Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      Είναι η επίδραση των ορμονών,σε συνδυασμό με τους πόνους και την ψυχική κόπωση. Ο,τι νιώθεις είναι απολύτως φυσιολογικό.Ακομα και αν ξυπνήσεις μια μέρα και θέλεις να δείρεις όλο τον κόσμο,πάλι νορμάλ θα είναι. Είσαι σε καλό δρόμο,λίγες εβδομάδες έμειναν,κάνε υπομονή❤️

      • Λυπημένη/-ος 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

15 ώρες πρίν, MaryH είπε:

Καλημερα και καλη Κυριακη να εχουμε! Βιλυ καλο κλωσσημα και να ειναι η επιτυχημενη σου προσπαθεια σου ευχομαι! Βιβη καλα αποτελεσματα με μια τεραστια χοριακη αυριο!

Χρονια πολλα στις μανουλες ολου του κοσμου! Σ αυτες που φροντιζουν και μεγαλωνουν με αγαπη τα παιδια τους. Σ εκεινες που αγκαλιαζουν τα παιδια της καρδιάς τους. Σ αυτες που σε λιγους μηνες θα εχουν στην αγκαλια τους το μωρο τους , αλλα και σ εκεινες που αγωνιζονται χρονια για να γινουν μανουλες με καθε κοστος, πονο και με πολλη υπομονη κ επιμονη. Τέλος σ αυτες που ο Θεος τις αξιωσε μετα απο πολυ κοπο να παρουν στην αγκαλια τους τα μωρα τους, με δικο τους ή με ξενο γενετικο υλικο.

Η αγαπημενη ιστορια της κορης μου, ειναι που της λεω οτι την ειχα στην κοιλιτσα κ ηταν ενα τοσοδουλι μωρακι. Που να μαθει και το υπολοιπο στορυ, πολυ πιο πριν...

Κοριτσι καλο υπολοιπο κυησης ! Κοντευεις! Πως εισαι? Τα μωρακια τι φυλο ειναι?

Μαιρουλα μου σ' ευχαριστω!

Χρονια σου πολλα! Και σε σενα και σε ολες τις μανουλες που μεγαλωνουν παιδακια ή που τα εχουν στην καταψυξη! Κι αυτα παιδακια μας ειναι. Αρα ειμαστε ολες μανουλες♥️♥️♥️

15 ώρες πρίν, Visit a vis είπε:

Ευχαριστώ πάρα πολύ για τις απαντήσεις σας! Όλα είναι θέμα πιθανοτήτων τελικά. Σίγουρα με ωάρια 20άρας υπάρχουν περισσότερες. 
 

Σωστά, γλιτώνεις έναν κοπιαστικό δρόμο. Έχω αλλάξει γιατρό και μαζεύω τις εξετάσεις που μας ζήτησε. Δεν είμαι 100% σίγουρη ακόμη για την επόμενη. Ας δει όσα είναι να δει. Ας μας πει όσα είναι να μας πει και βλέπουμε. Στα 40 σχεδόν δεν έχω πολλά περιθώρια να περιμένω, σύμφωνα με τον προηγούμενο γιατρό μου, αλλά ψυχολογικά και οικονομικά τον χρειαζόμαστε τον χρόνο. Χρόνο δικό μας χωρίς χάπια, ενέσεις, ραντεβού κλπ (μην τα αναφέρω όλα τα ξέρετε καλά). 

Βλαστοκύστη μία επιδιώξαμε να γίνει, το τελευταίο έμβρυο που είχαμε στην κατάψυξη. Δεν ξέρω γενικά τι γίνεται. Έμεινα 2 φορές με ωάρια 4 ημερών φρέσκα. Μια παλλίνδρομη (το έμβρυο είχε θέμα) και μία βιοχημική. Οι υπόλοιπες απλώς μηδέν. 
 

Ευχαριστώ πολύ!

