Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Γεια σας κοριτσάκια μου!Καλή εβδομάδα!!!!

@Maraki.sεγώ έκλεισα τη σαλπιγγογραφια αυτήν την Πέμπτη...και έχω ένα άγχος.....αντε να δούμε...

@Aria konsta δεν έκανες δηλαδή το τεστ Ε???έχεις υπομονή εσύ κορίτσι μου μπράβο!!χαχαχαχα καλό είναι τα δέκατα και τα τσιμπήματα πάντως (που φτάσαμε...να υποφέρουμε κ να λέμε τι καλά...)μακάρι να είσαι!!!!:D

@evi έχεις δίκιο...το μυαλό όταν κάτι το θέλουμε πολύ μπορεί να παίξει ύπουλα παιχνίδια....πραγματικα εύχομαι τη Τετάρτη μαζί με την αρια να έχουμε ευχάριστα νέα από εσάς!!!!:x

Διακοπές Όχι ακριβως εμείς.. Άλλα τρεις μέρες αν τα καταφέρουμε θέλω να πάμε σε ένα μέρος που λατρεύω και ηρεμώ δίπλα στη θάλασσα....Εσείς?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, *Vasoula είπε:

Γεια σας κοριτσάκια μου!Καλή εβδομάδα!!!!

@Maraki.sεγώ έκλεισα τη σαλπιγγογραφια αυτήν την Πέμπτη...και έχω ένα άγχος.....αντε να δούμε...

@Aria konsta δεν έκανες δηλαδή το τεστ Ε???έχεις υπομονή εσύ κορίτσι μου μπράβο!!χαχαχαχα καλό είναι τα δέκατα και τα τσιμπήματα πάντως (που φτάσαμε...να υποφέρουμε κ να λέμε τι καλά...)μακάρι να είσαι!!!!:D

@evi έχεις δίκιο...το μυαλό όταν κάτι το θέλουμε πολύ μπορεί να παίξει ύπουλα παιχνίδια....πραγματικα εύχομαι τη Τετάρτη μαζί με την αρια να έχουμε ευχάριστα νέα από εσάς!!!!:x

Διακοπές Όχι ακριβως εμείς.. Άλλα τρεις μέρες αν τα καταφέρουμε θέλω να πάμε σε ένα μέρος που λατρεύω και ηρεμώ δίπλα στη θάλασσα....Εσείς?

@*Vasoula μου σ ευχαριστώ πάρα πολύ!!  Μακάρι!!  Κι εμείς δεν έχουμε πει κάτι ακόμη.. εξ άλλου δίπλα στη θάλασσα είμαστε, αλλά η αλήθεια είναι ότι θέλω κάπου κάνα 5ημερο να ξεφύγουμε!

Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula είπε:

Γεια σας κοριτσάκια μου!Καλή εβδομάδα!!!!

@Maraki.sεγώ έκλεισα τη σαλπιγγογραφια αυτήν την Πέμπτη...και έχω ένα άγχος.....αντε να δούμε...

@Aria konsta δεν έκανες δηλαδή το τεστ Ε???έχεις υπομονή εσύ κορίτσι μου μπράβο!!χαχαχαχα καλό είναι τα δέκατα και τα τσιμπήματα πάντως (που φτάσαμε...να υποφέρουμε κ να λέμε τι καλά...)μακάρι να είσαι!!!!:D

@evi έχεις δίκιο...το μυαλό όταν κάτι το θέλουμε πολύ μπορεί να παίξει ύπουλα παιχνίδια....πραγματικα εύχομαι τη Τετάρτη μαζί με την αρια να έχουμε ευχάριστα νέα από εσάς!!!!:x

Διακοπές Όχι ακριβως εμείς.. Άλλα τρεις μέρες αν τα καταφέρουμε θέλω να πάμε σε ένα μέρος που λατρεύω και ηρεμώ δίπλα στη θάλασσα....Εσείς?

Απλά σταμάτησα να ελπιζω .. απλά περιμένω να περάσουν οι μέρες :|

Διακοπές δυστυχώς δεν ... αλλη στεναχώρια κι αυτή.. 

Και ήθελα πως και πως να πάω κάπου να ξεφύγω.. 2 χρόνια εχω να φύγω... πφφ

Just now, Evi! είπε:

Δεν ήθελα να μπω σ αυτό το τρυπάκι με τη θερμοκρασία. Αν κ καταλαβαίνω αν έχω έστω κ δέκατα.. Αλλά τίποτα αυτό τον μήνα. Τον προηγούμενο που ήταν κ η πρώτη προσπάθεια μας ένιωθα πως είχα όλα τα συμπτώματα (!!!Τι παιχνίδια παίζει το μυαλό.!!!). Εγώ έχω κάτι hometest. Την Τετάρτη θα μας λυθεί η απορία!!! Αν και νιώθω...Ότι δεν...!!! Αλλιώς τόσο αναίσθητη να είμαι πια??? Τέλος πάντων ας πούμε κάτι βρε κορίτσια να ξεχαστουμε.. Θα πάτε κάπου διακοπες.?

Εγώ πάλι που εχω δεκατα δεν εχω συμπτώματα που να τα δικαιολογούν.. ούτε ρίγη ούτε τίποτα μόνο κακοδιαθεσια


 PpoEp2.png AvlAp2.png 

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, *Vasoula said:

Γεια σας κοριτσάκια μου!Καλή εβδομάδα!!!!

@Maraki.sεγώ έκλεισα τη σαλπιγγογραφια αυτήν την Πέμπτη...και έχω ένα άγχος.....αντε να δούμε...

