Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα 

ειμαι παλιά εδω στο forum αλλα πλέον σταματησα να μπαίνω. 

Εκανα 6 αποτυχημενες προσπάθειες με δωρεά και σταμάτησα πλέον.

ΘΕΛΩ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ 

αποφασισαμε με τον συζυγό μου να κάνουμε αιτηση υιοθεσιας . 

Μπήκα στην σχετική πλατφόρμα και ζητάνε ενα σκασμό δικαιολογητικά ( λογικό)  . Ωστόσο επειδη χρειάζομαι κάποιες διευκρινήσεις αν καποια κυρία το έχει κάνει ή γνωρίζει λεπτομερειες για το ζητημα παρακαλώ να μου στείλει μνμ . 

σας ευχαριστώ πολύ και ευχομαι καλή επιτυχία σε όλες σας . 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

πρίν από 57 λεπτά , pocm είπε:

88 είναι σήμερα.  Πως το βλέπεις; @anoulious

Pocm συγνώμη που πετιεμαι. Είμαι πιο παλιά στο θέμα. Δεν θυμάμαι αν έχουμε μιλήσει. Μια χαρά είναι η χοριακη σου. Στην κόρη μου ξεκίνησα με ούτε 53 και η επαναληπτική ήταν 97 περίπου.... Από το κέντρο μου έλεγαν να μην ανησυχώ. Και είχαν δίκιο. Η μικρή μου σχεδόν 5 μηνών πια, κοιμάται τώρα στην αγκαλιά μου. Εύχομαι ολόψυχα ότι καλύτερο 

 

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , dimitra19 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα 

ειμαι παλιά εδω στο forum αλλα πλέον σταματησα να μπαίνω. 

Εκανα 6 αποτυχημενες προσπάθειες με δωρεά και σταμάτησα πλέον.

ΘΕΛΩ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ 

αποφασισαμε με τον συζυγό μου να κάνουμε αιτηση υιοθεσιας . 

Μπήκα στην σχετική πλατφόρμα και ζητάνε ενα σκασμό δικαιολογητικά ( λογικό)  . Ωστόσο επειδη χρειάζομαι κάποιες διευκρινήσεις αν καποια κυρία το έχει κάνει ή γνωρίζει λεπτομερειες για το ζητημα παρακαλώ να μου στείλει μνμ . 

σας ευχαριστώ πολύ και ευχομαι καλή επιτυχία σε όλες σας . 

Σου έστειλα π.μ....

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 50 λεπτά , alina80 είπε:

Pocm συγνώμη που πετιεμαι. Είμαι πιο παλιά στο θέμα. Δεν θυμάμαι αν έχουμε μιλήσει. Μια χαρά είναι η χοριακη σου. Στην κόρη μου ξεκίνησα με ούτε 53 και η επαναληπτική ήταν 97 περίπου.... Από το κέντρο μου έλεγαν να μην ανησυχώ. Και είχαν δίκιο. Η μικρή μου σχεδόν 5 μηνών πια, κοιμάται τώρα στην αγκαλιά μου. Εύχομαι ολόψυχα ότι καλύτερο 

 

Τι όμορφη εικόνα ένα μωρό να κοιμάται στην αγκαλιά της μαμάς. Σε ευχαριστώ πολύ για τα όμορφα λόγια σου. 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , pocm είπε:

Τι όμορφη εικόνα ένα μωρό να κοιμάται στην αγκαλιά της μαμάς. Σε ευχαριστώ πολύ για τα όμορφα λόγια σου. 

Σου εύχομαι ολόψυχα σε εννιά μηνες να κρατάς και το δικό/ά σου στην αγκαλιά!

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, dimitra19 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα 

ειμαι παλιά εδω στο forum αλλα πλέον σταματησα να μπαίνω. 

Εκανα 6 αποτυχημενες προσπάθειες με δωρεά και σταμάτησα πλέον.

ΘΕΛΩ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ 

αποφασισαμε με τον συζυγό μου να κάνουμε αιτηση υιοθεσιας . 

Μπήκα στην σχετική πλατφόρμα και ζητάνε ενα σκασμό δικαιολογητικά ( λογικό)  . Ωστόσο επειδη χρειάζομαι κάποιες διευκρινήσεις αν καποια κυρία το έχει κάνει ή γνωρίζει λεπτομερειες για το ζητημα παρακαλώ να μου στείλει μνμ . 

σας ευχαριστώ πολύ και ευχομαι καλή επιτυχία σε όλες σας . 

