Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , Angot είπε:

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

      Είναι δύο τα μωρά καλέ ! Το λέω για να μην ανχωθουν Κ άλλες κοπέλες . Στα δίδυμα σχεδόν καμία δεν μπαίνει στο μήνα της .

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

1 hour ago, Viv37 said:

Κοριτσακια μου εγω δεν εχω καλα νεα. 0,1 ηταν η χοριακη. Ισως καναμε λαθος που βαλαμε 1. Ισως φταιει κατι αλλο, ισως τυχαιο.

Στην αρχη το πιστευα παρα πολυ. Τη μερα της Αναστασης ξεκινησα προλουτεξ (ωορηξια), η ετ ηταν στις 29/4 της Ζωοδοχου πηγής και η χοριακη μια μερα μετα τη γιορτη της μητερας! Ααα κ με κουτσουλησε και πουλι καπου στο ενδιαμεσο που υποτιθεται οτι ειναι γουρι! Να τα λεμε κ αυτα! Χαχαχα

Υπερισχυσε το ενστικτο που ελεγε παπαλα αυτη τη φορα.

Δεν πειραζει. Την επομενη φορα ελπιζω να τα καταφερουμε♥️♥️♥️

Βιβή μου λυπάμαι πολύ... Μακάρι να ειχε βγει θετικο και να ξεμπερδευες μια και καλή. Αλλά οπως λες κι εσυ την επόμενη φορά!

Γνώμη μου, καλά κανατε και δοκιμασατε με ενα πρώτα...

Σου στελνω μια μεγαλη αγκαλιά και μην το βαζεις κάτω!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

1 ώρα πρίν, Viv37 είπε:

Κοριτσακια μου εγω δεν εχω καλα νεα. 0,1 ηταν η χοριακη. Ισως καναμε λαθος που βαλαμε 1. Ισως φταιει κατι αλλο, ισως τυχαιο.

Στην αρχη το πιστευα παρα πολυ. Τη μερα της Αναστασης ξεκινησα προλουτεξ (ωορηξια), η ετ ηταν στις 29/4 της Ζωοδοχου πηγής και η χοριακη μια μερα μετα τη γιορτη της μητερας! Ααα κ με κουτσουλησε και πουλι καπου στο ενδιαμεσο που υποτιθεται οτι ειναι γουρι! Να τα λεμε κ αυτα! Χαχαχα

Υπερισχυσε το ενστικτο που ελεγε παπαλα αυτη τη φορα.

Δεν πειραζει. Την επομενη φορα ελπιζω να τα καταφερουμε♥️♥️♥️

Κοριτσάκι μου γλυκό ❤️❤️❤️ 

Να σκέφτεσαι ότι έχεις άλλες δύο βλαστοκυστες και ότι τίποτα δεν έχει τελειώσει. 

Με τον γιατρό μίλησες;

ΥΓ. Να πω κι εγώ ότι συμφωνώ με @chitaneta. Ίσως είναι καλύτερα που βάλατε ένα.

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Viv37 είπε:

Κοριτσακια μου εγω δεν εχω καλα νεα. 0,1 ηταν η χοριακη. Ισως καναμε λαθος που βαλαμε 1. Ισως φταιει κατι αλλο, ισως τυχαιο.

Στην αρχη το πιστευα παρα πολυ. Τη μερα της Αναστασης ξεκινησα προλουτεξ (ωορηξια), η ετ ηταν στις 29/4 της Ζωοδοχου πηγής και η χοριακη μια μερα μετα τη γιορτη της μητερας! Ααα κ με κουτσουλησε και πουλι καπου στο ενδιαμεσο που υποτιθεται οτι ειναι γουρι! Να τα λεμε κ αυτα! Χαχαχα

Υπερισχυσε το ενστικτο που ελεγε παπαλα αυτη τη φορα.

Δεν πειραζει. Την επομενη φορα ελπιζω να τα καταφερουμε♥️♥️♥️

Κοριτσι μου..λυπαμαι πολυ..το σημαντικο ειναι να μην το βαλεις κατω..η επομενη φορα θα ειναι η τυχερη..μεγαλη αγκαλια! ❤❤❤


nzSsp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Villi said:

Λυπάμαι Βιβή μου, εύχομαι να μίλησες ή να μιλήσεις γρήγορα με το γιατρό σου και να αισθανθείς καλύτερα. 

