Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Emilly είπε:

Εγώ κορίτσι μου ξεκίνησα από χθες την αγωγή.κσι αν όλα πάνε καλά την ογδοη εβδομάδα θα μου στείλουν εξετάσεις για επανέλεγχο.εκανα χθες την πρώτη αντιπηκτική κ σήμερα πήρα κ την κορτιζόνη.

Σοφάκι μην σε αγχωσα με τα τρελά μου χθες...εγώ μπερδεύτηκα γιατί οι άλλες μου χοριακες ήταν με δέκα μέρες κ με οχτώ μέρες καθυστέρησης εκτός από τον γιο μου που δεν την έχω γραπτά κ ίσως δεν θυμάμαι κ καλά τόσα χρόνια πριν.η τιμή σου είναι η συνηθισμένη που έχουν φυσιολογικά όλα τα κορίτσια.απλα εγώ έπαιρνα πάντα 5000 αποτέλεσμα, και τώρα 133.. κ θυμόμουν ότι με λίγο καθυστέρηση...δεν ήταν όμως έτσι ήταν πολύ παραπάνω κ τώρα ήμουν 3 μέρες πριν την καθυστέρηση κιόλας.εσυ είσαι στα φυσιολογικά.

Φίλη μου ελπίζω να διάβασες αυτό που έγραψα ότι δοκίμασα αυτό τον μήνα...άφοβο τελείως.λοιπον...η δασκάλα των αγγλικών μας κάποτε μου είπε προσπαθούσαν πολύ καιρό για το πρώτο.πηγαν σε ανδρολογο κ τους είπε το σπέρμα έχει βλενα πηκτή κ να πάρει ο συζηγος μουκοσολβαν για δέκα μέρες...αμέσως έπιασε τρια παιδιά.πηρα κ εγώ μήπως αραιωσουν κ τα δικά μου υγρά κ βοηθήσω τους κολυμβητές..λοιπόν ήταν η πρώτη φορά που στην ωορηξια είδα τα πιο διάφανα χλαπατσοειδη υγρά..κάντο να καθαρίσουν κ τα φλέγματα.

Δικαιούσαι ποσοστά από τις πωλήσεις του mucosolvan εφεξής @Emilly το ξερεις έτσι; Θα πάνε στα ύψη οι πωλήσεις!!!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 15 λεπτά , Sofiamar93 είπε:

Ναι ναι..  επαιρνα τα pregnacare και πηρα εξτρα βιταμινη D...αλλα μονο για αυτον τον μηνα που εμεινα τα επινα.. Τους προηγουμενους μηνες επινα μονο τα pregnacare

Σε ευχαριστώ πολύ πήγα πήρα και εγώ σήμερα  D3 fix μου έδωσε 1200 της είπα ότι περνώ και τα άλλα μαζί...απλά τώρα δεν έχω από τα άλλα τα παραγγειλα και ακόμα να έρθουν λογικά Δευτέρα θα έρθει οπότε μέχρι τότε θα περνώ τη D μόνο.

2 ώρες πρίν, Sofia89 είπε:

Καλημέρα @Ria_κορίτσι, άκου:  Η βιταμίνη D βοηθάει γενικά στην γονιμότητα. Εγώ επερνα και περνώ 2000 την ημέρα. Επίσης απέφευγα ζαχαρη (το είχα διαβάσει κάπου εδώ μέσα νομίζω η @Τονιαα το έλεγε! )  Επίσης έτρωγα κάθε μέρα αμύγδαλα, καρύδια, κασιους, φρούτα. 2 φορές την εβδομάδα ψάρια (ω3 τα καλύτερα ψάρια είναι τα αφροψαρα όπως σαρδέλα),κρέας το απέφευγα, αλλά μπορεί να τρώγαμε μια φορά την εβδομάδα, αβοκάντο έτρωγα συχνά, μπανάνες επίσης, μπρόκολο και έπινα πολύ νερό. Επίσης έτοιμα φαγητά (κατεψυγμένα εννοώ), πίτσες, πατατάκια, γενικά όλες αυτές τις ωραίες λιχουδιές τις είχα κόψει, όπως και τον καφέ!Επίσης προσπαθούσα να κοιμάμαι και να ξεκουράζομαι οπότε μπορούσα, δεν άφηνα το σώμα ποτέ να κρυώνει, ειδικά τα πόδια μου κάτω(αυτό πάντα μου το έλεγε η γιαγιά μου)!  Τώρα αν επεξαν όλα αυτά ρόλο και έμεινα σχετικα γρηγορα έγκυος δεν ξέρω, αλλά στην προηγούμενη εγκυμοσύνη έκανα 10 μήνες για να συλλάβω και δεν πρόσεχα καθόλου  διατροφή ,επερνα μόνο φολλικο!