 

Πολυ καλα θα κανετε να ξεκουραατειτε λιγο να παρετε το χρονο σας να ανανεωθειτε και οταν ειστε ετοιμοι ξαναξεκινατε

13 ώρες πρίν, Ydroxoos76 είπε:

Καλημέρα σε όλες έχω μήνες να μπω να γράψω και να διαβάσω νέα σας όμως ήθελα τη σημερινή μέρα να μπω Θα ευχηθώ σε όλες τις μανούλες του κόσμου Χρόνια πολλά και σε αυτές που προσπαθούν καλή δύναμη για να τα καταφέρουν! Είναι σίγουρο ότι θα τα καταφέρετε και θα κρατήσετε στην αγκαλιά σας το πολυπόθητο μωράκι για αυτό να έχετε πίστη και να μη σταματάτε να προσπαθείτε. Θα επανέλθω για να σας γράψω και εγώ τα νέα μου καθώς έχω μία υπέροχη μπέμπα 5 μηνών μετά από πάρα πολλές περιπέτειες που περάσαμε.

Χρονια σου πολλα! Να χαιρεσαι την μπεμπουλα σας! Να μας τα πεις ολα ναι!!!

 

12 ώρες πρίν, athinaida είπε:

Καλημέρα!!

Κοντεύω ναι, σήμερα κλείνω τις 33 εβδομάδες και προχωρώ στην 34...

Είμαι στο κρεβάτι εδώ και 7 εβδομάδες, από την 26η εβδομάδα, για να προστατέψουμε τον τράχηλο (γιατι είχε μειωθεί επικίνδυνα το μήκος του) ώστε να αποφύγουμε έναν πρόωρο τοκετο, αλλά ειλικρινά δεν με ενοχλεί,  ας ριζωσω στο κρεβάτι προκειμένου τα μωρά να δυναμώσουν και να πάρουν τις εβδομάδες όπως πρέπει!!  Δεν ήταν υπέρ της περιδεσης ο Κ..ρτης, "ξάπλα και crinone"  μου λέει και θα τα καταφέρουμε!!

Και τελικά η ξάπλα αποδίδει... σε συνδυασμό με την αγωγή προγεστερονης βέβαια, το μήκος του τράχηλου έχει σταθεροποιηθει!

Τα μωράκια είναι ένα κι ένα τελικά,  αρχικά φάνηκαν σαν κοριτσάκια στην αυχενική, αλλά μετά είδανε κι ένα τσουτσ...νακι στην Β επιπέδου,  χαχαχα! 

 

Κορίτσια όλες γιορτάζουμε σήμερα!!

Γιατί όλες είμαστε μανούλες to be,  πιστέψτε το!! Και γιορτάζουμε δίπλα και τριδιπλα γιατί συνειδητά παλεύουμε σε χίλια δυο μέτωπα για να καταφέρουμε να πάρουμε αγκαλιά ένα μωρό!!

Να έχετε πίστη στο όνειρο!!

Φιλιά πολλά!!

Αχ τι ωραια! Ενα κ ενα! Ιδανικο!!! Με το καλο κοριτσακι μου!

 

12 ώρες πρίν, anoulious είπε:

Καλημέρα και Χρόνια Πολλά στις μαμάδες μας και εύχομαι με όλη τη δύναμη της ψυχής μου όλα τα κορίτσια του χρόνου να γιορτάζουν με τα παιδάκια τους αγκαλιά!Θαυματα γίνονται κάθε μέρα και κάποια στιγμή συμβαίνει και σ εμάς και όχι μόνο στους άλλους!Εγώ σήμερα έριξα και ένα κλάμα από τη συγκίνηση..Καλή Κυριακή!

Κορίτσι μας έλειψες τι κάνεις?!Μην χάνεσαι..Περιμένουμε νέα σου!

Πρωτη χρονια που γιορταζεις κανονικα (γιατι και πριν μανουλα ησουν κ ας μην ειχες μωρακι); Χρονια σου πολλα! Να το χαιρεσαι το ζουζουνακι σου!

