Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 ώρες πρίν, Faith22 είπε:

      😳Πόσο λυπάμαι.Εσύ από τι έχασες το μωράκι σου?Η ξαδέρφη μου θρόμβωση στον ομφάλιο λώρο περιμένουμε κ τα αποτελέσματα της νεκροψίας βέβαια αλλά μάλλον αυτό ήταν.

      Ακριβώς αυτό που είπες,θύμωσε η μαία κ ο γιατρός,μου έστειλε να με μαλώσει.

      Α να σου πω... καλύτερα μου φαίνεται που δεν θα μπεις στο χώρο των χοριακων,πολύ αγχωτικό κομμάτι κ αυτό.

      Και εγώ κάποια θρόμβωση έπαθα και δεν αιματονωταν καλά το μωρό στη δεξιά πλευρά. Μέχρι τότε είχα κάνει β επιπέδου και ντοπλερ και κανένας γιατρός δεν είχε δει τίποτα (πχ είχε ένα νεφρό). Επίσης έκανα αντιπηκτικες τις οποίες είχα σταματήσει στο ενδιάμεσο για κανένα δίμηνο. Η ξαδέρφη σου έκανε; Η γενετιστρια μου είπε ότι και όλο το διάστημα να έκανα, αν ήταν να το παθω, θα το πάθαινα. Ήταν η πρώτη εξωσωματική και είχα θετικό τεστ. Έχουν περάσει 2 χρόνια και σε όλες τις επόμενες προσπαθεις, τίποτα!ας ελπίσουμε να συμβεί μες το 24!! Με το καλό τα διδυμακια σου!!γερά και καλότυχα να είναι ❤️❤️

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

10 ώρες πρίν, anoulious είπε:

Η προγεστερονη?Εννοειται ανεβαζει σακχαρο

Έλα ρε συ κοίτα να δεις και δεν το ήξερα.... Παίρνω και εγώ προγεστερόνη ένα ούτρο το πρωί 200 και ένα το βράδυ συν κολπική κρέμα κρίνον. Τώρα παρατηρώ τις τελευταίες μέρες το πρωινό μου σάκχαρο είναι λίγο τσιμπημένο σε σχέση με τόσες εβδομάδες που το έλεγχα και πήγαινα μία χαρά. Ίσως έχει να κάνει με το τι τρώω το προηγούμενο βράδυ για αυτό τώρα δύο μέρες σερί θα δοκιμάσω να τρώω σαλάτα για να δω αν υπάρχει διαφορά. Πάντως καλού κακού έκλεισα επειγόντως ραντεβού την Τρίτη για να το τσεκάρω. Η μπέμπα πάντως κάνει σαν τρελή μέσα στην κοιλιά Δεν μπορώ να ηρεμήσω το βράδυ για να κοιμηθώ... χαχαχαχα 

πρίν από 48 λεπτά , Tsini είπε:

@athinaida, @pocm Συγχαρητηρια!!!!! Με το καλο να εχετε ανεφελες εγκυμοσυνες, να τις χαρειτε οσο δεν παει και να κρατησετε υγιη μωρακια στις αγκαλιες σας :x:x

Διαβαζα τα μηνυματα με τους προβληματισμους ως προς τη δωρεα, και το μονο που εξ αρχης συνεχιζει να με προβληματιζει ειναι η πιθανοτητα να γνωρισει στο μελλον ετεροθαλες αδελφακι, προφανως εν αγνοια του, και να κανει σχεση... Αυτο ειναι το μονο που σκεφτομαι, δεδομενου οτι δεν υπαρχει νομος που να οριζει οτι απο την ταδε δοτρια θα δινονται μονο αρσενικα εμβρυα κ απο καποια αλλη μονο θηλυκα.....

