Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

πρίν από 38 λεπτά , tzina_liana είπε:

Χωρίς να θέλω να σε επηρεάσω... Σχεδόν τα ίδια συμπτώματα εχω και εγώ από προχθές... Το στήθος πριζετε ξεπριξετε, η κοιλιά πρισμένη, συχνοουρια, υγρα από την 6 μέρα, πονάκια στην κοιλιά και λίγα στην μέση και η χοριακη είναι για την Πέμπτη... Όμως δεν άντεξα και σήμερα 2 μερες πριν έκανα τεστ και βγήκε θετικό 

Mπραβο κορίτσι συγχαρητηρια!Απο τωρα κ στο εξης ολα ροδινα να σου πάνε!

Just now, Marmav85 είπε:

Μόλις τα παρέλαβα!! Είναι 1346!!!!

Ε, στα ειπα δε στα ειπα μπορει κ τετραψηφιο, χαχα, τελεια!Καλη εγκυμοσυνη!

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Mπραβο κορίτσι συγχαρητηρια!Απο τωρα κ στο εξης ολα ροδινα να σου πάνε!

Ε, στα ειπα δε στα ειπα μπορει κ τετραψηφιο, χαχα, τελεια!Καλη εγκυμοσυνη!

Ναι ναι το είπες εσύ!!!:wub:

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 26 λεπτά , Marmav85 είπε:

Μόλις τα παρέλαβα!! Είναι 1346!!!!

Πωωωω! Δεν υπάρχει αυτή η τιμή!!! Νομίζω είναι η μεγαλύτερη που έχει γραφει σε αυτό το θέμα! Μπράβο σου βρε κούκλα! Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη! Νομίζω πως είσαι η επόμενη διδυμομανούλα! Λες να διχοτομηθηκαν και να έχεις και τετράδυμα;;; Χάχαχα! :-P

Φτου-φτου σκόρδα! 

1 ώρα πρίν, tzina_liana είπε:

Χωρίς να θέλω να σε επηρεάσω... Σχεδόν τα ίδια συμπτώματα εχω και εγώ από προχθές... Το στήθος πριζετε ξεπριξετε, η κοιλιά πρισμένη, συχνοουρια, υγρα από την 6 μέρα, πονάκια στην κοιλιά και λίγα στην μέση και η χοριακη είναι για την Πέμπτη... Όμως δεν άντεξα και σήμερα 2 μερες πριν έκανα τεστ και βγήκε θετικό 

Επίσης μπράβο tzina_liana! Συγχαρητήρια! Καλή και ανεφελη εγκυμοσύνη να έχεις! 

Έλα Rallia, είσαι η επόμενη! :)

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 2

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Georgia1972 είπε:

Πωωωω! Δεν υπάρχει αυτή η τιμή!!! Νομίζω είναι η μεγαλύτερη που έχει γραφει σε αυτό το θέμα! Μπράβο σου βρε κούκλα! Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη! Νομίζω πως είσαι η επόμενη διδυμομανούλα! Λες να διχοτομηθηκαν και να έχεις και τετράδυμα;;; Χάχαχα! :-P

Φτου-φτου σκόρδα! 

Επίσης μπράβο tzina_liana! Συγχαρητήρια! Καλή και ανεφελη εγκυμοσύνη να έχεις! 

Έλα Rallia, είσαι η επόμενη! :)

 Χαχαχα!!! Μωρέ λες;;;

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ αλλά δεν ονειρεύομαι και δεν ενθουσιάζομαι αν δεν πάρω την χοριακη στα χέρια μου... Ελπίζω το θετικό μου τεστ να μου δώσει και μια καλή χοριακη.. @Marmav85 εσύ είχες κάνει τελικά  τεστ πριν την χοριακη που σου είχε πει ο γιατρός σου;

  • Μου αρέσει 4

mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tzina_liana είπε:

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ αλλά δεν ονειρεύομαι και δεν ενθουσιάζομαι αν δεν πάρω την χοριακη στα χέρια μου... Ελπίζω το θετικό μου τεστ να μου δώσει και μια καλή χοριακη.. @Marmav85 εσύ είχες κάνει τελικά  τεστ πριν την χοριακη που σου είχε πει ο γιατρός σου;

Καλέ ναι! Την Παρασκευή το βράδυ με το που γύρισα από το γραφείο και το Σάββατο πρωί πρωί! Θα έσκαγα αλλιώς!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Marmav85 είπε:

Καλέ ναι! Την Παρασκευή το βράδυ με το που γύρισα από το γραφείο και το Σάββατο πρωί πρωί! Θα έσκαγα αλλιώς!!

Α και εσύ 2 μέρες νωρίτερα το εκανες... Και να φανταστώ ήταν ξεκάθαρα θετικό και όχι άχνη η γραμμή του θετικού; Δεν είχες άδεια από την δουλειά σου; Εγώ έχω 10 μέρες άδεια 


mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, tzina_liana είπε:

Α και εσύ 2 μέρες νωρίτερα το εκανες... Και να φανταστώ ήταν ξεκάθαρα θετικό και όχι άχνη η γραμμή του θετικού; Δεν είχες άδεια από την δουλειά σου; Εγώ έχω 10 μέρες άδεια 

Και οι δυο κατακόκκινες! 