 

9 ώρες πρίν, marina_86 είπε:

Κορίτσια μου να χαίρεστε τις μαμάδες σας και χρόνια πολλά σε όσες είναι ήδη μανουλες. Να χαίρεστε τα γλυκά σας μωρά που τα αποκτήσατε με μάχη και πείσμα! Μπράβο κ σας αξίζει πέρα για πέρα η σημερινή γιορτή! Ευχαριστούμε για τη συμπαράσταση και για τις συμβουλές σας!❤️

Χρόνια πολλά και στις γλυκές μας εγκυουλες που μας δίνουν κουράγιο και στέκονται δίπλα μας! ❤️ Μια ιδιαίτερη αναφορά θα κάνω στη @Neli83 που άνοιξε τον χορό για το 2022, στη @Fili που μας έμαθε το ομμμμ, στην @chitaneta που με καρδιοχτυπησε προσωπικά... Και εννοείται σε τόσες κ τόσες άλλες που έχουμε μιλήσει κατά καιρούς. Να πάνε όλα καλά αγαπημένες μου!❤️

Ελπίζω κι εγώ, όπως και πολλές άλλες, κάποια στιγμή να βλέπω αυτές τις ευχές στην τηλεόραση, στο ίντερνετ, στο ινσταγκραμ και να μπορώ να ταυτιστώ με αυτή τη χαρά! Να μην έχω απλά μια ελπίδα ότι πού ξέρεις, του χρόνου μπορεί να γιορτάζεις. Να έχω τη βεβαιότητα ότι γιορτάζω!❤️ Κορίτσια μου, οι υπόλοιπες της παρέας και όσες απλά διαβάζετε, μας το εύχομαι! ❤️

Να ευχηθώ μέσα από την καρδιά μου στα κορίτσια που περιμένουν χοριακες να είναι ήδη μανουλες και να γιορτάζουν χωρίς να το ξέρουν! Ειδικά στις δικές μας @Viv37 και @Villi! Αγαπημένες μου, εύχομαι το καλύτερο και το ξέρετε. Σας σκέφτομαι κάθε μέρα σαν να το περνάω κι εγώ!❤️ 

Να ευχηθώ όμως χρόνια πολλά και σε όλες τις μανουλες του φόρουμ που ενώ άγγιξαν για λίγο το όνειρο τους, αυτό κάπου λοξοδρομησε... Κορίτσια μου γλυκά, υπέρτατες μαχητριες σας στέλνω όλη μου την αγάπη. Δυστυχώς ο πόνος κ η απογοήτευση δεν προβλέπονται. Μακάρι να μπορούσαμε να τον μαντέψουμε και να τον αποφύγουμε. Σας φιλώ και σας κρατάω χέρι χέρι για το παρακάτω. Όποιο και να είναι αυτό!❤️ 

Γενικά, για να είμαι ειλικρινής δεν γιορτάζω τέτοιου είδους μέρες. Ούτε της μητέρας, ούτε του πατέρα, ούτε του Αγίου Βαλεντίνου ούτε τίποτα. Αλλά σήμερα να, λόγω της παρέας και λόγω του ιδιαίτερου δεσμού που αναπτύσσουμε μέσα σε αυτό το φόρουμ, μου βγήκε! Σας φιλώ όλες! Η μέρα είναι όμορφη, όπως λέω συχνά: ζήστε το!❤️

Κοριτσι μου γλυκο τα ειπες υπεροχα! Με συγκινησες (οχι οτι μου ειναι δυσκολο αλλα με συγκινησες!) .

