Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 14 minutes ago, η ζωή είναι όμορφη said:

      Ρε κορίτσια αλήθεια είναι φοβερό που ξένοι άνθρωποι χαίρονται με την χαρά σου σασ ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ για τις ευχές σασ αλήθεια μέσα από την καρδιά μου μόνο χαρές σας εύχομαι. Απλά η σύζυγος έσκασε γιατί μου λέει ότι εχτές θα έπρεπε να είναι κοντά 4000 και σήμερα 6000 αλλά μπορεί να μην κάνει διπλασιασμό κάθε 48ωρες σωστά δεν τα λέω;;

      Ρε χαίρομαι πάρα πολύ αλήθεια γιατί κάναμε την ίδια μέρα εμβρυομεταφορα αχααχαχαχα ο καθένας με τον πόνο του αχααχαχαχα σου εύχομαι τα καλύτερα αλήθεια εσύ πότε θα πασ για ραντεβού 

      Μπταβο κορίτσια με το καλό !!!! Όλα να πάνε δεξιά !!!

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, angel23 είπε:

Πιστεύω και σου εύχομαι όλα να πάνε καλά, συγχαρητήρια!!!! Συμφωνώ με τη φίλα μας Sofoulis. Επίσης ίσως έχει σημασία η μέρα μετά την ετ που την έκανες εννοώντας ότι την έκανες νωρίς. Οι διπλασιασμοί σε ενδιαφέρουν τώρα και σου ευχόμαστε από τα βάθη της ψυχής μας να είναι τέλειοι !

Η αληθεια ειναι οτι διαβαζοντας πολλες κοπελες βλεπω οτι την χοριακη την κανουν πριπου 12 μερες απο την ετ...στο κεντρο που παω εγω λενε 10 μερες μετα απο την ετ αλλα στην ουσια ειναι η 9η μερα γιατι στις 10 μερες μετρανε και την μερα της ετ.!


mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, tzina_liana είπε:

κουκλες μολις πηρα τα αποτελεσματα.!!ειναι χαμηλη αλλα θετικη 52,5

Μια χαρα είναι για βλαστοκύστες απλώς ο γιατρός μας μας στελνει πολύ νωρίς για χοριακη. Συγχαρητήρια!!!!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Marmav85 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Είστε όλες καλά;

@tzina_liana με το καλό τα αποτελέσματα!!!

Καλημέρα και σε σένα και σε όλα τα κορίτσια!! Εγώ τελικά κρατήθηκα και δεν έκανα τεστ, πάω αυριο κανονικά και με το νόμο..ουφ..τρέμω

Just now, tzina_liana είπε:

κουκλες μολις πηρα τα αποτελεσματα.!!ειναι χαμηλη αλλα θετικη 52,5

Μπράβο Γεωργία!! Συγχαρητήρια και καλούς υπερ-διπλασιασμούς!!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, tzina_liana είπε:

κουκλες μολις πηρα τα αποτελεσματα.!!ειναι χαμηλη αλλα θετικη 52,5

γεωργια μου συγχαρητηρια!!!!δεν ειναι χαμηλη...μια χαρα ειναι....κ εγω στον γιο μου με 64 ξεκινησα...ολα μια χαρα θα πανε....ευχομαι να διπλασιαζεται ανα 2 μερες...:razz:

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, tzina_liana είπε:

κουκλες μολις πηρα τα αποτελεσματα.!!ειναι χαμηλη αλλα θετικη 52,5

Συγχαρητήρια κοριτσάκι!!Να εχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη!!Μια χαρά είναι η χοριακή σου.Καλούς διπλασιασμούς σου εύχομαι!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ μίλησα με τον γιατρό μου και μου είπε ότι είναι πολύ καλή η χοριακη τώρα υπομονή μέχρι το Σάββατο να κάνω την επόμενη...

Δεν μπορώ να το πιστέψω ακόμα.. μετα την τελευταία φορά που πήρα ένα ωραιότατο 9 ήμουν λίγο επιφυλακτική για αυτή την φορά...

Αλλά όπως είπε και ο γιατρός μου το χωράφι μου είναι εύπορο..

Just now, Rallia είπε:

Καλημέρα και σε σένα και σε όλα τα κορίτσια!! Εγώ τελικά κρατήθηκα και δεν έκανα τεστ, πάω αυριο κανονικά και με το νόμο..ουφ..τρέμω

Μπράβο Γεωργία!! Συγχαρητήρια και καλούς υπερ-διπλασιασμούς!!!!

Καλά αποτελέσματα και σε σένα κορίτσι μου όλα να πάνε καλα

  • Μου αρέσει 6

mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tzina_liana είπε:

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ μίλησα με τον γιατρό μου και μου είπε ότι είναι πολύ καλή η χοριακη τώρα υπομονή μέχρι το Σάββατο να κάνω την επόμενη...

Δεν μπορώ να το πιστέψω ακόμα.. μετα την τελευταία φορά που πήρα ένα ωραιότατο 9 ήμουν λίγο επιφυλακτική για αυτή την φορά...

