Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

8 ώρες πρίν, Κωνσταντίνα16 είπε:

Αχ βρε κορίτσια σε λίγες ώρες θα κανω την αμνιο και δεν μπορώ να κοιμηθώ από το άγχος μου.. :cry:

Τωρα το δα κωνσταντινα μου.σε λιγες μερες θα βγουν τα Αποτελέσματα και να σκεφτεδαι οτι ολα θα πανε καλα.προσπάθησε 

1 ώρα πρίν, happysmile είπε:

Καλημερα κοριτσακια τι κανετε??καναμε τον δευτερο υπερηχο επιτελους χθες.αιωνας μου φανηκαν!7βδομαδων λοιπον περιπου!ολα καλα ειπε ο γιατρος!τον αλλο μηνα αυχενικη διαφανεια!απο τωρα αγχος!!

Με υο καλο !!!!!!!!ακουσατε καρδουλα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

8 ώρες πρίν, Κωνσταντίνα16 είπε:

Αχ βρε κορίτσια σε λίγες ώρες θα κανω την αμνιο και δεν μπορώ να κοιμηθώ από το άγχος μου.. :cry:

Όλα θα πάνε τέλεια κορίτσι μου!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!

@Κωνσταντίνα16κοριτσι μου θα δεις που ολα θα ειναι καλα! Σιγουρα εχεις το αγχος κ την αγωνια σου, αλλα ειμαι βεβαιη πως ολα θα πανε τελεια. Να εισαι ηρεμη και αισιοδοξη!! 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Κωνσταντίνα16 είπε:

Αχ βρε κορίτσια σε λίγες ώρες θα κανω την αμνιο και δεν μπορώ να κοιμηθώ από το άγχος μου.. :cry:

Καλή επιτυχία και καλά αποτελέσματα!!

Link to comment
Share on other sites

Ακουσαμε!!!βεβαια μοιαζει περισσοτερο με συχνοτητα παρα με καρδια το ειχα λιγο διαφορετικα στο μυαλο μου αλλα ολα τελεια!!μενει το αγχος της αυχενικης που ευχομαι λιγο με τα μελομακαρονα να το ξεχασω!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, happysmile είπε:

Καλημερα κοριτσακια τι κανετε??καναμε τον δευτερο υπερηχο επιτελους χθες.αιωνας μου φανηκαν!7βδομαδων λοιπον περιπου!ολα καλα ειπε ο γιατρος!τον αλλο μηνα αυχενικη διαφανεια!απο τωρα αγχος!!

Αχ ποσο σε καλά βαίνω !!! Εμένα με έβαλε 3 Γενάρη για δεύτερο και πρέπει να ακούσουμε δυο καρδιές .. μου φαίνεται αιώνας μέχρι τότε!! Καρδούλα ακούσατε;;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , happysmile είπε:

Ακουσαμε!!!βεβαια μοιαζει περισσοτερο με συχνοτητα παρα με καρδια το ειχα λιγο διαφορετικα στο μυαλο μου αλλα ολα τελεια!!μενει το αγχος της αυχενικης που ευχομαι λιγο με τα μελομακαρονα να το ξεχασω!!

Αχ τι τελεια.αυτοι οι πρωτοθ υπερυχοι αγχοε και χαρα μαζι.αναμεικτα συναισθήματα. Με το καλο το μπεμπακι σοθ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Ροζι3 είπε:

Αχ ποσο σε καλά βαίνω !!! Εμένα με έβαλε 3 Γενάρη για δεύτερο και πρέπει να ακούσουμε δυο καρδιές .. μου φαίνεται αιώνας μέχρι τότε!! Καρδούλα ακούσατε;;

Ολα θα πανε τελεια!!!θελει πολυ υπομονη και θετικη ενεργεια καμαρι μου!!2καρδουλες πωπω χαρα!!!

πρίν από 4 λεπτά , loyloy είπε:

Αχ τι τελεια.αυτοι οι πρωτοθ υπερυχοι αγχοε και χαρα μαζι.αναμεικτα συναισθήματα. Με το καλο το μπεμπακι σοθ!!!!!!

Πραγματι αυτα τα δευτερολεπτα μεχρι να δου πει ολα καλα μοιαζουν αιωνας!!κ μετα απλα χαμογελας σαν (χαζος)!!

Κοριτσια να σας ρωτησω αν συμβαινει κ σε εσας εκτος οτι ολη την ωρα πειναω..αν πειναω κ δεν φαω με πιανει ανακατοσουρα!ηδη εναμιση κιλο πανω αλλα αισθανομαι οτι δεν μπορω να το ελεγξω!σταματαει αυτο η χειροτερευει!!?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 37 λεπτά , happysmile είπε:

Ολα θα πανε τελεια!!!θελει πολυ υπομονη και θετικη ενεργεια καμαρι μου!!2καρδουλες πωπω χαρα!!!

Πραγματι αυτα τα δευτερολεπτα μεχρι να δου πει ολα καλα μοιαζουν αιωνας!!κ μετα απλα χαμογελας σαν (χαζος)!!

Κοριτσια να σας ρωτησω αν συμβαινει κ σε εσας εκτος οτι ολη την ωρα πειναω..αν πειναω κ δεν φαω με πιανει ανακατοσουρα!ηδη εναμιση κιλο πανω αλλα αισθανομαι οτι δεν μπορω να το ελεγξω!σταματαει αυτο η χειροτερευει!!?

