Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 30 λεπτά , Angot είπε:

      εννοείται 

      θα μας περιορίσει λίγο το ποτέ θα γεννήσω;

      Όχι θα δουν τον πλακούντα αν έχει γεράσει θα δουν τις αρτηρίες εάν έχουν καλή ροή αυτά . Στην ουσία όλα είναι ελεγμένα απλά στο ντομπλερ τα επιβαιβαιωνει Κ ο εμβρυολογος 

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, Kathrin17 είπε:

Είμαστε πολυ καλα!! Η μικρή είναι βολικό μωράκι γενικά.. Κοιμαται γυρω στις 11 το βραδυ κ ξυπνα κατά τις 8-8:30 τι πρωί.. Μου γελάει κ κάνει " αουουου " Κ μας φαίνεται ότι είναι πολυλογου χαχαχα.. Κάθε μέρα την αγαπω κ περισδοτερο..ζω όλα όσα λαχτουρουσα να ζήσω την περιοδο που περνουσα τις αγωνίες μου για το αν θα καταφέρω να γίνω μάνα..Στις 20/6 είναι ακριβώς ένας χρόνος από την ωοληψια.. Πέρασε ένας χρόνος από τότε που ξεκίνησαν όλα για να καταφέρω να την έχω στα χέρια μου... Εσυ παλι πως περασε ο καιρός ρε Μαιρουλα?? Έρχεται η καινούρια γυναίκα του σπιτιού.. Ετοιμάσου για τρελό "φτυσιμο" από τον άντρα σου!! Ο δικός μου παντως την αποκαλεί γυναίκα της ζωής του!! 

Σας διαβάζω καθημερινά.. Χαίρομαι που κορίτσια που πρωτοειδα εδώ όταν μπήκα κ γω στο φόρουμ είναι πλέον μανουλες ή έχουν τα μπεμπακια στην κοιλίτσα ή έχουν θετικό τεστ ( @Τουτουνι) ..

@Καντι μου με το καλό κ συ!!! 

Με το καλό σε όλες.. Σας σκέφτομαι κ προσευχομαι για όλες.. 

Πωπω τι τυχερη που εισαι! Πολυ βολικη η μπεμπα!Τι ωραιες εικονες, μακαρι να το ζησουμε ολες! 

Ενταξει, η καψουρα του αντρα μου ξεκινησε ηδη. Βεβαια για να μη δημιουργησει αντιζηλιες, δινει φιλακια στην κοιλιτσα λεει σ αγαπω, δινει φιλακια στη μανουλα λεει σ αγαπω κ σε μενα. Σας αγαπω πολυ κ τις δυο σας λεει. Διπλωματικη σταση ομολογω. Οταν βεβαια γεννηθει η πριγκιπισσουλα μαλλον θα φαω κ εγω φτυσιμο, χαχαχαχ!

Just now, alina80 είπε:

Μόνο εγώ δεν έχω τεστ...Δεν έκανα!

Τωρα στο επομενο παρε καμια δεκαρια να βρισκονται:lol:

πρίν από 7 λεπτά , Τουτουνι είπε:

Βρε κορίτσια πριν από λίγο έγραφα στο Αλινακι ότι έχω ατονία, βάρος στο κεφάλι, και κομμαρα στα χέρια...και τώρα είμαι μια χαρά!!! Λέτε να είναι όλα του μυαλου μου?

Οχι δεν ειναι του μυαλου σου, ειναι των ουτροτζεσταν κ των ορμονων εγκυμοσυνης. Μια θα εισαι καλα κ μια χαλια

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 3

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

κοριτσια καλημερα δυστυχως δεν εχω καλα νεα

με πηραν τηλεφωνο και η καλυτερη τιμη που μπορουν να κανουν ειναι 3500 χιλιαρικα

και φυσικα δεν το συζηταω ενναλακτικες και επιλογες αλλες δεν μου ειπαν αρα δεν υπαρχουν για να μην προτεινουν 

οσ υζυγος απογοητευτηκε οπως και εγω βεβαια αλλα δεν θα προχωρησω δεν θελω να κανω απελπισμενες κινησεις 

κοριτσαρες μπορειτε να μου πειτε τι ακριβως ρωταμε σε μια επισκεψη ποια ειναι τα σος που πρεπει να ξερω να ρωτησω 

  • Μου αρέσει 1
  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Πωπω τι τυχερη που εισαι! Πολυ βολικη η μπεμπα!Τι ωραιες εικονες, μακαρι να το ζησουμε ολες! 

