Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια από ποιο μήνα και μετά σας αφήνει ο γιατρός να βάφετε νύχια; Εμένα μου έχει απαγορέψει τα μαλλιά αλλά τα νύχια μου έχει πει από την αρχή ότι μπορώ να τα βάφω. Εγω βέβαια φοβάμαι και δεν τα έχω βάψει έως τώρα αλλά τώρα που ανοίγει ο καιρός έλεγα μήπως φτιάξω λίγο τα ποδαράκια. Πήρα και μανό από το φαρμακείο για να μην έχει πολλά χημικά (λέμε τώρα..)

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

πρίν από 19 λεπτά , Chrussa1982 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα. Μόλις μίλησα με τον γιατρό. Αύριο αν όλα πάνε καλά θα προχωρήσει σε ωοληψια. Η δοτρια μου είναι πίπινι ετών 24. Μου είπε ότι είναι ψηλή και ανοιχτόχρωμη σαν εμένα. Τον ρώτησα αν είχε κάποια ενημέρωση για το δείγμα σπέρματος του συζύγου και μου είπε ότι δεν ασχολήθηκε καθόλου με αυτό αλλά θεωρεί ότι αν υπήρχε το οτιδήποτε θα τον ενημέρωναν από το κέντρο. Φειδωλός στα λόγια τον παρακαλάγα να πει το κάτι παραπάνω και τσιμουδια ο δόκτωρ. Αν είμαι κ εγώ καλά από θέμα ενδομητρίου κ προχωρήσουν και τα ωάρια με βλέπει για Ιανουάριο να κάνουμε ετ.

Σας ευχαριστώ πολύ όλες για την θετική σας ενέργεια την οποία να ξέρετε την νιώθω φουλ!!!

Τελεια!!!Μπραβο κοπελα μου!! Αντε μαζι θα ειμαστε οντως τον αλλο μηνα!!! Ευχομαι πολλες πολλες βλαστοκυστες!!! 

  • Μου αρέσει 1

nzSsp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

1 hour ago, Neli83 είπε:

Τελεια!!!Μπραβο κοπελα μου!! Αντε μαζι θα ειμαστε οντως τον αλλο μηνα!!! Ευχομαι πολλες πολλες βλαστοκυστες!!! 

Αχ σε ευχαριστώ πολύ πολύ!!! Θα πάμε χέρι χέρι και θα γκρινιάζουμε σε όλα τα κορίτσια όσο θα είμαστε στη φάση του κλωσσηματος!!

Πλάκα πλάκα το άγχος μου έχει χτυπήσει ταβάνι!! Να εξομολογηθώ και κάτι...μόλις μου είπε ο γιατρός την ηλικία το πρώτο πράγμα που σκέφτηκα ήταν "16 χρόνια μικρότερη από εμένα". Αυτό το μυαλό δεν ησυχάζει ποτέ τελικα

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Georgia81 είπε:

Και γώ έκανα arvekap ενάμιση μήνα και μετά προχώρησα εύχομαι να είναι οι τυχερές σου τελευταίες και τυχερές 

Ενά μιση μήνα ε; Ήσουνα καλά ή σε επηρεάσανε ψυχολογικά;

Τουλαχιστον απέδωσε σε σένα! Αυτό είναι το πιο σημαντικό!

Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου!

πρίν από 26 λεπτά , Chrussa1982 είπε:

Αχ σε ευχαριστώ πολύ πολύ!!! Θα πάμε χέρι χέρι και θα γκρινιάζουμε σε όλα τα κορίτσια όσο θα είμαστε στη φάση του κλωσσηματος!!

