Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Lila ki είπε:

      Έβαλα ένα λόγω ηλικίας 38 μ είπαν λόγω υψηλού κινδύνου θα βακω ένα 5 ΑΑ. Μ το χαρακτήρισαν άριστο τώρα ο θεός ξέρει ! Αχ μακάρι να τα λέμε τα ευχάριστα μαζί ! Εσυ ;;;

      Και εγώ ένα έβαλα, 5ΑΑ και είμαι 39. Φοβόμουν να τα βάλω και τα δύο,γιατί όταν ήμουν έγκυος στην κόρη μου,είχαμε βάλει δυο και το άλλο εμβρυο είχε παλινδρομήσει.Ειχα τρομάξει τοσο πολύ,που είχα πει πως δεν υπάρχει περίπτωση να ξαναβάλω δύο μαζι.Θαυμαζω τις γυναίκες που γεννούν δίδυμα,είναι πολύ δύσκολη κύηση.Θα κάνεις τεστ τελικά αύριο η θα κάνεις μόνο χοριακη?

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 39 λεπτά , Comet είπε:

Κοριτσακι μου γλυκο με το καλο το μωρακι σου.Αφου ειναι καλα μη στεναχωριεσαι και μη νιωθεις τυψεις.Προσπαθησε να εισαι ηρεμη γιατι το μωρακι σου το καταλαβαινει.Ολες σκεφτομαστε μηπως δεν προσεχουμε αρκετα και μην γινει κατι αλλα εκτος αν εχεις λεφτα και κοσμο να κανει τα παντα για σενα κι εσυ να μην κουνιεσαι καθολου δεν γινεται.Και παλι μπορει να συμβει κατι.Χαλαρωσε ,ξεκουρασου ολα θα πανε καλα κι εδω ειμαστε να τα λεμε

Ευχαριστώ πολύ... Το θέμα είναι ότι συνεχίζω να νιώθω πόνο τέρμα αριστερά της κοιλιάς προς την μέση και σκέφτομαι να ανησυχήσω η όχι;;; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 ώρες πρίν, 4shinediamonds είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου καλό!Καμμία παρεξήγηση,τα λέω και στον εαυτό μου αυτά που μου γράφεις και ξέρω τα γράφεις με ενδιαφέρον και αγάπη.Αλλά ξέρεις πως είναι ,όταν έχεις αγωνιστεί πάρα πολύ για κάτι τόσο σημαντικό και ιερό θέλεις ότι περνάει πολύ το χέρι σου να το κάνεις "σωστά"!Και εκεί που είπα αυτη τη φορά να το πάρω όσο πιο λιγότερο αγχωτικά μπορώ,με αγχωνουν οι γύρω μου,από την αγωνία τους να πάνε πρώτα ο Θεός όλα κατ'ευχήν αυτή τη φορά!Ο άντρας μου απουσιάζει πολύ καιρό και ξέρεις πως είναι όταν είσαι μακριά αγχώνεσαι διπλά.Οι γονείς από την άλλη ,να είναι καλά,με βοηθάνε όσο μπορούν,έχουν το άγχος αν με φροντίζουν όσο χρειάζομαι,καταλαβαίνεις.

Αλλά όπως λένε και οι δικοί μου ,από την στιγμή που μαθαίνεις πως είσαι μανούλα,έχεις αγωνία για το καθετί!

Σε ευχαριστώ πολύ καλή μου που μου με τόσες ιδιαίτερες υποχρεώσεις μου έγραψες τόσο όμορφα πράγματα.Σε παρακαλω να μου φιλήσεις τη μικρή σου όταν πας.Κάθε ημέρα πας;πόσα κιλακια έχει φτάσει η μικρούλα;κοριτσάκι δεν είναι ή κάνω λάθος;

Το ξερω σε καταλαβαινω τα εχω περασει κ εγω δε μου ηρθαν ευκολα τα πραγματα στο να μεινω εγκυος αλλα ουτε κ μετα απλα κοιτα να το χαρεις κ απολαυσε το ολα με μετρο κ οτι ειναι να γινει θα γινει!Ναι καθε μερα παω κ οταν μπορω παω κ δυο φορες τη μερα κοριτσακι ειναι ναι σημερα που πηγαμε μας ειπαν οτι ειναι περιπου στα 920 πηρε κ αλλο βάρος 