Βιβη μου μολις διαβασα τα νεα σου, λυπαμαι παρα πολυ πραγματικα. Ειναι πολυ αποθαρυντικο να λαμβανεις αυτα τα αποτελεσματα αλλα μην το βαλεις κατω σε παρακαλω. Σου στελνω μια αγκαλια.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Viv37 είπε:

Κοριτσακια μου εγω δεν εχω καλα νεα. 0,1 ηταν η χοριακη. Ισως καναμε λαθος που βαλαμε 1. Ισως φταιει κατι αλλο, ισως τυχαιο.

Στην αρχη το πιστευα παρα πολυ. Τη μερα της Αναστασης ξεκινησα προλουτεξ (ωορηξια), η ετ ηταν στις 29/4 της Ζωοδοχου πηγής και η χοριακη μια μερα μετα τη γιορτη της μητερας! Ααα κ με κουτσουλησε και πουλι καπου στο ενδιαμεσο που υποτιθεται οτι ειναι γουρι! Να τα λεμε κ αυτα! Χαχαχα

Υπερισχυσε το ενστικτο που ελεγε παπαλα αυτη τη φορα.

Δεν πειραζει. Την επομενη φορα ελπιζω να τα καταφερουμε♥️♥️♥️

Λυπαμαι πολύ εύχομαι η επόμενη να είναι η τυχερή . Δείτε με το γιατρό τι μπορείτε να βελτιώσετε 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, Viv37 είπε:

Κοριτσακια μου εγω δεν εχω καλα νεα. 0,1 ηταν η χοριακη. Ισως καναμε λαθος που βαλαμε 1. Ισως φταιει κατι αλλο, ισως τυχαιο.

Στην αρχη το πιστευα παρα πολυ. Τη μερα της Αναστασης ξεκινησα προλουτεξ (ωορηξια), η ετ ηταν στις 29/4 της Ζωοδοχου πηγής και η χοριακη μια μερα μετα τη γιορτη της μητερας! Ααα κ με κουτσουλησε και πουλι καπου στο ενδιαμεσο που υποτιθεται οτι ειναι γουρι! Να τα λεμε κ αυτα! Χαχαχα

Υπερισχυσε το ενστικτο που ελεγε παπαλα αυτη τη φορα.

Δεν πειραζει. Την επομενη φορα ελπιζω να τα καταφερουμε♥️♥️♥️

Λυπάμαι τόσο πολύ και σε νιώθω όσο δε φαντάζεσαι... το μόνο που θα σε παρακαλούσα όταν περάσουν οι μέρες και πάρετε τα πάνω σας είναι να μην το βάλεις κάτω. Με δοτρια (την ιδια) έχω περάσει και παλλινδρομη και αποτυχία. Πριν είχα 3 αποτυχημενες με δικά μας. Ένα θα σου πω, συγγνώμη αν ακουστεί περίεργα, από εμπειρία σου λέω ότι αφού δεν έγινε κάτι εξ αρχής, θα συνέλθεις πιο γρήγορα. Δεν μου αρέσει όπως ακούγεται, αλλά είναι η αλήθεια, άσε τις μερες να περάσουν και θα με θυμηθείς. Συγνώμη που έχω χάσει επεισόδια, δυο ερωτήσεις μόνο, με ποιο  γιατρό και αν ήταν η πρώτη φορά με δοτρια;;δεν ξέρω αν είναι και η κατάλληλη στιγμή που ρωτώ. Αν δεν μου απαντήσεις κατανοώ απολύτως...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Viv37 είπε:

Κοριτσακια μου εγω δεν εχω καλα νεα. 0,1 ηταν η χοριακη. Ισως καναμε λαθος που βαλαμε 1. Ισως φταιει κατι αλλο, ισως τυχαιο.

Στην αρχη το πιστευα παρα πολυ. Τη μερα της Αναστασης ξεκινησα προλουτεξ (ωορηξια), η ετ ηταν στις 29/4 της Ζωοδοχου πηγής και η χοριακη μια μερα μετα τη γιορτη της μητερας! Ααα κ με κουτσουλησε και πουλι καπου στο ενδιαμεσο που υποτιθεται οτι ειναι γουρι! Να τα λεμε κ αυτα! Χαχαχα

Υπερισχυσε το ενστικτο που ελεγε παπαλα αυτη τη φορα.