Πλάκα πλάκα το άγχος μου έχει χτυπήσει ταβάνι!! Να εξομολογηθώ και κάτι...μόλις μου είπε ο γιατρός την ηλικία το πρώτο πράγμα που σκέφτηκα ήταν "16 χρόνια μικρότερη από εμένα". Αυτό το μυαλό δεν ησυχάζει ποτέ τελικα

Αν πάνε όλα καλά και για μένα, θα είμαι κι εγώ μαζί σας τον Ιανουάριο!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Ε στην αρχή όχι τόσο καλά μετά συνήθισα δεν μου έκανε διαφορά, θα δείξει τι απέδωσε εκ του αποτελέσματος εντωμεταξύ έκανα ετ 15 του μήνα και μου λέει ο ντοκ πήγαινε 25 για τεστ πολλές μέρες δεν είναι;; Η μια βλαστοκύστη είχε κάνει και χατσινγκ ήτανε δλδ και πιο εξελιγμένη εγώ λέω να πάω 24 πιστεύω να δείξει 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , chitaneta είπε:

Ενά μιση μήνα ε; Ήσουνα καλά ή σε επηρεάσανε ψυχολογικά;

Τουλαχιστον απέδωσε σε σένα! Αυτό είναι το πιο σημαντικό!

Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου!

Αν πάνε όλα καλά και για μένα, θα είμαι κι εγώ μαζί σας τον Ιανουάριο!

Μέσα από την καρδιά μου να πάνε όλα πολύ πολύ καλά!!! Για όλες μας κορίτσια μου. Ας είναι αυτά τα Χριστούγεννα η αρχή μιας νέας διαδρομής της ζωής μας. Που μόνο δάκρυα χαράς θα μας φέρει!!!

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 19 λεπτά , Georgia81 είπε:

Ε στην αρχή όχι τόσο καλά μετά συνήθισα δεν μου έκανε διαφορά, θα δείξει τι απέδωσε εκ του αποτελέσματος εντωμεταξύ έκανα ετ 15 του μήνα και μου λέει ο ντοκ πήγαινε 25 για τεστ πολλές μέρες δεν είναι;; Η μια βλαστοκύστη είχε κάνει και χατσινγκ ήτανε δλδ και πιο εξελιγμένη εγώ λέω να πάω 24 πιστεύω να δείξει 

Ναι, τόσο λέει συνηθως... Κάνε όπως νιώθεις αν θες να πας πιο νωρίς, ή κάνε ένα τεστ στις 24 και στις 25 την χοριακή.

Όλα καλά να πάνε!

Χαιρομαι που ακουω που τις συνηθισες!

Αντε να δούμε, εγω την άλλη Πέμπτη τις ξεκινάω.

πρίν από 21 λεπτά , Chrussa1982 είπε:

Μέσα από την καρδιά μου να πάνε όλα πολύ πολύ καλά!!! Για όλες μας κορίτσια μου. Ας είναι αυτά τα Χριστούγεννα η αρχή μιας νέας διαδρομής της ζωής μας. Που μόνο δάκρυα χαράς θα μας φέρει!!!

ΜΑκάρι! Να πάνε όλα καλα!

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Chrussa1982 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα. Μόλις μίλησα με τον γιατρό. Αύριο αν όλα πάνε καλά θα προχωρήσει σε ωοληψια. Η δοτρια μου είναι πίπινι ετών 24. Μου είπε ότι είναι ψηλή και ανοιχτόχρωμη σαν εμένα. Τον ρώτησα αν είχε κάποια ενημέρωση για το δείγμα σπέρματος του συζύγου και μου είπε ότι δεν ασχολήθηκε καθόλου με αυτό αλλά θεωρεί ότι αν υπήρχε το οτιδήποτε θα τον ενημέρωναν από το κέντρο. Φειδωλός στα λόγια τον παρακαλάγα να πει το κάτι παραπάνω και τσιμουδια ο δόκτωρ. Αν είμαι κ εγώ καλά από θέμα ενδομητρίου κ προχωρήσουν και τα ωάρια με βλέπει για Ιανουάριο να κάνουμε ετ.

Σας ευχαριστώ πολύ όλες για την θετική σας ενέργεια την οποία να ξέρετε την νιώθω φουλ!!!