Όχι δεν πήρα άδεια πέρα από την ημέρα της εμβρυομεταφοράς και τις επόμενες 2. Αν καθόμουν σπίτι θα τρελαινομουν....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 28/10/2019 at 9:37 ΜΜ, s@m. είπε:

Κορίτσια γεια σας . Εχω να μπω μερες και δεν σας προλαβαινω λεμε. Ποση ωρα διαβαζω. Δεν φορτιζε το λαπ τοπ και φυικα δεν ανοιγε. Βλεπω οτι εχουμε ευχαριστα νεα @Marmav85 συγχαρητήρια σου ευχομαι αυριο μια τεραστια χοριακη. Εχουμε και πολλες κοπελες σε αναμονη. Ευχομαι και εδω μεγαλες χοριακες. 

Εγω επισκεφθηκα δυο κεντρα στην Αθηνα και θελω να επισκεφθώ και ακομα ενα στη Θεσσαλονικη λογω γιατρου . Οι εντυπώσεις μου περιεργες   βεβαια ο ενας γιατρος με εντυποσιασε με τον υπερηχο . Αυτο βεβαια που σου δινουν μεγαλα ποσοστα με ξεπερναει. Εμενα μου ειπαν το τραγικο 90% Ελεος!!!! Τελος παντων επειδη και με τα δικα μου μου ελεγαν 70% οχι κραταω μικρο καλαθι ουτε χουφτα. Τωρα πρεπει να αρχισω να μαζευω καποιες εξετασεις. Τις γνωστες . Θα ηθελα να γινει πριν τα Χριστουγεννα αλλα δεν νομιζω να προλαβαινω. 

Τα χλαμιδια και το ουρεοπλασμα περασαν στα μικρα γραμματα τους οποτε θα το δω με τον δικο μου γυναικολογο. Ολοι μου μιλησαν για το πολυ 4-6 βλαστοκυστες ΜΟ 5. Δεν μας ζητησαν καν κατατμιση σπερματος γιατι λεει εχουμε ποσοτητα. Δεν ξερω τι λενε θα το κανω και αυτο. Θα παρω δανεικα και δεν θα ξερω τι μου γινετε ? Μου ειπαν οτι αφου εχουμε ποσοτητα και γινετε μικρογονιμοποιηση δεν θελουμε κατι αλλο. 

Το ευτυχημα ειναι οτι δεν περιμενεις καθολου ομως. Με το που τους παιρνεις τηλ σε 1 μηνα το πολυ ξεκιναμε. Τα χαρακτηριστηκα της δοτριας θα τα ξερω . Δεν τα πιστευω ομως ολα αυτα. Μπορουν να σου γραψουν οτι θες. Εγω ειμαι πολυ δυσπιστη. Αλλωστε δεν ξερεις απο που θα παρει. Κοριτια γερο να ειναι και ολα τα αλλα δεν μπορεις να πεις τιποτα αφου υπαρχει μυστικοτητα.  

Σε ποιον γιατρο πηγες? Γραψε τα αρχικα του ή στειλε μου πμ 

Στον Παπανικ.Έμεινα ευχαριστημένη απο το ραντεβού.Απλά δε ξέρω αν στην πρωτεύουσα είναι περισσότερο ειδήμονες..

2 ώρες πρίν, Marmav85 είπε:

Μόλις τα παρέλαβα!! Είναι 1346!!!!

Ουαουουυυυ!!!!Μπράβο ρε κορίτσι!!!Τι νουμεράρα είναι αυτή???Καλή εγκυμοσύνη σου εύχομαι κούκλα:x

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Papy είπε:

Στον Παπανικ.Έμεινα ευχαριστημένη απο το ραντεβού.Απλά δε ξέρω αν στην πρωτεύουσα είναι περισσότερο ειδήμονες..

Ουαουουυυυ!!!!Μπράβο ρε κορίτσι!!!Τι νουμεράρα είναι αυτή???Καλή εγκυμοσύνη σου εύχομαι κούκλα:x

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ!!

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, tzina_liana είπε:

Χωρίς να θέλω να σε επηρεάσω... Σχεδόν τα ίδια συμπτώματα εχω και εγώ από προχθές... Το στήθος πριζετε ξεπριξετε, η κοιλιά πρισμένη, συχνοουρια, υγρα από την 6 μέρα, πονάκια στην κοιλιά και λίγα στην μέση και η χοριακη είναι για την Πέμπτη... Όμως δεν άντεξα και σήμερα 2 μερες πριν έκανα τεστ και βγήκε θετικό 

Καταπληκτικα συγχαρητήρια. Πολυ χαρηκα Μπραβο βρε κοριτσια τι ομορφα νεα ειναι αυτα.  

Just now, Mary H είπε:

Ειδα τη μαγικη μου σφαίρα, χιχι

Χαχαχα τελικα τον καφε ή τη σφαιρα βλεπεις εσυ? 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, s@m. είπε:

Καταπληκτικα συγχαρητήρια. Πολυ χαρηκα Μπραβο βρε κοριτσια τι ομορφα νεα ειναι αυτα.  

Χαχαχα τελικα τον καφε ή τη σφαιρα βλεπεις εσυ? 

Πρωι τον καφε, το βραδυ τη σφαιρα, χιχι

  • Χαχα 4

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...