Δεν πειραζει. Την επομενη φορα ελπιζω να τα καταφερουμε♥️♥️♥️

Βιβη μου, λυπαμαι πολυ. Ναι με τα δυο αυξανονται κατα πολυ οι πιθανοτητες. Στην πρωτη μου ετ ειχε πετυχει μονο το ενα. Ισως την αλλη φορα να το σκεφτειτε να βαλετε δυο. Πιστευω οτι ηταν τυχαιο κ οτι στη 2η ετ θα τα καταφερετε

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@Viv37γλυκιά μου ορχιδέα λυπάμαι πολύ πολύ. Είμαι σίγουρη όμως ότι τα αλλα 2 παγωτινια σου κρύβουν τα μωράκια σου. Όπως είμαι σίγουρη ότι με τόση αισιοδοξία και θετική ενέργεια που έχεις δεν θα το βάλεις κάτω. Μιλά με τον γιατρό να δείτε τι έφταιξε. Μάλλον δεν ήταν η στιγμή σας κορίτσι μου. Άλλωστε είπαμε εμείς θα πάμε μαζί και αυτό δεν αλλάζει όπως βλέπεις!! Αγκαλιά μεγάλη και φιλί!! @Georgia81 φυσικά και σε θυμάμαι!!! Μπράβο που τα κατάφερες!! Δεν ξέρεις πόσο χάρηκα!!τελικά ο γιατρός μας είναι θεός!! Έχει μαλώσει με την αποτυχία χαχαχα. Δεν υπάρχει περίπτωση να μην μας δώσει μωρό. Με το καλό λοιπόν τι αγοράκι σας.μιτ δίνεις απίστευτο κουράγιο!!! @Villi κλωσσα μου τι κάνεις;; Πώς είσαι;; Δεν πιστεύω να ψάχνεις συμπτώματα σε θέλω ζεεενννν. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 52 λεπτά , Georgia81 είπε:

 Γειά σας κορίτσια, χρόνια πολλά σε όλες τις μαμάδες του κόσμου και λίγο παραπάνω σε εμάς που παλεύουμε χρόνια να γίνουμε μαμάδες κα φάρμακα, εξετάσεις απογοητεύσεις κλάματα και όμως είμαστε ακόμη δυνατές και αγωνιζόμαστε. Κάποια κορίτσια μπορεί να με θυμούνται έγραφα πριν κάποιους μήνες τον Δεκεμβριο που είχα την πρώτη μου ετ με δωρεά και ήτανε βιοχημική μετά απο 6 ετ με δικά μου ωάρια άπειρες ωοληψίες υστεροσκοπήσεις, εξετάσεις , φάρμακα , άπειρες αντιβιώσεις και εγώ. Αρχές Μαρτίου έκανα ετ και σήμερα κάναμε και την αυχενική και είδαμε ένα υγιέστατο μωρό αγοράκι μάλλον και πετάμε στα σύννεφα. Να πώ οτι χωρίς τον γιατρό μου τον Κούρτη και χωρίς την Στεφανία που εκτός απο εξαιρετικοί επιστήμονες είναι άνθρωποι και οι δύο δεν θα τα είχα καταφέρει και θα τα είχα παρατήσει, ήμουν σίγουρη οτι δεν θα τα καταφέρω. Εχουμε δρόμο ακόμη αλλά είμαι αισιόδοξη. Επίσης να πώ για τον Κούρτη επειδή γράφουν εδώ πολλές κοπέλες στην δωρεά ωαρίων  είναι εξαιρετικός γιατρός και για κοπέλες που θέλουν να προσπαθησουν με δικά τους ωάρια ξέρω φίλη μου που πάλευε χρόνια αλλού και τώρα έχει δύο παιδάκια οχι δίδυμα. Εύχομαι σε όλες σας ολόψυχα κουράγιο και δύναμη και όλες θα τα καταφέρουμε με την βοήθεια της Παναγίας.

Καλησπερα κοριτσι μου! Συγχαρητηρια να πανε ολα καλα! Εγω ειμαι στο Κούρτη με δικα μου και την πεμπτη ετοιμαζομαι για ετ, η τριτη μαζι του η προηγουμενη παλινδρόμησε στην 8η και η πρωτη βιοχημική με παλαιά έμβρυα που ειχα απο παλιο κεντρο αμφιλεγόμενης δυναμικής.. οποτε μπορω να πω μετα απο 9 μηνες μαζι του οτι ειναι δυνατο ονομα καλος γιατρος και ηρεμη δυναμη που λεω εγω χωρις πολλα πολλα..

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , Chrussa1982 είπε:

κλωσσα μου τι κάνεις;; Πώς είσαι;; Δεν πιστεύω να ψάχνεις συμπτώματα σε θέλω ζεεενννν. 

Χαχαχα, τα ψάχνω διακαώς !!!