Ελπίζω και εύχομαι ολόψυχα να σε βοηθήσουν όλα αυτά και σύντομα να μας πεις τα ευχάριστα!

Επίσης άσε τους άλλους γύρω να λένε και να ρωτάνε ότι θέλουν, εγώ τους έλεγα όταν αποφασίσει ο Θεός θα μου το στείλει, δεν είναι στο χέρι μας και το βουλωνανε όλες!

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για την ανάλυση ,εγώ το κακό είναι ότι δε τρώω σωστά δε τρώω σαλάτες φρούτα γτ δε Μ αρέσουν και είπε αρκετά παραπάνω κιλά .. Σε ευχαριστώ για την ανάλυση πάντως με βοήθησες πολύ θα προσπαθήσω κάποια από αυτά να τα εντάξω . Σίγουρα όλα βοηθάνε ένας συνδυασμός ειναι και όχι μόνο για εγκυμοσύνη αλλά γενικά να υπάρχει και ισορροπία. Με το καλό το μωράκι σου... 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Εγώ κορίτσι μου ξεκίνησα από χθες την αγωγή.κσι αν όλα πάνε καλά την ογδοη εβδομάδα θα μου στείλουν εξετάσεις για επανέλεγχο.εκανα χθες την πρώτη αντιπηκτική κ σήμερα πήρα κ την κορτιζόνη.

Σοφάκι μην σε αγχωσα με τα τρελά μου χθες...εγώ μπερδεύτηκα γιατί οι άλλες μου χοριακες ήταν με δέκα μέρες κ με οχτώ μέρες καθυστέρησης εκτός από τον γιο μου που δεν την έχω γραπτά κ ίσως δεν θυμάμαι κ καλά τόσα χρόνια πριν.η τιμή σου είναι η συνηθισμένη που έχουν φυσιολογικά όλα τα κορίτσια.απλα εγώ έπαιρνα πάντα 5000 αποτέλεσμα, και τώρα 133.. κ θυμόμουν ότι με λίγο καθυστέρηση...δεν ήταν όμως έτσι ήταν πολύ παραπάνω κ τώρα ήμουν 3 μέρες πριν την καθυστέρηση κιόλας.εσυ είσαι στα φυσιολογικά.

Φίλη μου ελπίζω να διάβασες αυτό που έγραψα ότι δοκίμασα αυτό τον μήνα...άφοβο τελείως.λοιπον...η δασκάλα των αγγλικών μας κάποτε μου είπε προσπαθούσαν πολύ καιρό για το πρώτο.πηγαν σε ανδρολογο κ τους είπε το σπέρμα έχει βλενα πηκτή κ να πάρει ο συζηγος μουκοσολβαν για δέκα μέρες...αμέσως έπιασε τρια παιδιά.πηρα κ εγώ μήπως αραιωσουν κ τα δικά μου υγρά κ βοηθήσω τους κολυμβητές..λοιπόν ήταν η πρώτη φορά που στην ωορηξια είδα τα πιο διάφανα χλαπατσοειδη υγρά..κάντο να καθαρίσουν κ τα φλέγματα.

