Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

@Wannabemama Μπράβο κορίτσι μου! Μια τελειομηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι!:wub: τέλεια νέα!

Άντε βρε, είδες; Είχες τόσο άγχος αυτό το μήνα με το σπερμοδιαγραμμα και την κιρσοκηλη που βρήκατε και έλεγες ούτε τεστ δεν ήθελες να κάνεις!

Βγήκε και εμάς το σπερμοδιαγραμμα μια χαρά ευτυχώς! Τελικά δεν είναι πάντα όσο σοβαρά τα πράγματα όσο φοβόμαστε...

  • Μου αρέσει 5

aynVp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Queen10 είπε:

Ναι για το πρώτο προσπαθώ! Σε ευχαριστώ πολύ ! Κ σε σένα Ευχομαι σύντομα να έρθει το 4ο . Μπράβο σου που θες κ άλλο παιδάκι κ που τα καταφέρνεις με 3 παιδάκια.Σε θαυμάζω.

με πολύ κόπο  υπομονή αλλα οκ έχουν καποιες διαφορές στην ηλικία γιαυτο...το 4ο το ηθελε ο άντρας μου εγω δεν το σκεφτόμουν γιαυτο και είπαμε μεχρι τέλη του έτους περίπου αν ερθει μετα θα σταματήσουμε δεν πειραζει,είμαστε ευτυχισμένοι και με τα 3.

  • Μου αρέσει 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, TATAKI είπε:

Μπραβο καλη μου...Συγχαρητηρια!!!! Ξεκιναει για εσενα το πιο ομορφο ταξιδι, το ταξιδι της μητροτητας..ευχομαι με ενα γερο και ομορφο μωρακι για φιλακια στην αγκαλια σου!

Σε ευχαριστώ τόσο πολύ. Δεν το πιστεύω ακόμα... Μου φαίνεται τόσο απίστευτο. Εύχομαι πολύ σύντομα να το ζήσεις κ εσύ ..

 

Just now, Tina90 είπε:

Συγχαρητήρια και επίσημα λοιπόν κορίτσι μου!! Σου εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!! :x Η τιμή της  χοριακης για πριν την καθυστέρηση είναι πολύ καλή να ξέρεις!!! 

 

Έχεις την τιμή λοιπόν να ανοίξεις το καινούργιο θέμα,  Μανούλες 2021 :)

Αχ μακάρι καλή μου... Περιμένω το γιατρό να με πάρει μόλις μπορεί να μου πει τι κάνουμε από εδώ κ πέρα... Καρδούλες πολλές πολλές..

Just now, Queen10 είπε:


Συγχαρητηρια κορίτσι είσαι καραεγκυος! Εγώ με τόσο αχνό είχα 150 χοριακη. Ευχομαι κ η δίκη σου να είναι τεράστια! 

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!!!

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

 

ειναι τελεια η χοριακη σου!!εγω στο 3ο παιδι την ίδια μέρα, χωρίς καθυστέρηση ειχα 70,95 και στο 2ο ειχα 76,50 με 1 μερα καθυστερησης περίπου.

Μακάρι να είναι όλα καλά!!!! 

Just now, Kelly_V είπε:

@Wannabemama Μπράβο κορίτσι μου! Μια τελειομηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι!:wub: τέλεια νέα!

Άντε βρε, είδες; Είχες τόσο άγχος αυτό το μήνα με το σπερμοδιαγραμμα και την κιρσοκηλη που βρήκατε και έλεγες ούτε τεστ δεν ήθελες να κάνεις!

Βγήκε και εμάς το σπερμοδιαγραμμα μια χαρά ευτυχώς! Τελικά δεν είναι πάντα όσο σοβαρά τα πράγματα όσο φοβόμαστε...