 

Σ ευχαριστω πολυ για τα γλυκα σου λογια και τις ευχες! Θελω να σου ευχηθω κ εγω χρονια πολλα γιατι οσο εχεις τα εμβρυακια σιυ να σε περιμενουν μανουλα εισαι. Αλλα ευχομαι του χρονου τετοια εποχη να ειναι στην αγκαλια σου ή ατην κοιλια σου. Θα τα καταφερουμε κοριτσακι μου! Παμε δυνατα τα τα τα τα!!!!!!♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

 

3 ώρες πρίν, Fili είπε:

Χρόνια πολλά αρχικά στις μανούλες μας είτε τις έχουμε κοντά είτε μας φυλάνε από ψηλά, χρόνια πολλά σε οοολες τις μανούλες της παρέας μας. Γερά, ευτυχισμένα και καλότυχη να είναι τα παιδάκια σας. Στις φουσκοκοιλιτσες με το καλό να τα υποδεχτούμε.  (ακόμα δεν το πιστεύω). Μπεμπεδοσκονη σε όλο το παρέακι 

Εύχομαι του χρόνου τέτοια μέρα να έχουμε όλες τα μωρακια μας είτε στην αγκαλίτσα μας είτε στην κοιλιτσα μας. Χαμόγελα, δύναμη και φυσικά ηρεμία κι ότι είναι να γίνει θα γίνει ❤️❤️❤️ οοοοοοοοομμμμμμμμμμμμμ

Μαρίνακι μου γλυκό κι αγαπημένο πόσο συγκινητικά τα λόγια σου. ❤️❤️❤️ Μέσα από την ψυχή μου σου εύχομαι να γίνουν όλα όσα θελεις καρδούλα μου. Του χρόνου τέτοια μέρα να σε κοιτάνε ματάκια Χαρούμενα και λαμπερά!! 

@Villi μου πως εισαι; σε σκέφτομαι κάθε μέρα κ σου στέλνω δύναμη κι αγάπη.

@Viv37 αυριοοοοοοοοοοο ❤️❤️❤️❤️

 

Αυριο Φιλακι μου!!! Για να δουμε! Ομμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμ

2 ώρες πρίν, chitaneta είπε:

Ακόμα δεν ξέρουμε το φύλο! Στην αυχενικη μας ειπαν οτι υπαρχει η υποψια να ειναι αγόρι και στον επομενο υπέρηχο οτι μαλλον ειναι κοριτσι!

Αλλά σιγουρα δεν ξερουμε ακόμα!

Ίσως να μάθουμε αύριο!

Μια μέρα έμεινε Βιβη! Πως νιωθεις;

Αααα μας κρατανε σε αγωνια!!! Εγω δεν ξερω πως νιωθω. Απο τη μια δεν ειμαι και πολυ αισιοδοξη αλλα απο την αλλη η ελπιδα παντα βρισκει τροπο και ξετρυπωνει. Ακομα λιγο εμεινε και θα μαθουμε. Εχασα και μια πολυ αγαπημενη μου θεια σημερα και δεν μπορουσα να παω ουτε στην κηδεια αλλα νιωθω οτι θα με προσεχει απο ψηλα και θα βαλει ενα χερακι. Γιαυι κ εκεινη με εξωσωματικη ειχε κανει το παιδακι της πριν χρονια και ξερει τι περναμε♥️

 

2 ώρες πρίν, happykar είπε:

Τι τελεια νέα είναι αυτά Υδροχοινα μου! Να σας ζήσει!!!

Με 0,5 ΑΜΗ και γύρω στο 11 fsh κατάφερα με τα δικά μου να μείνω έγκυος και τώρα είμαι 5 μηνών. Ετών 43. Πέρυσι που είχα μια βιοχημική μετά από διέγερση ο Παντος μου είχε πει για δανεικα( είχε προηγηθεί και μια βιοχημική από φυσική σύλληψη κανα πεντάμηνο πριν από εκείνη την ετ) του είπα να κάνω μια τελευταία προσπάθεια με τα δικά μου, έκανα δυο βλαστοκυστες και φέτος, κάτω από πολύ αντίξοες συνθήκες έκανα την ετ. Θέλω να σου πω πως αν βγάζεις ακόμα και κανεις βλαστοκυστες μπορείς να κανεις μια προσπάθεια, αν το θες βέβαια, με τα δικά σου. Όλα είναι θέμα προσωπικών αντοχών. Προσωπικά το είχα αποκλείσει να τα καταφερω και απλά ήθελα να κλείσω τον κύκλο με τα δικά μου και να προχωρήσω στη δωρεά. Εξού και είχα ήδη πάρει γνώμες από κορίτσια εδώ μέσα. Άσε τις τιμές στην άκρη. Έχω καταλάβει πως είναι κάποιες ενδείξεις. Σου εύχομαι τα καλύτερα!