 

Ευχαριστώ!! Εγώ πεινάω πιο συχνά ... ας πούμε τρώω πρωινό που δεν έτρωγα ποτε γιατί αν δεν φάω με το που μου έρθει το στομάχι μου γίνεται χάλια!! Όχι εμετοί αλλά σαν ναυτία και σφίξιμο μαζί.

Just now, Ροζι3 είπε:

 

Ευχαριστώ!! Εγώ πεινάω πιο συχνά ... ας πούμε τρώω πρωινό που δεν έτρωγα ποτε γιατί αν δεν φάω με το που μου έρθει το στομάχι μου γίνεται χάλια!! Όχι εμετοί αλλά σαν ναυτία και σφίξιμο μαζί.

Ποτε ήταν η τερ σου; Εμείς πρέπει να είμαστε κοντά νομίζω 

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Κωνσταντίνα16 είπε:

Αχ βρε κορίτσια σε λίγες ώρες θα κανω την αμνιο και δεν μπορώ να κοιμηθώ από το άγχος μου.. :cry:

Κωνσταντινα μου ολα καλα θα πανε μην ανησυχεις! Περιμενουμε νεα σου! ❤


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 55 λεπτά , happysmile είπε:

Ολα θα πανε τελεια!!!θελει πολυ υπομονη και θετικη ενεργεια καμαρι μου!!2καρδουλες πωπω χαρα!!!

Πραγματι αυτα τα δευτερολεπτα μεχρι να δου πει ολα καλα μοιαζουν αιωνας!!κ μετα απλα χαμογελας σαν (χαζος)!!

Κοριτσια να σας ρωτησω αν συμβαινει κ σε εσας εκτος οτι ολη την ωρα πειναω..αν πειναω κ δεν φαω με πιανει ανακατοσουρα!ηδη εναμιση κιλο πανω αλλα αισθανομαι οτι δεν μπορω να το ελεγξω!σταματαει αυτο η χειροτερευει!!?

Δε θελω να σε αγχωσω αλλα ειμαι 11 βδομ και ακομα σε μενα δε σταματησε!!!Εχω βαλει σχεδον 3κιλα.Αν μεινει αδειο το στομαχι μου με πιανει αναγουλα οποτε καθε 20λεπτα κατι πρεπει να μασουλαω.Για να «γλιτωσω» καποια τσιμπολογηματα μασαω μαστιχα πολλες φορες τη μερα .Σκεψου οτι ξυπναω πχ 5 το πρωι για τουαλετα και πρεπει να φαω κατι για να ξανακοιμηθω.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, happysmile είπε:

Ολα θα πανε τελεια!!!θελει πολυ υπομονη και θετικη ενεργεια καμαρι μου!!2καρδουλες πωπω χαρα!!!

Πραγματι αυτα τα δευτερολεπτα μεχρι να δου πει ολα καλα μοιαζουν αιωνας!!κ μετα απλα χαμογελας σαν (χαζος)!!

Κοριτσια να σας ρωτησω αν συμβαινει κ σε εσας εκτος οτι ολη την ωρα πειναω..αν πειναω κ δεν φαω με πιανει ανακατοσουρα!ηδη εναμιση κιλο πανω αλλα αισθανομαι οτι δεν μπορω να το ελεγξω!σταματαει αυτο η χειροτερευει!!?

Αχ αυτες οινπεινες και οι λιγουρες.φαε οσο προλαβαίνεις. Εγω μετα επαθα διαβητη κυησης και μιλαμε για πολύ πεινα!!!!γενικοτερα πειναω στηνε γκυμοσυνη

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , marian84 είπε:

Δε θελω να σε αγχωσω αλλα ειμαι 11 βδομ και ακομα σε μενα δε σταματησε!!!Εχω βαλει σχεδον 3κιλα.Αν μεινει αδειο το στομαχι μου με πιανει αναγουλα οποτε καθε 20λεπτα κατι πρεπει να μασουλαω.Για να «γλιτωσω» καποια τσιμπολογηματα μασαω μαστιχα πολλες φορες τη μερα .Σκεψου οτι ξυπναω πχ 5 το πρωι για τουαλετα και πρεπει να φαω κατι για να ξανακοιμηθω.

Αχ κοριτσακια φατε αφου μπορειτε και για μας.Ακουσαμε καρδουλα πριν λιγο.7,5 βδομαδων και 2κιλα μειον ηδη.


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 41 λεπτά , Comet είπε:

Αχ κοριτσακια φατε αφου μπορειτε και για μας.Ακουσαμε καρδουλα πριν λιγο.7,5 βδομαδων και 2κιλα μειον ηδη.

Τελεια.με τι καλό. 

2 κιλα μειον ηδη?πω ρε κοριτισι μου.να τρως μονο οτο σου κανει κέφι και νιωθεις οτι δεβ θα σου χαλασει το στομάχι 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 47 λεπτά , Comet είπε:

Αχ κοριτσακια φατε αφου μπορειτε και για μας.Ακουσαμε καρδουλα πριν λιγο.7,5 βδομαδων και 2κιλα μειον ηδη.

Πωπω φανταζομαι και αυτο ζορι ειναι.Υπομονη συνηθως μετα το πρωτο 3μηνο υποχωρουν τα συμπτωματα.Εμενα αρχισαν 6ηβδομ και μεχρι τωρα (11η) συνεχιζουν!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...