Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, Αννέτα είπε:

Ευχομαι καλα αποτελεσματα

Κάνουμε μια αλλαγή μου δίνεις το 7 που είναι γόνιμο κ πιάνει με τον κρίνο να σου δώσω το 12αρι που παίρνει συνέχεια τον π@@λο κ το έχω τζάμπα μόνο για επίδειξη;:mrgreen:

Αφου πιάνεις με το 6,5 εισαι σε πολύ καλό δρόμο ένα καλό δυνατό έμβρυο χρειάζεσαι

Just now, Αννέτα είπε:

Mary κι εσυ με δωρεα;  ποσες προσπαθειες εκανες στο γνωστο κεντρο και τι αποτελεσμα ειχαν;

Ναι με δωρεά. Πρώτη ετ έγκυος αλλά εξωμητριο στη σαλπιγγα, δεύτερη ετ αρνητικό. Με ενδομήτριο πάνω από 12 αλλά τι σημασία έχει; Η φταίνε τα έμβρυα η κάτι στη μήτρα. Έχω κάνει υστεροσκοπηση φλεγμονή όχι αλλά αυτός που την έκανε είδε λέει κάτι σαν διάφραγμα μικρό η ινομυωμα. DVD δεν μου έδωσε ούτε μου δίνει κ επέμενε να μου κάνει επέμβαση αυτός. Οι γιατροί μας είπαν ότι δεν είναι μάλλον διάφραγμα γιατί δε φαίνεται σε υπέρηχο κ 3d


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Κορίτσια γεια σας . Εχω να μπω μερες και δεν σας προλαβαινω λεμε. Ποση ωρα διαβαζω. Δεν φορτιζε το λαπ τοπ και φυικα δεν ανοιγε. Βλεπω οτι εχουμε ευχαριστα νεα @Marmav85 συγχαρητήρια σου ευχομαι αυριο μια τεραστια χοριακη. Εχουμε και πολλες κοπελες σε αναμονη. Ευχομαι και εδω μεγαλες χοριακες. 

Εγω επισκεφθηκα δυο κεντρα στην Αθηνα και θελω να επισκεφθώ και ακομα ενα στη Θεσσαλονικη λογω γιατρου . Οι εντυπώσεις μου περιεργες   βεβαια ο ενας γιατρος με εντυποσιασε με τον υπερηχο . Αυτο βεβαια που σου δινουν μεγαλα ποσοστα με ξεπερναει. Εμενα μου ειπαν το τραγικο 90% Ελεος!!!! Τελος παντων επειδη και με τα δικα μου μου ελεγαν 70% οχι κραταω μικρο καλαθι ουτε χουφτα. Τωρα πρεπει να αρχισω να μαζευω καποιες εξετασεις. Τις γνωστες . Θα ηθελα να γινει πριν τα Χριστουγεννα αλλα δεν νομιζω να προλαβαινω. 

Τα χλαμιδια και το ουρεοπλασμα περασαν στα μικρα γραμματα τους οποτε θα το δω με τον δικο μου γυναικολογο. Ολοι μου μιλησαν για το πολυ 4-6 βλαστοκυστες ΜΟ 5. Δεν μας ζητησαν καν κατατμιση σπερματος γιατι λεει εχουμε ποσοτητα. Δεν ξερω τι λενε θα το κανω και αυτο. Θα παρω δανεικα και δεν θα ξερω τι μου γινετε ? Μου ειπαν οτι αφου εχουμε ποσοτητα και γινετε μικρογονιμοποιηση δεν θελουμε κατι αλλο. 

Το ευτυχημα ειναι οτι δεν περιμενεις καθολου ομως. Με το που τους παιρνεις τηλ σε 1 μηνα το πολυ ξεκιναμε. Τα χαρακτηριστηκα της δοτριας θα τα ξερω . Δεν τα πιστευω ομως ολα αυτα. Μπορουν να σου γραψουν οτι θες. Εγω ειμαι πολυ δυσπιστη. Αλλωστε δεν ξερεις απο που θα παρει. Κοριτια γερο να ειναι και ολα τα αλλα δεν μπορεις να πεις τιποτα αφου υπαρχει μυστικοτητα.  

On 25/10/2019 at 6:06 ΜΜ, Papy είπε:

Πήγα εγώ χθες κ έκανα ραντεβού απο φίλη που μου το σύστησε.Έμεινα αρκετά ευχαριστημένη κ έχω διαβάσει πως έχει πολύ καλό εργαστήριο.Πάντως ο γιατρός ήταν περιεκτικός κ στοχευμένος.Βέβαια οι τιμές μου φάνηκαν αρκετά τσιμπημένες.Το ραντεβού διήρκησε μιάμιση ώρα κ κόστισε 110 μαζί με υπέρηχο.Ελπίζω να βοηθησα λίγο.