Με το καλο κοριτσι μου!!

 

πρίν από 44 λεπτά , Ναντιν40 είπε:

@Villiμου εύχομαι να πάνε όλα καλά με το μπαμπά σου. Καλό κλωσσημα σου εύχομαι κ πολλά ομμμμμμμμ!!!! Στέλνω θετική ενέργεια κ για τους δύο σας!! :x

@Viv37@Viv37 σου εύχομαι αύριο μεσα από την καρδιά μου μια τεράστια χοριακαρα!!!!! :x

Ευχαριστω πολυ κοριτσακι μου!

  • Μου αρέσει 5
  • Ευχαριστώ 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

4 ώρες πρίν, Hope19 είπε:

Τι να πω @maryH μου δεν ξερω πια...περιμενουμε τον καρυοτυπο κ αν παλι βγει υγιη να ξετιναχτω ανοσολογικα εγω.κ ξανα βιοψια ενδομητριου μηπως δεν επιασε καποια φλεγμονη την προηγουμενη φορα..δλδ πως γινεται να μην φαινεται φλεγμονη κ να με βγαζει 97% γαλακτοβακιλους κ ολα τελεια,?δεν ξερω πραγματικα...σκεφτομαι να παω με αλλη δοτρια..μηπως και δεν κολαμε εμβρυο κ εγω..τι να πω...

Αχ, κι εγώ το σκέφτομαι αυτό με τη δοτρια. Έχουμε την τάση να τα φορτώνουμε όλα στον εαυτό μας, αλλά όπως διάβασα έναν κορυφαίο εξωσωματιστη στη δωρεά στην Αγγλία, έλεγε ότι κατά πάσα πιθανότητα φταίνε τα έμβρυα...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Hope19 είπε:

Τι να πω @maryH μου δεν ξερω πια...περιμενουμε τον καρυοτυπο κ αν παλι βγει υγιη να ξετιναχτω ανοσολογικα εγω.κ ξανα βιοψια ενδομητριου μηπως δεν επιασε καποια φλεγμονη την προηγουμενη φορα..δλδ πως γινεται να μην φαινεται φλεγμονη κ να με βγαζει 97% γαλακτοβακιλους κ ολα τελεια,?δεν ξερω πραγματικα...σκεφτομαι να παω με αλλη δοτρια..μηπως και δεν κολαμε εμβρυο κ εγω..τι να πω...

Tις σαλπιγγες τις εχετε ελεγξει? Εννοειται ξανα βιοψια αλλα περιμενε πρωτα το εμβρυο να δεις τι γινεται εκει. Περιμενουμε νεοτερα. Ελπιζω να βρεθει η αιτια

πρίν από 33 λεπτά , Viv37 είπε:

Μαιρουλα μου σ' ευχαριστω!

Χρονια σου πολλα! Και σε σενα και σε ολες τις μανουλες που μεγαλωνουν παιδακια ή που τα εχουν στην καταψυξη! Κι αυτα παιδακια μας ειναι. Αρα ειμαστε ολες μανουλες♥️♥️♥️

Πολυ καλα θα κανετε να ξεκουραατειτε λιγο να παρετε το χρονο σας να ανανεωθειτε και οταν ειστε ετοιμοι ξαναξεκινατε

Χρονια σου πολλα! Να χαιρεσαι την μπεμπουλα σας! Να μας τα πεις ολα ναι!!!