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ksvolimi said:

Καλησπερα κοριτσι μου! Συγχαρητηρια να πανε ολα καλα! Εγω ειμαι στο Κούρτη με δικα μου και την πεμπτη ετοιμαζομαι για ετ, η τριτη μαζι του η προηγουμενη παλινδρόμησε στην 8η και η πρωτη βιοχημική με παλαιά έμβρυα που ειχα απο παλιο κεντρο αμφιλεγόμενης δυναμικής.. οποτε μπορω να πω μετα απο 9 μηνες μαζι του οτι ειναι δυνατο ονομα καλος γιατρος και ηρεμη δυναμη που λεω εγω χωρις πολλα πολλα..

Με το καλό κορίτσι μου! Εύχομαι αυτή τη φορά να πάρεις αγκαλιά τ@ παιδακι@ σου ❤️❤️❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Georgia81 said:

 Γειά σας κορίτσια, χρόνια πολλά σε όλες τις μαμάδες του κόσμου και λίγο παραπάνω σε εμάς που παλεύουμε χρόνια να γίνουμε μαμάδες κα φάρμακα, εξετάσεις απογοητεύσεις κλάματα και όμως είμαστε ακόμη δυνατές και αγωνιζόμαστε. Κάποια κορίτσια μπορεί να με θυμούνται έγραφα πριν κάποιους μήνες τον Δεκεμβριο που είχα την πρώτη μου ετ με δωρεά και ήτανε βιοχημική μετά απο 6 ετ με δικά μου ωάρια άπειρες ωοληψίες υστεροσκοπήσεις, εξετάσεις , φάρμακα , άπειρες αντιβιώσεις και εγώ. Αρχές Μαρτίου έκανα ετ και σήμερα κάναμε και την αυχενική και είδαμε ένα υγιέστατο μωρό αγοράκι μάλλον και πετάμε στα σύννεφα. Να πώ οτι χωρίς τον γιατρό μου τον Κούρτη και χωρίς την Στεφανία που εκτός απο εξαιρετικοί επιστήμονες είναι άνθρωποι και οι δύο δεν θα τα είχα καταφέρει και θα τα είχα παρατήσει, ήμουν σίγουρη οτι δεν θα τα καταφέρω. Εχουμε δρόμο ακόμη αλλά είμαι αισιόδοξη. Επίσης να πώ για τον Κούρτη επειδή γράφουν εδώ πολλές κοπέλες στην δωρεά ωαρίων  είναι εξαιρετικός γιατρός και για κοπέλες που θέλουν να προσπαθησουν με δικά τους ωάρια ξέρω φίλη μου που πάλευε χρόνια αλλού και τώρα έχει δύο παιδάκια οχι δίδυμα. Εύχομαι σε όλες σας ολόψυχα κουράγιο και δύναμη και όλες θα τα καταφέρουμε με την βοήθεια της Παναγίας.

Με το καλό να γεννήσεις το μωράκι σου.Με το παράδειγμα σου δίνεις κουράγιο και στα άλλα κορίτσια.Οταν θα έχεις χρονο,αν θέλεις γράψε μας την εμπειρία σου από τις αντιβιωσεις,έκανες εγχύσεις ,πηγές με καθαρη ταλαιπωρημενη μήτρα στον Κούρτη  και που κατέληξες εσύ για όλο αυτό για να βοηθηθούν ίσως και άλλα κορίτσια.

 

9 hours ago, Viv37 said:

Κοριτσακια μου εγω δεν εχω καλα νεα. 0,1 ηταν η χοριακη. Ισως καναμε λαθος που βαλαμε 1. Ισως φταιει κατι αλλο, ισως τυχαιο.

Στην αρχη το πιστευα παρα πολυ. Τη μερα της Αναστασης ξεκινησα προλουτεξ (ωορηξια), η ετ ηταν στις 29/4 της Ζωοδοχου πηγής και η χοριακη μια μερα μετα τη γιορτη της μητερας! Ααα κ με κουτσουλησε και πουλι καπου στο ενδιαμεσο που υποτιθεται οτι ειναι γουρι! Να τα λεμε κ αυτα! Χαχαχα

Υπερισχυσε το ενστικτο που ελεγε παπαλα αυτη τη φορα.

Δεν πειραζει. Την επομενη φορα ελπιζω να τα καταφερουμε♥️♥️♥️

Λυπάμαι ειλικρινά με τα νέα σου αλλά η αλήθεια είναι υπαρχουν στατιστικά συγκεκριμενα ποσοστα επιτυχιας. Και σε εμένα το ένα απο τα τέσσερα άριστα έμβρυα έπιασε..

Εύχομαι η επόμενη να ειναι τυχερή.Συνεχιζουμε δυνατά.

 

 

 

 

 

 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...