Σε ποιον γιατρο πηγες? Γραψε τα αρχικα του ή στειλε μου πμ 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, s@m. είπε:

Κορίτσια γεια σας . Εχω να μπω μερες και δεν σας προλαβαινω λεμε. Ποση ωρα διαβαζω. Δεν φορτιζε το λαπ τοπ και φυικα δεν ανοιγε. Βλεπω οτι εχουμε ευχαριστα νεα @Marmav85 συγχαρητήρια σου ευχομαι αυριο μια τεραστια χοριακη. Εχουμε και πολλες κοπελες σε αναμονη. Ευχομαι και εδω μεγαλες χοριακες. 

Εγω επισκεφθηκα δυο κεντρα στην Αθηνα και θελω να επισκεφθώ και ακομα ενα στη Θεσσαλονικη λογω γιατρου . Οι εντυπώσεις μου περιεργες   βεβαια ο ενας γιατρος με εντυποσιασε με τον υπερηχο . Αυτο βεβαια που σου δινουν μεγαλα ποσοστα με ξεπερναει. Εμενα μου ειπαν το τραγικο 90% Ελεος!!!! Τελος παντων επειδη και με τα δικα μου μου ελεγαν 70% οχι κραταω μικρο καλαθι ουτε χουφτα. Τωρα πρεπει να αρχισω να μαζευω καποιες εξετασεις. Τις γνωστες . Θα ηθελα να γινει πριν τα Χριστουγεννα αλλα δεν νομιζω να προλαβαινω. 

Τα χλαμιδια και το ουρεοπλασμα περασαν στα μικρα γραμματα τους οποτε θα το δω με τον δικο μου γυναικολογο. Ολοι μου μιλησαν για το πολυ 4-6 βλαστοκυστες ΜΟ 5. Δεν μας ζητησαν καν κατατμιση σπερματος γιατι λεει εχουμε ποσοτητα. Δεν ξερω τι λενε θα το κανω και αυτο. Θα παρω δανεικα και δεν θα ξερω τι μου γινετε ? Μου ειπαν οτι αφου εχουμε ποσοτητα και γινετε μικρογονιμοποιηση δεν θελουμε κατι αλλο. 

Το ευτυχημα ειναι οτι δεν περιμενεις καθολου ομως. Με το που τους παιρνεις τηλ σε 1 μηνα το πολυ ξεκιναμε. Τα χαρακτηριστηκα της δοτριας θα τα ξερω . Δεν τα πιστευω ομως ολα αυτα. Μπορουν να σου γραψουν οτι θες. Εγω ειμαι πολυ δυσπιστη. Αλλωστε δεν ξερεις απο που θα παρει. Κοριτια γερο να ειναι και ολα τα αλλα δεν μπορεις να πεις τιποτα αφου υπαρχει μυστικοτητα.  

Σε ποιον γιατρο πηγες? Γραψε τα αρχικα του ή στειλε μου πμ 

Καλή αρχή κ καλώς όρισες στο κλαμπ των δανεικών. Αυτός με τον 1 μήνα αναμονή είναι ο Τσιρ.....; Στη Θεσσαλονίκη στο Nat...Ass... θα πας;

Καλα αυτό με τα ποσοστά είναι τραγικό. Αν ήταν τέτοια τα ποσοστά στα δανεικά δεν θα ήμασταν εδώ στο φόρουμ τόσες ατύχησασες να ψάχνουμε τι φταίει κ που πήγε αυτό το 70 % που μας παρουσίασαν . Μόνο εδώ στο φόρουμ την αναλογία να δεις κ πόσες πήραν μωρά στη αγκαλια τους με την πρώτη καμία σχέση μ αυτό που μας πουλάνε 

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Mary H είπε:

Καλή αρχή κ καλώς όρισες στο κλαμπ των δανεικών. Αυτός με τον 1 μήνα αναμονή είναι ο Τσιρ.....; Στη Θεσσαλονίκη στο Nat...Ass... θα πας;

Καλα αυτό με τα ποσοστά είναι τραγικό. Αν ήταν τέτοια τα ποσοστά στα δανεικά δεν θα ήμασταν εδώ στο φόρουμ τόσες ατύχησασες να ψάχνουμε τι φταίει κ που πήγε αυτό το 70 % που μας παρουσίασαν . Μόνο εδώ στο φόρουμ την αναλογία να δεις κ πόσες πήραν μωρά στη αγκαλια τους με την πρώτη καμία σχέση μ αυτό που μας πουλάνε 

