγχαίρω που στέκεσαι βράχος στο φόρουμ και εμψυχώνεις τα κορίτσια που δίνουν τον δικό τους αγώνα!

Κορίτσια, εδώ μέσα μόνο παραδείγματα προς μίμηση θα βρείτε. Υπομονή, δύναμη, αγώνας, πίστη και όλα θα γίνουν στο τέλος!

Αννούλα, τα κατάφερες και μας συγκίνησες όλους! Με το καλό! @Andri M με το καλό να υποδεχτείς τα μωρά σου! Τα κορίτσια που περιμένουν χοριακή

@pocm και @νικηαντωνια81) τεράστιες χωριακές σας εύχομαι από καρδιάς! Τα κορίτσια που ετοιμάζονται: καλή επιτυχία σε όλες. και όσες τώρα αποφάσισαν,

έχω μόνο να σας πω ότι είναι ότι πιο σοφό έχετε αποφασίσει στη ζωή σας και δεν θα το μετανιώσετε ποτέ!

Ευχαριστούμε @angel23 κι εσύ είχες ταλαιπωρηθεί??? Εγώ νοιώθω ότι δε θα βγει πουθενά όλο αυτό.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

52 minutes ago, pocm said:

Ευχαριστούμε @angel23 κι εσύ είχες ταλαιπωρηθεί??? Εγώ νοιώθω ότι δε θα βγει πουθενά όλο αυτό.

Να μην το ξαναπεις αυτο.Συγνωμη αν ακουγεται οτι σε μαλωνω, αλλα τα λεω με αγαπη. Θα κανεις μωρακι.Σιγουρα.Εγω που ειχα 9 μηδενικες χοριακες και 2 μεγαλογιατροι μου ειχανε πει οτι αποκλειεται να καταφερω και με δωρεα πως τα καταφερα?!!

Δεν ειμαι διαφορετικη απο εσενα!Αισιοδοξια,να εμπιστευτεις τα μωρακια σου.

 

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, pocm είπε:

Ευχαριστούμε @angel23 κι εσύ είχες ταλαιπωρηθεί??? Εγώ νοιώθω ότι δε θα βγει πουθενά όλο αυτό.

Είναι ο φόβος της αποτυχίας. Λογικό!

Η Τετάρτη όλο και πλησιάζει . Για να δούμε !


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, anoulious είπε:

Να μην το ξαναπεις αυτο.Συγνωμη αν ακουγεται οτι σε μαλωνω, αλλα τα λεω με αγαπη. Θα κανεις μωρακι.Σιγουρα.Εγω που ειχα 9 μηδενικες χοριακες και 2 μεγαλογιατροι μου ειχανε πει οτι αποκλειεται να καταφερω και με δωρεα πως τα καταφερα?!!

Δεν ειμαι διαφορετικη απο εσενα!Αισιοδοξια,να εμπιστευτεις τα μωρακια σου.

 

 

Δεν ξέρω σκέφτομαι ότι πως να γίνει κάτι άλλο αυτη τη φορά. Κάθε φορά τα ίδια 

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, MaryH είπε:

Τριτη και τυχερή θα είναι! Έτσι ήταν και σε μενα

Μακάρι, αλλιώς μετά πάμε για άλλη δοτρια, άλλα έξοδα και αγωνίες. Προσπαθώ να μην το σκέφτομαι...

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, chitaneta είπε:

Μακάρι, αλλιώς μετά πάμε για άλλη δοτρια, άλλα έξοδα και αγωνίες. Προσπαθώ να μην το σκέφτομαι...

Να σου πω το χειρότερο; Εγω ήξερα ότι ήταν η τελευταία μου προσπάθεια. Τελευταία όμως. Δεν υπήρχαν αλλά χρήματα, ο μαστολογος μου είχε πει όχι για 4η προσπάθεια, ο αντρας μου ήταν κάθετα αρνητικός κ δεν ήθελε άλλο ψάξιμο κ άλλη προσπάθεια, ήμουν 48.... Ο άλλος ντοκ μου είχε πει ότι έχω μικρό διάφραγμα κ δεν θα πιάσω ποτε παιδι η αν πιάσω θα αποβάλλω...δηλ σκ@τ@ όλα....Κατάθλιψη...