 

πρίν από 41 λεπτά , MBelicov είπε:

Καλημέρα κορίτσια.. Είμαι στην 29 εβδομαδα κυησης και εχθές είχα αίμα στο εσώρουχο το οποίο δεν ήταν αρκετό και έγινε καφέ. Πήγα στον γιατρό μου το μωρακι μου είναι καλά απλώς πονάω ακόμη και βρίσκομαι ξαπλωμένη έχω στεναχωρηθει πάρα πολύ με αυτήν την κατάσταση και νιώθω ότι φταίω εγώ που κουράστηκα και ότι έπρεπε να προσέχω παραπάνω. Θέλω να βάλω τα κλάματα δεν θέλω να πάθει τίποτα. 

Ηρεμησε γιατι ετσι κανεις κακο στο μωρο σου! Μη νιωθεις τυψεις εμεις κανουμε οτι μπορουμε καλυτερο απο κει κ περα αλλος κανονιζει τι θα γινει στο λεω εγω που χωρις να κανω κατι στο κρεβατι ημουν επαθα μεγαλη αποκοληση κ επισης χωρις να κανω κατι ειχα πολλες συσπασεις κ το κορυφαιο χωρις παλι να κανω κατι εσπασαν τα νερα νωρις  δε στα λεω για να τρομαξεις απλα να καταλαβεις οτι οσο κ να προσεξουμε εμεις οτι ειναι να γινει θα γινει εγω αυτο καταλαβα σε ολη τη διαρκεια της εγκυμοσυνης μου! Καθομουν κ εγω κ σκεφτομουν τι μπορει να εκανα λαθος κ να τα προκαλεσα ολα αυτα αλλα δεν εβρισκα κατι εκανα ακριβως οτι μου ελεγε ο γιατρος προσεχα κ με το παραπανω αλλα εγινε! Ξεκουρασου ακού το γιατρο σου κ ολα καλα θα πάνε καλη ψυχολογία κ θετικη σκεψη να εχεις!!

  • Μου αρέσει 1

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 45 λεπτά , Smile89 είπε:

Καλημέρα! Το αίμα από πού προήλθε? Γιατί συνέβη?

Όλα θα πάνε καλά!!

Αυτές τις μέρες περπατούσα πάρα πολύ. Και υποθέτω δεν ξεκουραζομουν όσο έπρεπε. Μακάρι να πάνε όλα καλά γιατί πονάω κιόλας και έχω αγχωθεί πάρα πολύ. Δεν ξέρω αν είναι φυσιολογικό η όχι αν πρέπει να ενοχλήσω τον γιατρό ή όχι και το χειρότερο είναι ότι ο γιατρός μου λείπει και θα τον δω καλώς εχόντων των πραγμάτων Δευτέρα αλλιώς μετά Τετάρτη που είχα κανονικά ραντεβού. Μέχρι τότε όμως με τρώει η αγωνία και η κακή διάθεση... 

 

πρίν από 1 λεπτό , Vasoth. είπε:

Το ξερω σε καταλαβαινω τα εχω περασει κ εγω δε μου ηρθαν ευκολα τα πραγματα στο να μεινω εγκυος αλλα ουτε κ μετα απλα κοιτα να το χαρεις κ απολαυσε το ολα με μετρο κ οτι ειναι να γινει θα γινει!Ναι καθε μερα παω κ οταν μπορω παω κ δυο φορες τη μερα κοριτσακι ειναι ναι σημερα που πηγαμε μας ειπαν οτι ειναι περιπου στα 920 πηρε κ αλλο βάρος 

 