@Aria konsta δεν έκανες δηλαδή το τεστ Ε???έχεις υπομονή εσύ κορίτσι μου μπράβο!!χαχαχαχα καλό είναι τα δέκατα και τα τσιμπήματα πάντως (που φτάσαμε...να υποφέρουμε κ να λέμε τι καλά...)μακάρι να είσαι!!!!:D

@evi έχεις δίκιο...το μυαλό όταν κάτι το θέλουμε πολύ μπορεί να παίξει ύπουλα παιχνίδια....πραγματικα εύχομαι τη Τετάρτη μαζί με την αρια να έχουμε ευχάριστα νέα από εσάς!!!!:x

Διακοπές Όχι ακριβως εμείς.. Άλλα τρεις μέρες αν τα καταφέρουμε θέλω να πάμε σε ένα μέρος που λατρεύω και ηρεμώ δίπλα στη θάλασσα....Εσείς?

@*Vasoula μου, ευχομαι όλα να πάνε καλά! Να μην αγχώνεσαι..είσαι μικρό κορίτσι εξάλλου! Θα περιμένω νέα σου οπωσδήποτε! τα αποτελέσματα βγαίνουν αμέσως;;

@Aria konsta @evi Κορίτσια και από εσάς περιμένω νέα..ευχομαι να έχετε τεράστια θετικά τεστ!!! 
 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια 

Εμένα τα καφέ Καλα κρατούν 

11 μέρες τώρα 

Λίγα μεν αλλά υπάρχουν 

Επίσης το στήθος μου , ακόμα πονάει 

Πήρα το γιατρό μου 

Και μου είπε να πάω να κάνω εναν υπέρηχο 

Να δούμε τι γίνεται 

Μήπως έχω λέει καμιά κύστη 

( Άλλο πάλι κ αυτό ) 

Τέλος πάντων , το βράδυ υπέρηχος και βλέπουμε.

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Ellidr said:

Καλημέρα κορίτσια 

Εμένα τα καφέ Καλα κρατούν 

11 μέρες τώρα 

Λίγα μεν αλλά υπάρχουν 

Επίσης το στήθος μου , ακόμα πονάει 

Πήρα το γιατρό μου 

Και μου είπε να πάω να κάνω εναν υπέρηχο 

Να δούμε τι γίνεται 

Μήπως έχω λέει καμιά κύστη 

( Άλλο πάλι κ αυτό ) 

Τέλος πάντων , το βράδυ υπέρηχος και βλέπουμε.

 

Καλημερα @evi μου.  Κι εμένα την άλλη φορά που είχα καφέ κάποιες μέρες πήγα για υπέρηχο για να δούμε αν ήταν κύστη. Τελικά δεν ήταν. Μάλλον επρόκειτο για ορμονική διαταραχή

Link to comment
Share on other sites

Just now, Avmar said:

@berd πως εισαι εσυ;;;;;; 

Καλά είμαι σ ευχαριστώ που με σκέφτηκες. Το προηγούμενο μήνα αδιαθέτησα, πήγα στο γυναικολόγο για το ετήσιο τσεκ απ , μου βρήκε κύστη στη μια ωοθήκη και μου είπε να πάω πάλι σε 3 μήνες να δούμε αν θα χει φύγει και να συνεχίσω κανονικά τις προσπάθειες. Τώρα είναι να αδιαθετήσω σε μια εβδομάδα και περιμένω να δω τι θα γίνει και αυτό το μήνα. Εσύ πώς είσαι;;

Link to comment
Share on other sites

Just now, berd είπε:

Καλά είμαι σ ευχαριστώ που με σκέφτηκες. Το προηγούμενο μήνα αδιαθέτησα, πήγα στο γυναικολόγο για το ετήσιο τσεκ απ , μου βρήκε κύστη στη μια ωοθήκη και μου είπε να πάω πάλι σε 3 μήνες να δούμε αν θα χει φύγει και να συνεχίσω κανονικά τις προσπάθειες. Τώρα είναι να αδιαθετήσω σε μια εβδομάδα και περιμένω να δω τι θα γίνει και αυτό το μήνα. Εσύ πώς είσαι;;

Κι εγω αδιαθετησα τον περασμενο μηνα κανονικα. Ειχες καποια συμπτωματα για την κυστη ; Ευχομαι να φυγει γρηγορα 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Avmar said:

Κι εγω αδιαθετησα τον περασμενο μηνα κανονικα. Ειχες καποια συμπτωματα για την κυστη ; Ευχομαι να φυγει γρηγορα 

Όχι απολύτως τίποτα. Σταθερή περίοδος, πόνος περιόδου μόνο στη μέση για μια μέρα και γενικά δεν είχα ποτέ ξανά. Μου είπε οτι συνήθως φεύγουν μόνες τους σε 3 μήνες. Μακάρι όταν ξαναπάω να μην υπάρχει. Θα δούμε. Εσύ πότε περιμένεις περίοδο;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, berd είπε:

Όχι απολύτως τίποτα. Σταθερή περίοδος, πόνος περιόδου μόνο στη μέση για μια μέρα και γενικά δεν είχα ποτέ ξανά. Μου είπε οτι συνήθως φεύγουν μόνες τους σε 3 μήνες. Μακάρι όταν ξαναπάω να μην υπάρχει. Θα δούμε. Εσύ πότε περιμένεις περίοδο;

Κατα το διαστημα των τριων μηνων μπορεις ομως να συνεχισεις τις προσπαθειες; Εγω τωρα τελιωσα απο την περιοδο μου οποταν εχουμε :) 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Avmar said:

Κατα το διαστημα των τριων μηνων μπορεις ομως να συνεχισεις τις προσπαθειες; Εγω τωρα τελιωσα απο την περιοδο μου οποταν εχουμε :) 

Ναι δεν μου είπε οτι εμποδίζει τη σύλληψη οπότε συνεχίζω και προσεύχομαι.. Εσείς πόσο καιρό προσπαθείτε;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...