Εγώ το έχω κάνει. Στείλε μου μήνυμα να σε κατευθύνω

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, dimitra19 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα 

ειμαι παλιά εδω στο forum αλλα πλέον σταματησα να μπαίνω. 

Εκανα 6 αποτυχημενες προσπάθειες με δωρεά και σταμάτησα πλέον.

ΘΕΛΩ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ 

αποφασισαμε με τον συζυγό μου να κάνουμε αιτηση υιοθεσιας . 

Μπήκα στην σχετική πλατφόρμα και ζητάνε ενα σκασμό δικαιολογητικά ( λογικό)  . Ωστόσο επειδη χρειάζομαι κάποιες διευκρινήσεις αν καποια κυρία το έχει κάνει ή γνωρίζει λεπτομερειες για το ζητημα παρακαλώ να μου στείλει μνμ . 

σας ευχαριστώ πολύ και ευχομαι καλή επιτυχία σε όλες σας . 

Δημητρούλα μου καλή σας επιτυχία στο νεο σας βήμα! Ευχομαι να αποκτήσετε όσο πιο εύκολα  γίνεται το δικό σας παιδακι και να μεγαλώσετε την οικογένεια σας !

Θα χαρούμε πολύ να μας πεις τα ευχάριστα όταν με το καλό γίνει το όνειρο σας πραγματικοτητα

Φιλια:wub:

7 ώρες πρίν, Tsini είπε:

Κοριτσια σας διαβαζω κ προσπαθω να βρισκω χρονο να στελνω κιολας!!! 

Στις κοπελες που περιμενουν αποτελεσμα, ή επανεξεταση, ευχομαι ολα να πανε καλα τωρα και μεχρι τελους!!

Και εγω ποστευω οτι τα μοιραζουν, ασχετως τι μας λενε.

Εγω, στο ιακεντρο μεσω του σφακιανουδη πηρα 10 ωαρια εκ των οποιων γονιμοποιηθηκαν τα 9 με αποτελεσμα 6 βλαστοκυστες. Τωρα εχω τον μικρο μου, κ σκεφτομαι να προχωρησω σε ετ για προσπαθεια για αδελφακι.Δεν το εψαξα για κεντρο οταν πηρα την αποφαση να παω με δοτρια, επειδη ηθελα να εχω τον γιατρο μου τον σφακ. Δεν ειμαι ουτε απολυτα ευχαριστημενη απο το ιακεντρο αλλα ουτε κ δυσαρεστημενη. Ειδικα απο τους εμβρυολογους ειμαι πολυ ευχαριστημενη, ηταν πολυ συζητησιμοι κ αναλυτικοι σε οτι ρωτουσα. Οι κοπελες εκει ηταν αρκετα φιλικες, οταν πηγα εγω βεβαια ηταν μια αλλη κοπελα η Ευγενια, με την οποιια ειχα μιλησει, κ ηταν πολυ ευγενικη κ φιλικη και αυτη. Η αληθεια ειναι πως εκτος απο 2-3 βασικα (ηλικια, ομαδα αιματος, πανεπιστημιακο υποβαθρο), δεν ειχα τρομερες απαιτησεις. Εξυπηρετηθηκα πολυ γρηγορα, δεν ειχα αναμονη. Ηταν βεβαια μερικους μηνες προ κορωνοϊου...

Ειχα ψαξει κ συζητησει το θεμα "δοτρια" κ ημουν αρκετα ενημερωμενη για τους "κινδυνους" (απο νομικα θεματα εως ζητηματα υγειας) κ ειχα κατασταλλαξει μεσα μου, πως πιθανοτατα η μιση αληθεια θα αποκρυπτονταν... Οποτε ειπα, θελω ενα παιδακι υγιες, κ οτι ερθει θα αντιμετωπιστει. Παμε με αισιοδοξια κ βλεπουμε. Και πηγα. Και εχω να σας πω οτι το αποτελεσμα αυτης της αποφασης με εχει ανταμειψει και με το παραπανω ....... Αμφιβολιες παντα θα εχουμε ακομα και με δικο μας υλικο-απλα θα βαδιζουμε στα πιο σιγουρα-

Το θεμα ειναι ποσο αποφασισμενες ειμαστε να παρακαμψουμε καποιες σκεψεις κ ζητηματα που ουτως ή αλλως δεν ειναι στο δικο μας χερι, και να προχωρησουμε στην ευτυχια :x

Ευχομαι σε ολες τα καλυτερα, ασχετως του ποια αποφαση πηρατε!