Πολύ χαίρομαι κοπέλα μου. Τελικά μας φοβισαν νομίζω παραπάνω οι γιατροί από όσο πρέπει... Εύχομαι κ εσύ σύντομα ένα τεστ να το κάψουμε!!!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Ειδατεεεε

Αν σας λέω εγώ κάντε τεστ ,δε Μ ακούτε πολυ ευχάριστα νέα σήμερα 

Λοιπόν εκανα εξέταση οιστραδιόλης σήμερα εννατη μέρα 463

Μου είπε ο γιατρός ότι είναι καλά 

Επίσης σήμερα πολλά υγρά βλεννωδη

 

Just now, Wannabemama είπε:

Σε ευχαριστώ τόσο πολύ. Δεν το πιστεύω ακόμα... Μου φαίνεται τόσο απίστευτο. Εύχομαι πολύ σύντομα να το ζήσεις κ εσύ ..

 

Αχ μακάρι καλή μου... Περιμένω το γιατρό να με πάρει μόλις μπορεί να μου πει τι κάνουμε από εδώ κ πέρα... Καρδούλες πολλές πολλές..

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!!!

Μακάρι να είναι όλα καλά!!!! 

Πολύ χαίρομαι κοπέλα μου. Τελικά μας φοβισαν νομίζω παραπάνω οι γιατροί από όσο πρέπει... Εύχομαι κ εσύ σύντομα ένα τεστ να το κάψουμε!!!

 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Ειδατεεεε

Αν σας λέω εγώ κάντε τεστ ,δε Μ ακούτε πολυ ευχάριστα νέα σήμερα 

Λοιπόν εκανα εξέταση οιστραδιόλης σήμερα εννατη μέρα 463

Μου είπε ο γιατρός ότι είναι καλά 

Επίσης σήμερα πολλά υγρά βλεννωδη

 

 

Άντε ρε κορίτσι να γίνει το καλό κ σε σένα τώρα!!!! Πότε πάμε για υπέρηχο είπαμε;;;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Wannabemama είπε:

Σε ευχαριστώ τόσο πολύ. Δεν το πιστεύω ακόμα... Μου φαίνεται τόσο απίστευτο. Εύχομαι πολύ σύντομα να το ζήσεις κ εσύ ..

 

Αχ μακάρι καλή μου... Περιμένω το γιατρό να με πάρει μόλις μπορεί να μου πει τι κάνουμε από εδώ κ πέρα... Καρδούλες πολλές πολλές..

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!!!

Μακάρι να είναι όλα καλά!!!! 

Πολύ χαίρομαι κοπέλα μου. Τελικά μας φοβισαν νομίζω παραπάνω οι γιατροί από όσο πρέπει... Εύχομαι κ εσύ σύντομα ένα τεστ να το κάψουμε!!!

Αντεεεεε.. Συγχαρητήρια.. Ειδες ποσο αγχος ειχες για το σπερμα? Ουτε χρειαστηκε να κανετε κατι.. Ευχομαι να σου πανε ολα τελεια.. Γαμοβαφτιση του χρονου.. Αυτο ειναι και εμενα το ονειρο μου.. Αφου φετος το ακυρωσαμε τον γαμο και τον βαλαμε για του χρονου.. Αλλα δεν σταματησαμε τις προσπαθειες.. Και ουτε προκειται.. Επειδη αν μεινω τωρα εγκυος πρεπςι να ακυρωσω τον γαμο του χρονου τον ιουνιο.. Αν και παλι θα ακυρωθουν οπως τα βλεπω τα πραγματα. Δςν πειραζει... Να μαστε καλα.. Εγω αυριο περιμένω περιοδο

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Wannabemama είπε:

Άντε ρε κορίτσι να γίνει το καλό κ σε σένα τώρα!!!! Πότε πάμε για υπέρηχο είπαμε;;;

