Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 12 minutes ago, Blue Velvet said:

      Και εγώ ένα έβαλα, 5ΑΑ και είμαι 39. Φοβόμουν να τα βάλω και τα δύο,γιατί όταν ήμουν έγκυος στην κόρη μου,είχαμε βάλει δυο και το άλλο εμβρυο είχε παλινδρομήσει.Ειχα τρομάξει τοσο πολύ,που είχα πει πως δεν υπάρχει περίπτωση να ξαναβάλω δύο μαζι.Θαυμαζω τις γυναίκες που γεννούν δίδυμα,είναι πολύ δύσκολη κύηση.Θα κάνεις τεστ τελικά αύριο η θα κάνεις μόνο χοριακη?

      Και ευω ήθελα δυο για μεγαλύτερες πιθανότητες αλλά μ είπαν όχι … δεν πειραζει !!!! Δ ξέρω είμαι ένα βήμα να πάω φαρμακειο ένα περναω απέξω κ δ κοιτάω καν μέσα …. Μόνο μην βγει αρνητικό κ μ Παει όλη η εβδομάδα χάλια τίποτα άλλο δ με κρατάει …

      15 minutes ago, Blue Velvet said:

      Και εγώ ένα έβαλα, 5ΑΑ και είμαι 39. Φοβόμουν να τα βάλω και τα δύο,γιατί όταν ήμουν έγκυος στην κόρη μου,είχαμε βάλει δυο και το άλλο εμβρυο είχε παλινδρομήσει.Ειχα τρομάξει τοσο πολύ,που είχα πει πως δεν υπάρχει περίπτωση να ξαναβάλω δύο μαζι.Θαυμαζω τις γυναίκες που γεννούν δίδυμα,είναι πολύ δύσκολη κύηση.Θα κάνεις τεστ τελικά αύριο η θα κάνεις μόνο χοριακη?

      Η χοριακη μ είναι την Παρασκευή της εβδομάδας που μας έρχεται ….

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Ellidr είπε:

Καλησπέρα 

Ναι κάνω τις altermon έκανα 5 ενέσεις 

Και παίρνω σικλακουρ 3 την ημέρα 

Το Σάββατο θα ξαναπάω για υπέρηχο που θα είναι 11 μέρα να δούμε αν παχύνε το ενδομήτριο αν είναι όλα καλά θα πάω για σπερματεγχυση ,θα είναι η πρώτη και η τελευταία 