 

Αχ τι ωραια! Ενα κ ενα! Ιδανικο!!! Με το καλο κοριτσακι μου!

 

Πρωτη χρονια που γιορταζεις κανονικα (γιατι και πριν μανουλα ησουν κ ας μην ειχες μωρακι); Χρονια σου πολλα! Να το χαιρεσαι το ζουζουνακι σου!

 

Κοριτσι μου γλυκο τα ειπες υπεροχα! Με συγκινησες (οχι οτι μου ειναι δυσκολο αλλα με συγκινησες!) .

 

Σ ευχαριστω πολυ για τα γλυκα σου λογια και τις ευχες! Θελω να σου ευχηθω κ εγω χρονια πολλα γιατι οσο εχεις τα εμβρυακια σιυ να σε περιμενουν μανουλα εισαι. Αλλα ευχομαι του χρονου τετοια εποχη να ειναι στην αγκαλια σου ή ατην κοιλια σου. Θα τα καταφερουμε κοριτσακι μου! Παμε δυνατα τα τα τα τα!!!!!!♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

 

 

Αυριο Φιλακι μου!!! Για να δουμε! Ομμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμ

Αααα μας κρατανε σε αγωνια!!! Εγω δεν ξερω πως νιωθω. Απο τη μια δεν ειμαι και πολυ αισιοδοξη αλλα απο την αλλη η ελπιδα παντα βρισκει τροπο και ξετρυπωνει. Ακομα λιγο εμεινε και θα μαθουμε. Εχασα και μια πολυ αγαπημενη μου θεια σημερα και δεν μπορουσα να παω ουτε στην κηδεια αλλα νιωθω οτι θα με προσεχει απο ψηλα και θα βαλει ενα χερακι. Γιαυι κ εκεινη με εξωσωματικη ειχε κανει το παιδακι της πριν χρονια και ξερει τι περναμε♥️

 

Με το καλο κοριτσι μου!!

 

Ευχαριστω πολυ κοριτσακι μου!

Εννοειται κι αυτα ειναι παιδακια μας. 

πρίν από 8 λεπτά , marina_86 είπε:

Αχ, κι εγώ το σκέφτομαι αυτό με τη δοτρια. Έχουμε την τάση να τα φορτώνουμε όλα στον εαυτό μας, αλλά όπως διάβασα έναν κορυφαίο εξωσωματιστη στη δωρεά στην Αγγλία, έλεγε ότι κατά πάσα πιθανότητα φταίνε τα έμβρυα...

Iσχυει στις παλινδρομες

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, marina_86 είπε:

Αχ, κι εγώ το σκέφτομαι αυτό με τη δοτρια. Έχουμε την τάση να τα φορτώνουμε όλα στον εαυτό μας, αλλά όπως διάβασα έναν κορυφαίο εξωσωματιστη στη δωρεά στην Αγγλία, έλεγε ότι κατά πάσα πιθανότητα φταίνε τα έμβρυα...

Εχω αρχισει κ το πιστευω κ εγω...

1 hour ago, MaryH είπε:

Tις σαλπιγγες τις εχετε ελεγξει? Εννοειται ξανα βιοψια αλλα περιμενε πρωτα το εμβρυο να δεις τι γινεται εκει. Περιμενουμε νεοτερα. Ελπιζω να βρεθει η αιτια

Εννοειται κι αυτα ειναι παιδακια μας. 

Iσχυει στις παλινδρομες

Σαλπιγγες περισυ ειχα σαλπιγγογραφια κ ηταν ολα οκ! Να αλλαξε κατι? Δεν νομιζω...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου καλημέρα! 