 

Με το καλό κ στη νέα σας προσπάθεια για αδερφάκι!

3 ώρες πρίν, pocm είπε:

88 είναι σήμερα.  Πως το βλέπεις; @anoulious

Μια χαρα διπλασιάστηκε! Πολύ ωραία!

2 ώρες πρίν, alina80 είπε:

Pocm συγνώμη που πετιεμαι. Είμαι πιο παλιά στο θέμα. Δεν θυμάμαι αν έχουμε μιλήσει. Μια χαρά είναι η χοριακη σου. Στην κόρη μου ξεκίνησα με ούτε 53 και η επαναληπτική ήταν 97 περίπου.... Από το κέντρο μου έλεγαν να μην ανησυχώ. Και είχαν δίκιο. Η μικρή μου σχεδόν 5 μηνών πια, κοιμάται τώρα στην αγκαλιά μου. Εύχομαι ολόψυχα ότι καλύτερο 

 

Μεγάλωσε η μπουμπου! Σαν χθες μιλούσαμε για την εγκυμοσύνη σου

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, dimitra19 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα 

ειμαι παλιά εδω στο forum αλλα πλέον σταματησα να μπαίνω. 

Εκανα 6 αποτυχημενες προσπάθειες με δωρεά και σταμάτησα πλέον.

ΘΕΛΩ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ 

αποφασισαμε με τον συζυγό μου να κάνουμε αιτηση υιοθεσιας . 

Μπήκα στην σχετική πλατφόρμα και ζητάνε ενα σκασμό δικαιολογητικά ( λογικό)  . Ωστόσο επειδη χρειάζομαι κάποιες διευκρινήσεις αν καποια κυρία το έχει κάνει ή γνωρίζει λεπτομερειες για το ζητημα παρακαλώ να μου στείλει μνμ . 

σας ευχαριστώ πολύ και ευχομαι καλή επιτυχία σε όλες σας . 

Είχαμε κάνει αίτηση το 2017 με τον παλιό νόμο. Πάνω που είχε έρθει η σειρά μας είχαμε μαζέψει τα πάντα από χαρτιά , είχαμε περάσει από τις συνεντεύξεις , ήρθαν στο σπίτι μας και όλα έβαιναν καλώς... άλλαξε ο νόμος και φτου και από την αρχή. 

Τα χαρτιά που ζητάνε δεν είναι πολλά. Αν πας στα δικαστήρια και τα ζητήσεις όλα μαζί είναι περίπου δύο βδομάδες αναμονή μέχρι να βγουν και είσαι οκ!

Απλώς μην πιστεύεις ότι γίνεται γρήγορα η διαδικασία... Εγώ πια δεν περιμένω τίποτα.

Πέρσι τον Σεπτέμβρη κάναμε και τηλεκπαίδευση λόγω covid .  Και ακόμη το τηλέφωνο μας δεν έχει χτυπήσει. ..

Σου εύχομαι ολόψυχα καλή επιτυχία!!! Μπορεί απλώς εμείς να μην ήμασταν τυχεροί! 

Κορίτσια καλησπέρα και από εμένα!

Σας ξέρω όλες μία προς μία! Αγωνιώ κάθε φορά που είναι να έχετε αποτέλεσμα χοριακης , χαίρομαι με τις χαρές σας και λυπάμαι με τις στεναχώριες σας.

Είμαι 37 ετών και την Τρίτη θα πάω για εμβρυομεταφορα με δανεικά ωάρια.

Σήμερα ενημερώθηκα ότι η δοτρια έδωσε 8 ωράρια εκ των οποίων προς το παρόν έχουν γονιμοποιηθεί όλα! 

Έχω κάνει δύο εξωσωματικές σε άλλο κεντρο πριν χρόνια και οι δύο με μηδενική χοριακη.

Αυτά τα λίγα από εμένα!

  • Μου αρέσει 9
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, dimitra19 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα 

ειμαι παλιά εδω στο forum αλλα πλέον σταματησα να μπαίνω. 

Εκανα 6 αποτυχημενες προσπάθειες με δωρεά και σταμάτησα πλέον.

ΘΕΛΩ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ 

αποφασισαμε με τον συζυγό μου να κάνουμε αιτηση υιοθεσιας . 

Μπήκα στην σχετική πλατφόρμα και ζητάνε ενα σκασμό δικαιολογητικά ( λογικό)  . Ωστόσο επειδη χρειάζομαι κάποιες διευκρινήσεις αν καποια κυρία το έχει κάνει ή γνωρίζει λεπτομερειες για το ζητημα παρακαλώ να μου στείλει μνμ . 