Αν δε πάει καλά θα παω  για εξωσωματική 

Ενάμιση χρόνο που προσπαθουμε δεν είχα καμία σύλληψη 

Δλδ τα σικλακουρ τα ξεκίνησες αμέσως με τις altermon από τη 2η νερα του κύκλου; Ρωτάω γτ εγώ δν είχα πάρει σικλακουρ όταν έκανα σπερματέγχυση κ θεωρώ πως δν την έκανε σωστά ο γιατρος γτ ούτε ορμόνες μετρούσε ούτε τπτ απλά ήθελε να πάρει λεφτά κ να με στείλει σε εξωσωματικη. Κ θεωρώ πως αν είχε γίνει σωστά κ αν έπαιρνα κ γω σικλακουρ να είχα ήδη παιδί τώρα. Εγώ θα σε συμβούλευα να την κανείς αν το ενδομήτριο σου φτάσει 6,5 κ πάνω. Εγώ να φανταστείς στην πρώτη εξωσωματικη είχα ενδομήτριο 6,1 όταν έκανα εμβρυομεταφορα κ έμεινα έγκυος. Κ την δεύτερη είχα παραπάνω κ δν έμεινα. Κ όταν έμεινα φυσιολογικά μετά την δεύτερη αποτυχημένη εξωσωματικη είχα πάει σε έναν άλλον γιατρο 11η μέρα του κύκλου κ είχα ενδομήτριο 4,9 κ έμεινα έγκυος. Δν είδα ποσό έφτασε στην ωορρηξία γτ είχα πει τέλος όλα αυτά κ να που ήρθε το θετικό. Κ έψαξα όλους τους υπερήχους που έκανα από παλιά κ το ενδομήτριο μου κυμαινόταν σε αυτά τα χιλιοστά από τα 23 μου. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 6 λεπτά , Queen10 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι. Έχω κάνει τα πάντα από εξετάσεις κ είναι όλα μια χαρά. Υστεροσκοπηση κ σκρατσινγκ μαζι κ όλα ήταν σούπερ. Έχω κάνει δυο εξωσωματικές μια επιτυχής κ μια ανεπιτυχής τώρα τον Ιούνιο κ αμέσως μετά την εξωσωματικη τον Ιούλιο έμεινα έγκυος φυσιολογικά. Πριν κάνω εξωσωματικη δν προσπάθησα πολλούς μήνες με επαφές με τον άντρα μου γτ είχαμε κάνει αμέσως κ σπερμοδιαγραμμα  κ επειδή ήταν λίγο χαμηλή η κινητικότητα του λόγω μιας μικρού βαθμού κιρσοκήλης ο γιατρος που με παρακολουθούσε τότε μας είπε να κάνουμε μερικούς μήνες προσπάθειες δίνοντας μου κλομιφαινη(η οποία περπιμπτοντως λεπταινει το ενδομήτριο) κ αν δν έχουμε εγκυμοσυνη να πάω σε εξωσωματικη. Κ έκανα λοιπόν τις εξωσωματικές. Η Πεθερα μου εργάζοταν χρόνια  σε γυναικολόγο κ είναι κ πολύ καλοί φίλοι κ μου είπε όταν έμαθε για  τις εξωσωματικές (γτ δν γνώριζαν τπτ) να πάω σε αυτόν που δούλευε κ μας είπε πως κ το σπερμα είναι μια χαρά κ οι εξετάσεις μου. Το ενδομήτριο μου που είναι πιο λεπτό μπορεί να είναι κ ανατομικό έτσι.Απλα στον τελευταίο υπέρηχο που μου έκανε το είδε πολύ πιο παχύ από αλλες φορές. Δυστυχώς είναι σε άλλη πόλη ο γιατρος κ γι αυτό δν μπορεί να με παρακολουθεί συνέχεια αυτός. Αυτό που καταλαβα είναι πως πολλοί γιατροί μας εκμεταλλεύονται για τα χρήματα κ μόνο.Εχω αλλάξει 3 γυναικολόγους γτ λόγω κ του επαγγέλματος μου(φαρμακοποιός)  δν συμφωνώ μαζί τους επειδή ξέρω πολλά.Απλά χρειάζομαι ενίσχυση με σικλακουρ(για να συνεχιζει να παχαίνει το ενδομήτριο)κ ουτροτζεσταν αμέσως με το που μείνω έγκυος.Γι αυτό ίσως να απέβαλα τώρα τον Ιούλιο που έμεινα φυσιολογικά γτ δν πίστευα πως είμαι έγκυος κ άργησα να το μάθω κ έτσι οι ορμόνες άρχισαν να πέφτουν με αποτέλεσμα να αποβάλω.Και γενικά αυτό που καταλαβα είναι ότι μόλις σταμάτησα να το σκέφτομαι κ το άφησα το θέμα παιδιού ήρθε κ η φυσιολογική εγκυμοσυνη.Δν άντεχα άλλο ψυχολογικά να παίρνω φάρμακα που δν τα χρειαζόμουν κ να κάνω διαρκώς εξετάσεις.Όταν αφεθούμε κορίτσια μου θα έρθει κ το μωράκι ! 

