Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 58 λεπτά , Antonia_ είπε:

      Υπάρχει κ η επίκτητη θρομβοφιλια εκτός της κληρονομικής που είναι γονιδιακή. Εμένα η αιματολογος μου μου είπε ότι πέρα από αυτό που έχω που είναι γονιδιακό, πρέπει αν μείνω έγγυος ν κάνω εξετάσεις για επίκτητη θρομβοφιλια. Υπάρχει κ το αυτοάνοσο αντιφωσφολιπιδικο σύνδρομο που προκαλεί θρομβωσεις.

      Για αυτό μου ειχε γραψει η αιματολογος στη βεβαίωση που μου είχε δώσει παλιότερα ότι σε εγκυμοσυνη μεταξύ 8-12 εβδομάδα να πάω για να γίνει έλεγχος για αντιφωσφολιπιδικο σύνδρομο? Τώρα την έψαξα και είδα ότι το σύνδρομο το ονομάζει επίκτητη-αυτοανοση θρομβοφιλια. Το θυμόμουν ότι πρέπει να πάω αλλά δεν θυμόμουν τι έγραφε η βεβαίωση...άρα ναι πρέπει να γίνει έλεγχος από αιματολογο ξανά στην κύηση.

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Papaki@ είπε:

Κορίτσια! Γυρίσαμε από τον 1ο υπέρηχο είδαμε 2 σάκους!!!

Καλώς ήρθες στο κλαμπ διδυμομανούλα!!Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου κ να έχεις μια όμορφη τελειόμηνη εγκυμοσύνη:x

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

On 15/6/2020 at 7:48 ΜΜ, chitaneta είπε:

Καλησπέρα! Επειδή κι εγω σκέφτομαι για δανεικά, ηθελα να ρωτήσω, αργούν πολύ να σου βρούνε δότρια κατάλληλη; Και ειδικα όσες το κάνατε με τον Τσιριγ; Φαντάζομαι ότι εξαρτάται από πολλά, αλλά για να έχω μια ιδέα...

Ρώτησα στον τσιριγωτη δεν έχει αναμονή καθολου

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

5 ώρες πρίν, Papaki@ είπε:

Κορίτσια! Γυρίσαμε από τον 1ο υπέρηχο είδαμε 2 σάκους!!!

Τι ωραία νέα!!!!!!  Με το καλό διδυμομανουλα μου !!!! Μια ήρεμη και ανέφελη εγκυμοσύνη σου εύχομαι από καρδιάς!!!! 

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Τι ωραία νέα!!!!!!  Με το καλό διδυμομανουλα μου !!!! Μια ήρεμη και ανέφελη εγκυμοσύνη σου εύχομαι από καρδιάς!!!! 

ευχαριστώ τουτουνι μου! πηγες για χοριακή? καλομελέτα και ερχονται και σε εσενα τα διδυμα !!!


2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Papaki@ είπε:

ευχαριστώ τουτουνι μου! πηγες για χοριακή? καλομελέτα και ερχονται και σε εσενα τα διδυμα !!!

Συγχαρητήρια κοριτσάκι.μου!!διδυμομανουλα κ εσυ..τελεια... με το καλό!!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Papaki@ είπε:

Κορίτσια! Γυρίσαμε από τον 1ο υπέρηχο είδαμε 2 σάκους!!!

Αχ τι ωραία!!! Με το καλό! 

8 ώρες πρίν, Κρισταλενια είπε:

κοριτσακια μου ομορφα γεια σας , 

μολις εκοψα εισιτηριο ειναι επισημο πλεον ερχομαιιιιιι χαχαχαχα

εχθες πηγαμε με τον συζυγο σε ενα φιλικο ζευγαρι και επειδη ο συζυγος εδω που ειμαστε οι ελληνες δυστυχως το μονο που κανουν ειναι να κοτσομπολευουν και να κρινουν τον αλλον μου το ελεγε και δεν το πιστευα αλλα το ζω 2,5 χρονια τωρα και εχει απολυτο δικιο και δεν θελει πολλα πολλα δεν εχουμε παρε δωσε με ελληνες ειναι μετρημενοι στα δαχτυλα ενος χεριου