Θα ήταν μία καλή ιδέα και λύση αλλά το φύλο καθορίζεται από το πατρικό παράγονται από όσο ξέρω Οπότε κάτι τέτοιο θα ήταν ανέφικτο. Υπάρχουν δυσκολίες στη δωρεά σίγουρα αλλά η μεγαλύτερη επιθυμία κάποιας στο να γίνει μάνα τα ξεπερνάει όλα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

32 minutes ago, Ydroxoos76 said:

Έλα ρε συ κοίτα να δεις και δεν το ήξερα.... Παίρνω και εγώ προγεστερόνη ένα ούτρο το πρωί 200 και ένα το βράδυ συν κολπική κρέμα κρίνον. Τώρα παρατηρώ τις τελευταίες μέρες το πρωινό μου σάκχαρο είναι λίγο τσιμπημένο σε σχέση με τόσες εβδομάδες που το έλεγχα και πήγαινα μία χαρά. Ίσως έχει να κάνει με το τι τρώω το προηγούμενο βράδυ για αυτό τώρα δύο μέρες σερί θα δοκιμάσω να τρώω σαλάτα για να δω αν υπάρχει διαφορά. Πάντως καλού κακού έκλεισα επειγόντως ραντεβού την Τρίτη για να το τσεκάρω. Η μπέμπα πάντως κάνει σαν τρελή μέσα στην κοιλιά Δεν μπορώ να ηρεμήσω το βράδυ για να κοιμηθώ... χαχαχαχα 

Θα ήταν μία καλή ιδέα και λύση αλλά το φύλο καθορίζεται από το πατρικό παράγονται από όσο ξέρω Οπότε κάτι τέτοιο θα ήταν ανέφικτο. Υπάρχουν δυσκολίες στη δωρεά σίγουρα αλλά η μεγαλύτερη επιθυμία κάποιας στο να γίνει μάνα τα ξεπερνάει όλα...

Ανεβαζει δυστυχως .Εγω ενω το βραδυ εφαγα γαλα με all bran(με βοηθανε στην τουαλετα)οπως καθε βραδυ,εκανα τις μοναδες μου πολυ καλη η μετρηση,σε 2 ωρεςκαι λιγο 41σακχαρο!Ειχα αρχισει να ψιλοκοιμαμαι και με ξυπνησε..Χαλια,ιδρωμενη.

.Εφαγα αναγκ κατι γλυκο&λιγο χυμο...Αποτελεσμα κλασσικα το πρωι 100!Μα ενιωθα τοσο φουσκωμενη,ητανε και αργα δεν μπορουσα να ξαναφαω ακριβως πριν κοιμηθω..Σημερα θα προσπαθησω να φαω εστω ενα μικρο μανταρινι...Εχω σκασει με το σακχαρο..Θα τον τρελανω τον μπεμπη..

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

On 10/7/2021 at 3:26 AM, Ελισώ said:

Κορίτσια μου, σήμερα,χθες μάλλον 6/10 το πρωί έφερα στον κόσμο ένα πανέμορφο αγγελούδι.Με επιπλοκες στη γέννα, βγήκε το μωρο μεσα απο την ουροδόχο κύστη,την οποία μου κοψαν κ μου ραψανε.Πιο αναλυτικα θα σας γραψω αφού συνέλθω.

Σας φιλώ όλες,καμία ποτέ να μην το βάλει κάτω. Όλες μανούλες εύχομαι 

κοριτσακι μου έψαξα να βρω νεα σου, να δω τι κανεις και βλέπω αυτο! Συγχαρητηρια!!! Να σας ζησει το ζουζουνι!! Λυπάμαι βεβαια για όλη την περιπετεια που περασατε, αλλα χαίρομαι που ειστε καλα κι εσυ και το θαυματάκι σου!! Ελπιζω να εχεις καλη αναρρωση. :wub:

ΥΓ. να ξερεις θα ειναι το καλυτερο παιδι του κόσμου, στο λεω με εγγυηση γιατι κι εγω εχω γενεθλια 6/10 χεχεχεχε!! :mrgreen:

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

ΘαΚορίτσια καλησπέρα. Τώρα γύρισα από τον Κουρ...λοιπόν έχουμε και λέμε..θεωρεί πως πρέπει να κάνω κάποιους φυσικούς κύκλους διότι θεωρεί ότι έχουμε πολύ καλό σπέρμα και άρα πολλές πιθανότητες να γονιμοποιηθεί το ωάριο του μήνα. Και αν δεν προκύψει εγκυμοσύνη να πάω τότε στη δωρεά. Του είπα με όλη μου την ειλικρινια ότι με φρενάρει το οικονομικό και αν δεν καταφέρω κάτι με τους φυσικούς δεν θα έχω χρήματα για την δωρεά. Εκεί μου είπε ότι είναι κρίμα για εμένα διότι δεν έχω κάποιο εμφανές πρόβλημα (όλες οι ανοσολογικές αιματολογικές είναι καλές) και ότι την δωρεά την προτείνει σε πιο δύσκολες περιπτώσεις παρά σε "ανυπομονες " γυναίκες.

Του είπαμε ότι αποφασίσαμε για την δώρεα. Μας είπε λοιπόν ότι με το που αδιαθετησω ξεκινάω χάπια για να χτίσει ενδομήτριο (μου τα έγραψε ήδη χαχαχαχα) και ότι καλώς εχόντων των πραγμάτων θα μου κάνει 2 δοκιμαστικούς κύκλους ετ και μετα θα κάνουμε ετ πάντα με κατεψυγμενα όμως  από κόστος μου είπε γύρω στα 4800 5000 με όλα μέσα (φάρμακα δοτριας αποζημίωση κατάψυξη κ αμοιβή του). Όταν τον ρώτησα τι θα πάρω από την δοτρια διότι θέλω ποσότητα κ ποιότητα μας είπε ότι με βάση το σπέρμα μας θεωρεί ότι θα πάρουμε 4 με 5 βλαστοκυστες. Σίγουρα όμως όχι 2 αλλά 4 σίγουρα. Τον ρώτησα για το 2% ομαλές μορφές μας είπε ότι δεν το θεωρεί κακό δεδομένου ότι έχουμε κινητικότητα την πρώτη ώρα 80% και μετά πάει στο 56%. Και μετα έκανε χαβαλε με τον άντρα μου. 

 

 

 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Read more  

Α εχετε πολύ καλό σπερμα μπράβο! Πολύ σημαντικό. Είδες ο άνθρωπος προσπάθησε να σε αποθαρρύνει από την δωρεά. Αφού εσείς το θέλετε καλά κάνετε και προχωράτε.

Ο αριθμός των εμβρύων κακός μου φαίνεται. Ουσιαστικά για 2 προσπάθειες. Ελπιζω να μην χρειαστούν κ να τα καταφέρετε με την πρώτη. Καλή αρχή λοιπόν. Πότε περιμένεις περίοδο;


 

 
  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 45 λεπτά , νικηαντωνια81 είπε:
 

 

 

Read more  
Read more  

Α εχετε πολύ καλό σπερμα μπράβο! Πολύ σημαντικό. Είδες ο άνθρωπος προσπάθησε να σε αποθαρρύνει από την δωρεά. Αφού εσείς το θέλετε καλά κάνετε και προχωράτε.

Ο αριθμός των εμβρύων κακός μου φαίνεται. Ουσιαστικά για 2 προσπάθειες. Ελπιζω να μην χρειαστούν κ να τα καταφέρετε με την πρώτη. Καλή αρχή λοιπόν. Πότε περιμένεις περίοδο;


 

 

Αυτό μου έκανε μεγάλη εντύπωση. Και μου το είπε στα ίσια. Λέει εμένα με συμφέρει να πας κατευθείαν για δωρεά γιατί παραπάνω λεφτά θα βγάλω αλλά δεν την προτείνω σε μικρές κοπέλες η σε κοπέλες που έχουν κάνει μόνο 1 προσπάθεια. Ένα άλλο που μου έκανε εντύπωση είναι ότι δεν αναφέρθηκε στην υστεροσκοπηση καθόλου. 

