Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, Τουτουνι είπε:

Ξέρεις τι γίνεται, εμείς έχουμε δει άλλες δύο φορές θετικό τεστ αλλά έχεις μείνει εκεί! Δεν έχει προχωρήσει! ( Όχι τόσο καθαρό βέβαια) αλλά οι μνήμες απ' το παρελθόν ξυπνούν!!! 

Να σας πω κάτι, αλλά μη με πείτε τρελή, έστειλα τον άντρα μου να.μου πάρει κι άλλο τεστ!

Τσάμπα το 10€ καλέ..... θετικό κ αυτό θα είναι και αυριο τριψήφιο.. τέλος!!!

  • Μου αρέσει 1

urI6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Renula είπε:

Τσάμπα το 10€ καλέ..... θετικό κ αυτό θα είναι και αυριο τριψήφιο.. τέλος!!!

6.50ε κάνει!!! Χαχχαχα χαλάλι όμως!!!! Ας είναι όλα όπως τα θέλουμε.και χαλάλι!!

  • Χαχα 2

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Ξέρεις τι γίνεται, εμείς έχουμε δει άλλες δύο φορές θετικό τεστ αλλά έχεις μείνει εκεί! Δεν έχει προχωρήσει! ( Όχι τόσο καθαρό βέβαια) αλλά οι μνήμες απ' το παρελθόν ξυπνούν!!! 

Να σας πω κάτι, αλλά μη με πείτε τρελή, έστειλα τον άντρα μου να.μου πάρει κι άλλο τεστ!

Εγώ γτ ήμουν σίγουρη ότι θα το είχες κάνει σήμερα το πρωί όμως?

Just now, Τουτουνι είπε:

Ναι!!!!!!!!

Και??????το έκανες καλέ?????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, natassaki2006 είπε:

Εγώ γτ ήμουν σίγουρη ότι θα το είχες κάνει σήμερα το πρωί όμως?

Και??????το έκανες καλέ?????

Το έκανα!!! Πιο κόκκινο δεν έχω ξαναδεί ούτε σε διαφήμιση!!!!

Just now, natassaki2006 είπε:

Εγώ γτ ήμουν σίγουρη ότι θα το είχες κάνει σήμερα το πρωί όμως?

Και??????το έκανες καλέ?????

Την ανέβασα στο προφίλ, μπες.να δεις!!

  • Μου αρέσει 9
  • Χαχα 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Το έκανα!!! Πιο κόκκινο δεν έχω ξαναδεί ούτε σε διαφήμιση!!!!

Την ανέβασα στο προφίλ, μπες.να δεις!!

Ε ρε τρέλα γλέντια.. Αύριο...θα σπάσεις όλα τα κοντέρ κοριτσάρα...!!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μου ομορφα γεια σας , 

μολις εκοψα εισιτηριο ειναι επισημο πλεον ερχομαιιιιιι χαχαχαχα

εχθες πηγαμε με τον συζυγο σε ενα φιλικο ζευγαρι και επειδη ο συζυγος εδω που ειμαστε οι ελληνες δυστυχως το μονο που κανουν ειναι να κοτσομπολευουν και να κρινουν τον αλλον μου το ελεγε και δεν το πιστευα αλλα το ζω 2,5 χρονια τωρα και εχει απολυτο δικιο και δεν θελει πολλα πολλα δεν εχουμε παρε δωσε με ελληνες ειναι μετρημενοι στα δαχτυλα ενος χεριου

