Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, sofiadu είπε:

Σε ευχαριστω πολύ Τινα μου, ευχομαι κ εγω να ειναι ο μηνας σας κ να μας βρει η καινουργια βδομαδα με τα ευχαριστα σου νεα!!!!

Εισαι κ εσυ ηρεμη απο οτι βλεπω αλλιως θα ειχες παει ηδη για τεστ πρωιμης χαχαχαχα! Αφου αντεχεις κιολας να περιμενεις να δεις τι θα γινει το σκ , τοτε εισαι σε καλο δρομο! Το σπερμα ναι μενει μερες μεσα μας, μπορει να κανεις κ επαφη 3 μερες πριν την ωορρηξια κ να μεινεις . Εγω εκανα την ημερα της ωορρηξιας , μετα αφησα μια κενη (δεν αντεχα την υπαρξη μου οχι να κανω σεξ!) κ εκανα την επομενη. Τωρα ο,τι γινει! Ειχα κανει κ πριν την ωορρξια αρα το σπερμα ηταν καλο δεν ηταν σε απραξια μερες. Δλδ απο τη στιγμη που ειδα θετικο εκανα μονο 2 επαφες. Αν εχω γονιμο αυγο , εχω ελπιδες! Αλλιως οκ δεν πειραζει, συνηθισα να τη βλεπω τη κυρια να με επισκεπτεται τον τελευταιο καιρο! χαχαχαχα γιναμε φιλες, την αποδεχτηκα!!! 

 

Χαχαχχαχα μια από τα ίδια κορίτσι μου!!! Και εμείς κάναμε ότι μπορούσαμε και όσο προλάβαμε λογο Ουρολοίμωξης... 8η/10η/13η/14η μέρα... Μετά βρήκαμε την Ουρολοίμωξη και έπρεπε να σταματήσουμε... Ο Θεός μαζί μας κορίτσι μου!!! Εχθές με έπιασε μια ανυπομονησία άλλο πράμα χαχαχα δεν την πάλευα καθόλου!! Τελικά μόλις πήγα και έκανα μια χοριακη χιχιχιχ Σε 2 ώρες περίπου θα βγει μου είπαν... Προσευχηθητε κόρες!!! 

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Tina90 είπε:

Χαχαχχαχα μια από τα ίδια κορίτσι μου!!! Και εμείς κάναμε ότι μπορούσαμε και όσο προλάβαμε λογο Ουρολοίμωξης... 8η/10η/13η/14η μέρα... Μετά βρήκαμε την Ουρολοίμωξη και έπρεπε να σταματήσουμε... Ο Θεός μαζί μας κορίτσι μου!!! Εχθές με έπιασε μια ανυπομονησία άλλο πράμα χαχαχα δεν την πάλευα καθόλου!! Τελικά μόλις πήγα και έκανα μια χοριακη χιχιχιχ Σε 2 ώρες περίπου θα βγει μου είπαν... Προσευχηθητε κόρες!!! 

Με το καλό κορίτσι μου εύχομαι τριψήφιο νούμερο!!!!

Κορίτσια εδώ είμαι δεν φεύγω σας διαβάζω και προσεύχομαι για όλες να έχετε θετικά μαζί με εμένα να πάνε όλα καλά!!!!

  • Μου αρέσει 7
  • Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Tina90 said:

Χαχαχχαχα μια από τα ίδια κορίτσι μου!!! Και εμείς κάναμε ότι μπορούσαμε και όσο προλάβαμε λογο Ουρολοίμωξης... 8η/10η/13η/14η μέρα... Μετά βρήκαμε την Ουρολοίμωξη και έπρεπε να σταματήσουμε... Ο Θεός μαζί μας κορίτσι μου!!! Εχθές με έπιασε μια ανυπομονησία άλλο πράμα χαχαχα δεν την πάλευα καθόλου!! Τελικά μόλις πήγα και έκανα μια χοριακη χιχιχιχ Σε 2 ώρες περίπου θα βγει μου είπαν... Προσευχηθητε κόρες!!! 

αληθεια;;; αντε ευχομαι μια μεγαααααλη χοριακη!!! αναμενουμε με αγωνιααααααα!! θελω χαμογελα πλεον ολες!!!! μακαρι κοριτσι μου! μακαρι!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

Με το καλό κορίτσι μου εύχομαι τριψήφιο νούμερο!!!!

Κορίτσια εδώ είμαι δεν φεύγω σας διαβάζω και προσεύχομαι για όλες να έχετε θετικά μαζί με εμένα να πάνε όλα καλά!!!!

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!! Εύχομαι αυτόν τον μήνα ( και όχι μόνο) να δούμε όλες το πολυπόθητο θετικό!!!

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧ said:

Με το καλό κορίτσι μου εύχομαι τριψήφιο νούμερο!!!!

Κορίτσια εδώ είμαι δεν φεύγω σας διαβάζω και προσεύχομαι για όλες να έχετε θετικά μαζί με εμένα να πάνε όλα καλά!!!!