 

Λυπάμαι πολύ για τις αποτυχίες :( Πάντα υπάρχει κάποιος λόγος το θέμα είναι να ξέρουμε τι για να μπορούμε να το διορθώσουμε.. Το καλό είναι ότι έγινε φυσιολογικά και υπήρξε και σύλληψη  οπότε θα ξανά συμβεί και σύντομα εύχομαι !!! Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!! Έχεις απόλυτο δίκιο σε αυτό που λες με τους γιατρούς,  εγώ έχω αλλάξει 10 ... Ναι 10 ... Έκανα υστεροσκοπηση τον Ιούλιο και μου έκαναν λάθος διάγνωση ( Είχα πολύ παχύ ενδομητριο 15εκ τη μια και 13.7 την άλλη) 3 μέρες πριν την περίοδο το τσεκαραμε επί 2 μήνες για να κάνουμε σπερματεγχυση αλλά δεν ήθελε ο τότε γιατρός γτ ήταν λέει πολύ παχύ και η διάγνωση που μου έβγαλε... υπερπλασία του ενδομητρίου... μου είπε να πάρω για 2 μήνες αντισυλληπτικά και έβγαλαν και τον σύζυγό ότι έχει τερατοσπερμία... ( όπου τα προηγούμενα 2 Σπερμοδιαγραμματα δεν έδειχναν κάτι τέτοιο) και του είπαν να πάρει βιταμίνες για 3 μήνες. Εν τέλει πήγαμε σε άλλο εργαστήριο έκανε και μια καλλιέργεια σπέρματος, βρήκαν οτο υπάρχει ένα μικρόβιο το οποίο δεν μπορούσαν να βρουν πιο είναι,  πήγα σε ανδρολογο , Ουρολογο μας είπε δεν χρειαζετε αυτές τις βιταμίνες,  εγώ πήγα σε άλλο γιατρό γνωστό από Αθήνα είδε την εξέταση μου ( υστεροσκοπηση ) και εν τέλει είχα ενδομητριτιδα , μια φλεγμονή στην μήτρα δηλαδή που επηρέαζε το ενδομητριο μου   για αυτό πάχαινε και είχε και ο σύζυγός το μικρόβιο αυτό για αυτό είχε βγει έτσι το Σπερμοδιαγραμμα... ακολουθήσαμε τη θεραπεία του γιατρού για ενδομητριτιδα και είναι ο 1ος μήνας καθαροί...

Just now, Wannabemama είπε:

Κορίτσια αύριο θα κάνω το τεστ να απογοητευτω να περιμένω την ακατανομαστη να πάω σε άλλο κύκλο προσπαθειών...

Μην είσαι απαισιόδοξη , να δεις που θα είσαι!!! Εγώ θα έλεγα να περιμένεις!!!:x

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Γεια σας κοριτσια μου! Εγω τελικα μονο στο γραφειο στη δουλεια μπορω να σας γραφω...οποτε ειμαι στο σπιτι τρεχω ολη μερα....Συγνωμη που χαθηκα αυριο επιστρεφω γραγειο αρα θα με φατε στη μαπα χαχαχα

Βασουλα μου, ειμαι πολυ κουρασμενη, ψοφια θα ελεγα. δεν εχω συνελθει ακομα απο τη ταλαιπωρια που ζησαμε. Διαρκως εχω ναυτια απο τη μερα που γυρισαμε (καθαρα ταλαιπωρια ειναι πολυ νωρις για συμπτωματα), δεν το εχω κ γενικα με το αμαξι ζαλιζομαι πολυ ευκολα και η διαδρομη ειναι γενικα σκατα κ ο δρομος χαλια. ΕΠαφη εκανα τη Κυριακη το βραδυ που ειχα θετικο τεστ και χθες Τριτη.Τωρα ο,τι καναμε καναμε. Η επομενη δυνατη επαφη ειναι το Σαββατο αρα πολυ αργα. Βεβαια δεν παραπονουμαι...απο εκει που φοβομουνα οτι δεν θα κανουμε επαφη καναμε μερα παρα μερα και μεσα στην ωορρηξια. Αρα απο το τιποτα ειμαι πολυ ικανοποιημενη. Υγρα ειχα μονο τη Κυριακη στο θετικο τεστ (πλημυρισα στη βαφτιση κ δεν ειχα βαλει κ σερβιετακι). Απο τη Κυριακη κ μετα θεοστεγνη. Πονακια τη Κυριακη πολυ εντονα. χθες τιποτα κ σημερα κατι πολυ ηπια, ουτε αξια λογου δλδ...αυτα τα νεα μου, το καλο ειναι οτι με ολα αυτα που τρεχαμε δεν εχω προλαβει να αγχωθω! χαχαχα θα δειξει σε λιγες μερες...