Αλλά όπως είπε και ο γιατρός μου το χωράφι μου είναι εύπορο..

Καλά αποτελέσματα και σε σένα κορίτσι μου όλα να πάνε καλα

Αχ κορίτσι μου πόσο χαίρομαι!! Συγχαρητήρια!!!!! 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , Marmav85 είπε:

Αχ κορίτσι μου πόσο χαίρομαι!! Συγχαρητήρια!!!!! 

Καλησπέρα κορίτσια!

Ήρθα και εγώ με τη σειρά μου να προστεθω στο φόρουμ για να ευχηθώ καλή επιτυχία σε όλες και να εκφράσω κάποιες απορίες που έχω. Θέλω να ρωτήσω κατι. Έχω βαριάς μορφής ενδομητριωση και ενώ τα ωαρια μου γονιμοποιούνται κανένα ποτέ δεν έφτασε στο στάδιο της βλαστοκυστης. Το αποδίδουν στην χαμηλή ποιότητα των ωαρίων μου λόγω της ενδομητριωσης. Γνωρίζει κάποια από γνωστούς η από προσωπική εμπειρία η αν έχει ακούσει έστω κάτι αν στο κέντρο του Πάντου που συνεργάζεται με κορυφαίους εμβρυολογους, κάνουν κάτι διαφορετικό ως προς την ποιότητα?  Ξέρει καμία περίπτωση προχωρημένης ενδομητριωσης που να έχει πετύχει εγκυμοσύνη? Να σημειώσω ότι είμαι 34 ετών. Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, tzina_liana είπε:

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ μίλησα με τον γιατρό μου και μου είπε ότι είναι πολύ καλή η χοριακη τώρα υπομονή μέχρι το Σάββατο να κάνω την επόμενη...

Δεν μπορώ να το πιστέψω ακόμα.. μετα την τελευταία φορά που πήρα ένα ωραιότατο 9 ήμουν λίγο επιφυλακτική για αυτή την φορά...

Αλλά όπως είπε και ο γιατρός μου το χωράφι μου είναι εύπορο..

Καλά αποτελέσματα και σε σένα κορίτσι μου όλα να πάνε καλα

Τζινα ο Χιστ.... σου έκανε την ετ; Ποιος γιατρός σε παρακολουθούσε με υπερήχους κλπ;

Just now, Shinny είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!

Ήρθα και εγώ με τη σειρά μου να προστεθω στο φόρουμ για να ευχηθώ καλή επιτυχία σε όλες και να εκφράσω κάποιες απορίες που έχω. Θέλω να ρωτήσω κατι. Έχω βαριάς μορφής ενδομητριωση και ενώ τα ωαρια μου γονιμοποιούνται κανένα ποτέ δεν έφτασε στο στάδιο της βλαστοκυστης. Το αποδίδουν στην χαμηλή ποιότητα των ωαρίων μου λόγω της ενδομητριωσης. Γνωρίζει κάποια από γνωστούς η από προσωπική εμπειρία η αν έχει ακούσει έστω κάτι αν στο κέντρο του Πάντου που συνεργάζεται με κορυφαίους εμβρυολογους, κάνουν κάτι διαφορετικό ως προς την ποιότητα?  Ξέρει καμία περίπτωση προχωρημένης ενδομητριωσης που να έχει πετύχει εγκυμοσύνη? Να σημειώσω ότι είμαι 34 ετών. Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων 

Καλώς όρισες δεν ξερω να σου απαντήσω στο θέμα αλλά σου ευχομαι καλή ευκολία!


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Shinny είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!

Ήρθα και εγώ με τη σειρά μου να προστεθω στο φόρουμ για να ευχηθώ καλή επιτυχία σε όλες και να εκφράσω κάποιες απορίες που έχω. Θέλω να ρωτήσω κατι. Έχω βαριάς μορφής ενδομητριωση και ενώ τα ωαρια μου γονιμοποιούνται κανένα ποτέ δεν έφτασε στο στάδιο της βλαστοκυστης. Το αποδίδουν στην χαμηλή ποιότητα των ωαρίων μου λόγω της ενδομητριωσης. Γνωρίζει κάποια από γνωστούς η από προσωπική εμπειρία η αν έχει ακούσει έστω κάτι αν στο κέντρο του Πάντου που συνεργάζεται με κορυφαίους εμβρυολογους, κάνουν κάτι διαφορετικό ως προς την ποιότητα?  Ξέρει καμία περίπτωση προχωρημένης ενδομητριωσης που να έχει πετύχει εγκυμοσύνη? Να σημειώσω ότι είμαι 34 ετών. Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων 

καλησπέρα, 

δεν γνωρίζω κάτι για την ενδομητρίωση, αλλά αυτο που εχω καταλάβει ειναι οτι για να πάνε σε βλαστοκύστες παίζει ρόλο και το σπέρμα, και για καλύτερα κάνουν μικρογονιμοποιηση. εσεις το έχετε τσεκάρει;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, maroullaki είπε:

καλησπέρα, 

δεν γνωρίζω κάτι για την ενδομητρίωση, αλλά αυτο που εχω καταλάβει ειναι οτι για να πάνε σε βλαστοκύστες παίζει ρόλο και το σπέρμα, και για καλύτερα κάνουν μικρογονιμοποιηση. εσεις το έχετε τσεκάρει;

Ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση σου. Ναι το έχουμε ψάξει. Εγώ έχω το θεμα και συγκεκριμένα η ποιότητα των ωαρίων μου. Έχει γίνει μικρογονιμοποιηση και πάλι αποτέλεσμα δεν είχαμε. Σκέφτομαι σοβαρά το ενδεχόμενο της δωρεάς πλέον αν και όλοι λένε ότι η ηλικία μου είναι μικρή. Εγώ βέβαια δεν ξέρω αν έχει νόημα να συνεχίσω γιατί πόσο να περιμένω?? Η κάθε φορά είναι και μια απογοήτευση...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Shinny είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!

Ήρθα και εγώ με τη σειρά μου να προστεθω στο φόρουμ για να ευχηθώ καλή επιτυχία σε όλες και να εκφράσω κάποιες απορίες που έχω. Θέλω να ρωτήσω κατι. Έχω βαριάς μορφής ενδομητριωση και ενώ τα ωαρια μου γονιμοποιούνται κανένα ποτέ δεν έφτασε στο στάδιο της βλαστοκυστης. Το αποδίδουν στην χαμηλή ποιότητα των ωαρίων μου λόγω της ενδομητριωσης. Γνωρίζει κάποια από γνωστούς η από προσωπική εμπειρία η αν έχει ακούσει έστω κάτι αν στο κέντρο του Πάντου που συνεργάζεται με κορυφαίους εμβρυολογους, κάνουν κάτι διαφορετικό ως προς την ποιότητα?  Ξέρει καμία περίπτωση προχωρημένης ενδομητριωσης που να έχει πετύχει εγκυμοσύνη? Να σημειώσω ότι είμαι 34 ετών. Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων 

Οταν λες βαριας μορφης ενδομητριωση τι εννοεις?

Ο Παντος κανει λαπαροσκοπηση,την καθαριζει,διακοπη περιοδου αν χρειαστει και μετα μακρυ πρωτοκολλο εξωσωματικης το οποιο ειναι το βελτιστο για την ενδομητριωση.

  • Μου αρέσει 1

hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Shinny είπε:

Ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση σου. Ναι το έχουμε ψάξει. Εγώ έχω το θεμα και συγκεκριμένα η ποιότητα των ωαρίων μου. Έχει γίνει μικρογονιμοποιηση και πάλι αποτέλεσμα δεν είχαμε. Σκέφτομαι σοβαρά το ενδεχόμενο της δωρεάς πλέον αν και όλοι λένε ότι η ηλικία μου είναι μικρή. Εγώ βέβαια δεν ξέρω αν έχει νόημα να συνεχίσω γιατί πόσο να περιμένω?? Η κάθε φορά είναι και μια απογοήτευση...

Κορίτσι καλησπέρα σε ενδομητρίωση μόλις γίνει θεραπεία της φλεγμονής καλό είναι να γίνει άμεσα ετ λαπαροσκόπηση έχεις κάνει; Συγγνώμη που παρεμβαίνω δεν ξέρω αν κάνουν πλέον λαπαροσκοπήσεις η μητέρα μου είχε μείνει έγκυος πάντως μετά από θεραπεία των φλεγμονών και μάλιστα είχε μείνει με φυσική σύλληψη αλλά με το που έγινε η θεραπεία η εγκυμοσύνη της δεν προχώρησε βέβαια γτ είχε ανεπάρκεια τραχήλου τελικά και το παιδί γεννήθηκε νεκρό αλλά ωστόσο έμεινε έγκυος το αναφέρω γτ είχε βαριά ενδομητρίωση και εκείνη με φριχτούς πόνους περιόδου κτλπ 


Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites

Just now, Shinny είπε:

Ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση σου. Ναι το έχουμε ψάξει. Εγώ έχω το θεμα και συγκεκριμένα η ποιότητα των ωαρίων μου. Έχει γίνει μικρογονιμοποιηση και πάλι αποτέλεσμα δεν είχαμε. Σκέφτομαι σοβαρά το ενδεχόμενο της δωρεάς πλέον αν και όλοι λένε ότι η ηλικία μου είναι μικρή. Εγώ βέβαια δεν ξέρω αν έχει νόημα να συνεχίσω γιατί πόσο να περιμένω?? Η κάθε φορά είναι και μια απογοήτευση...

Θα πεταχτω να πω κι εγώ την άποψη  μου... είμαι κι εγώ με δωρεά ωαρίων και είμαι 34 χρόνων ! Πιστεύω ότι αν το πρόβλημα είναι στα ωάρια, δεν πρέπει να χάσετε καθόλου χρόνο και να πάτε με δανικα! Θα γίνεις μικρομανουλα!!!

  • Μου αρέσει 2

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...