Την αντιπικτικη την κάνεις μόνη σου η πας φαρμακειο;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ria_ είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ πήγα πήρα και εγώ σήμερα  D3 fix μου έδωσε 1200 της είπα ότι περνώ και τα άλλα μαζί...απλά τώρα δεν έχω από τα άλλα τα παραγγειλα και ακόμα να έρθουν λογικά Δευτέρα θα έρθει οπότε μέχρι τότε θα περνώ τη D μόνο.

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για την ανάλυση ,εγώ το κακό είναι ότι δε τρώω σωστά δε τρώω σαλάτες φρούτα γτ δε Μ αρέσουν και είπε αρκετά παραπάνω κιλά .. Σε ευχαριστώ για την ανάλυση πάντως με βοήθησες πολύ θα προσπαθήσω κάποια από αυτά να τα εντάξω . Σίγουρα όλα βοηθάνε ένας συνδυασμός ειναι και όχι μόνο για εγκυμοσύνη αλλά γενικά να υπάρχει και ισορροπία. Με το καλό το μωράκι σου... 

Εννοείται ότι και ο δικός σου πρέπει να προσέχει... να τον ταΐζεις κάθε μέρα καρύδια :wink:

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Εγώ κορίτσι μου ξεκίνησα από χθες την αγωγή.κσι αν όλα πάνε καλά την ογδοη εβδομάδα θα μου στείλουν εξετάσεις για επανέλεγχο.εκανα χθες την πρώτη αντιπηκτική κ σήμερα πήρα κ την κορτιζόνη.

Σοφάκι μην σε αγχωσα με τα τρελά μου χθες...εγώ μπερδεύτηκα γιατί οι άλλες μου χοριακες ήταν με δέκα μέρες κ με οχτώ μέρες καθυστέρησης εκτός από τον γιο μου που δεν την έχω γραπτά κ ίσως δεν θυμάμαι κ καλά τόσα χρόνια πριν.η τιμή σου είναι η συνηθισμένη που έχουν φυσιολογικά όλα τα κορίτσια.απλα εγώ έπαιρνα πάντα 5000 αποτέλεσμα, και τώρα 133.. κ θυμόμουν ότι με λίγο καθυστέρηση...δεν ήταν όμως έτσι ήταν πολύ παραπάνω κ τώρα ήμουν 3 μέρες πριν την καθυστέρηση κιόλας.εσυ είσαι στα φυσιολογικά.

Φίλη μου ελπίζω να διάβασες αυτό που έγραψα ότι δοκίμασα αυτό τον μήνα...άφοβο τελείως.λοιπον...η δασκάλα των αγγλικών μας κάποτε μου είπε προσπαθούσαν πολύ καιρό για το πρώτο.πηγαν σε ανδρολογο κ τους είπε το σπέρμα έχει βλενα πηκτή κ να πάρει ο συζηγος μουκοσολβαν για δέκα μέρες...αμέσως έπιασε τρια παιδιά.πηρα κ εγώ μήπως αραιωσουν κ τα δικά μου υγρά κ βοηθήσω τους κολυμβητές..λοιπόν ήταν η πρώτη φορά που στην ωορηξια είδα τα πιο διάφανα χλαπατσοειδη υγρά..κάντο να καθαρίσουν κ τα φλέγματα.

εμιλυ εχε το vου σου τηv ωρα που καvεις τηv αvτιπυκτικη γιατι καθε τοσο θα πρπεει vα καvεις anti-xa μια εξεταση μετα απο 4 ωρες για vα βλεπεις αv σε καλυπτει η εvεση.. εγω πηγαιvα γιαυτηv τηv εξεταση στο μαιευτηριο τηv καvαv οτι ωρα ηθελες... εγω πχ πηγαιvα 11:30 το βραδυ γιατι τηv εvεση τηv εκαvα απογευμα . Αλλα εσεις επαρχια πρεπει  vα ξερεις τι ειvαι αvοιχτο κ τι οχι

Just now, vasiliki2020 είπε:

Την αντιπικτικη την κάνεις μόνη σου η πας φαρμακειο;

ειvαι πολυ ευκολη εvεσουλα σπαvια περvουv τηv ευθυvη φ;ρμακοποιοι vα στηv καvουv καθε μερα τηv ιδια ωρα.. ειvαι ευκολο δεv ποvας 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Emilly είπε:

Εγώ κορίτσι μου ξεκίνησα από χθες την αγωγή.κσι αν όλα πάνε καλά την ογδοη εβδομάδα θα μου στείλουν εξετάσεις για επανέλεγχο.εκανα χθες την πρώτη αντιπηκτική κ σήμερα πήρα κ την κορτιζόνη.

