Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 25 λεπτά , Kiddo είπε:

      Μπράβο κοριτσάκι μου! Είσαι και επίσημα έγκυος!! Χορταστικους διπλασιασμους εύχομαι!!

      Μη συγκρίνεις, κάθε κύημα είναι διαφορετικό ακόμα και στην ίδια γυναίκα!! Πολλοί μπορεί να είναι οι παράγοντες, για αυτό άλλωστε δίνουν τόσο μεγάλο εύρος φυσιολογικών τιμών στην εξέταση της χοριακής! Για την ώρα είναι πολύ καλή η τιμή της και να θυμάσαι ότι θέλουμε αύξηση τουλάχιστον 60% σε 72 ώρες..!

      Να σου πάνε όλα κατ'ευχήν γλυκιά μου!!🙏🙏🙏

      Σ' ευχαριστώ πολύ ❤️ Μακάρι να βγεις αληθινή ❤️

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

καλησπερα κοριτσια..

νεο μελος εδω αλλα οχι νεα στο χωρο δυστυχως..

σχεδον 41 ετων, παλευουμε για παιδακι εδω και μια δεκαετια. 

εχω στο ιστορικο μου φυσιολογικη συλληψη (πριν 9 χρονια) που δυστυχως αναγκαστηκαμε να διακοψουμε την 14η εβδομαδα γιατι το εμβρυο ειχε σοβαρα προβληματα υγειας. δυστυχως ολοι το απεδωσαν σε τυχαιο γεγονος και δεν προβήκαμε σε ιστολογικη κτλ.

μετα ακολουθησαν πολλες μα παρα πολλες βιοχημικες. ισα που επαιρνες την χαρα της θετικη χοριακης και μετα τιποτα.

σε οσους γιατρους και αν πηγαμε, όσες εξετάσεις και αν κάναμε κανεις ποτέ δεν βρήκε κάτι. έχω κανει υστεροσκοπηση 2 φορες, οτι εξέταση υπάρχει και δεν υπάρχει κ αποτέλεσμα μηδέν. πριν 3 χρόνια πήγαμε στον πρώτο εξωσωματικό. εκει μας πρότινε σαν μονόδρομο την εξωσωματικη με δωρεα λογω πολυ χαμηλης αμυ. και όντως έγινε. είχαμε 5 βλαστοκύστες τέλειες κατα τα λεγόμενα τους. προχωρήσαμε στην πρώτη εμβρυομεταφορά με δυο βλαστοκύστες και αποτέλεσμα μηδεν. μετα απο 1 χρόνο έκανα την δευτερη μεταφορά πάλι με δυο κ πάλι μηδέν. το κέντρο ειναι στην Θεσσαλονίκη που διέμενα τοτε..μου έχει μεινει μια βλαστοκυστη εκεί στην κατάψυξη..

πλεον μένουμε αθήνα. εδώ πήγα σε ενα καλο ενδοκρινολόγο ο οποιος διέγνωσε μεγάλη αντίσταση στην ινσουλίνη. είμαι με χάπι για διαβήτη εδω και 5 χρόνια και γλυκοζηλιωμένη ρυθμισμένη αλλα την αντίσταση κανεις δεν την ειχε πάρει χαμπαρι. προσπαθούμε τώρα να την ρυθμίσουμε.

είμαστε πια σε φάση να βρούμε ενα νεο κέντρο και να ξεκινήσουμε απο την αρχή. δεν ξέρω τι θα κανω με το κατεψυγμένο που έχω, ξέρω όμως πως στο συγκεκριμένο κέντρο δεν θέλω να συνεχίσω γιατι θεωρώ οτι μετά την πρωτη αποτυχημένη προσπάθεια δεν έκαναν τιποτα για να ελέγξουν τι μπορεί να πήγε στραβά. ακολουθήθηκε το ιδιο ακριβώς πρωτόκολλο..

θα το εκτιμούσα αν μπορείτε να προτείνετε κάτι πάνω στα κεντρα στην αθήνα και σε τιμές..

ευχομαι σε όλες επιτυχίες και να κρατήσουμε υγιή μωράκια στην αγκαλιά μας.

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, olivini είπε:

καλησπερα κοριτσια..

νεο μελος εδω αλλα οχι νεα στο χωρο δυστυχως..

σχεδον 41 ετων, παλευουμε για παιδακι εδω και μια δεκαετια. 