Ηρεμησε γιατι ετσι κανεις κακο στο μωρο σου! Μη νιωθεις τυψεις εμεις κανουμε οτι μπορουμε καλυτερο απο κει κ περα αλλος κανονιζει τι θα γινει στο λεω εγω που χωρις να κανω κατι στο κρεβατι ημουν επαθα μεγαλη αποκοληση κ επισης χωρις να κανω κατι ειχα πολλες συσπασεις κ το κορυφαιο χωρις παλι να κανω κατι εσπασαν τα νερα νωρις  δε στα λεω για να τρομαξεις απλα να καταλαβεις οτι οσο κ να προσεξουμε εμεις οτι ειναι να γινει θα γινει εγω αυτο καταλαβα σε ολη τη διαρκεια της εγκυμοσυνης μου! Καθομουν κ εγω κ σκεφτομουν τι μπορει να εκανα λαθος κ να τα προκαλεσα ολα αυτα αλλα δεν εβρισκα κατι εκανα ακριβως οτι μου ελεγε ο γιατρος προσεχα κ με το παραπανω αλλα εγινε! Ξεκουρασου ακού το γιατρο σου κ ολα καλα θα πάνε καλη ψυχολογία κ θετικη σκεψη να εχεις!!

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για τα λόγια σου! Σε ποια εβδομαδα έσπασαν τα νερα; Εγώ είδα υγρό στα πόδια μου αλλά λίγο σαν να βράχηκα ελαφρώς μαζί με καφέ και τρόμαξα πήγα στο γιατρό (νοσοκομείο) επειδή ο δικός μου έλειπε και μου είπαν ότι δεν φαίνεται κάτι ανησυχητικό αλλά δεν ήταν και πολύ σίγουροι γιατί είχε θέμα το μηχανημα τους. Μέχρι να έρθει η Δευτέρα να πάω στον γιατρό νιώθω σαν να έχουν κολλήσει τα δευτερόλεπτα. Φοβάμαι μήπως δεν πάει κάτι καλά. Επίσης είδε το αμνιακό υγρό να ήταν επαρκές αλλά όχι πολύ. Πππππφφφφφ

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , BettySt είπε:

Μπράβο Λουλού, λίγες μέρες ακόμα μέχρι το ραντεβού τής ζωής σου! Πώς πέρασε ο καιρός, ε; :wub:

Σε Ευχαριστώ!! !!!!!!!!!Ναι ρε συ.εφτασε η στιγμή.δεβ το πιστεύω.και με χαροποιεί που η πλειοψηφία από το άλλο θεματάκι που τα λέγαμε ή εχου ν γεννησει ή περιμένουν μωράκια.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , MBelicov είπε:

Αυτές τις μέρες περπατούσα πάρα πολύ. Και υποθέτω δεν ξεκουραζομουν όσο έπρεπε. Μακάρι να πάνε όλα καλά γιατί πονάω κιόλας και έχω αγχωθεί πάρα πολύ. Δεν ξέρω αν είναι φυσιολογικό η όχι αν πρέπει να ενοχλήσω τον γιατρό ή όχι και το χειρότερο είναι ότι ο γιατρός μου λείπει και θα τον δω καλώς εχόντων των πραγμάτων Δευτέρα αλλιώς μετά Τετάρτη που είχα κανονικά ραντεβού. Μέχρι τότε όμως με τρώει η αγωνία και η κακή διάθεση... 

 

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για τα λόγια σου! Σε ποια εβδομαδα έσπασαν τα νερα; Εγώ είδα υγρό στα πόδια μου αλλά λίγο σαν να βράχηκα ελαφρώς μαζί με καφέ και τρόμαξα πήγα στο γιατρό (νοσοκομείο) επειδή ο δικός μου έλειπε και μου είπαν ότι δεν φαίνεται κάτι ανησυχητικό αλλά δεν ήταν και πολύ σίγουροι γιατί είχε θέμα το μηχανημα τους. Μέχρι να έρθει η Δευτέρα να πάω στον γιατρό νιώθω σαν να έχουν κολλήσει τα δευτερόλεπτα. Φοβάμαι μήπως δεν πάει κάτι καλά. Επίσης είδε το αμνιακό υγρό να ήταν επαρκές αλλά όχι πολύ. Πππππφφφφφ

Αν δε νιωθεις σιγουρη κ πονας παρε το γιατρο σου να δεις τι θα σου πει!εγω ειμαι αλλη περιπτωση μη μπεις στη διαδικασια να συγκρινεις περιπτωσεις γιατι θα ανχωθεις χειροτερα αν νιωθεις ανασφαλεια μιλα με το γιατρο σου δεν τον ενοχλεις γιαυτο τον εχουμε