Μπράβο chrussa!!!τέλεια τα νέα σου !!! Μόνο θετικές σκέψεις κ όλα θα πάνε τελειαααααααα!!η καινούργια χρονιά θα σας χαρίσει αυτό που ποθείτε.αστο βρε μην ρωτάς κ πολλά...ο γιατρός ξέρει τι κάνει κ τον εμπιστεύεσαι... ❤️ Καρδούλες πολλές σου στέλνω...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, MaryH είπε:

Ποια ειναι η νονα?  (Θα σκασω απο περιεργεια,  η κουτσομπολα, χαχα)

Στον Χριστοφοριδη στο Εμβρυολαμπ. Ηταν κι εγω να παω στον Κολυμπιανακη αλλα μετα πηγα στον γιατρο μου

η νονα δεν γραφει ποια εδω αγάπη  ..κ τοτε ποκυ λιγο έγραφε....το nick δεν το θυμάμαι...αλλα η αδερφή μ η αλλη είναι η @MELINASP. παλιο κουτσομπολα.....στειλε μ να δω την μικρη...μ λειψε

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, Georgia81 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου εσυ σε τι φάση είσαι;; Καλή επιτυχία εύχομαι.Πάντως ρε κορίτσια εσείς που πετύχατε είχατε κανένα σύμπτωμα;; Εγώ δλδ τίποτα αφού έχω ξεχάσει ότι έχω κάνει ετ κάθομαι εδώ μέσα και περιφέρομαι και λέω έχει και κανένα νόημα;; Μήπως άμα βγαίνεις είναι καλύτερα ;; Πως θα περάσουν οι μέρες;; Καλές γιορτές σε όλες με υγεία και χαρές στα σπίτια μας.

Κοριτσακι μ εύχομαι μια θετική χοριακη!!! 

Εγώ εμ με δανεικά δεν έχω κάνει. Έχω κάνει με δικά μ μέχρι τώρα και πάντα εμένα. Αυτό που είχα εγώ πνλαντα και στις φυσικές και στις εμ ήταν ότι ένιωσα τσιμπήματα στα νεφρά όσο κουλό κ αν σ ακούγεται ακόμα και στις φυσικές έτσι καταλάβαινα ότι είμαι έγκυος. Αλλά αυτό που θέλω να σου πω είναι ότι και καθόλου συμπτώματα είναι καλό και πάλι έτσι μ είχε πει ο προηγούμενος γυναικολόγος μ no news good news!! 

13 ώρες πρίν, Chrussa1982 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα. Μόλις μίλησα με τον γιατρό. Αύριο αν όλα πάνε καλά θα προχωρήσει σε ωοληψια. Η δοτρια μου είναι πίπινι ετών 24. Μου είπε ότι είναι ψηλή και ανοιχτόχρωμη σαν εμένα. Τον ρώτησα αν είχε κάποια ενημέρωση για το δείγμα σπέρματος του συζύγου και μου είπε ότι δεν ασχολήθηκε καθόλου με αυτό αλλά θεωρεί ότι αν υπήρχε το οτιδήποτε θα τον ενημέρωναν από το κέντρο. Φειδωλός στα λόγια τον παρακαλάγα να πει το κάτι παραπάνω και τσιμουδια ο δόκτωρ. Αν είμαι κ εγώ καλά από θέμα ενδομητρίου κ προχωρήσουν και τα ωάρια με βλέπει για Ιανουάριο να κάνουμε ετ.

Σας ευχαριστώ πολύ όλες για την θετική σας ενέργεια την οποία να ξέρετε την νιώθω φουλ!!!