Καταλαβαινεις την ψυχολογία ... Αλλά η ζωη μας εκπλήσσει...

Μην τα σκεφτεσαι ολα αυτά. Θετική σκέψη... Κι αν δεν πάει καλά τουλάχιστον μπορείς να προγραμματίζεις για plan b. Αυτό είναι πολύ σημαντικό. Στο λέω εγω που δεν είχα αυτή την εναλλακτική....

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, MaryH είπε:

Να σου πω το χειρότερο; Εγω ήξερα ότι ήταν η τελευταία μου προσπάθεια. Τελευταία όμως. Δεν υπήρχαν αλλά χρήματα, ο μαστολογος μου είχε πει όχι για 4η προσπάθεια, ο αντρας μου ήταν κάθετα αρνητικός κ δεν ήθελε άλλο ψάξιμο κ άλλη προσπάθεια, ήμουν 48.... Ο άλλος ντοκ μου είχε πει ότι έχω μικρό διάφραγμα κ δεν θα πιάσω ποτε παιδι η αν πιάσω θα αποβάλλω...δηλ σκ@τ@ όλα....Κατάθλιψη...

Καταλαβαινεις την ψυχολογία ... Αλλά η ζωη μας εκπλήσσει...

Μην τα σκεφτεσαι ολα αυτά. Θετική σκέψη... Κι αν δεν πάει καλά τουλάχιστον μπορείς να προγραμματίζεις για plan b. Αυτό είναι πολύ σημαντικό. Στο λέω εγω που δεν είχα αυτή την εναλλακτική....

Πωωω και πήγαν όλα καλά  ε??? 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , pocm είπε:

Πωωω και πήγαν όλα καλά  ε??? 

Ναι. Έχω τη μπουμπου μου 14 μηνών υγιέστατη φτου φτου....Δόξα τω ΘΕΩ. Ήμουν στα όρια κατάθλιψης γιατί το πάλευα μόνη μου.

Γι αυτό κορίτσια προχωράτε κ θα ερθει

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, MaryH είπε:

Να σου πω το χειρότερο; Εγω ήξερα ότι ήταν η τελευταία μου προσπάθεια. Τελευταία όμως. Δεν υπήρχαν αλλά χρήματα, ο μαστολογος μου είχε πει όχι για 4η προσπάθεια, ο αντρας μου ήταν κάθετα αρνητικός κ δεν ήθελε άλλο ψάξιμο κ άλλη προσπάθεια, ήμουν 48.... Ο άλλος ντοκ μου είχε πει ότι έχω μικρό διάφραγμα κ δεν θα πιάσω ποτε παιδι η αν πιάσω θα αποβάλλω...δηλ σκ@τ@ όλα....Κατάθλιψη...

Καταλαβαινεις την ψυχολογία ... Αλλά η ζωη μας εκπλήσσει...

Μην τα σκεφτεσαι ολα αυτά. Θετική σκέψη... Κι αν δεν πάει καλά τουλάχιστον μπορείς να προγραμματίζεις για plan b. Αυτό είναι πολύ σημαντικό. Στο λέω εγω που δεν είχα αυτή την εναλλακτική....

Να είσαι καλά κορίτσι μου!!! Δεν ξέρεις πόσο κουράγιο μας δίνεις.και σε εμένα προσωπικά που ακόμα δεν έχω ξεκινήσει..είναι πολύ όμορφο να διαβάζω ότι τα καταφέρατε!!

@pocm και @νικηαντωνια81 συγνώμη αν ξεχνάω και κάποιο άλλο κορίτσι που περιμένει θετική σκέψη και να δείτε που αυτή τη φορά θα τα καταφέρετε!!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...