σας ευχαριστώ πολύ και ευχομαι καλή επιτυχία σε όλες σας . 

Έχω κάνει κι εγώ αίτηση υιοθεσίας κι έχει εγκριθεί. Ότι θες στείλε μου μήνυμα

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , flashdance είπε:

Έχω κάνει κι εγώ αίτηση υιοθεσίας κι έχει εγκριθεί. Ότι θες στείλε μου μήνυμα

Συγχαρητήρια!!! Πραγματικά χαίρομαι όταν ακούω θετική έκβαση! Δηλαδή έχετε το παιδάκι σας στο σπίτι; 

Καλή ζωή εύχομαι ολόψυχα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, fotini84 είπε:

Πέρσι τον Σεπτέμβρη κάναμε και τηλεκπαίδευση λόγω covid .  Και ακόμη το τηλέφωνο μας δεν έχει χτυπήσει. ..

Κι εμείς τότε κάναμε το σεμινάριο!

Ναι, οι πιθανότητες είναι μηδαμινές...  

Μπες  στο  paidi.gov.gr στην μέση της σελίδας θα βρεις μια ενότητα  "υιοθεσία και αναδοχή σε αριθμούς". Τα στοιχεία ειναι απελπιστικά... 67 παιδιά μόνο, όλα πάνω από 6 ετών,  είναι διαθέσιμα για υιοθεσία και οι εκκρεμείς αιτήσεις 1070...

Γιαυτό κούκλα μου σου εύχομαι καλή επιτυχία στην προσπαθεια σου με την δωρεά!!

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, pocm είπε:

Τι όμορφη εικόνα ένα μωρό να κοιμάται στην αγκαλιά της μαμάς. Σε ευχαριστώ πολύ για τα όμορφα λόγια σου. 

Εύχομαι να συνεχίσουν οι διπλασιασμοί, να εξελιχθεί ομαλά και τελειόμηνα η εγκυμοσύνη σου και σε εννέα μήνες να κρατάς ένα γερό μωρό στην αγκαλιά σου.

@athinaida καλά αποτελέσματα! με μια μεγάλη χοριακή και σύντομα ένα και δύο μωρά! Σε θυμάμαι. Νομίζω είχες ανοίξει ένα topic για την υιοθεσία και πάντα σε είχα στο νου μου για κάτι φίλους μου που ενδιαφέρονται.

@dimitra 19 καλή και γρήγορη επιτυχία σε αυτό σας το εγχείρημα. Πάντα με συγκινούσε η υιοθεσία. Ελπίζω να μας αξιώσει ο θεός μια μέρα να μπορέσουμε ως οικογένεια να βοηθήσουμε μέσω της αναδοχής. Πίστευα κορίτσια πως είχαν γίνει πιο εύκολα τα πράγματα. Μετά την αλλαγή του νόμου είχα δει ένα ρεπορτάζ στην τηλεόραση που έλεγε ότι υπάρχει πρόβλημα γιατί όλοι ψάχνουν παιδάκι από 0 έως 2 ετών και έδινα πόσα είναι διαθέσιμα - πολύ λίγα σε σχέση με τον αριθμό των αιτήσεων- ενώ, υπάρχουν πολλά παιδιά μεγαλύτερα π.χ. 5 ετών. κατανοώ πως οι γονείς θέλουν να ζήσουν όλα τα στάδια και να δημιουργήσουν δεσμούς με το παιδάκι  αλλά τα είπατε όλα παραπάνω: όλα παιδάκια είναι και θέλουν φροντίδα και αγάπη. Μπορεί κάποιος να μου πει ότι μιλάω εκ του ασφαλούς με δίδυμα. Μπορεί να είναι και έτσι. Αν ήμουν νεότερη θα το επιχειρούσα και μετά τα δίδυμα.

@alina80 παλιοσειρά! Μπράβο μεγαλώνει και η μπέμπα σας. να τα χαίρεσαι! Όπως είπε και η Μαίρη σαν χθες ήταν που έκανες την ετ για τη μπέμπα και για μένα σαν χθες ήταν που περίμενες τον μικρό! Με πολλή συγκίνηση γυρνάω πίσω πάντα.

@Tsini με το καλό η προσπάθεια για δεύτερο!