Και εμένα λίγα μου φάνηκαν τα έμβρυα αλλά δεν παραδέχθηκε ανοιχτά ότι τα μοιράζει αλλά μου το πήγε λίγο και καλά με βάση στατιστικής ότι αν πχ η δοτρια βγάλει 10 ωάρια τα 4 με 5 θα γίνουν βλαστοκυστες.

Τώρα καθάρισα από περίοδο λογικά κατά τις 17/11 θα αδιαθετησω.

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Chrussa1982 είπε:

Αυτό μου έκανε μεγάλη εντύπωση. Και μου το είπε στα ίσια. Λέει εμένα με συμφέρει να πας κατευθείαν για δωρεά γιατί παραπάνω λεφτά θα βγάλω αλλά δεν την προτείνω σε μικρές κοπέλες η σε κοπέλες που έχουν κάνει μόνο 1 προσπάθεια. Ένα άλλο που μου έκανε εντύπωση είναι ότι δεν αναφέρθηκε στην υστεροσκοπηση καθόλου. 

Και εμένα λίγα μου φάνηκαν τα έμβρυα αλλά δεν παραδέχθηκε ανοιχτά ότι τα μοιράζει αλλά μου το πήγε λίγο και καλά με βάση στατιστικής ότι αν πχ η δοτρια βγάλει 10 ωάρια τα 4 με 5 θα γίνουν βλαστοκυστες.

Τώρα καθάρισα από περίοδο λογικά κατά τις 17/11 θα αδιαθετησω.

 

Μα δεν την προτείνουν εξ αρχής νομίζω οι περισσότεροι. Κι εγω η ίδια πρότεινα στον γιατρό μου να την κάνουμε μετά την πρώτη αποτυχία. Μλκιες ότι να ναι κι αυτοί οι γιατροί μερικές φορές. 

Δεν ξέρω αν λέει αλήθεια για τον αριθμό Μπορεί κ ναι. Τι να πω. Τουλάχιστον τα 4-5 είναι αρκετά. Πάλι καλά.


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Chrussa1982 είπε:

ΘαΚορίτσια καλησπέρα. Τώρα γύρισα από τον Κουρ...λοιπόν έχουμε και λέμε..θεωρεί πως πρέπει να κάνω κάποιους φυσικούς κύκλους διότι θεωρεί ότι έχουμε πολύ καλό σπέρμα και άρα πολλές πιθανότητες να γονιμοποιηθεί το ωάριο του μήνα. Και αν δεν προκύψει εγκυμοσύνη να πάω τότε στη δωρεά. Του είπα με όλη μου την ειλικρινια ότι με φρενάρει το οικονομικό και αν δεν καταφέρω κάτι με τους φυσικούς δεν θα έχω χρήματα για την δωρεά. Εκεί μου είπε ότι είναι κρίμα για εμένα διότι δεν έχω κάποιο εμφανές πρόβλημα (όλες οι ανοσολογικές αιματολογικές είναι καλές) και ότι την δωρεά την προτείνει σε πιο δύσκολες περιπτώσεις παρά σε "ανυπομονες " γυναίκες.

Του είπαμε ότι αποφασίσαμε για την δώρεα. 

Βρε κούκλα μου, μήπως να το ξανασκεφτεις πριν προχωρήσεις σε δωρεά; αν το 1982 στο  nickname σου είναι το έτος γέννησης σου,  τότε όντως είσαι πολύ μικρή ακόμα. 

Καταλαβαίνω τους οικονομικούς περιορισμούς.  Αλλά η δωρεά σαν λύση είναι εκεί και μπορεί να περιμένει μέχρι τα 52 σου... λέμε τώρα...

Μήπως να προσπαθούσες λίγο ακόμα με τα δικά σου? Κι έπειτα κανεις ένα διάλειμμα για να μαζέψεις χρήματα και προχωράς σε δωρεά....

Τι να πω,  αυτή η απόφαση είναι μόνο του ζευγαριού!...

Με το καλό, όπως και να έχει!