Με το καλό κορίτσι μ να πάνε όλα καλά σήμερα!!! Πολλά αυγουλακια και πολλά γερά εμβρυακια!!! Εμ γτ Ιανουάριο; δεν γίνεται με φρέσκα; δεν ξέρω ρωτάω καινούργια είμαι σε αυτό 

12 ώρες πρίν, Georgia81 είπε:

Ε στην αρχή όχι τόσο καλά μετά συνήθισα δεν μου έκανε διαφορά, θα δείξει τι απέδωσε εκ του αποτελέσματος εντωμεταξύ έκανα ετ 15 του μήνα και μου λέει ο ντοκ πήγαινε 25 για τεστ πολλές μέρες δεν είναι;; Η μια βλαστοκύστη είχε κάνει και χατσινγκ ήτανε δλδ και πιο εξελιγμένη εγώ λέω να πάω 24 πιστεύω να δείξει 

Όχι δέκα μέρες μετά ζητάνε όλοι σε 5ης μέρας έμβρυα. Τη χοριακη καντη στις δέκα μέρες που σ είπε. Κάνε τεστακι νωρίτερα :) και 7η μέρα θα δείξει το τεστακι

10 ώρες πρίν, Rafaelatarzan είπε:

η νονα δεν γραφει ποια εδω αγάπη  ..κ τοτε ποκυ λιγο έγραφε....το nick δεν το θυμάμαι...αλλα η αδερφή μ η αλλη είναι η @MELINASP. παλιο κουτσομπολα.....στειλε μ να δω την μικρη...μ λειψε

Φουλα μ γλυκιά και εσύ και η νονακα της μικρής μας!!!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πρίν, Viv37 είπε:

Τι σε εκανε να αλλαξεις γνωμη; Εγω ειχα προσπαθησει να βγαλω ωαρια σε φυσικο κυκλο στο embryolab αλλα ειχαν βγει τζουφια και το θεωρησα κακο σημαδι. Ειπα να αλλαξω χαχαχα

Moυ αρεσαν τα δημοσιευμενα αρθρα του Κολυμπιανακη για τη δωρεα. Μετα μιλησα με καλη μου φιλη που η αδερφη της πετυχε με Χριστοφ.... και ειπα να παω εκει πρωτα, οπου κι εμεινα αφου ημουν απολυτως ικανοποιημενη απο υπηρεσιες συμπεριφορα

12 ώρες πρίν, Chrussa1982 είπε:

Μέσα από την καρδιά μου να πάνε όλα πολύ πολύ καλά!!! Για όλες μας κορίτσια μου. Ας είναι αυτά τα Χριστούγεννα η αρχή μιας νέας διαδρομής της ζωής μας. Που μόνο δάκρυα χαράς θα μας φέρει!!!

Καλη επιτυχια στις γονιμοποιησεις σας! Οι δοτριες ειναι σιγουρα μονδελα γιατι τα μωρακια βγαινουν ολα κουκλακια:D

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, MELINASP είπε:

Κοριτσακι μ εύχομαι μια θετική χοριακη!!! 

Εγώ εμ με δανεικά δεν έχω κάνει. Έχω κάνει με δικά μ μέχρι τώρα και πάντα εμένα. Αυτό που είχα εγώ πνλαντα και στις φυσικές και στις εμ ήταν ότι ένιωσα τσιμπήματα στα νεφρά όσο κουλό κ αν σ ακούγεται ακόμα και στις φυσικές έτσι καταλάβαινα ότι είμαι έγκυος. Αλλά αυτό που θέλω να σου πω είναι ότι και καθόλου συμπτώματα είναι καλό και πάλι έτσι μ είχε πει ο προηγούμενος γυναικολόγος μ no news good news!! 

Με το καλό κορίτσι μ να πάνε όλα καλά σήμερα!!! Πολλά αυγουλακια και πολλά γερά εμβρυακια!!! Εμ γτ Ιανουάριο; δεν γίνεται με φρέσκα; δεν ξέρω ρωτάω καινούργια είμαι σε αυτό 

Όχι δέκα μέρες μετά ζητάνε όλοι σε 5ης μέρας έμβρυα. Τη χοριακη καντη στις δέκα μέρες που σ είπε. Κάνε τεστακι νωρίτερα :) και 7η μέρα θα δείξει το τεστακι

Φουλα μ γλυκιά και εσύ και η νονακα της μικρής μας!!!! 