Σε ευχαριστουμε Βαλεντινα μου :wub:!!! πως εισαι εσυ; νιωθεις κάτι; πηγες στον γιατρό ή όχι ακόμα; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, sofiadu είπε:

αληθεια;;; αντε ευχομαι μια μεγαααααλη χοριακη!!! αναμενουμε με αγωνιααααααα!! θελω χαμογελα πλεον ολες!!!! μακαρι κοριτσι μου! μακαρι!!!!!!!!

Να σε καλά κορίτσι μου, σε ευχαριστώ πολύ !!! Εννοείτε ότι κι αν είναι θα σας ενημερώσω!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Tina90 said:

Να σε καλά κορίτσι μου, σε ευχαριστώ πολύ !!! Εννοείτε ότι κι αν είναι θα σας ενημερώσω!!

Εχω πολυ αγωνια!!!! Λες και εκανα εγω χοριακη!!!!!

εχουμε καμια αλλη κοπελα που περιμενει τωρα κοντά;; ή παμε για το επομενο σκ εγω, η @*ζουζουνα*!!! κ η @Flolipop ;;

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Σε ευχαριστουμε Βαλεντινα μου :wub:!!! πως εισαι εσυ; νιωθεις κάτι; πηγες στον γιατρό ή όχι ακόμα; 

Χθες και προχθές το απόγευμα με έπιασε μια ζαλάδα λες και είχα πιει 4-5 ποτά κράτησε περίπου στο 20λεπτο και πέρασε....πολλά υγρά έχω και πόνο στο στήθος πολύ αυτά!!!! Στο γιατρό την Δευτέρα με το καλό θα παω..

Εσύ περιμένεις το άλλο σκ??? άντε να βλέπουμε ένα ένα τα θετικά!!!!

  • Μου αρέσει 4

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧ said:

Χθες και προχθές το απόγευμα με έπιασε μια ζαλάδα λες και είχα πιει 4-5 ποτά κράτησε περίπου στο 20λεπτο και πέρασε....πολλά υγρά έχω και πόνο στο στήθος πολύ αυτά!!!! Στο γιατρό την Δευτέρα με το καλό θα παω..

Εσύ περιμένεις το άλλο σκ??? άντε να βλέπουμε ένα ένα τα θετικά!!!!

Ναι την αλλη Κυριακη ιδανικά! Θυμαμαι στο πρωτο μου παιδακι το στηθος πονουσε απο την αρχη! αχ τι ωραιααααααα με το καλο κ το δικο μας να πονεσει χαχαχαχαχα

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Εχω πολυ αγωνια!!!! Λες και εκανα εγω χοριακη!!!!!

εχουμε καμια αλλη κοπελα που περιμενει τωρα κοντά;; ή παμε για το επομενο σκ εγω, η @*ζουζουνα*!!! κ η @Flolipop ;;

Χαχαχχαχα έτσι νιώθω και εγώ όταν κάνει κάποια κοπέλα εδώ χαχαχα . Εντωμεταξύ σήμερα δεν με ενοχλεί το στήθος μου ενώ εχθές και προχθές γύρο γύρο πονούσε, όχι ιδιαίτερα βέβαια . Δεν πονάει σε κάθε κύκλο. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Tina90 said:

Χαχαχχαχα έτσι νιώθω και εγώ όταν κάνει κάποια κοπέλα εδώ χαχαχα . Εντωμεταξύ σήμερα δεν με ενοχλεί το στήθος μου ενώ εχθές και προχθές γύρο γύρο πονούσε, όχι ιδιαίτερα βέβαια . Δεν πονάει σε κάθε κύκλο. 

Νταξει τα πονακια ειναι ολα σχετικα. Δεν υπαρχει οδηγια, ουτε κανονας να πονας. Εμενα το στηθος μου πονουσε κ πριστηκε απο τον δευτερο μηνα ενω της αδερφης μου μηδεν!!!!

Τι ωρα το εκανες;;; σε καμια ωρα περιμενουμε;;

Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Νταξει τα πονακια ειναι ολα σχετικα. Δεν υπαρχει οδηγια, ουτε κανονας να πονας. Εμενα το στηθος μου πονουσε κ πριστηκε απο τον δευτερο μηνα ενω της αδερφης μου μηδεν!!!!

Τι ωρα το εκανες;;; σε καμια ωρα περιμενουμε;;

Α ωραία Καλό αυτό!!! Χιχιχιχ το έκανα 12 και .. κατά της 2 με 2.30 περίπου θα ξέρουμε !!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Εχω πολυ αγωνια!!!! Λες και εκανα εγω χοριακη!!!!!

εχουμε καμια αλλη κοπελα που περιμενει τωρα κοντά;; ή παμε για το επομενο σκ εγω, η @*ζουζουνα*!!! κ η @Flolipop ;;

Καλημέρα! Κι εγώ το άλλο σκ στο παρεάκι σας:-D

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dimitra94 said:

Καλημέρα! Κι εγώ το άλλο σκ στο παρεάκι σας:-D

Ελα να ολοκληρωθει το καρε της επιτυχιας παρακαλω πολυ!!!!!!!!!!!!!!! :wub: 

4/4 θελω την αλλη βδομαδα και σημερα θετικο της @Tina90 !! 

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...