Κοριτσάκι μου 

Εύχομαι τη χαρά που έχεις σήμερα να την περάσουμε όλοι σύντομα 

Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη 

Μου είπε το Σάββατο το πρωί να πάω 

Και ο Θεός βοηθός 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Ειδατεεεε

Αν σας λέω εγώ κάντε τεστ ,δε Μ ακούτε πολυ ευχάριστα νέα σήμερα 

Λοιπόν εκανα εξέταση οιστραδιόλης σήμερα εννατη μέρα 463

Μου είπε ο γιατρός ότι είναι καλά 

Επίσης σήμερα πολλά υγρά βλεννωδη

 

 

Ολα καλα κοριτσι μου.. Θα σου πανε ολα καλα.. Θα το δεις..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Ellidr είπε:

Κοριτσάκι μου 

Εύχομαι τη χαρά που έχεις σήμερα να την περάσουμε όλοι σύντομα 

Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη 

Μου είπε το Σάββατο το πρωί να πάω 

Και ο Θεός βοηθός 

Εύχομαι να είναι όσο ιδανικά πρέπει τα πράγματα κ να γίνει το πολυπόθητο... Κ απλά να μετράμε μέρες για την χοριακη. Σε υπερευχαριστω... Εδώ φυσικά θα παραμείνω κ εγώ στην πραγματικά γουρικη ομάδα μας!!!!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Wannabemama είπε:

Εύχομαι να είναι όσο ιδανικά πρέπει τα πράγματα κ να γίνει το πολυπόθητο... Κ απλά να μετράμε μέρες για την χοριακη. Σε υπερευχαριστω... Εδώ φυσικά θα παραμείνω κ εγώ στην πραγματικά γουρικη ομάδα μας!!!!

Πότε θα ξαναπας για χοριακη; Μίλησες με το γιατρό;

Στον άντρα σου το είπες ;;

Έλα πες μας

Link to comment
Share on other sites

Just now, Tina90 είπε:

@Sofiamar93 και εσύ Δεν περιμένεις κορίτσι μου? Κάνετε προσπάθειες? Έχω μπερδευτεί λίγο με τόσες που είμαστε χεχε

Ναι και εμεις προσπαθουμε εδω και 4 μηνες.. Αυτος ειναι ο πεμπτος αλλα αυτον τον μηνα τον χασαμε.. Ειχαμε κηδεια συγγενικο προσωπο και δνε ειχαμε καθολου επαφες.. 2εβδομαδες ξηρασια.. Χαχχα.. Οποτε περιμενω απλα να ερθει για να προσπαθησω τον Νοέμβρη.. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofiamar93 είπε:

Ναι και εμεις προσπαθουμε εδω και 4 μηνες.. Αυτος ειναι ο πεμπτος αλλα αυτον τον μηνα τον χασαμε.. Ειχαμε κηδεια συγγενικο προσωπο και δνε ειχαμε καθολου επαφες.. 2εβδομαδες ξηρασια.. Χαχχα.. Οποτε περιμενω απλα να ερθει για να προσπαθησω τον Νοέμβρη.. 

Αααα μάλιστα... συλλυπητήρια κορίτσι μου!! Ε με το καλό λοιπόν να ξεκινήσετε τις προσπάθειες σας !! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Πότε θα ξαναπας για χοριακη; Μίλησες με το γιατρό;

Στον άντρα σου το είπες ;;

Έλα πες μας

Ο γιατρός προφανώς γεννάει κ θα με πάρει τηλ μόλις μπορέσει... Του τα είπα στο περίπου αλλά θα τα πούμε αναλυτικά κ μετά. Λογικά χοριακη ξανά Δευτέρα... Στον άντρα μου το είπα από το τηλ γιατί ήταν στις ελιές κ μου λεγε οοοοολη την ώρα σαγαπω... Κ τώρα τον περιμένω να έρθει σπίτι μας να με ρωτάει τι κ πως... Χαχα μια τρέλα!!! Στα αδέρφια θα το πούμε από βδομάδα να σιγουρέψουμε ότι όλα πάνε καλά...

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...