Ενταξει, η καψουρα του αντρα μου ξεκινησε ηδη. Βεβαια για να μη δημιουργησει αντιζηλιες, δινει φιλακια στην κοιλιτσα λεει σ αγαπω, δινει φιλακια στη μανουλα λεει σ αγαπω κ σε μενα. Σας αγαπω πολυ κ τις δυο σας λεει. Διπλωματικη σταση ομολογω. Οταν βεβαια γεννηθει η πριγκιπισσουλα μαλλον θα φαω κ εγω φτυσιμο, χαχαχαχ!

Τωρα στο επομενο παρε καμια δεκαρια να βρισκονται:lol:

Οχι δεν ειναι του μυαλου σου, ειναι των ουτροτζεσταν κ των ορμονων εγκυμοσυνης. Μια θα εισαι καλα κ μια χαλια

Αυτά τα λέει κ σε μένα.. Αλλά κ στο φιλί κ στο σ'αγαπώ έρχομαι δεύτερη... Δε με νοιάζει καθόλου.. Νιωθω ευτυχισμένη κ ολοκληρωμένη..πολλες φορές σκέφτομαι τον τοκετό μου κ οπως λενε Όλες " Ναι θα το ξανά έκανα"...σκεφτομαι γκοναλ, σικλακουρ, βασκλορ κλπ τα αγαπω αυτά τα φάρμακα γτ μου έφεραν την κόρη μου..

Όλες θα τα ζήσετε αυτά.. Αργά ή γρήγορα όσα κορίτσια είναι εδώ θα γράφουν στο φόρουμ με το ένα χέρι γτ στο άλλο θα'ναι ένας ή μια "ρουφηκτρα(ς)" χάχα.. Σε αυτή τη φάση είμαι τώρα.. Χαχα

  • Μου αρέσει 4

j7W7p3.png

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει αποθεμα σπερματος και για να μεταφερθει σε αλλη κλινικη πρπει να εξοφλησω αυτα που ξοδεψαν για την δοτρια φαρμακα κτλ συν τα 300 για την καταψυξη σπερματος παμε δλδ στα 1500 πολυ ωραια δεν καναμε τπτ και γβηκαμε και χρεωμενοι χαχαχχαχα

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Τωρα στο επομενο παρε καμια δεκαρια να βρισκονται

Το αστείο είναι ότι είχα στο σπίτι ένα σωρό τεστ (από την εποχή που έπαιρνα τεστ ωορρηξίας και έρχονταν δώρο) και μια μέρα μετά την εμβρυομεταφορα τα πέταξα όλα για να μην μπω στον πειρασμό να κάνω! 

 

Just now, Kathrin17 είπε:

Στις 20/6 είναι ακριβώς ένας χρόνος από την ωοληψια.. Πέρασε ένας χρόνος από τότε που ξεκίνησαν όλα για να καταφέρω να την έχω στα χέρια μου.

Στις 20/06 γέννησα τον γιο μου!

  • Μου αρέσει 5
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Κρισταλενια είπε:

υπαρχει αποθεμα σπερματος και για να μεταφερθει σε αλλη κλινικη πρπει να εξοφλησω αυτα που ξοδεψαν για την δοτρια φαρμακα κτλ συν τα 300 για την καταψυξη σπερματος παμε δλδ στα 1500 πολυ ωραια δεν καναμε τπτ και γβηκαμε και χρεωμενοι χαχαχχαχα

 

Να μην το ξεχρεωσεις...σαμπος δεν έχεται άλλο σπέρμα... 