 

σαφακι μου ευχομαι θετικο τεστ να εχεις συντομα!!επαφες ειχες μια χαρα!!οποτε μην αγχωνεσαι!!!

  • Μου αρέσει 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

ναι ειχα τελειομηνη εγκυμοσυνη. να σου πω τις περισσοτερες φορες οταν η γονιμοποιηση ειναι καλη κ υγιες το εμβρυο αφου γινετε η εμφυτευση το ενδομητριο παχαινει ετσι οπως πρεπει κ δεν επιρεαζει την εγκυμοσυνη. εκτος αν παιζει θεμα αιματωσης εξετασεις θρομβοφιλιας εχεις κανει?

Έχω κάνει τα πάντα. Έχω πάει στη Λευκού έχοντας κάνει από πιο πριν εξετάσεις για θρομβοφιλια αλλά με έβαλε να την ξανακάνω  κ είμαι οκ απ όλα. Ακόμα κ στην εξωσωματικη δν πήρα αντιπηκτικές γτ έχω αιμορραγική διάθεση κ της το είχα πει κ είχα δείξει κ τις εξετασεις που είχα κ όταν βγήκαν τα αποτελέσματα των αυτών  που με ξανά έβαλε να κάνω δν μου έδωσε τπτ κ το Σαλοσπίρ μου έδωσε την χαμηλότερη δόση των 80mg . Γι αυτό σκάω που κ τις 2 φορές απέβαλα εφόσον δν υπάρχει τπτ. Κ όσον αφορά το θέμα δυναμικής των εμβρύων πιστεύω πως δν υπάρχει προβλημα γτ στην εξωσωματικη είχα 100% επιτυχία κ τα έμβρυα ήταν αρίστης  ποιοτητας. Εκτος κ αν φταίει το σπερμα. Γτ κατακερματισμό δν έχουμε κάνει η αλήθεια.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Tina90 είπε:

Μην είσαι απαισιόδοξη , να δεις που θα είσαι!!! Εγώ θα έλεγα να περιμένεις!!!:x

Ευχαριστώ πολύ.. αλλά Παρασκευή σαββατο περιμένω οπότε θεωριτικα αν είναι να δείξει θα δείξει. Αυτό που έχω δείχνει από 10 μονάδες κ πάνω...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Tina90 είπε:

Λυπάμαι πολύ για τις αποτυχίες :( Πάντα υπάρχει κάποιος λόγος το θέμα είναι να ξέρουμε τι για να μπορούμε να το διορθώσουμε.. Το καλό είναι ότι έγινε φυσιολογικά και υπήρξε και σύλληψη  οπότε θα ξανά συμβεί και σύντομα εύχομαι !!! Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!! Έχεις απόλυτο δίκιο σε αυτό που λες με τους γιατρούς,  εγώ έχω αλλάξει 10 ... Ναι 10 ... Έκανα υστεροσκοπηση τον Ιούλιο και μου έκαναν λάθος διάγνωση ( Είχα πολύ παχύ ενδομητριο 15εκ τη μια και 13.7 την άλλη) 3 μέρες πριν την περίοδο το τσεκαραμε επί 2 μήνες για να κάνουμε σπερματεγχυση αλλά δεν ήθελε ο τότε γιατρός γτ ήταν λέει πολύ παχύ και η διάγνωση που μου έβγαλε... υπερπλασία του ενδομητρίου... μου είπε να πάρω για 2 μήνες αντισυλληπτικά και έβγαλαν και τον σύζυγό ότι έχει τερατοσπερμία... ( όπου τα προηγούμενα 2 Σπερμοδιαγραμματα δεν έδειχναν κάτι τέτοιο) και του είπαν να πάρει βιταμίνες για 3 μήνες. Εν τέλει πήγαμε σε άλλο εργαστήριο έκανε και μια καλλιέργεια σπέρματος, βρήκαν οτο υπάρχει ένα μικρόβιο το οποίο δεν μπορούσαν να βρουν πιο είναι,  πήγα σε ανδρολογο , Ουρολογο μας είπε δεν χρειαζετε αυτές τις βιταμίνες,  εγώ πήγα σε άλλο γιατρό γνωστό από Αθήνα είδε την εξέταση μου ( υστεροσκοπηση ) και εν τέλει είχα ενδομητριτιδα , μια φλεγμονή στην μήτρα δηλαδή που επηρέαζε το ενδομητριο μου   για αυτό πάχαινε και είχε και ο σύζυγός το μικρόβιο αυτό για αυτό είχε βγει έτσι το Σπερμοδιαγραμμα... ακολουθήσαμε τη θεραπεία του γιατρού για ενδομητριτιδα και είναι ο 1ος μήνας καθαροί...

Μην είσαι απαισιόδοξη , να δεις που θα είσαι!!! Εγώ θα έλεγα να περιμένεις!!!:x

Αχ κορίτσι μου έχετε περάσει πολλά κ σεις! Άσε οι γιατροί είναι ότι να ναι αλλά λέει ο ένας κ αλλά λέει ο άλλος. Γι αυτό εγώ τώρα δν πηγαίνω σε κανέναν ,μόνον αυτόν τον γυναικολόγο που δούλευε η πεθερά μου εμπιστεύομαι γτ ο άνθρωπος δν με βλέπει σαν ευρώ αλλά σαν δικό του άνθρωπο κ δν μου λέει ψέματα κ είναι πολύ σχολαστικός στον υπέρηχο.Η σύλληψη ήρθε μόλις είπα τέλος όλα. Είχα φτάσει σε σημείο να βλέπουν το απ αυτό μου περισσότερο οι γιατροί παρά ο άντρας μου. Κ λέω τέλος θα κάνω σεξ να το χαρώ γτ ακόμα είμαι νέα για να είμαι έτσι άπραγη κ δυστυχισμένη κ αν θέλει ο Θεός να κάνω παιδί θα κάνω! Ευχομαι τώρα που είστε καθαροί κ οι δυο να έρθει το μωράκι κ να τελειώσουν τα βάσανα! 

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Queen10 είπε:

Δλδ τα σικλακουρ τα ξεκίνησες αμέσως με τις altermon από τη 2η νερα του κύκλου; Ρωτάω γτ εγώ δν είχα πάρει σικλακουρ όταν έκανα σπερματέγχυση κ θεωρώ πως δν την έκανε σωστά ο γιατρος γτ ούτε ορμόνες μετρούσε ούτε τπτ απλά ήθελε να πάρει λεφτά κ να με στείλει σε εξωσωματικη. Κ θεωρώ πως αν είχε γίνει σωστά κ αν έπαιρνα κ γω σικλακουρ να είχα ήδη παιδί τώρα. Εγώ θα σε συμβούλευα να την κανείς αν το ενδομήτριο σου φτάσει 6,5 κ πάνω. Εγώ να φανταστείς στην πρώτη εξωσωματικη είχα ενδομήτριο 6,1 όταν έκανα εμβρυομεταφορα κ έμεινα έγκυος. Κ την δεύτερη είχα παραπάνω κ δν έμεινα. Κ όταν έμεινα φυσιολογικά μετά την δεύτερη αποτυχημένη εξωσωματικη είχα πάει σε έναν άλλον γιατρο 11η μέρα του κύκλου κ είχα ενδομήτριο 4,9 κ έμεινα έγκυος. Δν είδα ποσό έφτασε στην ωορρηξία γτ είχα πει τέλος όλα αυτά κ να που ήρθε το θετικό. Κ έψαξα όλους τους υπερήχους που έκανα από παλιά κ το ενδομήτριο μου κυμαινόταν σε αυτά τα χιλιοστά από τα 23 μου. 