@Viv37 αγαπημένη, καλά αποτελέσματα!!! Τι ώρα θα πας;;; Περιμένουμε κι εμείς, μη μας ξεχάσεις!❤️ 

8 ώρες πρίν, MaryH είπε:

Iσχυει στις παλινδρομες

Αυτός ο γιατρός πάντως το έλεγε και για την αποτυχία εμφύτευσης. Γενικά πάντως κατέληγε ότι όλα τα έμβρυα δεν είναι ικανά να δώσουν εγκυμοσύνη ή να δώσουν τελειομηνη εγκυμοσύνη, παρόλο που μπορεί να προέρχονται από ωάρια νέας γυναίκας, άρα θεωρητικά υγιή. 

7 ώρες πρίν, Hope19 είπε:

Σαλπιγγες περισυ ειχα σαλπιγγογραφια κ ηταν ολα οκ! Να αλλαξε κατι? Δεν νομιζω...

Κι εγώ δε νομίζω... Τώρα η γιατρός που σε παρακολουθούσε ήταν η Δήμητρ; Τι σου είπε; Τι πιστεύει δηλαδή ότι συνέβη; 

@anoulious αυτόν τον κορυφαίο ενδοκρινολόγο, τον ψάχνουμε, τον ψάχνουμε και δεν τον βρίσκουμε... Τι γίνεται με αυτή την ειδικότητα δεν ξέρω!...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

14 hours ago, Hope19 said:

Θελω να σου στειλω ενα μνμ κ δεν μπορω..

Κοριτσια πειτε μου οι γνωστριες καλο Ανδρολογο στην αθηνα..προκειται για δικο μου ατομο...

Οκ.Για δοκίμασε τώρα!

4 hours ago, marina_86 said:

Κορίτσια μου καλημέρα! 

@Viv37 αγαπημένη, καλά αποτελέσματα!!! Τι ώρα θα πας;;; Περιμένουμε κι εμείς, μη μας ξεχάσεις!❤️ 

Αυτός ο γιατρός πάντως το έλεγε και για την αποτυχία εμφύτευσης. Γενικά πάντως κατέληγε ότι όλα τα έμβρυα δεν είναι ικανά να δώσουν εγκυμοσύνη ή να δώσουν τελειομηνη εγκυμοσύνη, παρόλο που μπορεί να προέρχονται από ωάρια νέας γυναίκας, άρα θεωρητικά υγιή. 

Κι εγώ δε νομίζω... Τώρα η γιατρός που σε παρακολουθούσε ήταν η Δήμητρ; Τι σου είπε; Τι πιστεύει δηλαδή ότι συνέβη; 

@anoulious αυτόν τον κορυφαίο ενδοκρινολόγο, τον ψάχνουμε, τον ψάχνουμε και δεν τον βρίσκουμε... Τι γίνεται με αυτή την ειδικότητα δεν ξέρω!...

Πόσο δίκιο έχεις!Ειδικά όμως στις παλίνδρομες είναι απαραίτητος!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 5/5/2022 at 5:40 ΜΜ, Xristina xristina είπε:

Γειά σας κοριτσια σε όλεσ τις κοπελες που μου στέλνουν μνμ και όχι, η χοριακη μ η δεύτερη ειναι5403. 1

Κορίτσια η 3η χοριακη ειναι16395. 7 δεν μου ανέφεραν όμως τίποτα για διδυμα, ποτέ όμως θα το μαθω; μήπως από τον υπέρηχο; εάν είναι δίδυμα η όχι; 

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Xristina xristina είπε:

Κορίτσια η 3η χοριακη ειναι16395. 7 δεν μου ανέφεραν όμως τίποτα για διδυμα, ποτέ όμως θα το μαθω; μήπως από τον υπέρηχο; εάν είναι δίδυμα η όχι; 

Μπραβο Χριστινακι!! Τελεια τα πας... στον υπερυχο θα φανει αν ειναι διδυμα.. δεν ειναι απολυτο απλα στο ειπαμε επειδη ειχες υψηλη χοριακη! Εκλεισες ραντεβου για υπερυχο?


nzSsp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 2 λεπτά , Neli83 είπε:

Μπραβο Χριστινακι!! Τελεια τα πας... στον υπερυχο θα φανει αν ειναι διδυμα.. δεν ειναι απολυτο απλα στο ειπαμε επειδη ειχες υψηλη χοριακη! Εκλεισες ραντεβου για υπερυχο?