να συνεχισω λοιπον και να πω οτι αυτο το ζευγαρι ειναι πολυ καλο και εμπιστο και αρχισα να μιλαω για την περιπτωση μου και απο το πουθενα η φιλη μου μου ειπε για εναν γιατρο στην θεσσαλονικηηηηηη που βαζει και το χερι της στην φωτια για αυτον ειναι πανω απ ολα ανθρωπος με α κεφαλαιο ετσι λοιπον πρωινη ωρα δικη μας εδω (ειμαστε 7 ωρες πισω)πηρα τον κυριο τηλεφωνο και μιλησα μαζι του και κοριτσια μου γλυκα ασχολειται και με το κομματι δοτρια ο ιδιος μου ειπε οτι κανει ωοληψια απο την δοτρια και ο ιδιος κανει την εμβρυομεταφορα δεν υπαρχουν μεσαζοντες μου μιλησε παρααααα πολυ ομορφα και με στοργη και οι τιμες ειναι προσιτες,του ειπα περιληπτικα τι μου ετυχε δεν εδωσα ονοματα φυσικα απλα οτι απογοητευτηκαμε πολυ μετον συζυγο και μου ειπε οτι θα τα δουμε ολα μαζι θα μιλησουμε για ολα θα εχουμε προσωπικη επαφη με λιγα λογια για να μην σας κουραζω ενιωσα λιγο καλυτερα αναπτερωθηκε το ηθικο μου βεβαια θα κλεισω και αυτα τα 2 ραντεβου που θελω για αθηνα για να εχω πισινες ευχομαι να παει καλα το ραντεβου μου και να καταληξω στον κυριο αυτο ειναι σημαντικο γιατι ειναι και θεσσαλονικη

αυτα τα ολιγα απο εμενα νεοτερα θα σας πω μετα τις 15 ιουλιου που θα εχω το ραντεβου μαζι του

φιλια πολλα σε ολες σας τις ομορφες κοριτσαρες σας αγαπαω και ας μην σας ξερω ειλικρινα ευχαριστω παρα πολυ τα λογια σας και οι γνωμες σας ηταν οξυγονο για μενα αυτες τις 2 μερες που μου μιλατε αλλιως θα ειχα σαλταρει

 

  • Μου αρέσει 11
Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

Ε ρε τρέλα γλέντια.. Αύριο...θα σπάσεις όλα τα κοντέρ κοριτσάρα...!!!!!

Κάτι καλό θα δούμε! 

Just now, Κρισταλενια είπε:

κοριτσακια μου ομορφα γεια σας , 

μολις εκοψα εισιτηριο ειναι επισημο πλεον ερχομαιιιιιι χαχαχαχα

εχθες πηγαμε με τον συζυγο σε ενα φιλικο ζευγαρι και επειδη ο συζυγος εδω που ειμαστε οι ελληνες δυστυχως το μονο που κανουν ειναι να κοτσομπολευουν και να κρινουν τον αλλον μου το ελεγε και δεν το πιστευα αλλα το ζω 2,5 χρονια τωρα και εχει απολυτο δικιο και δεν θελει πολλα πολλα δεν εχουμε παρε δωσε με ελληνες ειναι μετρημενοι στα δαχτυλα ενος χεριου

να συνεχισω λοιπον και να πω οτι αυτο το ζευγαρι ειναι πολυ καλο και εμπιστο και αρχισα να μιλαω για την περιπτωση μου και απο το πουθενα η φιλη μου μου ειπε για εναν γιατρο στην θεσσαλονικηηηηηη που βαζει και το χερι της στην φωτια για αυτον ειναι πανω απ ολα ανθρωπος με α κεφαλαιο ετσι λοιπον πρωινη ωρα δικη μας εδω (ειμαστε 7 ωρες πισω)πηρα τον κυριο τηλεφωνο και μιλησα μαζι του και κοριτσια μου γλυκα ασχολειται και με το κομματι δοτρια ο ιδιος μου ειπε οτι κανει ωοληψια απο την δοτρια και ο ιδιος κανει την εμβρυομεταφορα δεν υπαρχουν μεσαζοντες μου μιλησε παρααααα πολυ ομορφα και με στοργη και οι τιμες ειναι προσιτες,του ειπα περιληπτικα τι μου ετυχε δεν εδωσα ονοματα φυσικα απλα οτι απογοητευτηκαμε πολυ μετον συζυγο και μου ειπε οτι θα τα δουμε ολα μαζι θα μιλησουμε για ολα θα εχουμε προσωπικη επαφη με λιγα λογια για να μην σας κουραζω ενιωσα λιγο καλυτερα αναπτερωθηκε το ηθικο μου βεβαια θα κλεισω και αυτα τα 2 ραντεβου που θελω για αθηνα για να εχω πισινες ευχομαι να παει καλα το ραντεβου μου και να καταληξω στον κυριο αυτο ειναι σημαντικο γιατι ειναι και θεσσαλονικη