εχω στο ιστορικο μου φυσιολογικη συλληψη (πριν 9 χρονια) που δυστυχως αναγκαστηκαμε να διακοψουμε την 14η εβδομαδα γιατι το εμβρυο ειχε σοβαρα προβληματα υγειας. δυστυχως ολοι το απεδωσαν σε τυχαιο γεγονος και δεν προβήκαμε σε ιστολογικη κτλ.

μετα ακολουθησαν πολλες μα παρα πολλες βιοχημικες. ισα που επαιρνες την χαρα της θετικη χοριακης και μετα τιποτα.

σε οσους γιατρους και αν πηγαμε, όσες εξετάσεις και αν κάναμε κανεις ποτέ δεν βρήκε κάτι. έχω κανει υστεροσκοπηση 2 φορες, οτι εξέταση υπάρχει και δεν υπάρχει κ αποτέλεσμα μηδέν. πριν 3 χρόνια πήγαμε στον πρώτο εξωσωματικό. εκει μας πρότινε σαν μονόδρομο την εξωσωματικη με δωρεα λογω πολυ χαμηλης αμυ. και όντως έγινε. είχαμε 5 βλαστοκύστες τέλειες κατα τα λεγόμενα τους. προχωρήσαμε στην πρώτη εμβρυομεταφορά με δυο βλαστοκύστες και αποτέλεσμα μηδεν. μετα απο 1 χρόνο έκανα την δευτερη μεταφορά πάλι με δυο κ πάλι μηδέν. το κέντρο ειναι στην Θεσσαλονίκη που διέμενα τοτε..μου έχει μεινει μια βλαστοκυστη εκεί στην κατάψυξη..

πλεον μένουμε αθήνα. εδώ πήγα σε ενα καλο ενδοκρινολόγο ο οποιος διέγνωσε μεγάλη αντίσταση στην ινσουλίνη. είμαι με χάπι για διαβήτη εδω και 5 χρόνια και γλυκοζηλιωμένη ρυθμισμένη αλλα την αντίσταση κανεις δεν την ειχε πάρει χαμπαρι. προσπαθούμε τώρα να την ρυθμίσουμε.

είμαστε πια σε φάση να βρούμε ενα νεο κέντρο και να ξεκινήσουμε απο την αρχή. δεν ξέρω τι θα κανω με το κατεψυγμένο που έχω, ξέρω όμως πως στο συγκεκριμένο κέντρο δεν θέλω να συνεχίσω γιατι θεωρώ οτι μετά την πρωτη αποτυχημένη προσπάθεια δεν έκαναν τιποτα για να ελέγξουν τι μπορεί να πήγε στραβά. ακολουθήθηκε το ιδιο ακριβώς πρωτόκολλο..

θα το εκτιμούσα αν μπορείτε να προτείνετε κάτι πάνω στα κεντρα στην αθήνα και σε τιμές..

ευχομαι σε όλες επιτυχίες και να κρατήσουμε υγιή μωράκια στην αγκαλιά μας.

 

 

σου εύχομαι πολύ σύντομα να τα καταφέρεις κορίτσι μου, εγώ είμαι θεσσαλονικη αλλά εδώ τα κορίτσια είναι εξπέρ θα σε κατατοπίσουν πλήρως,

να σε ρωτήσω κατι? δεν ειχες παει τοσα χρονια σε ενδοκρινολόγο? πως και ελεγξες τωρα την αντισταση στη ινσουλίνη ειχες καποιο συμπτωμα? 


2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites

@Papaki@  φυσικα και ειχα παει απειρες φορες σε ενδοκρινολογο και παντα οι εξετασεις εβγαιναν καλες..δηλ οι ορμονες σε φυσιολογικα επιπεδα και τιποτε το ανησυχητικό.

ποτε κανεις δεν κοιταξε την αντισταση στην ινσουλινη ή παιζει να ηταν ελαφρως ανεβασμένη και κανεις να μην έδωσε βάση. 

συμπτωμα κανένα. ο γιατρος απο μόνος του με έβαλε να την κάνω..και σε αιματολογους εχω παει απειρες φορες και απο εκει ολα οκ..και σπερμα εχουμε σχετικά καλο..

κ η χαζομάρα ειναι οτι η αντισταση συνδεεται με την κορτιζολη που συνδεεται με το στρες..δηλ δεν υπαρχει χαπι που να σου δωσουν να την ριξουν...:wacko:

και όπως καταλαβαίνεις το στρες ειναι αγνωστη λέξη στη ζωή μου....:roll: 

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, olivini είπε:

@Papaki@  φυσικα και ειχα παει απειρες φορες σε ενδοκρινολογο και παντα οι εξετασεις εβγαιναν καλες..δηλ οι ορμονες σε φυσιολογικα επιπεδα και τιποτε το ανησυχητικό.