Σοφάκι μην σε αγχωσα με τα τρελά μου χθες...εγώ μπερδεύτηκα γιατί οι άλλες μου χοριακες ήταν με δέκα μέρες κ με οχτώ μέρες καθυστέρησης εκτός από τον γιο μου που δεν την έχω γραπτά κ ίσως δεν θυμάμαι κ καλά τόσα χρόνια πριν.η τιμή σου είναι η συνηθισμένη που έχουν φυσιολογικά όλα τα κορίτσια.απλα εγώ έπαιρνα πάντα 5000 αποτέλεσμα, και τώρα 133.. κ θυμόμουν ότι με λίγο καθυστέρηση...δεν ήταν όμως έτσι ήταν πολύ παραπάνω κ τώρα ήμουν 3 μέρες πριν την καθυστέρηση κιόλας.εσυ είσαι στα φυσιολογικά.

Φίλη μου ελπίζω να διάβασες αυτό που έγραψα ότι δοκίμασα αυτό τον μήνα...άφοβο τελείως.λοιπον...η δασκάλα των αγγλικών μας κάποτε μου είπε προσπαθούσαν πολύ καιρό για το πρώτο.πηγαν σε ανδρολογο κ τους είπε το σπέρμα έχει βλενα πηκτή κ να πάρει ο συζηγος μουκοσολβαν για δέκα μέρες...αμέσως έπιασε τρια παιδιά.πηρα κ εγώ μήπως αραιωσουν κ τα δικά μου υγρά κ βοηθήσω τους κολυμβητές..λοιπόν ήταν η πρώτη φορά που στην ωορηξια είδα τα πιο διάφανα χλαπατσοειδη υγρά..κάντο να καθαρίσουν κ τα φλέγματα.

Εμένα σήμερα είναι η πρώτη μέρα καθυστέρησης θα πάω την Τρίτη να μου γράψει και να ξεκινήσω και εγώ. Μόνη σου τις κάνεις; πονάει;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofia89 είπε:

Εμένα σήμερα είναι η πρώτη μέρα καθυστέρησης θα πάω την Τρίτη να μου γράψει και να ξεκινήσω και εγώ. Μόνη σου τις κάνεις; πονάει;

Κορίτσι μου δεν πόνεσε καθόλου απίστευτο..την έκανα στο φαρμακείο αλλά από σήμερα μόνη.θελει πάντα την ίδια ώρα..προσοχή στα κιλά γιατί έχει συγκεκριμένες δόσεις για κιλά.δηλαδη εγώ που είμαι 50 κάνω 2000 μονάδες κ μου είπαν αν πάω 50,5 θα κάνω αμέσως 4000.εδω θα τα λέμε.τιποτα δεν είναι.στην αιματολογική πιο πολύ πόνεσα.

Just now, linaa είπε:

εμιλυ εχε το vου σου τηv ωρα που καvεις τηv αvτιπυκτικη γιατι καθε τοσο θα πρπεει vα καvεις anti-xa μια εξεταση μετα απο 4 ωρες για vα βλεπεις αv σε καλυπτει η εvεση.. εγω πηγαιvα γιαυτηv τηv εξεταση στο μαιευτηριο τηv καvαv οτι ωρα ηθελες... εγω πχ πηγαιvα 11:30 το βραδυ γιατι τηv εvεση τηv εκαvα απογευμα . Αλλα εσεις επαρχια πρεπει  vα ξερεις τι ειvαι αvοιχτο κ τι οχι