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσιααααα μου τι κάνετεεεε???? Βλέπω και καινουρια μελη στην ομάδα!!! Με το καλο όλες!!!! Εγώ δυστυχώς δεν προλαβαινω να μπαίνω πλέον τόσο συχνά!!!! Τα πάμε πολύ καλά, βγάλαμε και τον μικρό από τη μενν και πλέον είμαστε όλοι σπίτι!!! Κάπου διάβασα ότι μια κοπέλα είναι να κάνει αμνιο, δε θυμάμαι ποια συγγνώμη, έχω απλά να πω ότι σαν διαδικασία περισσότερο ψυχοφθορα ειναι πάρα επίπονη... Έκανα και στα δύο μου μωράκια στην 17η εβδομάδα λόγω αυξημένης αυχενικής, αν θελήσεις οτιδήποτε μη διστάσεις να ρωτήσεις!!!! @Ροζι3 το ίδιο ισχύει και για σένα κορίτσι μου, αν θελήσεις κάτι ρώτα!! Πριν μια βδομάδα γέννησα τα διδυμακια μου!!! Με το καλοοοοοο!!!! 

  • Μου αρέσει 4

zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Kpp83 είπε:

@Comet σου είπε ο γιατρός να κάνεις αμνιο ανεξαρτήτως των αποτελεσμάτων της αυχενικής; Με Έχει προβληματίσει πολύ αυτό καθώς είμαι και εγώ συνομιλητή σου στα 35.

Ο εμβρυολογος ήταν υπέρ γιατί  τα βλέπεις λέει όλα για το μωράκι, ο γυναικολόγος μου λέει ότι δεν θα έκανε τίποτα στη θέση μου. Με NIPT με 1:5000 αποτέλεσμα αυχενικής δεν βρισκουν λόγο να ασχοληθώ.

 

Δεν έχω προλάβει να διαβασω πολλά ελπίζω να απαντώ σωστά. Είμαι 37 τα έκλεισα κιολας η αυχενική ήταν μια χαρά και δεν μου είπε για αμνιο. Να τονίσω πως η αδερφή μου έχει σύνδρομο νταουν και συνυπολογίζεται ομως πάραυτα δεν έθεσε θέμα εφόσον ήταν όλα οπως πρέπει. Επισης είχα δυο βιοχημικες πριν. Από εκεί και πέρα αν ο γιατρος μου έλεγε να το κάνω θα το έκανα χωρις δεύτερη κουβέντα. Ελπίζω να βοήθησα 

18 ώρες πρίν, Dimitr@17 είπε:

Ευτυχώς μου περασε μπεμπουλα μ χωρις να παρω κατι..πως εισα εσυ?

Ωραία μπράβο.. Μια χαρά και εγω ανυπομονώ να δω το βλαστάρι μου 

17 ώρες πρίν, oneira_glyka είπε:

Δεν είναι ανησυχητικό..Κ Εγώ έτσι ξέρω. Ότι είναι νορμάλ..απλά με έπιασε πολυ δυνατή σήμερα Κ με πονούσε όλη μέρα. Δεν τρόμαξα απλά με κούρασε γτ έπρεπε Ν Είμαι στο πόδι. Σε ποια βδομάδα Είσαι εσυ? Δεν τις συγκρατω όλες τις κοπέλες.βσκ θυμάμαι μόνο όταν βλέπω τικερακι..Εγώ είμαι 29η.

Απίστευτο??χαχα..τέλεια!με το καλό λοιπόν! Όλα καλά Ν σας πάνε Κ μια τελειομηνη εγκυμοσύνη εύχομαι!!

Όντως πολύ γρήγορα βάζουν!,δόξα τω Θεώ!,Τ νέα σας πολύ αισιόδοξα!Κ Θ συνεχισουν Ν είναι!είστε γενναίοι Κ ο Θεός σας ενδυναμώνει!Όλα καλά Θ πάνε Βάσω μ! 