ποτε κανεις δεν κοιταξε την αντισταση στην ινσουλινη ή παιζει να ηταν ελαφρως ανεβασμένη και κανεις να μην έδωσε βάση. 

συμπτωμα κανένα. ο γιατρος απο μόνος του με έβαλε να την κάνω..και σε αιματολογους εχω παει απειρες φορες και απο εκει ολα οκ..και σπερμα εχουμε σχετικά καλο..

κ η χαζομάρα ειναι οτι η αντισταση συνδεεται με την κορτιζολη που συνδεεται με το στρες..δηλ δεν υπαρχει χαπι που να σου δωσουν να την ριξουν...:wacko:

και όπως καταλαβαίνεις το στρες ειναι αγνωστη λέξη στη ζωή μου....:roll: 

Καλησπέρα. Να ευχηθώ κατά αρχήν καλή επιτυχία στις επόμενες κινήσεις σου. Να ρωτήσω λίγο να μας το εξηγήσεις γιατί εγώ μπερδεύτηκα αν παίρνεις χάπι για το διαβήτη φαντάζομαι ειδικά στις προσπάθειες προσέχεις λίγο τη διατροφή που ανεβάζει σάκχαρο το πρόβλημα με την αντίσταση παραμένει?! "Η ρύθμιση του σακχάρου δεν είναι αυτό που οδηγεί στη λύση και αυτού του προβλήματος; Τι άλλες προσπάθειες μπορεί να κάνεις και κάνεις για αυτό? Έχω και εγώ υπερινσουλαιμια και" θεματακι"με το σάκχαρο και οι5!! πρώτοι ενδοκρινολογοι και έβλεπαν κανένα πρόβλημα!! Θεωρεί ότι ο τωρινός σου ενδοκρινολόγος οτι σχετίζεται με την μη εμφύτευση?Γιατι εγώ δεν είμαι απόλυτα σίγουρη.. Αρχίζω να θεωρώ ότι ένα πολύ καλό έμβρυο εμφυτεύεται παντού.. Παντως  στις βιοχημικες είναι πολύ πιθανόν να έπαιξε ρόλο το σακχαρο

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, olivini είπε:

@Papaki@  φυσικα και ειχα παει απειρες φορες σε ενδοκρινολογο και παντα οι εξετασεις εβγαιναν καλες..δηλ οι ορμονες σε φυσιολογικα επιπεδα και τιποτε το ανησυχητικό.

ποτε κανεις δεν κοιταξε την αντισταση στην ινσουλινη ή παιζει να ηταν ελαφρως ανεβασμένη και κανεις να μην έδωσε βάση. 

συμπτωμα κανένα. ο γιατρος απο μόνος του με έβαλε να την κάνω..και σε αιματολογους εχω παει απειρες φορες και απο εκει ολα οκ..και σπερμα εχουμε σχετικά καλο..

κ η χαζομάρα ειναι οτι η αντισταση συνδεεται με την κορτιζολη που συνδεεται με το στρες..δηλ δεν υπαρχει χαπι που να σου δωσουν να την ριξουν...:wacko:

και όπως καταλαβαίνεις το στρες ειναι αγνωστη λέξη στη ζωή μου....:roll: 

Στη θέση σου δεν θα ανησυχούσα και τόσο πολύ για την αντίσταση στην ινσουλίνη. Νομίζω θα στο είπε και ο ίδιος ο ενδοκρινολόγος ότι δεν είναι και ο καθοριστικός παράγοντας για μία κύηση... Πολλές έχουν και μία χαρά εγκυες μένουν. Εγώ για παράδειγμα έχω και παίρνω glycophage και το ανακάλυψα εντελώς τυχαία μετά από κάποια λιποθυμικά επεισόδια λόγω υπογλυκαιμίας. Ακόμα όμως κι όταν δεν το έπαιρνα έγκυος εμενα..... Δεν νομίζω ότι έχεις κάποιο ιδιαίτερο πρόβλημα... Πρέπει μάλλον να δοκιμάσεις να αλλάξεις την τύχη σου.... Πολλα καλά εδώ στην Αθήνα στον τομέα της δωρεάς ωαρίων ακούγονται για τον Τσιριγώτη.... Δεν έχω άποψη η ίδια αλλά πάρα πολλές κοπέλες μου έχουν πει τα καλύτερα....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, aurorahope είπε:

Εννοειται οτι εχω κάνει με δικά μου και αν οι ορμονολογικες δεν ηταν καλες fsh, LH  κλπ, ο κυκλος ακυρωνονταν. Αυτο σημαινει οτι ο κυκλος δεν ειναι καλος, γι αυτο παραξενευτηκα με το σχολιο του γιατρου. Φυσικα δεν περιμενει κανεις να πετυχαινει 100% η προσπαθεια με δανεικα, αλλα τετοιο σχολιο παραπεμπει σε μη ελεγχο των ορμονολογικων εξετασεων. Τουλαχιστον σε οτι εχω βιωσει εγω μεχρι τωρα. 

Όχι δεν ισχύει.Εγω που όσες έκανα ήταν με δικά μου( ανεξήγητα υπογονιμη στα 32-34 που πάλεψα για το παιδί μου) είχα άριστες ορμονολογικες πριν ξεκινήσω απλά ο κύκλος δεν ήταν καλός.Ακομα κ η φαρμακευτική αγωγή πολλές φορές δε μας ταιριάζει.Οσο κι αν το ελέγξουν( ουσιαστικά το ελέγχουν όπως εμάς) υπάρχει πάντα ο αστάθμητος παράγοντας.

Just now, olivini είπε:

καλησπερα κοριτσια..

νεο μελος εδω αλλα οχι νεα στο χωρο δυστυχως..

σχεδον 41 ετων, παλευουμε για παιδακι εδω και μια δεκαετια. 

εχω στο ιστορικο μου φυσιολογικη συλληψη (πριν 9 χρονια) που δυστυχως αναγκαστηκαμε να διακοψουμε την 14η εβδομαδα γιατι το εμβρυο ειχε σοβαρα προβληματα υγειας. δυστυχως ολοι το απεδωσαν σε τυχαιο γεγονος και δεν προβήκαμε σε ιστολογικη κτλ.

μετα ακολουθησαν πολλες μα παρα πολλες βιοχημικες. ισα που επαιρνες την χαρα της θετικη χοριακης και μετα τιποτα.

σε οσους γιατρους και αν πηγαμε, όσες εξετάσεις και αν κάναμε κανεις ποτέ δεν βρήκε κάτι. έχω κανει υστεροσκοπηση 2 φορες, οτι εξέταση υπάρχει και δεν υπάρχει κ αποτέλεσμα μηδέν. πριν 3 χρόνια πήγαμε στον πρώτο εξωσωματικό. εκει μας πρότινε σαν μονόδρομο την εξωσωματικη με δωρεα λογω πολυ χαμηλης αμυ. και όντως έγινε. είχαμε 5 βλαστοκύστες τέλειες κατα τα λεγόμενα τους. προχωρήσαμε στην πρώτη εμβρυομεταφορά με δυο βλαστοκύστες και αποτέλεσμα μηδεν. μετα απο 1 χρόνο έκανα την δευτερη μεταφορά πάλι με δυο κ πάλι μηδέν. το κέντρο ειναι στην Θεσσαλονίκη που διέμενα τοτε..μου έχει μεινει μια βλαστοκυστη εκεί στην κατάψυξη..

πλεον μένουμε αθήνα. εδώ πήγα σε ενα καλο ενδοκρινολόγο ο οποιος διέγνωσε μεγάλη αντίσταση στην ινσουλίνη. είμαι με χάπι για διαβήτη εδω και 5 χρόνια και γλυκοζηλιωμένη ρυθμισμένη αλλα την αντίσταση κανεις δεν την ειχε πάρει χαμπαρι. προσπαθούμε τώρα να την ρυθμίσουμε.

είμαστε πια σε φάση να βρούμε ενα νεο κέντρο και να ξεκινήσουμε απο την αρχή. δεν ξέρω τι θα κανω με το κατεψυγμένο που έχω, ξέρω όμως πως στο συγκεκριμένο κέντρο δεν θέλω να συνεχίσω γιατι θεωρώ οτι μετά την πρωτη αποτυχημένη προσπάθεια δεν έκαναν τιποτα για να ελέγξουν τι μπορεί να πήγε στραβά. ακολουθήθηκε το ιδιο ακριβώς πρωτόκολλο..

θα το εκτιμούσα αν μπορείτε να προτείνετε κάτι πάνω στα κεντρα στην αθήνα και σε τιμές..

ευχομαι σε όλες επιτυχίες και να κρατήσουμε υγιή μωράκια στην αγκαλιά μας.