Καλα ε!!! Βουλωμενο γραμμα διαβαζεις εσυ. Βεβαια και τα δυο κεντρα μου ειπαν για ενα και 1,5 μηνα αλλα αυτα τα δυο τα πετυχες. Φυσικα και δεν τα πιστευω. Αλλωστε η σχεση αφου υπαρχει στη μεση το χρημα ειναι καθαρα εμπορικη (πελατης - εμπορος) Και για να πουλησουν ειδικα στην Αθηνα τα παρουσιαζουν ουαουυυυυ. Ειναι πιο μεγαλος ο ανταγωνισμος βλεπεις. Στη Θεσσαλονικη απο την αλλη ειναι ολιγοπωλειο Λιγα κεντρα και ακομα πιο λιγα αυτα που εχουν επιτυχιες. Εννοειτε οτι στο 70% ή ε οποιο ποοστο σου λενε ειναι η καθε θετικη χοριακη που παιρνουν γιατι μεχρι εκει τους νοιαζει. Οι μισες δεν θα προχωρησουν . Εγω απο αυτο το ποσοστο κραταω το μισο.

Link to comment
Share on other sites

Just now, s@m. είπε:

Καλα ε!!! Βουλωμενο γραμμα διαβαζεις εσυ. Βεβαια και τα δυο κεντρα μου ειπαν για ενα και 1,5 μηνα αλλα αυτα τα δυο τα πετυχες. Φυσικα και δεν τα πιστευω. Αλλωστε η σχεση αφου υπαρχει στη μεση το χρημα ειναι καθαρα εμπορικη (πελατης - εμπορος) Και για να πουλησουν ειδικα στην Αθηνα τα παρουσιαζουν ουαουυυυυ. Ειναι πιο μεγαλος ο ανταγωνισμος βλεπεις. Στη Θεσσαλονικη απο την αλλη ειναι ολιγοπωλειο Λιγα κεντρα και ακομα πιο λιγα αυτα που εχουν επιτυχιες. Εννοειτε οτι στο 70% ή ε οποιο ποοστο σου λενε ειναι η καθε θετικη χοριακη που παιρνουν γιατι μεχρι εκει τους νοιαζει. Οι μισες δεν θα προχωρησουν . Εγω απο αυτο το ποσοστο κραταω το μισο.

Ε ναι το διάβασα στο φλυτζάνι που πηγες:lol:! Μιλάμε για εμπόριο όχι αστεια! Το ένα κέντρο ανταγωνίζεται το άλλο όπου μπορεί στη διάρκεια αναμονής στα χρήματα κ εμείς στη γύρα. Εγω έχω θυμώσει πολύ με όλα αυτά γιατί αυτό το 60 % που μου είπαν με στοιχειώνει ακόμη. Πηγαινα σιγουρακι και τώρα κεφάλια μέσα 

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Ε ναι το διάβασα στο φλυτζάνι που πηγες:lol:! Μιλάμε για εμπόριο όχι αστεια! Το ένα κέντρο ανταγωνίζεται το άλλο όπου μπορεί στη διάρκεια αναμονής στα χρήματα κ εμείς στη γύρα. Εγω έχω θυμώσει πολύ με όλα αυτά γιατί αυτό το 60 % που μου είπαν με στοιχειώνει ακόμη. Πηγαινα σιγουρακι και τώρα κεφάλια μέσα 

Εγω να δεις τι σιγουρακι ημουν και με τα δικα μου ε. 70% σε μεγαλο και γνωστο κεντρο της Αθηνας. "Αν δεν μεινεις εσυ ποια θα μεινει..." και αλλα τετοια να μην τα χαρακτηρισω. Που μολις ειδαν την ποσοτητα και την ποιοτητα τα μαζεψαν. Τιποτα δεν πιτευω πλεον. Ειπαμε εκτος απο γιατροι ειναι και πωλητες. Προσπαθουν να κερδισουν πελατες. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, s@m. είπε:

Εγω να δεις τι σιγουρακι ημουν και με τα δικα μου ε. 70% σε μεγαλο και γνωστο κεντρο της Αθηνας. "Αν δεν μεινεις εσυ ποια θα μεινει..." και αλλα τετοια να μην τα χαρακτηρισω. Που μολις ειδαν την ποσοτητα και την ποιοτητα τα μαζεψαν. Τιποτα δεν πιτευω πλεον. Ειπαμε εκτος απο γιατροι ειναι και πωλητες. Προσπαθουν να κερδισουν πελατες. 