Ναι έχεις και το τρεξιμο με τα παιδάκια. Κλείνουμε τις 16 εβδομαδες είμαστε μικρούλια ακόμη :)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

Κορίτσιααααα μου τι κάνετεεεε???? Βλέπω και καινουρια μελη στην ομάδα!!! Με το καλο όλες!!!! Εγώ δυστυχώς δεν προλαβαινω να μπαίνω πλέον τόσο συχνά!!!! Τα πάμε πολύ καλά, βγάλαμε και τον μικρό από τη μενν και πλέον είμαστε όλοι σπίτι!!! Κάπου διάβασα ότι μια κοπέλα είναι να κάνει αμνιο, δε θυμάμαι ποια συγγνώμη, έχω απλά να πω ότι σαν διαδικασία περισσότερο ψυχοφθορα ειναι πάρα επίπονη... Έκανα και στα δύο μου μωράκια στην 17η εβδομάδα λόγω αυξημένης αυχενικής, αν θελήσεις οτιδήποτε μη διστάσεις να ρωτήσεις!!!! @Ροζι3 το ίδιο ισχύει και για σένα κορίτσι μου, αν θελήσεις κάτι ρώτα!! Πριν μια βδομάδα γέννησα τα διδυμακια μου!!! Με το καλοοοοοο!!!! 

Κυρία κυρία εγώ θέλω να ρωτήσω κάτι! Πώς την παλεύεις ρε ήρωα με 2 νεογέννητα και ένα θηριακι;;;;; Πώς τα πάτε;

  • Χαχα 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Vasoth. είπε:

Το ξερω σε καταλαβαινω τα εχω περασει κ εγω δε μου ηρθαν ευκολα τα πραγματα στο να μεινω εγκυος αλλα ουτε κ μετα απλα κοιτα να το χαρεις κ απολαυσε το ολα με μετρο κ οτι ειναι να γινει θα γινει!Ναι καθε μερα παω κ οταν μπορω παω κ δυο φορες τη μερα κοριτσακι ειναι ναι σημερα που πηγαμε μας ειπαν οτι ειναι περιπου στα 920 πηρε κ αλλο βάρος 

 

Ηρεμησε γιατι ετσι κανεις κακο στο μωρο σου! Μη νιωθεις τυψεις εμεις κανουμε οτι μπορουμε καλυτερο απο κει κ περα αλλος κανονιζει τι θα γινει στο λεω εγω που χωρις να κανω κατι στο κρεβατι ημουν επαθα μεγαλη αποκοληση κ επισης χωρις να κανω κατι ειχα πολλες συσπασεις κ το κορυφαιο χωρις παλι να κανω κατι εσπασαν τα νερα νωρις  δε στα λεω για να τρομαξεις απλα να καταλαβεις οτι οσο κ να προσεξουμε εμεις οτι ειναι να γινει θα γινει εγω αυτο καταλαβα σε ολη τη διαρκεια της εγκυμοσυνης μου! Καθομουν κ εγω κ σκεφτομουν τι μπορει να εκανα λαθος κ να τα προκαλεσα ολα αυτα αλλα δεν εβρισκα κατι εκανα ακριβως οτι μου ελεγε ο γιατρος προσεχα κ με το παραπανω αλλα εγινε! Ξεκουρασου ακού το γιατρο σου κ ολα καλα θα πάνε καλη ψυχολογία κ θετικη σκεψη να εχεις!!

Σε ευχαριστώ που με καταλαβαίνεις,θέλω για μια φορά στην ζωή μου όπως το είπες να το απολαύσω χωρίς να τρέμω,μακάρι να ευλογεί την  κάθε μας στιγμή η Παναγίτσα!

Αχου το γλυκουλινη!Πήρε αρκετό βάρος το μαναρακι σου,μπράβο κοπελα μου,σύντομα σπιτάκι σας!Καλή δύναμη στον αγώνα σας κοπέλα μου!

Και πάλι σε ευχαριστώ πολύ!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, loyloy είπε:

Εγωωωωωωωωω.ειχα και λίγο καφέ μια μέρα πριν από την Αυχενική.αλλα μετά πήρε τη σωστή θέση.

Βλέπω πολλές σελίδες χτες.Να καλωσορίσω και εγώ τις φρεσκοεγκυουλες μας!!!!!!!!με το καλό κορίτσια!!!!!!να έχετε υπέροχες εγκυμοσύνες Και εμείς εδώ όσο μπορούμε να σας λύνουμε τυχόν απορίες.ετσι ήμασταν όλες στην αρχή.