@MaryHαχ βρε Μαίρη σε θαυμάζω που είσαι πάντα εδώ με τον καλό λόγο για όλες! Μετά από σκέψη είπαμε να μην πάνε οι μικρές σχολείο μιας και υπήρχαν εναλλακτικές. Εγώ ήθελα να σου πω την αλήθεια αλλά εκείνο που τελικά με έκανε να μην τις στείλω είναι το ότι δεν ξέραμε πως θα εξελιχθούν τα πράγματα με τον covid. Θα πάνε του χρόνου σίγουρα μη σου πω και από την άνοιξη για να συνηθίζουν. προς το παρόν λέμε σιγά-σιγά και χωρίς άγχος να αρχίσουμε να δουλεύουμε το θέμα της πάνας (ναι, όλος ο κόσμος το προσπαθεί καλοκαίρι και εμείς χειμώνα .... θα δούμε δεν αγχωνόμαστε κιόλας)

@athinaida επειδή μας παρακολουθείς από παλιά θα έχεις δει ότι κατά καιρούς συζητήσαμε όλα αυτά που μας απασχολούν όταν επιλέγουμε τη δωρεά. Ενδόμυχα όλες μας απευχόμαστε οι δότριες να μην είναι θύματα εκμετάλλευσης. Ελπίζω τώρα που η νομοθεσία ασχολήθηκε με τις εξωσωματικές με την ευκαιρία της αλλαγής του ορίου ηλικιάς να βάλουν επιτέλους σε εφαρμογή και την υποχρέωση των κέντρων να δίνουν στοιχεία στην Εθνική αρχή υποβοηθούμενης αναπαραγωγής.

καλή επιτυχία σε όλες σε ότι αποφασίσατε να κάνετε!

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , athinaida είπε:

Κι εμείς τότε κάναμε το σεμινάριο!

Ναι, οι πιθανότητες είναι μηδαμινές...  

Μπες  στο  paidi.gov.gr στην μέση της σελίδας θα βρεις μια ενότητα  "υιοθεσία και αναδοχή σε αριθμούς". Τα στοιχεία ειναι απελπιστικά... 67 παιδιά μόνο, όλα πάνω από 6 ετών,  είναι διαθέσιμα για υιοθεσία και οι εκκρεμείς αιτήσεις 1070...

Γιαυτό κούκλα μου σου εύχομαι καλή επιτυχία στην προσπαθεια σου με την δωρεά!!

Σε ευχαριστώ ολόψυχα για τις ευχές! Έχω μπει κορίτσι μου και το έχω δει. Εμείς είχαμε βάλει μέχρι πέντε χρόνων δεν μας ένοιαζε ούτε η ηλικία ούτε το φύλο ούτε τίποτα. 

Εύχομαι όλα να σου πάνε υπέροχα και σύντομα να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@angel 83σε ευχαριστω πολυ για τις ευχές!!

Η αλήθεια είναι ότι θα ήθελα πολύ δίδυμα!!

Αν μπορώ να βοηθήσω κάπου για την υιοθεσία,  εδώ είμαι... αλλά μικρά παιδακια δεν υπάρχουν κορίτσια... ούτε καν  5-6 χρόνων... αν κάποιο ζευγάρι είναι διατεθειμένο να υιοθετήσει παιδάκι ανω των 8 ετών, θα προχωρήσει...

Ή αν είναι διατεθειμένο να δεχτεί αναδοχή μπορεί να βρει ακομα και βρεφακι...

Αλλιώς δεν...

δείτε τα επίσημα στοιχεία στο paidi.gov.gr... δεν τα βγάζω από το μυαλό μου...

  • Μου αρέσει 2
  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, dimitra19 said:

Κορίτσια καλησπέρα 

ειμαι παλιά εδω στο forum αλλα πλέον σταματησα να μπαίνω. 

Εκανα 6 αποτυχημενες προσπάθειες με δωρεά και σταμάτησα πλέον.

ΘΕΛΩ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ 

αποφασισαμε με τον συζυγό μου να κάνουμε αιτηση υιοθεσιας . 

Μπήκα στην σχετική πλατφόρμα και ζητάνε ενα σκασμό δικαιολογητικά ( λογικό)  . Ωστόσο επειδη χρειάζομαι κάποιες διευκρινήσεις αν καποια κυρία το έχει κάνει ή γνωρίζει λεπτομερειες για το ζητημα παρακαλώ να μου στείλει μνμ . 

σας ευχαριστώ πολύ και ευχομαι καλή επιτυχία σε όλες σας . 

Τι κανεις κοριτσι?Σε χασαμε.Δεν μπορω να σε βοηθησω γιατι δεν το εχω ψαξει, αλλα ευχομαι ολοψυχα τα καλυτερα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...