ειvαι πολυ ευκολη εvεσουλα σπαvια περvουv τηv ευθυvη φ;ρμακοποιοι vα στηv καvουv καθε μερα τηv ιδια ωρα.. ειvαι ευκολο δεv ποvας 

Ναι λινα τώρα άρχισα.ο γιατρός της Λευκ μου είπε προς το παρόν μόνο για τα κιλά μου...τι;;;;κάθε μέρα να πηγαίνω μικροβιολογικό τέσσερις ώρες μετά την ένεση;;η σε τακτά χρονικά διαστήματα;;

Just now, vasiliki2020 είπε:

Την αντιπικτικη την κάνεις μόνη σου η πας φαρμακειο;

Από σήμερα μόνη μου βασιλική..αλλά δεν είναι τίποτα..μηδέν πόνος δεν το πίστευα.

Just now, Sofia89 είπε:

Εμένα σήμερα είναι η πρώτη μέρα καθυστέρησης θα πάω την Τρίτη να μου γράψει και να ξεκινήσω και εγώ. Μόνη σου τις κάνεις; πονάει;

Υποσημείωση καθόλου δεν πονάει το τσίμπημα αλλά το φαρμακακι εκεί μετά από λίγο θα τσούξει...αλλά τίποτα δεν είναι.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofia89 είπε:

Εννοείται ότι και ο δικός σου πρέπει να προσέχει... να τον ταΐζεις κάθε μέρα καρύδια :wink:

Του δίνω της βιταμίνες της pregnacare for him , εκείνος το καλό είναι ότι τρώει πάρα πολλά φρούτα και σαλάτες που και που άλλα φρούτα πάρα πολύ. Χαχαχαχα τ αρέσουν η αλήθεια θα τ δίνω με τρόπο... 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 42 λεπτά , Emilly είπε:

Εγώ κορίτσι μου ξεκίνησα από χθες την αγωγή.κσι αν όλα πάνε καλά την ογδοη εβδομάδα θα μου στείλουν εξετάσεις για επανέλεγχο.εκανα χθες την πρώτη αντιπηκτική κ σήμερα πήρα κ την κορτιζόνη.

Σοφάκι μην σε αγχωσα με τα τρελά μου χθες...εγώ μπερδεύτηκα γιατί οι άλλες μου χοριακες ήταν με δέκα μέρες κ με οχτώ μέρες καθυστέρησης εκτός από τον γιο μου που δεν την έχω γραπτά κ ίσως δεν θυμάμαι κ καλά τόσα χρόνια πριν.η τιμή σου είναι η συνηθισμένη που έχουν φυσιολογικά όλα τα κορίτσια.απλα εγώ έπαιρνα πάντα 5000 αποτέλεσμα, και τώρα 133.. κ θυμόμουν ότι με λίγο καθυστέρηση...δεν ήταν όμως έτσι ήταν πολύ παραπάνω κ τώρα ήμουν 3 μέρες πριν την καθυστέρηση κιόλας.εσυ είσαι στα φυσιολογικά.

Φίλη μου ελπίζω να διάβασες αυτό που έγραψα ότι δοκίμασα αυτό τον μήνα...άφοβο τελείως.λοιπον...η δασκάλα των αγγλικών μας κάποτε μου είπε προσπαθούσαν πολύ καιρό για το πρώτο.πηγαν σε ανδρολογο κ τους είπε το σπέρμα έχει βλενα πηκτή κ να πάρει ο συζηγος μουκοσολβαν για δέκα μέρες...αμέσως έπιασε τρια παιδιά.πηρα κ εγώ μήπως αραιωσουν κ τα δικά μου υγρά κ βοηθήσω τους κολυμβητές..λοιπόν ήταν η πρώτη φορά που στην ωορηξια είδα τα πιο διάφανα χλαπατσοειδη υγρά..κάντο να καθαρίσουν κ τα φλέγματα.