Όχι τα σικλακουρ τα ξεκίνησα την 7 μέρα που έκανα υπέρηχο 

Και εννοείται έκανα και οιστραδιόλη την 3 μέρα ή 4 μέρα του κύκλου δε θυμάμαι και ήταν καλή αύριο θα ξανακάνω εξέταση οιστραδιόλης

Πολύ αισιόδοξα τα λόγια σου 

Σ ευχαριστώ πολύ 

Έχεις δηλαδή ένα παιδάκι;;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Queen10 είπε:

Αχ κορίτσι μου έχετε περάσει πολλά κ σεις! Άσε οι γιατροί είναι ότι να ναι αλλά λέει ο ένας κ αλλά λέει ο άλλος. Γι αυτό εγώ τώρα δν πηγαίνω σε κανέναν ,μόνον αυτόν τον γυναικολόγο που δούλευε η πεθερά μου εμπιστεύομαι γτ ο άνθρωπος δν με βλέπει σαν ευρώ αλλά σαν δικό του άνθρωπο κ δν μου λέει ψέματα κ είναι πολύ σχολαστικός στον υπέρηχο.Η σύλληψη ήρθε μόλις είπα τέλος όλα. Είχα φτάσει σε σημείο να βλέπουν το απ αυτό μου περισσότερο οι γιατροί παρά ο άντρας μου. Κ λέω τέλος θα κάνω σεξ να το χαρώ γτ ακόμα είμαι νέα για να είμαι έτσι άπραγη κ δυστυχισμένη κ αν θέλει ο Θεός να κάνω παιδί θα κάνω! Ευχομαι τώρα που είστε καθαροί κ οι δυο να έρθει το μωράκι κ να τελειώσουν τα βάσανα! 

Ναι κορίτσι μου έχεις απόλυτο δίκιο !! Πολύ καλά το κάνεις ,χαίρομαι που βρέθηκε στο δρόμο σου !!!  Υπάρχουν και γιατροί-άνθρωποι που χαίρονται με τη χαρά μας αλλά είναι λίγοι δυστυχως ... Και εγώ με αυτόν τον γιατρό ένιωσα αμέσως διαφορετικά και ένιωσα μια ηρεμία και μια σιγουριά,  λέω αυτός είναι ο γιατρός μου!! Σε ευχαριστώ πολύ πολύ και εύχομαι και σε εσένα με το καλό!!:x

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Queen10 είπε:

Έχω κάνει τα πάντα. Έχω πάει στη Λευκού έχοντας κάνει από πιο πριν εξετάσεις για θρομβοφιλια αλλά με έβαλε να την ξανακάνω  κ είμαι οκ απ όλα. Ακόμα κ στην εξωσωματικη δν πήρα αντιπηκτικές γτ έχω αιμορραγική διάθεση κ της το είχα πει κ είχα δείξει κ τις εξετασεις που είχα κ όταν βγήκαν τα αποτελέσματα των αυτών  που με ξανά έβαλε να κάνω δν μου έδωσε τπτ κ το Σαλοσπίρ μου έδωσε την χαμηλότερη δόση των 80mg . Γι αυτό σκάω που κ τις 2 φορές απέβαλα εφόσον δν υπάρχει τπτ. Κ όσον αφορά το θέμα δυναμικής των εμβρύων πιστεύω πως δν υπάρχει προβλημα γτ στην εξωσωματικη είχα 100% επιτυχία κ τα έμβρυα ήταν αρίστης  ποιοτητας. Εκτος κ αν φταίει το σπερμα. Γτ κατακερματισμό δν έχουμε κάνει η αλήθεια.