Κι εμείς πηγαμε στον γιατρό εχθές. Ήταν πολυ νωρίς βέβαια,  αλλά ο γιατρός ήθελε να αποκλείσει το ενδεχομενο εξωμητριου. Είδαμε έναν σάκο ενδομητριο, οπότε όλα καλά!

Με την βοήθεια του Θεού,  προχωράμε...

  • Μου αρέσει 11
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Chrussa1982 said:

Αυτό μου έκανε μεγάλη εντύπωση. Και μου το είπε στα ίσια. Λέει εμένα με συμφέρει να πας κατευθείαν για δωρεά γιατί παραπάνω λεφτά θα βγάλω αλλά δεν την προτείνω σε μικρές κοπέλες η σε κοπέλες που έχουν κάνει μόνο 1 προσπάθεια. Ένα άλλο που μου έκανε εντύπωση είναι ότι δεν αναφέρθηκε στην υστεροσκοπηση καθόλου. 

Και εμένα λίγα μου φάνηκαν τα έμβρυα αλλά δεν παραδέχθηκε ανοιχτά ότι τα μοιράζει αλλά μου το πήγε λίγο και καλά με βάση στατιστικής ότι αν πχ η δοτρια βγάλει 10 ωάρια τα 4 με 5 θα γίνουν βλαστοκυστες.

Τώρα καθάρισα από περίοδο λογικά κατά τις 17/11 θα αδιαθετησω.

 

Καλημερα.Τα εμβρυα ειναι τα συνηθη που δινουν τα περισσοτερα κεντρα.Δυστυχως προσαρμοστηκε κσο αυτος ο γιατρος σ αυτη την τακτικη,το τελευταιο διαστημα...Αυτο δεν σημαινει οτι δεν ειναι καλος γιατρος ή δεν εχει επιτυχιες..Απλα σχολιαζω τον αριθμο των εμβρυων.Καλες αποφασεις

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

@anoulious ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΤΩΡΑ ΤΟ ΕΙΔΑ ΕΧΩ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΜΠΩΩΩΩ...ΕΓΩ ΘΑ με βρίσετε δεν εχω κάνει τίποτα αποΑνοιξη βλέπουμε 

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΕΕΕΣΣΣΣ

On 21/10/2021 at 10:14 ΠΜ, anoulious είπε:

Ανεβαζει δυστυχως .Εγω ενω το βραδυ εφαγα γαλα με all bran(με βοηθανε στην τουαλετα)οπως καθε βραδυ,εκανα τις μοναδες μου πολυ καλη η μετρηση,σε 2 ωρεςκαι λιγο 41σακχαρο!Ειχα αρχισει να ψιλοκοιμαμαι και με ξυπνησε..Χαλια,ιδρωμενη.

.Εφαγα αναγκ κατι γλυκο&λιγο χυμο...Αποτελεσμα κλασσικα το πρωι 100!Μα ενιωθα τοσο φουσκωμενη,ητανε και αργα δεν μπορουσα να ξαναφαω ακριβως πριν κοιμηθω..Σημερα θα προσπαθησω να φαω εστω ενα μικρο μανταρινι...Εχω σκασει με το σακχαρο..Θα τον τρελανω τον μπεμπη..

Ο μπέμπης θα είναι γλυκος σαν καραμέλα

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 43 λεπτά , DIMITRAS είπε:

@anoulious ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΤΩΡΑ ΤΟ ΕΙΔΑ ΕΧΩ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΜΠΩΩΩΩ...ΕΓΩ ΘΑ με βρίσετε δεν εχω κάνει τίποτα αποΑνοιξη βλέπουμε 

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΕΕΕΣΣΣΣ

Ο μπέμπης θα είναι γλυκος σαν καραμέλα

Τι κάνεις αγάπη μου εξαφανίστηκες.... Γράψε μας τα νέα σου...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DIMITRAS said:

@anoulious ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΤΩΡΑ ΤΟ ΕΙΔΑ ΕΧΩ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΜΠΩΩΩΩ...ΕΓΩ ΘΑ με βρίσετε δεν εχω κάνει τίποτα αποΑνοιξη βλέπουμε 

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΕΕΕΣΣΣΣ

Ο μπέμπης θα είναι γλυκος σαν καραμέλα

Δημητρουλαααααα!Τι κανεις ?Χαθηκες!Πολλες φορες σε σκεφτομουν.