Μιυσκοσολβαν πήρες εσύ ;;;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Κορίτσι μου δεν πόνεσε καθόλου απίστευτο..την έκανα στο φαρμακείο αλλά από σήμερα μόνη.θελει πάντα την ίδια ώρα..προσοχή στα κιλά γιατί έχει συγκεκριμένες δόσεις για κιλά.δηλαδη εγώ που είμαι 50 κάνω 2000 μονάδες κ μου είπαν αν πάω 50,5 θα κάνω αμέσως 4000.εδω θα τα λέμε.τιποτα δεν είναι.στην αιματολογική πιο πολύ πόνεσα.

Ναι λινα τώρα άρχισα.ο γιατρός της Λευκ μου είπε προς το παρόν μόνο για τα κιλά μου...τι;;;;κάθε μέρα να πηγαίνω μικροβιολογικό τέσσερις ώρες μετά την ένεση;;η σε τακτά χρονικά διαστήματα;;

Από σήμερα μόνη μου βασιλική..αλλά δεν είναι τίποτα..μηδέν πόνος δεν το πίστευα.

Υποσημείωση καθόλου δεν πονάει το τσίμπημα αλλά το φαρμακακι εκεί μετά από λίγο θα τσούξει...αλλά τίποτα δεν είναι.

1 φορα το μηνα ή το.διμηνο αναλογα τι σου πει .... εγω πηγαινα μια φορα το μηνα μετα απο 4 ωρες αφου εκανα την ενεση. την επομενη ειχα τα αποτελεσματα . η ωρα της ενεσης πρεπει να ειναι ιδια καθε μερα ακριβως σαν αντιβιωση ενα πραγμα .

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια καλησπέρα. Έχει κάποια εμπειρία με τεστ εγκυμοσύνης hometest? Έκανα (3) εχτές και ήταν αχνό θετικό και σήμερα είναι πιο αχνό που ξανά έκανα. Ενώ την ίδια ώρα το clearblue είναι αρκετά έντονο. Η θερμοκρασια μου είναι 37 η 36και9. Φοβάμαι πάλι για βιοχημική 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Μιυσκοσολβαν πήρες εσύ ;;;

Και ο άντρας να πάρει κυρίως μη σου πω.ο ανδρολογος την άλλη της ειπε ο άντρας να πάρει..εγώ είπα δεν παίρνω κ εγώ μπας κ τα δικά μου δεν βοηθάνε να τρέξει το σπέρμα;;;;μήπως ήθελε πιο αραιά κ τα δικά μου...κ πέτυχε.

Just now, Maria2015 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα. Έχει κάποια εμπειρία με τεστ εγκυμοσύνης hometest? Έκανα (3) εχτές και ήταν αχνό θετικό και σήμερα είναι πιο αχνό που ξανά έκανα. Ενώ την ίδια ώρα το clearblue είναι αρκετά έντονο. Η θερμοκρασια μου είναι 37 η 36και9. Φοβάμαι πάλι για βιοχημική 

Εγώ είχα Δευτέρα το πρώτο θετικό μια εβδομάδα πριν την καθυστέρηση ...βγήκε αυτό που έχω στο προφίλ μετά από μια ώρα έγινε αρνητικό.ξαναεκανα με πιο αραιά ούρα κ ήταν αρνητικό.την επόμενη έκανα ξανά το πρωί βγήκε θετικό ελαφρώς πιο έντονο κ την επόμενη ξαναέκανα κ πάλι βγήκε λίγο πιο έντονο.ποια μέρα κύκλου είσαι;;;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Και ο άντρας να πάρει κυρίως μη σου πω.ο ανδρολογος την άλλη της ειπε ο άντρας να πάρει..εγώ είπα δεν παίρνω κ εγώ μπας κ τα δικά μου δεν βοηθάνε να τρέξει το σπέρμα;;;;μήπως ήθελε πιο αραιά κ τα δικά μου...κ πέτυχε.

Και πόσα περνάτε ;; Πήρες με συνταγή;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...