ποτε δεν ξερεις γιατι καμια φορα κ αριστες βλαστοκυστες μετα απο προεμφυτικο βγαινουν οτι εχουν προβληματα. παντως αφου μενεις εγκυος κ μονη σου σημαινει οτι θα ξαναμεινεις. ελενχο για καθεξην αποβολες εχεις κανει?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Wannabemama είπε:

Ευχαριστώ πολύ.. αλλά Παρασκευή σαββατο περιμένω οπότε θεωριτικα αν είναι να δείξει θα δείξει. Αυτό που έχω δείχνει από 10 μονάδες κ πάνω...

Θα περιμένουμε με αγωνία να ξέρεις!! Εύχομαι να δεις ένα τεράστιο θετικό αποτέλεσμα!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Ellidr είπε:

Όχι τα σικλακουρ τα ξεκίνησα την 7 μέρα που έκανα υπέρηχο 

Και εννοείται έκανα και οιστραδιόλη την 3 μέρα ή 4 μέρα του κύκλου δε θυμάμαι και ήταν καλή αύριο θα ξανακάνω εξέταση οιστραδιόλης

Πολύ αισιόδοξα τα λόγια σου 

Σ ευχαριστώ πολύ 

Έχεις δηλαδή ένα παιδάκι;;

Ευχομαι να πάνε όλα καλά κ να είσαι αισιόδοξη. Όχι δν έχω παιδί ακόμα δυστυχώς. Κ τις δυο που εκείνα έγκυος τα έχασα. Ας μου στείλει ο θεός αυτό το ένα παρακαλάω. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Queen10 είπε:

Ευχομαι να πάνε όλα καλά κ να είσαι αισιόδοξη. Όχι δν έχω παιδί ακόμα δυστυχώς. Κ τις δυο που εκείνα έγκυος τα έχασα. Ας μου στείλει ο θεός αυτό το ένα παρακαλάω. 

Στο εύχομαι κορίτσι μου 

Όλες μαζί στον αγώνα

Θα τα καταφέρουμε

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

ποτε δεν ξερεις γιατι καμια φορα κ αριστες βλαστοκυστες μετα απο προεμφυτικο βγαινουν οτι εχουν προβληματα. παντως αφου μενεις εγκυος κ μονη σου σημαινει οτι θα ξαναμεινεις. ελενχο για καθεξην αποβολες εχεις κανει?

Όχι δν έχω κανει. Τι έλεγχο κάνουν κ που μπορώ να το κάνω αυτό; Γτ θεώρησα εφόσον έχω κάνει πλήρη αιματολογικό κ καρυοτυπο δικό μου κ του άντρα μου πως δν υπάρχει κάποιο θέμα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Tina90 είπε:

Θα περιμένουμε με αγωνία να ξέρεις!! Εύχομαι να δεις ένα τεράστιο θετικό αποτέλεσμα!!!

Μου δίνεις μεγάλο κουράγιο.. ευχαριστώ... Μακάρι να βγει αληθινό αυτό που λες!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Queen10 είπε:

Όχι δν έχω κανει. Τι έλεγχο κάνουν κ που μπορώ να το κάνω αυτό; Γτ θεώρησα εφόσον έχω κάνει πλήρη αιματολογικό κ καρυοτυπο δικό μου κ του άντρα μου πως δν υπάρχει κάποιο θέμα.

υπαρχει τμημα στο Ελενα με την κυρια Τσεκουρα κ εχει παρα πολυ καλη φημη. μπορεις να κλεισεις ραντεβου κ να πας τις εξετασεις σου για εναν ελενχο.  

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...