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 3

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Κρισταλενια είπε:

υπαρχει αποθεμα σπερματος και για να μεταφερθει σε αλλη κλινικη πρπει να εξοφλησω αυτα που ξοδεψαν για την δοτρια φαρμακα κτλ συν τα 300 για την καταψυξη σπερματος παμε δλδ στα 1500 πολυ ωραια δεν καναμε τπτ και γβηκαμε και χρεωμενοι χαχαχχαχα

 

Μην το μεταφέρετε τότε , δώστε καινούργιο σπερμα στην νέα κλινική που θα επιλέξετε .. Δεν ξέρω , δύσκολη απόφαση .. Να κάνετε αυτο που θεωρείτε καλύτερο για σας . Δεν σας φτάνει η ταλαιπωρία, τα ταξίδια, να πληρώσετε και κερατιάτικα. Πάει πολυ

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kathrin17 είπε:

Αυτά τα λέει κ σε μένα.. Αλλά κ στο φιλί κ στο σ'αγαπώ έρχομαι δεύτερη... Δε με νοιάζει καθόλου.. Νιωθω ευτυχισμένη κ ολοκληρωμένη..πολλες φορές σκέφτομαι τον τοκετό μου κ οπως λενε Όλες " Ναι θα το ξανά έκανα"...σκεφτομαι γκοναλ, σικλακουρ, βασκλορ κλπ τα αγαπω αυτά τα φάρμακα γτ μου έφεραν την κόρη μου..

Όλες θα τα ζήσετε αυτά.. Αργά ή γρήγορα όσα κορίτσια είναι εδώ θα γράφουν στο φόρουμ με το ένα χέρι γτ στο άλλο θα'ναι ένας ή μια "ρουφηκτρα(ς)" χάχα.. Σε αυτή τη φάση είμαι τώρα.. Χαχα

Τι να κανουμε απο τωρα κ περα αλλη θα ειναι η βασιλισσα. Γεννησες με φ.τ. ή καισαρικη?

Just now, Κρισταλενια είπε:

κοριτσια καλημερα δυστυχως δεν εχω καλα νεα

με πηραν τηλεφωνο και η καλυτερη τιμη που μπορουν να κανουν ειναι 3500 χιλιαρικα

και φυσικα δεν το συζηταω ενναλακτικες και επιλογες αλλες δεν μου ειπαν αρα δεν υπαρχουν για να μην προτεινουν 

οσ υζυγος απογοητευτηκε οπως και εγω βεβαια αλλα δεν θα προχωρησω δεν θελω να κανω απελπισμενες κινησεις 

κοριτσαρες μπορειτε να μου πειτε τι ακριβως ρωταμε σε μια επισκεψη ποια ειναι τα σος που πρεπει να ξερω να ρωτησω 

Καλα κανεις! Σε ραντεβου που θα κλεισεις ρωτα φυσικα τον αριθμο βλαστοκυστων που εγγυωνται, τι εξετασεις ζητανε πριν κ κατα τη διαρκεια της ε/τ- οπωσδηποτε μετρησεις ορμονων- , ηλικια δοτριων, αυτα σιγουρα.


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Να μην το ξεχρεωσεις...σαμπος δεν έχεται άλλο σπέρμα... 

Τουτούνι...κόντεψα να πνιγώ! Χαχα. 

@Κρισταλενια συγνώμη, η φράση του Τουτουνιού μας μου φάνηκε πολύ αστεία...

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Τι να κανουμε απο τωρα κ περα αλλη θα ειναι η βασιλισσα. Γεννησες με φ.τ. ή καισαρικη?

Καλα κανεις! Σε ραντεβου που θα κλεισεις ρωτα φυσικα τον αριθμο βλαστοκυστων που εγγυωνται, τι εξετασεις ζητανε πριν κ κατα τη διαρκεια της ε/τ- οπωσδηποτε μετρησεις ορμονων- , ηλικια δοτριων, αυτα σιγουρα.

Γέννησα φυσιολογικά στις 40+6..γεννησα  Δευτέρα 2:45 το πρωι..αλλα οι πονοι είχαν ξεκινήσει από ξημέρωμα παρασκευης.. Στην αρχή ήταν σαν πονοι περιοδου.. Έως Κυριακή βράδυ ήταν ακανονιστοι χωρίς συγκεκριμένο ρυθμό ουτε διάρκεια ουτε συχνότητα.. Κυριακή βράδυ 9 η ώρα είχα ανά 2' κ δυναμωνε συνεχώς.. Στις 12 έφτασα μαιευτήριο με διαστολή 3εκ..μεχρι να μου κάνουν κλύσμα κλπ είχε παει 6-7εκ...οπως είπε ο γιατρός μου πηγσινε σφαίρα η διαστολή κ αποφάσισα να μην κανω επισκληριδιο.. Όλα πηγαν καλά.. Ο άντρας μέσα.. Πάνω του στηριχομουν απλά δν ήθελα να μου μιλάει γτ με νευριασε χάχα.. Φαντασιυ μου έλεγε ότι οι πονοι είναι για καλό γτ έρχεται η μπέμπα. . Δεν είχε άδικο αλλά όταν πονας δε θες να ακους τπτ, μόνο να τελειώσει.. 