Ευχαριστω πολυ για τις ευχες!Ειδες εγινε το θαυμα μετα απο 9 μηδενικα!!

Οπως εχω ξαναπει,αφου τα καταφερα εγω ολες θα τα καταφερετε!!Οταν θα μπορεις οικονομικα,μην το αφησεις.

Μη χανεσαι!

16 minutes ago, pocm said:

Κι εγώ δόξα το θεό έφτασα το 1500.  

Μπραβοοοο!!Καλη συνεχεια.Εχετε πει ποτε ο πρωτος υπερηχος?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μένα κορίτσια μου!Την Τρίτη τελικά μεταφέραμε δύο άριστες βλαστοκυστες 5ΑΑ και έχουμε και άλλες τρεις στην κατάψυξη.

Από την ημέρα της έμβρυομεταφοράς και μέχρι σήμερα έχω συχνά πυκνά τσιμπήματα τραβήγματα μια δεξιά μια αριστερά και περίπου ένα βάρος χαμηλά όπως όταν πρόκειται να έρθει η περίοδος.Το στήθος μου δεν έχει πρηστεί καθόλου. Να σημειώσω ότι μου έχουν δώσει μόνο ένα χάπι utrogestan κολπικά κάθε βράδυ. Το πρωί όμως βάζω vasclor.

Κορίτσια αυτό που μου κάνει εντύπωση και ήθελα να σας ρωτήσω αν το είχατε και εσείς σε προσπάθειες σας (θετικές και αρνητικές) είναι τα πάρα πολλά αέρια που έχω από χθες. Αφού θέλω να είμαι συνεχώς μόνη μου σε ένα δωμάτιο γιατί ντρέπομαι εννοείται. Και όλο κοιτάζω να είμαι μόνη μου κάπου. Θα χαρώ να μου γράψετε τις εμπειρίες σας και αν είχατε κάτι παρόμοιο.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , fotini84 είπε:

Καλησπέρα και από μένα κορίτσια μου!Την Τρίτη τελικά μεταφέραμε δύο άριστες βλαστοκυστες 5ΑΑ και έχουμε και άλλες τρεις στην κατάψυξη.

Από την ημέρα της έμβρυομεταφοράς και μέχρι σήμερα έχω συχνά πυκνά τσιμπήματα τραβήγματα μια δεξιά μια αριστερά και περίπου ένα βάρος χαμηλά όπως όταν πρόκειται να έρθει η περίοδος.Το στήθος μου δεν έχει πρηστεί καθόλου. Να σημειώσω ότι μου έχουν δώσει μόνο ένα χάπι utrogestan κολπικά κάθε βράδυ. Το πρωί όμως βάζω vasclor.

Κορίτσια αυτό που μου κάνει εντύπωση και ήθελα να σας ρωτήσω αν το είχατε και εσείς σε προσπάθειες σας (θετικές και αρνητικές) είναι τα πάρα πολλά αέρια που έχω από χθες. Αφού θέλω να είμαι συνεχώς μόνη μου σε ένα δωμάτιο γιατί ντρέπομαι εννοείται. Και όλο κοιτάζω να είμαι μόνη μου κάπου. Θα χαρώ να μου γράψετε τις εμπειρίες σας και αν είχατε κάτι παρόμοιο.

Πολύ καλή επιτυχία! Τα συμπτώματα που περιγράφεις είναι όλα πολύ φυσιολογικά. Τώρα για τα αέρια δεν ξέρω να σου πω. Εγώ θυμάμαι να έχω μια δυσκολία με το εντερακι, λόγω προγεστερονης. 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...