Έτσι εμπόριο κάνουν κ προωθούν το μαγαζάκι τους. Καλύτερα που πας έτσι με χαμηλά την μπάλα γιατί εγω εφαγα τα μούτρα μου, και μου το έλεγε ο γυναικολόγος μου όταν του έλεγα τα ποσοστά που μου έταζαν, κρατά μου λέει πολύ μικρό καλάθι μην ακούς αλλά εγω πετούσα στο ροζ συννεφάκι μου δεν άκουγα 

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Mayday Mayday! Θα μπορούσα παρακαλώ να έχω τα φώτα σας κορίτσια? Η προγραμματισμένη μου μέρα χοριακής είναι η Παρασκευή, 9μέρες ακριβώς μετά την εμβρυομεταφορά. Έχω αρχίσει όμως και φρικάρω άσχημα γιατί νιώθω οτι κοντοζυγώνει η περίοδος..Βουβά πονάκια στην κοιλιά (πολύ βουβά όμως), θηλές ευαίσθητες, στήθος που άρχισε να πρήζεται απο την 5η μέρα εμβρυομεταφοράς και αρκετά υγρά..Κοιμάμαι όλη τη μέρα σχεδόν και το βράδυ βρυκολακιάζω βλέποντας crime.. φοβάμαι να κοιμηθώ γιατί πάντα ξυπνώντας ερχεται η περίοδος..εκεί, με το πρώτο κατούρημα. Κουράστηκα να το ζω αυτό το φριχτό, ισοπεδωτικό συναίσθημα...Ξερω πώς νιώθετε..Ξέρετε πώς νιώθω.... Ερώτηση: Αν κάνω μια εξέταση αιματος την Τετάρτη ή την Πέμπτη (2 ή 1 μέρα πριν την επίσημη ημερομηνία χοριακής) είναι εντελώς φάουλ??  Δεν μπορώ αυτό το μαρτύριο.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 ώρα πρίν, Rallia είπε:

Mayday Mayday! Θα μπορούσα παρακαλώ να έχω τα φώτα σας κορίτσια? Η προγραμματισμένη μου μέρα χοριακής είναι η Παρασκευή, 9μέρες ακριβώς μετά την εμβρυομεταφορά. Έχω αρχίσει όμως και φρικάρω άσχημα γιατί νιώθω οτι κοντοζυγώνει η περίοδος..Βουβά πονάκια στην κοιλιά (πολύ βουβά όμως), θηλές ευαίσθητες, στήθος που άρχισε να πρήζεται απο την 5η μέρα εμβρυομεταφοράς και αρκετά υγρά..Κοιμάμαι όλη τη μέρα σχεδόν και το βράδυ βρυκολακιάζω βλέποντας crime.. φοβάμαι να κοιμηθώ γιατί πάντα ξυπνώντας ερχεται η περίοδος..εκεί, με το πρώτο κατούρημα. Κουράστηκα να το ζω αυτό το φριχτό, ισοπεδωτικό συναίσθημα...Ξερω πώς νιώθετε..Ξέρετε πώς νιώθω.... Ερώτηση: Αν κάνω μια εξέταση αιματος την Τετάρτη ή την Πέμπτη (2 ή 1 μέρα πριν την επίσημη ημερομηνία χοριακής) είναι εντελώς φάουλ??  Δεν μπορώ αυτό το μαρτύριο.. 

Καλημέρα!!

Αυτα τα συμπτώματα είναι απ’ότι ξέρω και εγκυμοσύνης... Κάνε λίγη υπομονή! Σχεδόν πέρασαν οι μέρες. 

 

Καλημέρα κορίτσια!! Έφτασε η μεγάλη μέρα της χοριακής! Δεν κοιμήθηκα σχεδόν καθόλου από το άγχος μου... Πάω να την κάνω και θα σας πω τα αποτελέσματα!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Rallia είπε:

Mayday Mayday! Θα μπορούσα παρακαλώ να έχω τα φώτα σας κορίτσια? Η προγραμματισμένη μου μέρα χοριακής είναι η Παρασκευή, 9μέρες ακριβώς μετά την εμβρυομεταφορά. Έχω αρχίσει όμως και φρικάρω άσχημα γιατί νιώθω οτι κοντοζυγώνει η περίοδος..Βουβά πονάκια στην κοιλιά (πολύ βουβά όμως), θηλές ευαίσθητες, στήθος που άρχισε να πρήζεται απο την 5η μέρα εμβρυομεταφοράς και αρκετά υγρά..Κοιμάμαι όλη τη μέρα σχεδόν και το βράδυ βρυκολακιάζω βλέποντας crime.. φοβάμαι να κοιμηθώ γιατί πάντα ξυπνώντας ερχεται η περίοδος..εκεί, με το πρώτο κατούρημα. Κουράστηκα να το ζω αυτό το φριχτό, ισοπεδωτικό συναίσθημα...Ξερω πώς νιώθετε..Ξέρετε πώς νιώθω.... Ερώτηση: Αν κάνω μια εξέταση αιματος την Τετάρτη ή την Πέμπτη (2 ή 1 μέρα πριν την επίσημη ημερομηνία χοριακής) είναι εντελώς φάουλ??  Δεν μπορώ αυτό το μαρτύριο.. 

Καλημέρα κούκλα μου καταρχήν προσπάθησε να είσαι ήρεμη εγώ από την εμπειρία μου με 4 ετ την έκανα πάντα πιο νωρίς την χοριακη 2-3 μέρες γιατί με ενοχλούσαν τα φάρμακα είχα τριμερή δυσφορία καη επειδή πάντα ήτανε αρνητική δεν μου είπε ο γιατρός τίποτα. Τώρα αν αντέχεις μην πας πήγαινε την μέρα που σου είπε. Σε καταλαβαίνω απόλυτα με το μαρτύριο που λες πρόσφατα το έζησα πάλι. Υπομονή .

Just now, Marmav85 είπε:

Καλημέρα!!

Αυτα τα συμπτώματα είναι απ’ότι ξέρω και εγκυμοσύνης... Κάνε λίγη υπομονή! Σχεδόν πέρασαν οι μέρες. 

 

Καλημέρα κορίτσια!! Έφτασε η μεγάλη μέρα της χοριακής! Δεν κοιμήθηκα σχεδόν καθόλου από το άγχος μου... Πάω να την κάνω και θα σας πω τα αποτελέσματα!

Καλά αποτελέσματα μια τεράστια χοριακη 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

@Αννέτα κι εγώ είχα χαμηλές τιμές στο ενδομήτριο. Έπαιρνα στην αρχή 4 σικλακουρ, μετά πήγαμε στα 6 και συνέχιζε χαμηλά. Με τα 6 έφτασε την 14η μέρα του κύκλου στα 6 εκ. Και μου ξεκίνησε έξτρα ένα αυτοκόλλητο ντερμεστριλ των 100. 7 μέρες μετά έφτασε 9 και 25η μέρα κάναμε εμβρυομεταφορά. Τώρα έχω ένα κοριτσάκι που γκρινιάζει εδώ δίπλα! Με ωάρια δότριας.

Καλά αποτελέσματα στα κορίτσια με τις χοριακές σήμερα!

  • Μου αρέσει 5

4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Rallia είπε:

Mayday Mayday! Θα μπορούσα παρακαλώ να έχω τα φώτα σας κορίτσια? Η προγραμματισμένη μου μέρα χοριακής είναι η Παρασκευή, 9μέρες ακριβώς μετά την εμβρυομεταφορά. Έχω αρχίσει όμως και φρικάρω άσχημα γιατί νιώθω οτι κοντοζυγώνει η περίοδος..Βουβά πονάκια στην κοιλιά (πολύ βουβά όμως), θηλές ευαίσθητες, στήθος που άρχισε να πρήζεται απο την 5η μέρα εμβρυομεταφοράς και αρκετά υγρά..Κοιμάμαι όλη τη μέρα σχεδόν και το βράδυ βρυκολακιάζω βλέποντας crime.. φοβάμαι να κοιμηθώ γιατί πάντα ξυπνώντας ερχεται η περίοδος..εκεί, με το πρώτο κατούρημα. Κουράστηκα να το ζω αυτό το φριχτό, ισοπεδωτικό συναίσθημα...Ξερω πώς νιώθετε..Ξέρετε πώς νιώθω.... Ερώτηση: Αν κάνω μια εξέταση αιματος την Τετάρτη ή την Πέμπτη (2 ή 1 μέρα πριν την επίσημη ημερομηνία χοριακής) είναι εντελώς φάουλ??  Δεν μπορώ αυτό το μαρτύριο.. 

Συμφωνω με την marmav85 αυτα ειναι και συμπτωματα εγκυμοσυνης Ποσες μερες περασαν?

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...