αυτα τα ολιγα απο εμενα νεοτερα θα σας πω μετα τις 15 ιουλιου που θα εχω το ραντεβου μαζι του

φιλια πολλα σε ολες σας τις ομορφες κοριτσαρες σας αγαπαω και ας μην σας ξερω ειλικρινα ευχαριστω παρα πολυ τα λογια σας και οι γνωμες σας ηταν οξυγονο για μενα αυτες τις 2 μερες που μου μιλατε αλλιως θα ειχα σαλταρει

 

Κρισταλενια μου πως τον λένε το γιατρό και σε ποια κλινική είναι?

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι said:

Κάτι καλό θα δούμε! 

Κρισταλενια μου πως τον λένε το γιατρό και σε ποια κλινική είναι?

Γουλης λεγεται και συνεργαζεται με ιακεντρο και μια ακομη κλινικη που δεν την θυμαμαι δεν τις εχω ξανακουσει παντος 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Τουτουνι είπε:

Το έκανα!!! Πιο κόκκινο δεν έχω ξαναδεί ούτε σε διαφήμιση!!!!

Την ανέβασα στο προφίλ, μπες.να δεις!!

Μπράβο βρε!!! 
«Τσάμπα» τα 6,5€... :P:P

Είπαμε... το έχεις «δέσει» εσύ το μωράκι. Με το καλό!!!!!


urI6p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , Τουτουνι είπε:

Ξέρεις τι γίνεται, εμείς έχουμε δει άλλες δύο φορές θετικό τεστ αλλά έχεις μείνει εκεί! Δεν έχει προχωρήσει! ( Όχι τόσο καθαρό βέβαια) αλλά οι μνήμες απ' το παρελθόν ξυπνούν!!! 

Να σας πω κάτι, αλλά μη με πείτε τρελή, έστειλα τον άντρα μου να.μου πάρει κι άλλο τεστ!

Tρεληηηηηη, χαχαχαχαχαχαχ!!!!!!!!!!!

Just now, Τουτουνι είπε:

Το έκανα!!! Πιο κόκκινο δεν έχω ξαναδεί ούτε σε διαφήμιση!!!!

Την ανέβασα στο προφίλ, μπες.να δεις!!

Πωπω πολυ αχνη βρε παιδι μου, χαχαχαχαχχα, Αντε βρε χαζοεγκυουλα, πεντακαθαρο ειναι


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Κρισταλενια είπε:

Γουλης λεγεται και συνεργαζεται με ιακεντρο και μια ακομη κλινικη που δεν την θυμαμαι δεν τις εχω ξανακουσει παντος 

Α! Δεν τον έχω ξανακουσει...μακάρι να πάνε όλα καλά!!!!! Και σύντομα να ακούσουμε.και τα δικά σου ευχάριστα!!!

Just now, Mary H είπε:

Tρεληηηηηη, χαχαχαχαχαχαχ!!!!!!!!!!!

Πωπω πολυ αχνη βρε παιδι μου, χαχαχαχαχχα, Αντε βρε χαζοεγκυουλα, πεντακαθαρο ειναι

Έλα μωρέ...μη με κοροϊδεύετε...

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Α! Δεν τον έχω ξανακουσει...μακάρι να πάνε όλα καλά!!!!! Και σύντομα να ακούσουμε.και τα δικά σου ευχάριστα!!!

Έλα μωρέ...μη με κοροϊδεύετε...

Εισαι καραεγκυουλα , μην αγχωνεσαι μονο για να ειναι καλα τα μωρακια. Πιστεψε το, θα εχεις πιθανον δυο μπεμπε


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...