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου σου εύχομαι τα καλύτερα σε ότι και να κανείς ας ελπίσουμε  να πάνε όλα καλά 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, MELINASP είπε:

Κοριτσακι μ εύχομαι μια θετική χοριακη!!! 

Εγώ εμ με δανεικά δεν έχω κάνει. Έχω κάνει με δικά μ μέχρι τώρα και πάντα εμένα. Αυτό που είχα εγώ πνλαντα και στις φυσικές και στις εμ ήταν ότι ένιωσα τσιμπήματα στα νεφρά όσο κουλό κ αν σ ακούγεται ακόμα και στις φυσικές έτσι καταλάβαινα ότι είμαι έγκυος. Αλλά αυτό που θέλω να σου πω είναι ότι και καθόλου συμπτώματα είναι καλό και πάλι έτσι μ είχε πει ο προηγούμενος γυναικολόγος μ no news good news!! 

Με το καλό κορίτσι μ να πάνε όλα καλά σήμερα!!! Πολλά αυγουλακια και πολλά γερά εμβρυακια!!! Εμ γτ Ιανουάριο; δεν γίνεται με φρέσκα; δεν ξέρω ρωτάω καινούργια είμαι σε αυτό 

Όχι δέκα μέρες μετά ζητάνε όλοι σε 5ης μέρας έμβρυα. Τη χοριακη καντη στις δέκα μέρες που σ είπε. Κάνε τεστακι νωρίτερα :) και 7η μέρα θα δείξει το τεστακι

Φουλα μ γλυκιά και εσύ και η νονακα της μικρής μας!!!! 

Καλημέρα!! Ο γιατρός μου προχωράει με κατεψυγμένα κυρίως έτσι μου είπε. Ίσως θέλει να δει και πως θα πάει το ενδομήτριο είναι και οι γιορτές που λογικά τα κέντρα κλείνουν. Αν με ρωτάς προσωπικά θα σου πω ότι προτιμώ με το νέο έτος. Να απολαύσω τα τελευταία μου Χριστούγεννα με τον άντρα μου. Ο οποίος από χτες έχει λαλήσει χαχαχαχα

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , Chrussa1982 είπε:

Καλημέρα!! Ο γιατρός μου προχωράει με κατεψυγμένα κυρίως έτσι μου είπε. Ίσως θέλει να δει και πως θα πάει το ενδομήτριο είναι και οι γιορτές που λογικά τα κέντρα κλείνουν. Αν με ρωτάς προσωπικά θα σου πω ότι προτιμώ με το νέο έτος. Να απολαύσω τα τελευταία μου Χριστούγεννα με τον άντρα μου. Ο οποίος από χτες έχει λαλήσει χαχαχαχα

Να ηρεμήσεις να χαλαρώσεις να φας να το ευχαριστηθείς και με το καλό Γενάρη περιμένουμε μωρουλινι!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια να ξέρετε για το ενδομήτριο βοηθάει πολύ αργινίνη να πάρετε εμένα πέρυσι ήτανε χάλια δεν έφτιαχνε με τίποτα και τώρα πήρα ένα μήνα και παραπάνω και πήγε καλά για το αποτέλεσμα δεν ξέρω άλλα βοηθάει στο ενδομήτριο 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Georgia81 είπε:

Κορίτσια να ξέρετε για το ενδομήτριο βοηθάει πολύ αργινίνη να πάρετε εμένα πέρυσι ήτανε χάλια δεν έφτιαχνε με τίποτα και τώρα πήρα ένα μήνα και παραπάνω και πήγε καλά για το αποτέλεσμα δεν ξέρω άλλα βοηθάει στο ενδομήτριο 

Τι εννοείς ήταν χάλια πόσο ήταν; 

Τι είναι αυτό κοριτσακι μ βιταμίνη ποια μάρκα είχες πάρει εσυ; 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...