να συνεχισω λοιπον και να πω οτι αυτο το ζευγαρι ειναι πολυ καλο και εμπιστο και αρχισα να μιλαω για την περιπτωση μου και απο το πουθενα η φιλη μου μου ειπε για εναν γιατρο στην θεσσαλονικηηηηηη που βαζει και το χερι της στην φωτια για αυτον ειναι πανω απ ολα ανθρωπος με α κεφαλαιο ετσι λοιπον πρωινη ωρα δικη μας εδω (ειμαστε 7 ωρες πισω)πηρα τον κυριο τηλεφωνο και μιλησα μαζι του και κοριτσια μου γλυκα ασχολειται και με το κομματι δοτρια ο ιδιος μου ειπε οτι κανει ωοληψια απο την δοτρια και ο ιδιος κανει την εμβρυομεταφορα δεν υπαρχουν μεσαζοντες μου μιλησε παρααααα πολυ ομορφα και με στοργη και οι τιμες ειναι προσιτες,του ειπα περιληπτικα τι μου ετυχε δεν εδωσα ονοματα φυσικα απλα οτι απογοητευτηκαμε πολυ μετον συζυγο και μου ειπε οτι θα τα δουμε ολα μαζι θα μιλησουμε για ολα θα εχουμε προσωπικη επαφη με λιγα λογια για να μην σας κουραζω ενιωσα λιγο καλυτερα αναπτερωθηκε το ηθικο μου βεβαια θα κλεισω και αυτα τα 2 ραντεβου που θελω για αθηνα για να εχω πισινες ευχομαι να παει καλα το ραντεβου μου και να καταληξω στον κυριο αυτο ειναι σημαντικο γιατι ειναι και θεσσαλονικη

αυτα τα ολιγα απο εμενα νεοτερα θα σας πω μετα τις 15 ιουλιου που θα εχω το ραντεβου μαζι του

φιλια πολλα σε ολες σας τις ομορφες κοριτσαρες σας αγαπαω και ας μην σας ξερω ειλικρινα ευχαριστω παρα πολυ τα λογια σας και οι γνωμες σας ηταν οξυγονο για μενα αυτες τις 2 μερες που μου μιλατε αλλιως θα ειχα σαλταρει

 

Πολύ χαίρομαι!! 

Να σου πάνε όλα όπως τα θες! 

Που ζεις αν επιτρέπεται φυσικά. 

  • Μου αρέσει 2

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, AndMosch είπε:

Μπράβο κορίτσι μου!!!

τι υπέροχα!!

πολυ χαίρομαι για εσένα!!

Όχι για εμένα!! 

Εγώ δεν έχω κάνει ακόμη ούτε εμωρυομεταφορα!!!! Χαχαχαχαχα

Αναφερόσουν στο papaki προφανώς!!! 

Χαχαχαχαχα α

  • Χαχα 1

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thia1985 said:

Όχι για εμένα!! 

Εγώ δεν έχω κάνει ακόμη ούτε εμωρυομεταφορα!!!! Χαχαχαχαχα

Αναφερόσουν στο papaki προφανώς!!! 

Χαχαχαχαχα α

Ναι, στο παπάκι ήθελα να γράψω...

αλλα μάλλον αυτό το λάθος κάτι προμηνύει!!!

Στο εύχομαι μέσα από τη καρδιά μου, σύντομα να είναι για εσένα!!

  • Μου αρέσει 1

LZ71p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, AndMosch είπε:

Ναι, στο παπάκι ήθελα να γράψω...

αλλα μάλλον αυτό το λάθος κάτι προμηνύει!!!

Στο εύχομαι μέσα από τη καρδιά μου, σύντομα να είναι για εσένα!!

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι!!! Μακάρι. Για ολες μας που ανεβαίνουμε αυτό το Γολγοθά. 

  • Μου αρέσει 1

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

@Papaki@ τι ωραία νεα. 

@Τουτουνι πηγές για χοριακη; 

Καλημέρα όμορφες. Γλυκιά Παρασκευή σήμερα. Αύριο το αγόρι μου κλείνει ένα χρόνο ζωής! Μου φαίνεται απίστευτο! Σας φιλώ γλυκά. 

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, alina80 είπε:

@Papaki@ τι ωραία νεα. 

@Τουτουνι πηγές για χοριακη; 

Καλημέρα όμορφες. Γλυκιά Παρασκευή σήμερα. Αύριο το αγόρι μου κλείνει ένα χρόνο ζωής! Μου φαίνεται απίστευτο! Σας φιλώ γλυκά. 

Να σου ζήσει Αλίνα μου! να ειναι γερό και τυχερό! θέλουμε διαδικτυακά  γλυκάκια!!!

  • Ευχαριστώ 1

2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...