 

 

Έχεις δικαίωμα να το πάρεις στο επόμενο κέντρο που θα είσαι! Ράγισε η καρδιά μου διαβάζοντας σε..εύχομαι μέσα από την καρδιά μου σύντομα μανουλα

1 hour ago, island1 είπε:

Δεν ξέρω αν έχεις κάνει ποτέ με δικά σου αλλά δεν υπάρχει εξέταση που να σου προκαθορίζει εάν είναι η όχι καλός ο κύκλος.Πολλες από εμάς που πήγαμε με δικά μας πέσαμε σε κακό κύκλο ακόμα κι αν οι ορμόνες είναι καλες

 

Just now, Τουτουνι είπε:

Ας πάμε όλα καλά.Μαιρουλα μου και είστε όλες καλεσμένες!

Ένα προαισθήματα κι ότι είσαι με το ένα πόδι στη δική μας όχθη των μανουλιτσων το έχω ...τόσες μέρες κρατιαι να στο γράψω..σε περιμένουμε τουτουνακι

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, island1 είπε:

Όχι δεν ισχύει.Εγω που όσες έκανα ήταν με δικά μου( ανεξήγητα υπογονιμη στα 32-34 που πάλεψα για το παιδί μου) είχα άριστες ορμονολογικες πριν ξεκινήσω απλά ο κύκλος δεν ήταν καλός.Ακομα κ η φαρμακευτική αγωγή πολλές φορές δε μας ταιριάζει.Οσο κι αν το ελέγξουν( ουσιαστικά το ελέγχουν όπως εμάς) υπάρχει πάντα ο αστάθμητος παράγοντας.

Έχεις δικαίωμα να το πάρεις στο επόμενο κέντρο που θα είσαι! Ράγισε η καρδιά μου διαβάζοντας σε..εύχομαι μέσα από την καρδιά μου σύντομα μανουλα

 

Ένα προαισθήματα κι ότι είσαι με το ένα πόδι στη δική μας όχθη των μανουλιτσων το έχω ...τόσες μέρες κρατιαι να στο γράψω..σε περιμένουμε τουτουνακι

Ευχαριστώ πολύ νησάκι μου!!! Αμήν Παναγία μου!!!!!!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Επειδή κι εγω σκέφτομαι για δανεικά, ηθελα να ρωτήσω, αργούν πολύ να σου βρούνε δότρια κατάλληλη; Και ειδικα όσες το κάνατε με τον Τσιριγ; Φαντάζομαι ότι εξαρτάται από πολλά, αλλά για να έχω μια ιδέα...

Link to comment
Share on other sites

Chitanea@ Γεια σου, δεν ειναι προβλημα η αναμονη, αν δεν υπαρχει προβλημα που πρεπει να αντιμετωπιστει.

Island1 @ ευχαριστω πολυ για την απαντηση. ΤΥΧΗ ειναι αυτο που χρειαζομαστε τελικα

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, olivini είπε:

καλησπερα κοριτσια..

νεο μελος εδω αλλα οχι νεα στο χωρο δυστυχως..

σχεδον 41 ετων, παλευουμε για παιδακι εδω και μια δεκαετια. 

εχω στο ιστορικο μου φυσιολογικη συλληψη (πριν 9 χρονια) που δυστυχως αναγκαστηκαμε να διακοψουμε την 14η εβδομαδα γιατι το εμβρυο ειχε σοβαρα προβληματα υγειας. δυστυχως ολοι το απεδωσαν σε τυχαιο γεγονος και δεν προβήκαμε σε ιστολογικη κτλ.

μετα ακολουθησαν πολλες μα παρα πολλες βιοχημικες. ισα που επαιρνες την χαρα της θετικη χοριακης και μετα τιποτα.

σε οσους γιατρους και αν πηγαμε, όσες εξετάσεις και αν κάναμε κανεις ποτέ δεν βρήκε κάτι. έχω κανει υστεροσκοπηση 2 φορες, οτι εξέταση υπάρχει και δεν υπάρχει κ αποτέλεσμα μηδέν. πριν 3 χρόνια πήγαμε στον πρώτο εξωσωματικό. εκει μας πρότινε σαν μονόδρομο την εξωσωματικη με δωρεα λογω πολυ χαμηλης αμυ. και όντως έγινε. είχαμε 5 βλαστοκύστες τέλειες κατα τα λεγόμενα τους. προχωρήσαμε στην πρώτη εμβρυομεταφορά με δυο βλαστοκύστες και αποτέλεσμα μηδεν. μετα απο 1 χρόνο έκανα την δευτερη μεταφορά πάλι με δυο κ πάλι μηδέν. το κέντρο ειναι στην Θεσσαλονίκη που διέμενα τοτε..μου έχει μεινει μια βλαστοκυστη εκεί στην κατάψυξη..