Τα δικά μου νέα. Πήγα στο γιατρό.Εχει ξεκινήσει διαστολή.το αργότερο μέχρι Τετάρτη ειπε θα γεννησουμε!!!!!!

Μπράβο κορίτσι με το καλό!!!! 

  • Μου αρέσει 1

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


5 ώρες πρίν, mama16 είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια, @Κωνσταντίνα16 επειδή έχω κάνει στο παρελθόν αμνιο όντως είναι αγχωτική εξέταση αλλά εκ των υστέρων κατάλαβα ότι δεν χρειαζόταν τόσο άγχος απλά να προσέχεις τις πρώτες μέρες. Εμένα μου είχε πει η εμβρυολογος ότι δεν χρειάζεται να είμαι κ ξάπλα αλλά να μην κουράζομαι, βέβαια εγώ για σίγουρα τις 2 πρώτες μέρες σηκώνουν μόνο για τουαλέτα κ όλα πήγαν μια χαρά. Στο εύχομαι κ σε σένα... Κ όσο για τα αποτελέσματα οι πιθανότητες είναι με το μέρος σου!!! Κορίτσια δεν γράφω συχνά γιατί πριν μια εβδομάδα μετακόμισα από την πόλη που ήμουν στο χωριό, ίντερνετ δεν βάλαμε στο σπιτι γιατί ο ΟΤΕ δεν συμφέρει οικονομικά κ το ίντερνετ που έχω στο κινητό δεν πιάνει καλό σήμα εδώ!!! Υπάρχει κάποιο άλλο κορίτσι που να γέννησε??

Σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου να είσαι καλά..μακάρι να πάνε όλα καλά..!


 

Link to comment
Share on other sites

@Comet @Beboula25 σας ευχαριστώ θερμά.  Είναι πολύ βοηθητικά αυτά που μου εξηγήσατε!  Ο γιατρός μου είπε να μην κάνουμε τίποτα. Ο εμβρυολογος με τρόμαξε που μας έλεγε ότι στην αυχενικής βλέπεις τρία σύνδρομα ενώ υπάρχουν 300 σοβαρά που βλέπεις στην άμνιο. Εκεί κάπου χάθηκα και αν προσθέσουμε ότι όλες οι συνομιληκες φίλες έκαναν, έχασα τον μπούσουλα.

@palmoira όλα μαζί ώρες-ώρες... Υπομονή και περαστικά στο σύζυγο!


IfsYp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, ΦαιηΚατς είπε:

Κυρία κυρία εγώ θέλω να ρωτήσω κάτι! Πώς την παλεύεις ρε ήρωα με 2 νεογέννητα και ένα θηριακι;;;;; Πώς τα πάτε;

Καλέ κυρία κυρια!!!!! Κοίτα, προς το παρόν την παλεύω, δεν ξέρω για πόσο όμως!!!! Είναι ήσυχα μωρέ τα μικρά, φτου φτου.... Λιιιιγο έχουμε γκρίνια. Τη νύχτα αλλά μη φανταστείς κάτι τρελό!!! Ο μεγάλος δεν πτοείται τη νύχτα, και καμπάνες να βαράνε κοιμάται, μόνο μια φορά ξυπνάει για γάλα.... Έχω να πω φυσικά μέσα σε όλα ειμαι ήδη - 10κιλα!!!!!

  • Μου αρέσει 2

zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Ρε κοριτσια ειμαι σε πολθ ασχημη ψυχολογικη κατασταση.Χτες παλι στο νοσοκομειο την εβγαλα.Την 7η βδομ μετα απο αιμορραγια(οχι λιγο αιμα) βρηκαν οτι εχω αιματωμα στη μητρα.Μου ειπαν να ειμαι ξαπλα και προγεστερονη.Το αιμα εγινε σιγα σιγα καφε και ξανα ακριβως μια βδομ μετα τα ιδια.αιμορραγια και χτες (μετα απο μια βδομ κενο) ξανα αιμορραγια.Δηλ 7η 8η 10η βδομ αιμορραγια παρ ολο που ειμαι ξαπλα ολη μερα.Δε ξερω τι να κανω...εχω αρχισει να απελπιζομαι.

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...