Θα μπορουσα να μιλάω συνέχεια γι αυτό... Εγώ το έζησα οπως ήθελα.. Ευχομαι να το ζήσετε κ να το ζήσουν όλα τα κορίτσια οπως επιθυμούν..

  • Μου αρέσει 10

j7W7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Kathrin17 είπε:

Γέννησα φυσιολογικά στις 40+6..γεννησα  Δευτέρα 2:45 το πρωι..αλλα οι πονοι είχαν ξεκινήσει από ξημέρωμα παρασκευης.. Στην αρχή ήταν σαν πονοι περιοδου.. Έως Κυριακή βράδυ ήταν ακανονιστοι χωρίς συγκεκριμένο ρυθμό ουτε διάρκεια ουτε συχνότητα.. Κυριακή βράδυ 9 η ώρα είχα ανά 2' κ δυναμωνε συνεχώς.. Στις 12 έφτασα μαιευτήριο με διαστολή 3εκ..μεχρι να μου κάνουν κλύσμα κλπ είχε παει 6-7εκ...οπως είπε ο γιατρός μου πηγσινε σφαίρα η διαστολή κ αποφάσισα να μην κανω επισκληριδιο.. Όλα πηγαν καλά.. Ο άντρας μέσα.. Πάνω του στηριχομουν απλά δν ήθελα να μου μιλάει γτ με νευριασε χάχα.. Φαντασιυ μου έλεγε ότι οι πονοι είναι για καλό γτ έρχεται η μπέμπα. . Δεν είχε άδικο αλλά όταν πονας δε θες να ακους τπτ, μόνο να τελειώσει.. 

Θα μπορουσα να μιλάω συνέχεια γι αυτό... Εγώ το έζησα οπως ήθελα.. Ευχομαι να το ζήσετε κ να το ζήσουν όλα τα κορίτσια οπως επιθυμούν..

Χωρις επισκληριδιο???? Μπραβο βρε θηριο! 

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, alina80 είπε:

Τουτούνι...κόντεψα να πνιγώ! Χαχα. 

@Κρισταλενια συγνώμη, η φράση του Τουτουνιού μας μου φάνηκε πολύ αστεία...

Μα συγνώμη άδικο έχω...ε, όχι.και να.πληρωσει κερατιατικα το κορίτσι...

  • Χαχα 4

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Μα συγνώμη άδικο έχω...ε, όχι.και να.πληρωσει κερατιατικα το κορίτσι...

Ρε κορίτσια κ οι βλαστοκύστες που δημιουργήθηκαν από το σύζυγο της κοπέλας κ τη δότρια θα μείνουν στο κέντρο;; Ή δεν έγινε γονιμοποίηση καν κ θυμάμαι λάθος;;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Χαμογέλα είπε:

Ρε κορίτσια κ οι βλαστοκύστες που δημιουργήθηκαν από το σύζυγο της κοπέλας κ τη δότρια θα μείνουν στο κέντρο;; Ή δεν έγινε γονιμοποίηση καν κ θυμάμαι λάθος;;

Είναι δυο... Λογικά θα πάνε για καταστροφή! Δεν το λέω με σιγουριά...θα μας πει.και η Κρισταλενια!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Είναι δυο... Λογικά θα πάνε για καταστροφή! Δεν το λέω με σιγουριά...θα μας πει.και η Κρισταλενια!

Ναι αλλά κ πάλι έτσι την "κρατάνε" την κοπέλα μεχρι να πληρωθούν για να τις καταστρέψουν... μακάρι να το κάνουν χωρίς χρήμα... πωωωω από παντού δεμένους μας έχουν @Κρισταλενια πες μας όταν έχεις νεότερα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...