Υπέρηχο θα κάνω Πέμπτη, δεν μ πειράζει είτε είναι ένα είναι, είτε διδυμακια μια χαρά θα ειναι, 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Xristina xristina είπε:

Υπέρηχο θα κάνω Πέμπτη, δεν μ πειράζει είτε είναι ένα είναι, είτε διδυμακια μια χαρά θα ειναι, 

Τι ωραια!! Λιγες μερες εμειναν και θα ξερεις!! Μην ξεχασεις να μας πεις τα νεα σου!!

  • Μου αρέσει 1

nzSsp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου εγω δεν εχω καλα νεα. 0,1 ηταν η χοριακη. Ισως καναμε λαθος που βαλαμε 1. Ισως φταιει κατι αλλο, ισως τυχαιο.

Στην αρχη το πιστευα παρα πολυ. Τη μερα της Αναστασης ξεκινησα προλουτεξ (ωορηξια), η ετ ηταν στις 29/4 της Ζωοδοχου πηγής και η χοριακη μια μερα μετα τη γιορτη της μητερας! Ααα κ με κουτσουλησε και πουλι καπου στο ενδιαμεσο που υποτιθεται οτι ειναι γουρι! Να τα λεμε κ αυτα! Χαχαχα

Υπερισχυσε το ενστικτο που ελεγε παπαλα αυτη τη φορα.

Δεν πειραζει. Την επομενη φορα ελπιζω να τα καταφερουμε♥️♥️♥️

  • Λυπημένη/-ος 18
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , Viv37 είπε:

Κοριτσακια μου εγω δεν εχω καλα νεα. 0,1 ηταν η χοριακη. Ισως καναμε λαθος που βαλαμε 1. Ισως φταιει κατι αλλο, ισως τυχαιο.

Στην αρχη το πιστευα παρα πολυ. Τη μερα της Αναστασης ξεκινησα προλουτεξ (ωορηξια), η ετ ηταν στις 29/4 της Ζωοδοχου πηγής και η χοριακη μια μερα μετα τη γιορτη της μητερας! Ααα κ με κουτσουλησε και πουλι καπου στο ενδιαμεσο που υποτιθεται οτι ειναι γουρι! Να τα λεμε κ αυτα! Χαχαχα

Υπερισχυσε το ενστικτο που ελεγε παπαλα αυτη τη φορα.

Δεν πειραζει. Την επομενη φορα ελπιζω να τα καταφερουμε♥️♥️♥️

Αχ κορίτσι μου γλυκό. Μεγάλη αγκαλιά. Ξέρεις εσύ. Φιλάκια και ότι θες εδώ όλες για σένα. 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , Viv37 είπε:

Κοριτσακια μου εγω δεν εχω καλα νεα. 0,1 ηταν η χοριακη. Ισως καναμε λαθος που βαλαμε 1. Ισως φταιει κατι αλλο, ισως τυχαιο.

Στην αρχη το πιστευα παρα πολυ. Τη μερα της Αναστασης ξεκινησα προλουτεξ (ωορηξια), η ετ ηταν στις 29/4 της Ζωοδοχου πηγής και η χοριακη μια μερα μετα τη γιορτη της μητερας! Ααα κ με κουτσουλησε και πουλι καπου στο ενδιαμεσο που υποτιθεται οτι ειναι γουρι! Να τα λεμε κ αυτα! Χαχαχα

Υπερισχυσε το ενστικτο που ελεγε παπαλα αυτη τη φορα.

Δεν πειραζει. Την επομενη φορα ελπιζω να τα καταφερουμε♥️♥️♥️

Λυπάμαι Βιβή μου, εύχομαι να μίλησες ή να μιλήσεις γρήγορα με το γιατρό σου και να αισθανθείς καλύτερα. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...