πλεον μένουμε αθήνα. εδώ πήγα σε ενα καλο ενδοκρινολόγο ο οποιος διέγνωσε μεγάλη αντίσταση στην ινσουλίνη. είμαι με χάπι για διαβήτη εδω και 5 χρόνια και γλυκοζηλιωμένη ρυθμισμένη αλλα την αντίσταση κανεις δεν την ειχε πάρει χαμπαρι. προσπαθούμε τώρα να την ρυθμίσουμε.

είμαστε πια σε φάση να βρούμε ενα νεο κέντρο και να ξεκινήσουμε απο την αρχή. δεν ξέρω τι θα κανω με το κατεψυγμένο που έχω, ξέρω όμως πως στο συγκεκριμένο κέντρο δεν θέλω να συνεχίσω γιατι θεωρώ οτι μετά την πρωτη αποτυχημένη προσπάθεια δεν έκαναν τιποτα για να ελέγξουν τι μπορεί να πήγε στραβά. ακολουθήθηκε το ιδιο ακριβώς πρωτόκολλο..

θα το εκτιμούσα αν μπορείτε να προτείνετε κάτι πάνω στα κεντρα στην αθήνα και σε τιμές..

ευχομαι σε όλες επιτυχίες και να κρατήσουμε υγιή μωράκια στην αγκαλιά μας.

 

 

Kαλησπερα. Ευχομαι να αλλαξει η τυχη σου απο εδω κ μπρος. Σε ποιο γιατρο ησουν στη Θεσσαλονικη? Για Αθηνα καλους γιατρους ξερω Τσιριγωτη, Σφακιανουδη, και τον γιατρο που εχει το Τουτουνι κ δε θυμαμαι το ονομα του


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Mary H είπε:

Kαλησπερα. Ευχομαι να αλλαξει η τυχη σου απο εδω κ μπρος. Σε ποιο γιατρο ησουν στη Θεσσαλονικη? Για Αθηνα καλους γιατρους ξερω Τσιριγωτη, Σφακιανουδη, και τον γιατρο που εχει το Τουτουνι κ δε θυμαμαι το ονομα του

Καλησπέρα!!!! Παπαθανακος λέγεται ο δικός μου ο γιατρός και πραγματικά είναι πάρα πολύ καλός!!!!

  • Μου αρέσει 2

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, aurorahope είπε:

Chitanea@ Γεια σου, δεν ειναι προβλημα η αναμονη, αν δεν υπαρχει προβλημα που πρεπει να αντιμετωπιστει.

Island1 @ ευχαριστω πολυ για την απαντηση. ΤΥΧΗ ειναι αυτο που χρειαζομαστε τελικα

Δηλαδή δεν αργεί πολύ το θέμα ε;

Ευχαριστώ!

Just now, Τουτουνι είπε:

Καλησπέρα!!!! Παπαθανακος λέγεται ο δικός μου ο γιατρός και πραγματικά είναι πάρα πολύ καλός!!!!

Θα μπορούσες σε πμ να μου πεις λιγα παραπάνω για τον γιατρο σου; Που βρισκεται, τιμες κλπ;

Ψάχνομαι κι εγώ, για Αθήνα...

Link to comment
Share on other sites

On 10/6/2020 at 2:04 ΠΜ, chitaneta είπε:

Και μια άλλη ερώτηση... η πρώτη επίσκεψη στον γιατρό χρεώνεται και πόσο περίπου; Ρωτάω γιατι στην χώρα που βρίσκομαι στις περισσότερες κλινικές εξωσωματικής, στην πρώτη επίσκεψη δεν πληρώνεις καθόλου.

Εγώ δεν πλήρωσα τίποτα. Ο γιατρός είδε τις εξετάσεις μου, με είδε στον υπέρηχο, συζητήσαμε τα βήματα που πρέπει να κάνουμε και φύγαμε.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Manoulitsa75 είπε:

Εγώ δεν πλήρωσα τίποτα. Ο γιατρός είδε τις εξετάσεις μου, με είδε στον υπέρηχο, συζητήσαμε τα βήματα που πρέπει να κάνουμε και φύγαμε.

Σε ποιον γιατρο;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...